Bieg Charytatywny Przybij Piątkę
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Prokopowicz Marzena Gdansk Przybij Piątkę - 5 km opłacono
2 Chałupka Klaudia Żukczyn Przybij Piątkę - 5 km opłacono
3 Kurzac Maja Pruszcz Gdański Przybij Piątkę - 5 km opłacono
4 Dreszler Małgorzata Żukczyn Przybij Piątkę - 5 km opłacono
5 Nałęcz Adam Straszyn Przybij Piątkę - 5 km Straszyn Biega opłacono
6 Zieman Michał Bytów Przybij Piątkę - 5 km KB Goch Bytów opłacono
7 Pięta Sylwester Straszyn Przybij Piątkę - 5 km Straszyn Biega opłacono
8 Grzystek Agnieszka Kowale Przybij Piątkę - 5 km opłacono
9 Pasierbska Ewa Gdańsk Przybij Piątkę - 5 km
10 Kwiatkowska Monika Żukczyn Przybij Piątkę - 5 km opłacono
11 Pogorzelski Maciej Straszyn Przybij Piątkę - 5 km Straszyn Biega opłacono
12 Mitura Maciej Gdańsk Przybij Piątkę - 5 km opłacono
13 Tuźnik Andrzej Pruszcz Gdański Przybij Piątkę - 5 km opłacono
14 Wiśniewski Kamil Krąg Przybij Piątkę - 5 km opłacono
15 Zasada-Humbla Wioletta Połchowo Przybij Piątkę - 5 km
16 Grzegorczyk Dorota Kowale Przybij Piątkę - 5 km opłacono
17 Czarnowska Aneta Gdańsk Przybij Piątkę - 5 km Tuptusie opłacono
18 Błaszak Roman Malbork Przybij Piątkę - 5 km
19 Saleem Monika Gdańsk Przybij Piątkę - 5 km Wataha-Łączy nas bieganie opłacono
20 Wieczorek Tomasz Gdańsk Przybij Piątkę - 5 km Wataha-Łączy nas bieganie opłacono
21 Grzystek Adam Gdańsk Przybij Piątkę - 5 km opłacono
22 Piórkowska Natalia Gdańsk Przybij Piątkę - 5 km Biegnę po medal opłacono
23 Piórkowski Mariusz Gdańsk Przybij Piątkę - 5 km Biegnę po medal opłacono
24 Szczygieł Patrycja Gdańsk Przybij Piątkę - 5 km opłacono
25 Zawadzki Kazimierz Błotnia Przybij Piątkę - 5 km Straszyn biega Pruszcz biega opłacono
26 Richter Jacek Gdańsk Przybij Piątkę - 5 km opłacono
27 de Virion Wiktoria Gdańsk Przybij Piątkę - 5 km Koty3! opłacono
28 de Virion Aleksandra Gdańsk Przybij Piątkę - 5 km Koty3! opłacono
29 Kamrowska Katarzyna Pruszcz Gdański Przybij Piątkę - 5 km opłacono
30 Filas Justyna Filas Gdańsk Przybij Piątkę - 5 km opłacono
31 Filas Marcin Gdańsk Przybij Piątkę - 5 km opłacono
32 Woś Paweł Ruchocice Przybij Piątkę - 5 km
33 Świderska Paulina Bogatka Przybij Piątkę - 5 km
34 Serwatka Jola Straszyn Przybij Piątkę - 5 km opłacono
35 Gnyp Michał Elbląg Przybij Piątkę - 5 km opłacono
36 Kukiełczak Monika Straszyn Przybij Piątkę - 5 km Straszyn Biega opłacono
37 Piotrowicz-Gnyp Sylwia Różyny Przybij Piątkę - 5 km opłacono
38 Gnyp Daniel Różyny Przybij Piątkę - 5 km opłacono
39 Brzezińska ewa Gdynia Przybij Piątkę - 5 km
40 Dubiela Szymon Juszkowo Przybij Piątkę - 5 km Pruszcz Biega opłacono
41 Dubiela Małgorzata Juszkowo Przybij Piątkę - 5 km Pruszcz Biega opłacono
42 Ambroziak Sylwia Kowale Przybij Piątkę - 5 km opłacono
43 Ambroziak Adam Kowale Przybij Piątkę - 5 km opłacono
44 Bogalecka Paulina Strogard Gdański Przybij Piątkę - 5 km opłacono
45 Prekop Patryk Gdynia Przybij Piątkę - 5 km opłacono
46 Romanek Michał Pruszcz Gdański Przybij Piątkę - 5 km Tuptusie opłacono
47 Bratownik Natalia Pruszcz Gdański Przybij Piątkę - 5 km Tuptusie opłacono
48 Fibich Dorota Kościerzyna Przybij Piątkę - 5 km Ekipa Zryw
49 Werra Maciej Rumia Przybij Piątkę - 5 km opłacono
50 Werra Ziemowit Rumia Przybij Piątkę - 5 km opłacono
51 Wozbanowicz Ewa Straszyn Przybij Piątkę - 5 km opłacono
52 Wozbanowicz Jacek Straszyn Przybij Piątkę - 5 km Straszyn Biega opłacono
53 Waloch-Rohde Kinga Piekło Dolne Przybij Piątkę - 5 km Tuptusie opłacono
54 Tyminski Krzysztof GDAŃSK Przybij Piątkę - 5 km opłacono
55 Kamińska Kamila Gdansk Przybij Piątkę - 5 km opłacono
56 LABON MAGDALENA KOŚCIELNA JANIA Przybij Piątkę - 5 km KS Sokół Zblewo
57 Szczesna Jolanta Kiełpino Przybij Piątkę - 5 km opłacono
58 Tymczuk Malwina Gdańsk Orunia Przybij Piątkę - 5 km Nie biegam bez Przyczyny opłacono
59 Rutkowska Iwona Gdańsk Przybij Piątkę - 5 km opłacono
60 Proma Jakub Gdańsk Przybij Piątkę - 5 km opłacono
61 Molęda Dariusz Gdańsk Przybij Piątkę - 5 km
62 Hinc Iwona Żukowo-Borkowo Przybij Piątkę - 5 km Face Nordic Walking Team
63 Czerwińska Agnieszka Gdańsk Przybij Piątkę - 5 km Ekipa zryw opłacono
64 Neubauer Grzegorz Juszkowo Przybij Piątkę - 5 km
65 Śnieg Aleksandra Gdańsk Przybij Piątkę - 5 km opłacono
66 Lach Rafał Gdynia Przybij Piątkę - 5 km opłacono
67 BUGAJSKA-CHAMERA ILONA GDAŃSK Przybij Piątkę - 5 km opłacono
68 Gordziejczyk- Jurczyńska Monika Pruszcz Gdański Przybij Piątkę - 5 km opłacono
69 Pawlowska Emilia Gdansk Przybij Piątkę - 5 km
70 Zarębski Patryk Gdańsk Przybij Piątkę - 5 km opłacono
71 Zielke Marian Buszkowy Przybij Piątkę - 5 km Zielke opłacono
72 Dardzyńska Anna Juszkowo Przybij Piątkę - 5 km opłacono
73 Małek Marcin Gdansk Przybij Piątkę - 5 km opłacono
74 Szarmach Grzegorz Ocypel Przybij Piątkę - 5 km Szarmach Team opłacono
75 Szarmach Sylwia Ocypel Przybij Piątkę - 5 km Szarmach Team opłacono
76 Gałęzowski Marek Gdańsk Przybij Piątkę - 5 km opłacono
77 Stachowiak Łukasz Straszyn Przybij Piątkę - 5 km opłacono
78 Skocka Anna Rumia Przybij Piątkę - 5 km opłacono
79 Pietrzyk Bartosz Gdańsk Przybij Piątkę - 5 km opłacono
80 Blaszke Adam Kleszczewko Przybij Piątkę - 5 km opłacono
81 Skwiot Jaroslaw Pruszcz Gdanski Przybij Piątkę - 5 km opłacono
82 Wielgos Joanna Gdynia Przybij Piątkę - 5 km opłacono
83 Stykuć Dariusz Gdańsk Przybij Piątkę - 5 km Keep Calm And Run opłacono
84 Rulewski Dariusz Skarszewy Przybij Piątkę - 5 km
85 Kalkowski Tadeusz Kleszczewko Przybij Piątkę - 5 km opłacono
86 Kalkowska Katarzyna Gdynia Przybij Piątkę - 5 km opłacono
87 toczek dominika gdynia Przybij Piątkę - 5 km UKS Gromik Gdynia opłacono
88 toczek dariusz gdynia Przybij Piątkę - 5 km opłacono
89 Wąsik Darek Pruszczu gdański Przybij Piątkę - 5 km 49Blot opłacono
90 Przyczyna Julia Gdańsk - Orunia Przybij Piątkę - 5 km Nie biegam bez Przyczyny opłacono
91 Błażewicz-Stasiak Anna Pruszcz Gdański Przybij Piątkę - 5 km opłacono
92 Thrun Radosław Pruszcz Gdański Przybij Piątkę - 5 km Pruszcz Biega opłacono
93 Kwiecień Marcin Pruszcz Gdański Przybij Piątkę - 5 km Pruszcz Biega opłacono
94 Thrun Aleksandra Pruszcz Gdański Przybij Piątkę - 5 km Pruszcz Biega opłacono
95 Kwiecień Marzena Pruszcz Gdański Przybij Piątkę - 5 km Pruszcz Biega opłacono
96 Kotowski Łukasz Olsztyn Przybij Piątkę - 5 km opłacono
97 Gibas Lucyna tczew Przybij Piątkę - 5 km opłacono
98 Bubółka Paweł Tczew Przybij Piątkę - 5 km PGE Obrót S.A. opłacono
99 Kozikowski Dominik Straszyn Przybij Piątkę - 5 km opłacono
100 Kozikowska Dominika Straszyn Przybij Piątkę - 5 km opłacono


Wyświetleń: 2663

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ