IV Tczewski Cross Rowerowy
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Walendziak Jan Malbork START Cross Rowerowy opłacono dotpay
2 Walendziak Ryszard Malbork START Cross Rowerowy opłacono dotpay
3 Bogalecki Łukasz Skórcz START Cross Rowerowy Team MX Skórcz opłacono dotpay
4 Czechowska Dorota Subkowy START Cross Rowerowy opłacono dotpay
5 Legaszewski Roman Skórcz START Cross Rowerowy Team MX Skórcz opłacono dotpay
6 Kłos Tomasz Skórcz START Cross Rowerowy Team MX Skórcz opłacono dotpay
7 Hinz Łukasz Straszyn START Cross Rowerowy opłacono dotpay
8 Kolka Gabriela Grzybno START Cross Rowerowy Top Bramy Hormann opłacono dotpay
9 Kolka Zbigniew Grzybno START Cross Rowerowy Top Bramy Hormann opłacono dotpay
10 rogala krzysztof susz START Cross Rowerowy Epidemia Cyklozy MTB SUSZ opłacono dotpay
11 Masłowski Michał Lublewo START Cross Rowerowy
12 Wiśniewski Dawid Susz START Cross Rowerowy Epidemia Cyklozy MTB Susz opłacono dotpay
13 Szymczycha Zbigniew Łęgowo START Cross Rowerowy Zajazd Korona Team opłacono dotpay
14 Dubiela Przemysław TCZEW START Cross Rowerowy opłacono dotpay
15 Chojnacki Maciej Starogard Gdański START Cross Rowerowy opłacono dotpay
16 Sobieralski Piotr tczew START Cross Rowerowy Tczewski Klub Rowerowy opłacono dotpay
17 Mucha Przemysław PELPLIN START Cross Rowerowy KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA opłacono dotpay
18 Ośko Daniel Skórcz START Cross Rowerowy Team MX Skórcz opłacono dotpay
19 Trojanowski Łukasz Świecie START Cross Rowerowy opłacono dotpay
20 Wybraniak Dariusz Tczew START Cross Rowerowy Tczewski Klub Rowerowy opłacono dotpay
21 Kłos Dawid Skórcz START Cross Rowerowy Team MX Skórcz opłacono dotpay
22 Buczyńska Joanna Gdańsk START Cross Rowerowy VO2max MTB Team opłacono dotpay
23 Ignaszak Robert Świecie START Cross Rowerowy KLUB KOLARSKI WDA ŚWIECIE opłacono dotpay
24 Dywelski Mirosław Tczew START Cross Rowerowy Biegający Tczew opłacono dotpay
25 Miszewski Kamil Świecie START Cross Rowerowy KLUB KOLARSKI WDA ŚWIECIE opłacono dotpay
26 Miszewski Michał Świecie START Cross Rowerowy KLUB KOLARSKI WDA ŚWIECIE opłacono dotpay
27 Nabakowska Katarzyna Pelplin START Cross Rowerowy opłacono dotpay
28 Kwaśniewski Krzysztof Skarszewo START Cross Rowerowy KLUB KOLARSKI WDA ŚWIECIE opłacono dotpay
29 Zienkiewicz Rafal Zienkiewicz Tczew START Cross Rowerowy Biegający Tczew opłacono dotpay
30 Byczyński Janusz Starogard Gdański START Cross Rowerowy GK STG
31 Kalinowski Marcin Malbork START Cross Rowerowy opłacono dotpay
32 Potoczek Andrzej Lichnowy START Cross Rowerowy PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY opłacono dotpay
33 Słomion Łukasz Borkowo START Cross Rowerowy opłacono dotpay
34 Frąckiewicz Iwona Gdańsk START Cross Rowerowy opłacono dotpay
35 Zabrocki Łukasz Tczew START Cross Rowerowy Press Glass Biegamy i Wspieramy opłacono dotpay
36 Gruszczyński Dominik Radostowo START Cross Rowerowy Tczewski Klub Rowerowy opłacono dotpay
37 Trochowski Grzegorz Tczew START Cross Rowerowy opłacono dotpay
38 musiał adam Trąbki Wielkie START Cross Rowerowy KIEROWCA POCZTA POLSKA opłacono dotpay
39 Zimna Agnieszka Tczew START Cross Rowerowy Reebok Run Crew Tczew opłacono dotpay
40 Karczewski Maciej Tczew START Cross Rowerowy opłacono dotpay
41 Neubauer Łukasz Kaliska START Cross Rowerowy Salon Rowerowy Bogdan Bondariew opłacono dotpay
42 Duszyńska Natalia Tczew START Cross Rowerowy opłacono dotpay
43 Szul Bartłomiej Gdynia START Cross Rowerowy Epidemia Cyklozy MTB Susz opłacono dotpay
44 TROCHOWSKA Anna TCZEW START Cross Rowerowy opłacono dotpay
45 Papiernik Karolina Tczew START Cross Rowerowy opłacono dotpay
46 Papiernik Michał Tczew START Cross Rowerowy Tczewski Klub Rowerowy opłacono dotpay
47 Rozkocha Michał Starogard Gdański START Cross Rowerowy Gk STG
48 Podgórski Grzegorz Kwidzyn START Cross Rowerowy Cyklo Kwidzyn opłacono dotpay
49 Rogalski Tomasz Kolincz START Cross Rowerowy GK STG opłacono dotpay
50 GOLDSZMIDT Jacek Trąbki Wielki START Cross Rowerowy opłacono dotpay
51 Jastrzębski Marcin Gdańsk START Cross Rowerowy Quick Step Floors opłacono dotpay
52 Anaczkowski Łukasz Malbork START Cross Rowerowy GK Gryf Tczew
53 Kubicki Jakub Tczew START Cross Rowerowy GK Gryf Tczew opłacono dotpay
54 Suska Mirosław ELBLĄG START Cross Rowerowy opłacono dotpay
55 strzelczyk tomasz Gdańsk START Cross Rowerowy Femax MTB Team opłacono dotpay
56 LUSIŃSKA MAGDA ELBLĄG START Cross Rowerowy opłacono dotpay
57 Styczeń Roman Elbląg START Cross Rowerowy HYDROPRESS MTB Team opłacono dotpay
58 Czubaj Maciej Gdańsk START Cross Rowerowy Grimpado opłacono dotpay
59 Markowski Dariusz Gdańsk START Cross Rowerowy RACK TEAM MTB opłacono dotpay
60 Kamrowski Robert Tczew START Cross Rowerowy opłacono dotpay
61 Groth Mirosław Trąbki Małe START Cross Rowerowy Femax MTB Team opłacono dotpay
62 Janiszewski Wojciech Smętowo Graniczne START Cross Rowerowy Team MX Skórcz opłacono dotpay
63 Kinowski Tomasz Jankowo Gdańskie START Cross Rowerowy MTB PG opłacono dotpay
64 Machowski Dawid Gdansk START Cross Rowerowy VO2max MTB Team opłacono dotpay
65 Lichaczewski Zbigniew SUSZ START Cross Rowerowy Epidemia Cyklozy MTB Susz opłacono dotpay
66 Kuchto Adam Rumia START Cross Rowerowy opłacono dotpay
67 Płotka Adam Gdańsk START Cross Rowerowy opłacono dotpay
68 Brzeziński Dawid Tczew START Cross Rowerowy opłacono dotpay
69 Papke Arkadiusz Lubiszewo START Cross Rowerowy DżoDżo Team opłacono dotpay
70 Sierla Przemyslaw Malbork START Cross Rowerowy opłacono dotpay
71 Traczyk Michał Susz START Cross Rowerowy EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ opłacono dotpay
72 Siebert Krzysztof Susz START Cross Rowerowy Epidemia Cyklozy MTB SUSZ opłacono dotpay
73 Figacz Bogusław Susz START Cross Rowerowy EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ opłacono dotpay
74 Szagała Piotr Susz START Cross Rowerowy EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ opłacono dotpay
75 Labon Piotr Koteże START Cross Rowerowy GK STG
76 Gardzielewski Artur Gdańsk START Cross Rowerowy VO2max MTB Team opłacono dotpay
77 Oryl Grzegorz Starogard Gdański START Cross Rowerowy GK STK
78 Glaza Maciek Starogard Gd. START Cross Rowerowy The Knights Who Say "Ni" opłacono dotpay
79 Kobierowski Piotr Dąbrówka START Cross Rowerowy GK STG
80 Romańska Aleksandra Starogard Gdański START Cross Rowerowy Gk STG
81 Jurkiewicz-Pisarska Iwona Starogard Gdański START Cross Rowerowy Gk STG
82 Zakrzewska Beata Rokocin START Cross Rowerowy Gk STG
83 Mojsiewicz Zbigniew Starogard START Cross Rowerowy GK STG
84 Zamoński Mariusz Borzechowo START Cross Rowerowy
85 Zakrzewski Mariusz Starogard Gdański START Cross Rowerowy DAMA opłacono dotpay
86 Sulewski Bartosz Tczew START Cross Rowerowy opłacono dotpay
87 Syrocki Sylwester Elbląg START Cross Rowerowy opłacono dotpay
88 Jaworski Bartosz Kwidzyn START Cross Rowerowy Epidemia Cyklozy MTB Susz opłacono dotpay
89 Białkowska Marta Elbląg START Cross Rowerowy opłacono dotpay
90 Buczyński Arkadiusz Gdańsk START Cross Rowerowy VO2max MTB Team opłacono dotpay
91 Bator Jarosław Koteże START Cross Rowerowy GK STG
92 Szulczyk Benedykt Pszczolki START Cross Rowerowy opłacono dotpay
93 Gryta Piotr Rokitki START Cross Rowerowy opłacono dotpay
94 Rompczyk Wojciech Gdynia START Cross Rowerowy opłacono dotpay
95 Zdzichowski Piotr Adamowo START Cross Rowerowy EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ opłacono dotpay
96 ROMANOWSKI PATRYK SUSZ START Cross Rowerowy EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ opłacono dotpay
97 ROMANOWSKI JAROSŁAW SUSZ START Cross Rowerowy EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ opłacono dotpay
98 Zaremba Sławomir Susz START Cross Rowerowy Epidemia Cyklozy MTB Susz opłacono dotpay
99 ŚMIGAJ Mirosław Gdynia START Cross Rowerowy MIŚ Biegacz opłacono dotpay
100 Łącki Dominik Brzeźno Wielkie START Cross Rowerowy Dovista Active Team opłacono dotpay


Wyświetleń: 5222

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ