IV Rajd Rowerowy Pamięci Kresowian - 10km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 335 JABŁOŃSKI PIOTR M 1 PRABUTY/WARSZAWA CX PARK 10km 0:33:15 18.05 [km/h] 10:20 [min/km]
2 334 JABŁOŃSKI DANIEL M 2 PRABUTY - 10km 0:37:24 16.04 [km/h] 10:44 [min/km]
3 304 JANICKI ZBIGANIEW M 3 PRABUTY 10km 0:48:28 12.38 [km/h] 10:51 [min/km]
4 303 JANICKI LEON M 4 PRABUTY 10km 0:48:41 12.32 [km/h] 10:52 [min/km]
5 319 NADOLSKI JAKUB M 5 PRABUTY DRUŻYNA OLBRZYMA 10km 0:56:47 10.57 [km/h] 10:41 [min/km]
6 320 NADOLSKI TOMASZ M 6 PRABUTY DRUŻYNA OLBRZYMA 10km 0:56:48 10.56 [km/h] 10:41 [min/km]
7 332 WĄDOŁOWSKI SŁAWOMIR M 7 BRANIEWO GRUPA ROWEROWA " SZYBKI STRUŚ" BRANIEWO 10km 0:56:57 10.54 [km/h] 10:42 [min/km]
8 331 WĄDOŁOWSKA ALICJA K 1 BRANIEWO GRUPA ROWEROWA " SZYBKI STRUŚ" BRANIEWO 10km 0:58:49 10.20 [km/h] 10:53 [min/km]
9 322 PIELA JUSTYNA K 2 BRANIEWO GRUPA ROWEROWA " SZYBKI STRUŚ" BRANIEWO 10km 0:58:52 10.19 [km/h] 10:53 [min/km]
10 330 WĄDOŁOWSKA AGNIESZKA K 3 BRANIEWO GRUPA ROWEROWA " SZYBKI STRUŚ" BRANIEWO 10km 0:58:58 10.18 [km/h] 10:54 [min/km]
11 301 BALCERAK ALEKSANDRA K 4 BRANIEWO GRUPA ROWEROWA " SZYBKI STRUŚ" BRANIEWO 10km 0:58:59 10.17 [km/h] 10:54 [min/km]
12 312 MACKIEWICZ GRZEGORZ M 8 BRANIEWO GRUPA ROWEROWA " SZYBKI STRUŚ" BRANIEWO 10km 0:59:00 10.17 [km/h] 10:54 [min/km]
13 333 ZAKRZEWSKA EMILKA K 5 WIELKIE WIERZNA 35 GRUPA ROWEROWA " SZYBKI STRUŚ" BRANIEWO 10km 0:59:00 10.17 [km/h] 10:54 [min/km]
14 302 BALCERAK ROMAN M 9 BRANIEWO GRUPA ROWEROWA " SZYBKI STRUŚ" BRANIEWO 10km 0:59:03 10.16 [km/h] 10:54 [min/km]

IV Rajd Rowerowy Pamięci Kresowian - 27km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 106 GALICKI BARTŁOMIEJ M 1 KWIDZYN MTB KWIDZYN TEAM 27km 0:53:19 30.38 [km/h] 10:58 [min/km]
2 117 KOWALCZYK WOJCIECH M 2 SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 27km 0:54:54 29.51 [km/h] 10:02 [min/km]
3 113 KLEKOWSKI ADRIAN M 3 KWIDZYN ORBIT ONE CYCLING 27km 0:55:27 29.22 [km/h] 10:03 [min/km]
4 110 HOMA DAMIAN M 4 KWIDZYN MTB KWIDZYN TEAM 27km 0:55:28 29.21 [km/h] 10:03 [min/km]
5 102 BARAN JACEK M 5 PRABUTY EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 27km 0:55:29 29.20 [km/h] 10:03 [min/km]
6 133 OLPETER ADAM M 6 KWIDZYN AKJ KWIDZYN 27km 0:55:32 29.17 [km/h] 10:03 [min/km]
7 125 MAROWSKI MARIUSZ M 7 KWIDZYN MTB KWIDZYN TEAM 27km 0:56:16 28.79 [km/h] 10:05 [min/km]
8 116 KORALEWSKI MARIUSZ M 8 KWIDZYN CYKLO KWIDZYN 27km 0:56:26 28.71 [km/h] 10:05 [min/km]
9 158 ZAREMBA SŁAWOMIR M 9 SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 27km 0:56:48 28.52 [km/h] 10:06 [min/km]
10 166 RYDEL WIKTOR M 10 KWIDZYN AKJ KWIDZYN 27km 0:56:48 28.52 [km/h] 10:06 [min/km]
11 165 MALISZEWSKI JAKUB M 11 KWIDZYN AKJ KWIDZYN 27km 0:56:54 28.47 [km/h] 10:06 [min/km]
12 139 ROMANOWSKI PATRYK M 12 SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 27km 0:56:55 28.46 [km/h] 10:06 [min/km]
13 134 DROSIŃSKI GRZEGORZ M 13 KWIDZYN CYKLO KWIDZYN 27km 0:56:55 28.46 [km/h] 10:06 [min/km]
14 129 MECHLIŃSKI MATEUSZ M 14 KWIDZYN IP KWIDZYN BIKE TEAM 27km 0:59:53 27.05 [km/h] 10:13 [min/km]
15 122 LEMKOWSKI RAFAŁ M 15 RAKOWIEC CYKLO KWIDZYN 27km 1:00:35 26.74 [km/h] 10:15 [min/km]
16 138 ROMANOWSKI JAROSŁAW M 16 SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 27km 1:01:55 26.16 [km/h] 10:18 [min/km]
17 167 JAHN DANIEL M 17 KWIDZYN KWIDZYN BIKE RACING TEAM 27km 1:02:24 25.96 [km/h] 10:19 [min/km]
18 143 STREMEL BARTEK M 18 KWIDZYN 27km 1:02:24 25.96 [km/h] 10:19 [min/km]
19 144 STRZELCZYK MARCIN M 19 KWIDZYN KWIDZYN BIKE RACING TEAM 27km 1:02:26 25.95 [km/h] 10:19 [min/km]
20 164 SZUL BARTŁOMIEJ M 20 GDYNIA EPIDEMIA CYKLOSY MTB SUSZ 27km 1:02:49 25.79 [km/h] 10:20 [min/km]
21 112 JAWORSKI BARTOSZ M 21 KWIDZYN EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 27km 1:03:04 25.69 [km/h] 10:20 [min/km]
22 124 LICHACZEWSKI ZBIGNIEW M 22 BAŁOSZYCE EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 27km 1:03:46 25.41 [km/h] 10:22 [min/km]
23 114 KOPKA DARIUSZ M 23 KWIDZYN AKJ KWIDZYN 27km 1:06:32 24.35 [km/h] 10:28 [min/km]
24 142 SOWIŃSKI STTEFAN M 24 SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 27km 1:06:45 24.27 [km/h] 10:28 [min/km]
25 160 SIEBERT KRZYSZTOF M 25 SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 27km 1:07:14 24.10 [km/h] 10:29 [min/km]
26 168 CZESZEJKO ŁUKASZ M 26 KWIDZYN AKJ KWIDZYN 27km 1:07:51 23.88 [km/h] 10:31 [min/km]
27 152 WILK CEZARY M 27 PASŁĘK 27km 1:07:55 23.85 [km/h] 10:31 [min/km]
28 169 KORZUS ARTUR M 28 KWIDZYN AKJ KWIDZYN 27km 1:07:56 23.85 [km/h] 10:31 [min/km]
29 153 WILK ZUZANNA K 1 PASŁĘK TEAM MUSTANG PASŁĘK 27km 1:07:56 23.85 [km/h] 10:31 [min/km]
30 101 BAGIŃSKI ROMAN M 29 KWIDZYN 27km 1:08:49 23.54 [km/h] 10:33 [min/km]
31 151 TRACZYK MICHAŁ M 30 SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 27km 1:08:52 23.52 [km/h] 10:33 [min/km]
32 108 GRABKA KONRAD M 31 PRABUTY 27km 1:09:01 23.47 [km/h] 10:33 [min/km]
33 148 SZCZEPAŃSKI DANIEL M 32 KAMIENIEC KS TĘCZA KAMIENIEC 27km 1:09:05 23.45 [km/h] 10:34 [min/km]
34 147 SZAGAŁA STANISŁAW M 33 SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 27km 1:09:08 23.43 [km/h] 10:34 [min/km]
35 105 FLASZYNSKI PIOTR M 34 BĄDKI KWIDZYN BIKE RACING TEAM 27km 1:09:47 23.21 [km/h] 10:35 [min/km]
36 157 WYSOCKI MARIUSZ M 35 PRABUTY PIES ICH GANIAŁ 27km 1:10:28 22.99 [km/h] 10:37 [min/km]
37 137 ROGALA KRZYSZTOF M 36 SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 27km 1:10:34 22.96 [km/h] 10:37 [min/km]
38 154 WIŚNIEWSKI DAWID M 37 SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 27km 1:10:37 22.94 [km/h] 10:37 [min/km]
39 159 ZDZICHOWSKI PIOTR M 38 ADAMOWO EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 27km 1:10:38 22.94 [km/h] 10:37 [min/km]
40 136 PIÓRKOWSKI ALEKSANDER M 39 TORUŃ CARBON TEAM TORUŃ 27km 1:11:13 22.75 [km/h] 10:38 [min/km]
41 132 NIEDZIAŁEK KAROL M 40 SUSZ CCCC 27km 1:11:33 22.64 [km/h] 10:39 [min/km]
42 119 KOZAKIEWICZ RAFAŁ M 41 SZCZECIN 27km 1:12:55 22.22 [km/h] 10:42 [min/km]
43 104 CZERWIŃSKA BOŻENA K 2 RAKOWIEC IP KWIDZYN BIKE TEAM 27km 1:13:17 22.11 [km/h] 10:43 [min/km]
44 161 KŁUBA PAWEŁ M 42 SUSZ 27km 1:15:35 21.43 [km/h] 10:48 [min/km]
45 146 SZAGAŁA PIOTR M 43 SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 27km 1:15:44 21.39 [km/h] 10:48 [min/km]
46 145 SZAGAŁA PATRYCJA K 3 SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 27km 1:15:44 21.39 [km/h] 10:48 [min/km]
47 111 JANIEWICZ DAWID M 44 PRABUTY DPJ PRABUTY 27km 1:18:51 20.55 [km/h] 10:55 [min/km]
48 128 MECHLIŃSKI MAREK M 45 KWIDZYN 27km 1:29:27 18.11 [km/h] 10:19 [min/km]
49 156 WYSOCKA ALICJA K 4 PRABUTY PIES ICH GANIAŁ 27km 1:29:30 18.10 [km/h] 10:19 [min/km]
50 126 MĄDROŃ ZBIGNIEW M 46 MALBORK RAMA MALBORK 27km 1:29:31 18.10 [km/h] 10:19 [min/km]
51 150 SZKODZIŃSKI PIOTR M 47 KWIDZYN 27km 1:32:16 17.56 [km/h] 10:25 [min/km]
52 140 SEROCKI WOJCIECH M 48 KWIDZYN AKJ KWIDZYN 27km 1:32:49 17.45 [km/h] 10:26 [min/km]
53 130 MIERZYŃSKI MARCIN M 49 NIPKOWIE 27km 1:38:32 16.44 [km/h] 10:39 [min/km]
54 115 KOPKA FILIP M 50 KWIDZYN AKJ KWIDZYN 27km 1:38:53 16.38 [km/h] 10:40 [min/km]
55 131 MIOTK TERESA K 5 PRABUTY 27km 1:39:30 16.28 [km/h] 10:41 [min/km]
56 163 WYKNER KAMIL M 51 PRABUTY - 27km 1:40:08 16.18 [km/h] 10:43 [min/km]
57 162 KOSMALA AGNIESZKA K 6 PRABUTY - 27km 1:40:09 16.18 [km/h] 10:43 [min/km]
58 135 PERLIK DAWID M 52 RAKOWIEC 27km 1:41:45 15.92 [km/h] 10:46 [min/km]
59 127 MECHLIŃSKA MAGDALENA K 7 DANKOWO 27km 1:44:13 15.54 [km/h] 10:52 [min/km]
60 318 MECHLIŃSKA RENATA K 8 KWIDZYN 27km 1:44:15 15.54 [km/h] 10:52 [min/km]

IV Rajd Rowerowy Pamięci Kresowian - 54km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 149 SZCZEPAŃSKI LESZEK M 1 KWIDZYN CYKLO KWIDZYN 54km 1:45:17 30.77 [km/h] 10:57 [min/km]
2 6 PODGÓRSKI GRZEGORZ M 2 KWIDZYN CYKLO KWIDZYN 54km 1:46:37 30.39 [km/h] 10:58 [min/km]
3 14 PAPIERNIK MICHAŁ M 3 TCZEW TCZEWSKI KLUB ROWEROWY 54km 1:53:01 28.67 [km/h] 10:06 [min/km]
4 16 WOLANIN JAKUB M 4 MALBORK STREFA RUCHU MULTISPORT 54km 1:53:02 28.66 [km/h] 10:06 [min/km]
5 11 WŁODARCZYK KRZYSZTOF M 5 PRABUTY SKLEP ROWEROWY PRABUTY 54km 1:57:22 27.61 [km/h] 10:10 [min/km]
6 1 CZESZEJKO GRZEGORZ M 6 PRABUTY 54km 1:59:39 27.08 [km/h] 10:13 [min/km]
7 12 ŻUŁMA DANIEL M 7 KWIDZYN ORBIT ONE 54km 2:03:01 26.34 [km/h] 10:17 [min/km]
8 7 STANKIEWICZ BEATA K 1 PASŁĘK TEAM MUSTANG PASŁĘK 54km 2:04:12 26.09 [km/h] 10:18 [min/km]
9 15 PIASECKI TOMASZ M 8 PRABUTY 54km 2:27:03 22.03 [km/h] 10:43 [min/km]
10 3 KASICKI MARCIN M 9 PRABUTY 54km 2:31:38 21.37 [km/h] 10:48 [min/km]
- 2 GÓRNY JANUSZ M - SUSZ 54km DNF - [km/h] - [min/km]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ