XVII Bieg Uliczny im. Kajetana Bągorskiego
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Mól Rafał Chojnice Start 10km KARAT CHOJNICE opłacono on-line
2 Radtka Tomasz Łobżenica Start 10km LZS Jedność Łobżenica opłacono on-line
3 Kabat Joanna Sępólno Kr. Start 10km opłacono on-line
4 Dorosz Grzegorz Konstantowo Start 10km opłacono on-line
5 Jaszczak Cezary Sępólno Krajeńskie Start 10km opłacono on-line
6 Pawłowska Marlena Człuchów Start 10km opłacono on-line
7 Skwierawski Wiesław Ostrowite Start 10km Florian Chojnice
8 Czaplewski Krzysztof Ostrowite k. Chojnic Start 10km FLORIAN CHOJNICE opłacono on-line
9 Malendowicz Robert Tuchola Start 10km opłacono on-line
10 Kozioł Rafał Sępólno Krajeńskie Start 10km
11 Wyrobek Monika Więcbork Start 10km opłacono
12 Kałaczyński Ryszard Witunia Start 10km Klub Biegacza 366 Witunia opłacono
13 Kozłów Wojciech Gdańsk Start 10km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
14 Wirkus Antonina Szczecinek Start 10km Mkl Szczecinek
15 Wirkus Łukasz Lipnica Start 10km Lkb im. Braci Petk Lębork
16 Pikulik Jarosław TRZEBOŃ Start 10km LZS Jedność Łobżenica opłacono on-line
17 Kannenberg Maciej Sępólno Krajeńskie Start 10km RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE opłacono on-line
18 Stanke Tomasz Chojnice Start 10km Totalnie Biegnięci opłacono on-line
19 Klaybor Dawid Żagań Start 10km Chojniczanka Chojnice
20 Seydak Jolanta Wielowicz Start 10km opłacono on-line
21 waszak ireneusz więcbork Start 10km opłacono on-line
22 Wysocki Piotr Sępólno Krajeńskie Start 10km Run Team Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
23 Kęsik Miecztsław Sępólno Krajeńskie Start 10km opłacono
24 Makar Bartosz Lipka Start 10km opłacono on-line
25 Królikowski Bartłomiej Lipka Start 10km opłacono on-line
26 Królikowski Andrzej Lipka Start 10km opłacono on-line
27 Elendt Tomasz Tuchomie Start 10km opłacono on-line
28 Chodera Piotr Sośno Start 10km opłacono on-line
29 Matuszak Andrzej Wielowicz Start 10km opłacono on-line
30 Lenartowicz Stanisław Stara Łubianka Start 10km
31 Strączek Sławomir Luboń Start 10km opłacono on-line
32 Kaleśników Ryszard Wałdowo Start 10km opłacono on-line
33 Przybysz Marcin Sepolno Krajenskie Start 10km opłacono on-line
34 Stelmach Michał Więcbork Start 10km opłacono on-line
35 Szweda Wojciech Więcbork Start 10km opłacono on-line
36 Brzozowska Iwona Unisław Start 10km opłacono on-line
37 Kogut Mirosław Suchorączek Start 10km opłacono on-line
38 zakościelny krzysztof więcbork Start 10km opłacono on-line
39 Szenk Marta Bydgoszcz Start 10km opłacono on-line
40 Grucki Adam Sitowiec Start 10km opłacono on-line
41 Grzonka Kamila Bytonia Start 10km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
42 Kasprowicz Piotr Bydgoszcz Start 10km JW 1515
43 Gemza Marcin Złotów Start 10km opłacono on-line
44 Rychter Krystian Sępólno Krajeńskie Start 10km
45 Wojciechowski Dariusz Swornegacie Start 10km Kwatery u Wojciechowskich opłacono on-line
46 Barton Krystyna Przechlewo Start 10km Tripaka przechlewo opłacono on-line
47 Litwiniuk Katarzyna Człuchów Start 10km
48 Szymecki Rafał Chojniczki Start 10km opłacono on-line
49 Dopytała Robert Lipka Start 10km KAMARO opłacono on-line
50 KRYSKE BARTOSZ BIAŁE BŁOTA Start 10km Spojnia Biale blota
51 Szwarc Rafał Tuchola Start 10km Tucholanka Tuchola opłacono on-line
52 Wróbel Aleksandra Sępólno Krajeńskie Start 10km opłacono on-line
53 Winiecka Paulina Sępólno Start 10km opłacono on-line
54 Dudziak Michał BYDGOSZCZ Start 10km BYDGOSZCZ opłacono on-line
55 Szymecka Monika Chojnice Start 10km Totalnie Biegnięci opłacono on-line
56 Wiśniewski Adam Chojnice Start 10km opłacono on-line
57 BUDNIK BARTOSZ INOWROCŁAW Start 10km opłacono on-line
58 MANKIEWICZ Piotr Chojniczki Start 10km FLORIAN CHOJNICE opłacono on-line
59 Leonhard Bożena Lutówko Start 10km opłacono on-line
60 Leonhard Rafał Lutówko Start 10km opłacono on-line
61 Dobak Stefan Szamotuły Start 10km kb szamotuły opłacono on-line
62 Drozd Edyta Przechlewo Start 10km Tripaka Przechlewo opłacono on-line
63 Drozd Zygmunt Przechlewo Start 10km Tripaka Przechlewo opłacono on-line
64 Wiśniewski Zbigniew Chojnice Start 10km FLORIAN CHOJNICE opłacono
65 Kaliszewska Małgorzata Tryszczyn Start 10km opłacono on-line
66 NARLOCH WOJCIECH Pawłówko Start 10km FLORIAN CHOJNICE opłacono on-line
67 Wojtas Marek Tuchola Start 10km Tucholanka Tuchola opłacono on-line
68 Łabedz Ilona Przechlewo Start 10km opłacono on-line
69 Sieg Żaneta Debrzno Start 10km Tripaka Przechlewo opłacono on-line
70 Krawczyk Alicja Sepolno Krajenskie Start 10km opłacono on-line
71 Musiał Piotr Wierzchucin Królewski Start 10km opłacono on-line
72 Werner Krzysztof Chojnice Start 10km Totalnie Biegnięci opłacono on-line
73 Dajnowski Mateusz Angowice Start 10km Chłopak ze wsi opłacono on-line
74 Osowski Michał Chojnice Start 10km Florian Chojnice opłacono on-line
75 Osiecki Grzegorz 14-220 Kisielice Start 10km opłacono on-line
76 Miłaszewski Przemek Koszalin Start 10km Team Holiday Sport opłacono on-line
77 Wojciechowski Mirosław Szubin Start 10km opłacono on-line
78 Stryszyk Marek Stryszyk Kamień Krajeński Start 10km opłacono on-line
79 Hoffman Aleksander Jastrowie Start 10km PRECON POLSKA opłacono on-line
80 Retecki Krzysztof Ostromecko Start 10km Bogmar / Presto opłacono on-line
81 Wojtas Stefan Człuchów Start 10km Tripaka przechlewo opłacono on-line
82 szczepański sławomir Klawkowo Start 10km Florian Chojnice opłacono on-line
83 Piszczek Jakub Poznań Start 10km DotykMaroka.pl opłacono on-line
84 Krzoska Dorota Brusy Start 10km opłacono on-line
85 Gapa Wiesław Sypniewo Start 10km TKKF WODNIK WIĘCBORK opłacono on-line
86 Jakubowski Adam Więcbork Start 10km opłacono on-line
87 Grabkowski Andrzej Iława Start 10km opłacono on-line
88 Klatecki Adam Pruszcz Start 10km opłacono on-line
89 Szwankowski Hubert Chojnice Start 10km FLORIAN CHOJNICE opłacono on-line
90 Lida Robert Sępólno Krajeńskie Start 10km opłacono on-line
91 Cyron Bogumił Śliwice Start 10km Biegające Śliwice opłacono on-line
92 Jakubowska Katarzyna Sępólno Krajeńskie Start 10km opłacono on-line
93 Żmich Tomasz Bydgoszcz Start 10km opłacono on-line
94 Augustyńska Mirosława Charzykowy Start 10km opłacono on-line
95 Lietz Renata Chojnice Start 10km Totalnie Biegnięci opłacono on-line
96 Płuciennik Paweł Podgaj Start 10km JANIKOWO NA SPORTOWO opłacono on-line
97 Paliga Maciej Sośno Start 10km opłacono on-line
98 Zach Aneta Ewa Wiśniewa Start 10km RONET TEAM opłacono on-line
99 Stryszyk Paulina Dabrowa Start 10km opłacono on-line
100 Wielgus Grzegorz Złotów Start 10km opłacono on-line


Wyświetleń: 5372

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ