XVII Bieg Uliczny im. Kajetana Bągorskiego

10km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub GMINA POWIAT DYSTANS Wynik Prędkość km/h x
1 119 KOTŁOWSKI BARTOSZ M 1 M 20-29 OSTROMECKO LKS OSTROMECKO 10km 0:33:16 18.04 [km/h]
2 122 KLAYBOR DAWID M 2 M 20-29 ŻAGAŃ CHOJNICZANKA CHOJNICE 10km 0:33:24 17.96 [km/h]
3 130 WIRKUS ŁUKASZ M 3 M 30-39 LIPNICA LKB IM. BRACI PETK LĘBORK 10km 0:35:16 17.01 [km/h]
4 87 SZWARC RAFAŁ M 4 M 30-39 1 TUCHOLA TUCHOLANKA TUCHOLA 10km 0:36:59 16.22 [km/h]
5 74 RADTKA TOMASZ M 5 M 40-49 1 ŁOBŻENICA LZS JEDNOŚĆ ŁOBŻENICA 10km 0:37:12 16.13 [km/h]
6 129 WIRKUS ANTONINA K 1 K 30-39 SZCZECINEK MKL SZCZECINEK 10km 0:37:28 16.01 [km/h]
7 103 WOJTAS MAREK M 6 M 40-49 2 TUCHOLA TUCHOLANKA TUCHOLA 10km 0:37:32 15.99 [km/h]
8 64 OSOWSKI MICHAŁ M 7 M 20-29 1 CHOJNICE FLORIAN CHOJNICE 10km 0:38:34 15.56 [km/h]
9 75 RETECKI KRZYSZTOF M 8 M 40-49 3 OSTROMECKO BOGMAR / PRESTO 10km 0:38:46 15.48 [km/h]
10 121 ŁĄCKA BARBARA K 2 K 30-39 CHOJNICE MKS CHOJNICZANKA 1930 10km 0:38:56 15.41 [km/h]
11 104 WOJTAS STEFAN M 9 M 30-39 2 CZŁUCHÓW TRIPAKA PRZECHLEWO 10km 0:38:56 15.41 [km/h]
12 11 DAJNOWSKI MATEUSZ M 10 M 20-29 2 ANGOWICE CHŁOPAK ZE WSI 10km 0:39:08 15.33 [km/h]
13 84 SZCZEPAŃSKI SŁAWOMIR M 11 M 40-49 4 KLAWKOWO FLORIAN CHOJNICE 10km 0:39:18 15.27 [km/h]
14 128 SKWIERAWSKI WIESŁAW M 12 M 50-59 1 OSTROWITE FLORIAN CHOJNICE 10km 0:39:33 15.17 [km/h]
15 26 GROSKOP GRZEGORZ M 13 M 20-29 3 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE GMINA POWIAT 10km 0:39:38 15.14 [km/h]
16 6 BUDNIK BARTOSZ M 14 M 0-19 1 INOWROCŁAW 10km 0:39:53 15.04 [km/h]
17 62 NARLOCH WOJCIECH M 15 M 30-39 3 PAWŁÓWKO FLORIAN CHOJNICE 10km 0:39:56 15.03 [km/h]
18 20 ELENDT TOMASZ M 16 M 20-29 4 TUCHOMIE 10km 0:40:17 14.89 [km/h]
19 78 STANKE TOMASZ M 17 M 30-39 4 CHOJNICE TOTALNIE BIEGNIĘCI 10km 0:40:36 14.78 [km/h]
20 95 WIELGUS GRZEGORZ M 18 M 30-39 5 ZŁOTÓW 10km 0:40:48 14.71 [km/h]
21 68 PAWŁOWSKA MARLENA K 3 K 40-49 CZŁUCHÓW 10km 0:40:48 14.71 [km/h]
22 55 MANKIEWICZ PIOTR M 19 M 30-39 6 CHOJNICZKI FLORIAN CHOJNICE 10km 0:41:01 14.63 [km/h]
23 19 DZIADCZYK KRZYSZTOF M 20 M 50-59 2 CHOJNICE 10km 0:41:19 14.52 [km/h]
24 8 CYRON BOGUMIŁ M 21 M 50-59 3 ŚLIWICE BIEGAJĄCE ŚLIWICE 10km 0:41:23 14.50 [km/h]
25 67 PALIGA MATEUSZ M 22 M 20-29 5 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE GMINA POWIAT 10km 0:41:32 14.45 [km/h]
26 65 PALIGA ANTONI M 23 M 50-59 4 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE GMINA POWIAT 10km 0:41:38 14.41 [km/h]
27 116 SÓJKA KLAUDIA K 4 K 0-19 1 CZŁUCHÓW WIKING RYCHNOWY 10km 0:41:56 14.31 [km/h]
28 123 WINOWIECKI PRZEMYSŁAW M 24 M 0-19 2 SIEDLISKO RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJ GMINA POWIAT 10km 0:42:05 14.26 [km/h]
29 112 PIOTROWSKI PATRYK M 25 M 20-29 6 SĘPÓLNO KRAJENSKIE GMINA POWIAT 10km 0:42:07 14.25 [km/h]
30 106 WYROBEK MONIKA K 5 K 20-29 1 WIĘCBORK POWIAT 10km 0:42:53 13.99 [km/h]
31 1 KAŁACZYŃSKI RYSZARD M 26 M 50-59 5 WITUNIA KLUB BIEGACZA 366 WITUNIA 10km 0:43:02 13.94 [km/h]
32 49 LEONHARD RAFAŁ M 27 M 30-39 7 LUTÓWKO GMINA POWIAT 10km 0:43:02 13.94 [km/h]
33 54 MALENDOWICZ ROBERT M 28 M 40-49 5 TUCHOLA 10km 0:43:14 13.88 [km/h]
34 81 STRĄCZEK SŁAWOMIR M 29 M 30-39 8 LUBOŃ 10km 0:43:25 13.82 [km/h]
35 59 MIŁASZEWSKI PRZEMEK M 30 M 30-39 9 KOSZALIN TEAM HOLIDAY SPORT 10km 0:43:30 13.79 [km/h]
36 51 LIETZ RENATA K 6 K 30-39 1 CHOJNICE TOTALNIE BIEGNIĘCI 10km 0:43:31 13.79 [km/h]
37 38 KANNENBERG MACIEJ M 31 M 20-29 7 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE GMINA POWIAT 10km 0:43:47 13.70 [km/h]
38 46 KRYZEL TOMASZ M 32 M 20-29 8 CZŁUCHÓW 10km 0:43:58 13.65 [km/h]
39 86 SZWANKOWSKI HUBERT M 33 M 40-49 6 CHOJNICE FLORIAN CHOJNICE 10km 0:44:02 13.63 [km/h]
40 131 KRAJEWSKI RAFAŁ M 34 M 20-29 9 DĄBROWA POWIAT 10km 0:44:06 13.61 [km/h]
41 120 ŁYCZYWEK JAN M 35 M 40-49 7 CHOJNICE 10km 0:44:09 13.59 [km/h]
42 9 CZAPLEWSKI KRZYSZTOF M 36 M 30-39 10 OSTROWITE K. CHOJNIC FLORIAN CHOJNICE 10km 0:44:10 13.58 [km/h]
43 91 WASZAK IRENEUSZ M 37 M 40-49 8 WIĘCBORK POWIAT 10km 0:44:10 13.58 [km/h]
44 124 RUDNIK JERZY M 38 M 60-69 1 CHOJNICE FLORIAN 10km 0:44:29 13.49 [km/h]
45 70 PIKULIK JAROSŁAW M 39 M 30-39 11 TRZEBOŃ LZS JEDNOŚĆ ŁOBŻENICA 10km 0:44:31 13.48 [km/h]
46 92 WERNER KRZYSZTOF M 40 M 40-49 9 CHOJNICE TOTALNIE BIEGNIĘCI 10km 0:44:35 13.46 [km/h]
47 42 KOZŁÓW WOJCIECH M 41 M 50-59 6 GDAŃSK LKS ZANTYR SZTUM 10km 0:44:51 13.38 [km/h]
48 17 DROZD ZYGMUNT M 42 M 40-49 10 PRZECHLEWO TRIPAKA PRZECHLEWO 10km 0:44:56 13.35 [km/h]
49 101 WOJCIECHOWSKI DARIUSZ M 43 M 40-49 11 SWORNEGACIE KWATERY U WOJCIECHOWSKICH 10km 0:45:09 13.29 [km/h]
50 34 KABAT JAKUB M 44 M 0-19 3 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE GMINA POWIAT 10km 0:45:11 13.28 [km/h]
51 13 DOBAK STEFAN M 45 M 70+ 1 SZAMOTUŁY KB SZAMOTUŁY 10km 0:45:32 13.18 [km/h]
52 61 MUSIAŁ PIOTR M 46 M 20-29 10 WIERZCHUCIN KRÓLEWSKI 10km 0:45:42 13.13 [km/h]
53 105 WRÓBEL ALEKSANDRA K 7 K 20-29 2 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE GMINA POWIAT 10km 0:45:44 13.12 [km/h]
54 40 KLATECKI ADAM M 47 M 30-39 12 PRUSZCZ 10km 0:45:46 13.11 [km/h]
55 2 ANKUDOWICZ DAMIAN M 48 M 40-49 12 ZŁOTÓW 10km 0:45:51 13.09 [km/h]
56 89 SZYMECKA MONIKA K 8 K 30-39 2 CHOJNICE TOTALNIE BIEGNIĘCI 10km 0:46:06 13.02 [km/h]
57 27 GRUCKI ADAM M 49 M 20-29 11 SITOWIEC 10km 0:46:10 13.00 [km/h]
58 98 WIŚNIEWSKI ADAM M 50 M 40-49 13 CHOJNICE 10km 0:46:38 12.87 [km/h]
59 107 WYSOCKI PIOTR M 51 M 30-39 13 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE GMINA POWIAT 10km 0:46:43 12.84 [km/h]
60 60 MÓL RAFAŁ M 52 M 40-49 14 CHOJNICE KARAT CHOJNICE 10km 0:46:56 12.78 [km/h]
61 90 SZYMECKI RAFAŁ M 53 M 30-39 14 CHOJNICZKI 10km 0:47:30 12.63 [km/h]
62 66 PALIGA MACIEJ M 54 M 30-39 15 SOŚNO POWIAT 10km 0:47:36 12.61 [km/h]
63 22 GAPA WIESŁAW M 55 M 40-49 15 SYPNIEWO TKKF WODNIK WIĘCBORK POWIAT 10km 0:47:41 12.58 [km/h]
64 37 KALISZEWSKA MAŁGORZATA K 9 K 40-49 1 TRYSZCZYN 10km 0:47:43 12.57 [km/h]
65 72 PŁUCIENNIK PAWEŁ M 56 M 40-49 16 PODGAJ JANIKOWO NA SPORTOWO 10km 0:47:46 12.56 [km/h]
66 57 MIERZWA DAMIAN M 57 M 30-39 16 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE RUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE GMINA POWIAT 10km 0:48:02 12.49 [km/h]
67 43 KRAWCZYK ALICJA K 10 K 40-49 2 SEPOLNO KRAJENSKIE GMINA POWIAT 10km 0:48:07 12.47 [km/h]
68 36 KALEŚNIKÓW RYSZARD M 58 M 40-49 17 WAŁDOWO GMINA POWIAT 10km 0:48:13 12.44 [km/h]
69 73 PRZYBYSZ MARCIN M 59 M 30-39 17 SEPOLNO KRAJENSKIE GMINA POWIAT 10km 0:48:18 12.42 [km/h]
70 77 SIEG ŻANETA K 11 K 20-29 3 DEBRZNO TRIPAKA PRZECHLEWO 10km 0:48:19 12.42 [km/h]
71 45 KRÓLIKOWSKI BARTŁOMIEJ M 60 M 20-29 12 LIPKA 10km 0:48:31 12.37 [km/h]
72 115 KLIMEK DAMIAN M 61 M 40-49 18 CZŁUCHÓW 10km 0:48:50 12.29 [km/h]
73 5 BRZOZOWSKA IWONA K 12 K 40-49 3 UNISŁAW 10km 0:49:32 12.11 [km/h]
74 53 MAKAR BARTOSZ M 62 M 20-29 13 LIPKA 10km 0:49:38 12.09 [km/h]
75 21 FRĄCKOWSKI SŁAWOMIR M 63 M 40-49 19 MĄKOWARSKO/WARSZAWA 10km 0:49:48 12.05 [km/h]
76 82 STRYSZYK MAREK M 64 M 30-39 18 KAMIEŃ KRAJEŃSKI POWIAT 10km 0:50:05 11.98 [km/h]
77 126 KRZOSKA DOROTA K 13 K 40-49 4 BRUSY 0 10km 0:50:05 11.98 [km/h]
78 114 RYCHTER KRYSTIAN M 65 M 20-29 14 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE GMINA POWIAT 10km 0:50:13 11.95 [km/h]
79 15 DOROSZ GRZEGORZ M 66 M 30-39 19 KONSTANTOWO 10km 0:50:17 11.93 [km/h]
80 110 ŻMICH TOMASZ M 67 M 40-49 20 BYDGOSZCZ 10km 0:50:29 11.89 [km/h]
81 113 LICA MICHAŁ M 68 M 30-39 20 SĘPÓLNO GMINA POWIAT 10km 0:51:25 11.67 [km/h]
82 109 ZAKOŚCIELNY KRZYSZTOF M 69 M 50-59 7 WIĘCBORK POWIAT 10km 0:51:25 11.67 [km/h]
83 50 LIDA ROBERT M 70 M 40-49 21 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE GMINA POWIAT 10km 0:51:27 11.66 [km/h]
84 88 SZWEDA WOJCIECH M 71 M 30-39 21 WIĘCBORK POWIAT 10km 0:51:48 11.58 [km/h]
85 3 AUGUSTYŃSKA MIROSŁAWA K 14 K 50+ 1 CHARZYKOWY 10km 0:52:06 11.52 [km/h]
86 56 MATUSZAK ANDRZEJ M 72 M 60-69 2 WIELOWICZ POWIAT 10km 0:52:25 11.45 [km/h]
87 23 GEMZA MARCIN M 73 M 30-39 22 ZŁOTÓW 10km 0:52:32 11.42 [km/h]
88 14 DOPYTAŁA ROBERT M 74 M 40-49 22 LIPKA KAMARO 10km 0:52:44 11.38 [km/h]
89 41 KOGUT MIROSŁAW M 75 M 50-59 8 SUCHORĄCZEK POWIAT 10km 0:52:44 11.38 [km/h]
90 44 KRÓLIKOWSKI ANDRZEJ M 76 M 50-59 9 LIPKA 10km 0:53:27 11.23 [km/h]
91 125 PIKULIK JERZY M 77 M 60-69 3 WIĘCBORK TKKF WODNIK POWIAT 10km 0:53:34 11.20 [km/h]
92 30 JAKUBOWSKA KATARZYNA K 15 K 30-39 3 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE GMINA POWIAT 10km 0:53:57 11.12 [km/h]
93 31 JAKUBOWSKI ADAM M 78 M 20-29 15 WIĘCBORK POWIAT 10km 0:54:15 11.06 [km/h]
94 127 KOZIOŁ RAFAŁ M 79 M 40-49 23 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE GMINA POWIAT 10km 0:54:56 10.92 [km/h]
95 47 STRYSZYK PAULINA K 16 K 20-29 4 DABROWA 10km 0:55:06 10.89 [km/h]
96 12 DŁONIAK EDMUND M 80 M 70+ 2 GNIEWKOWO TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 10km 0:55:14 10.86 [km/h]
97 117 LITWINIUK KATARZYNA K 17 K 30-39 4 CZŁUCHÓW 10km 0:55:56 10.73 [km/h]
98 4 BARTON KRYSTYNA K 18 K 50+ 2 PRZECHLEWO TRIPAKA PRZECHLEWO 10km 0:56:06 10.70 [km/h]
99 7 CHODERA PIOTR M 81 M 20-29 16 SOŚNO POWIAT 10km 0:56:15 10.67 [km/h]
100 39 KĘSIK MIECZTSŁAW M 82 M 70+ 3 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE GMINA POWIAT 10km 0:56:27 10.63 [km/h]
101 48 LEONHARD BOŻENA K 19 K 30-39 5 LUTÓWKO GMINA POWIAT 10km 0:58:31 10.25 [km/h]
102 96 WIELGUS JACEK M 83 M 40-49 24 ZŁOTÓW 10km 0:58:46 10.21 [km/h]
103 58 MIKA MONIKA K 20 K 20-29 5 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE GMINA POWIAT 10km 0:58:50 10.20 [km/h]
104 33 JASZCZAK CEZARY M 84 M 50-59 10 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE GMINA POWIAT 10km 0:58:58 10.18 [km/h]
105 25 GRABKOWSKI ANDRZEJ M 85 M 70+ 4 IŁAWA 10km 1:00:01 10.00 [km/h]
106 99 WIŚNIEWSKI ZBIGNIEW M 86 M 70+ 5 CHOJNICE FLORIAN CHOJNICE 10km 1:00:52 9.86 [km/h]
107 111 KRUK ANNA K 21 K 30-39 6 CHOJNICE 10km 1:02:05 9.66 [km/h]
108 24 GOLA GRZEGORZ M 87 M 40-49 25 MARKOWO 10km 1:02:21 9.62 [km/h]
109 97 WINIECKA PAULINA K 22 K 30-39 7 SĘPÓLNO GMINA POWIAT 10km 1:03:20 9.47 [km/h]
110 35 KABAT JOANNA K 23 K 40-49 5 SĘPÓLNO KR. GMINA POWIAT 10km 1:03:21 9.47 [km/h]
111 16 DROZD EDYTA K 24 K 40-49 6 PRZECHLEWO TRIPAKA PRZECHLEWO 10km 1:04:11 9.35 [km/h]
112 52 ŁABEDZ ILONA K 25 K 30-39 8 PRZECHLEWO 10km 1:04:11 9.35 [km/h]
113 93 WIECZOREK KRZYSZTOF M 88 M 50-59 11 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE GMINA POWIAT 10km 1:04:46 9.26 [km/h]
114 18 DUDZIAK MICHAŁ M 89 M 30-39 23 BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ 10km 1:06:29 9.02 [km/h]
115 76 SEYDAK JOLANTA K 26 K 40-49 7 WIELOWICZ POWIAT 10km 1:08:24 8.77 [km/h]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ