Biegniemy z misją

Już dzisiaj zapraszamy Cię na bieg charytatywny organizowany przez grupę "Dzieło na misji". Odbędzie się on 19 maja. Start zlokalizowany będzie na Łysej Górze w Sopocie. Środki pozyskane podczas tego wydarzenia zostaną przekazane na organizację wolontariatu misyjnego w Etiopii i Argentynie.

Trasa dla dorosłych: ok. 5 km
Trasa dla dzieci: 250 m

O waszą kondycję przed biegiem zadba: Adam Zagórski, który przygotuje profesjonalną rozgrzewkę oraz jest twórcą akcji Run Beach Morning, która uczy, jak rozpocząć bieganie od zera i podnosi świadomość w zakresie pomocy dzieciom chorym na zespół Retta.

Nad trasą biegu czuwa Grzegorz Brandt, organizator wielu biegów, m.in. Biegu Papieskiego Fundacja Dzieło Nowego Tysiąclecia w Trójmieście.

Dla każdego uczestnika przewidziany jest medal, pomiar czasu, a dla najmłodszych specjalne atrakcje, m.in. malowanie twarzy i skręcanie balonów. Zabierzcie ze sobą rodziców, dziadków, braci, siostry, dzieci, przyjaciół i włączcie się z nami w to piękne Dzieło!

Wyświetleń: 2292

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ