IV Tczewski Cross Rowerowy

IV Tczewski Cross Rowerowy - 30km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik
1 144 SOWIŃSKI ARTUR M 1 M 40-49 GDAŃSK KODZIK ROWERY 30km 0:55:48
2 130 WYBRANIAK DARIUSZ M 2 M 30-39 TCZEW TCZEWSKI KLUB ROWEROWY 30km 0:57:41
3 20 DOROSZKIEWICZ ANDRZEJ M 3 M 30-39 POGÓRZE TCZEWSKI KLUB ROWEROWY 30km 0:57:43
4 55 KWAŚNIEWSKI ŁUKASZ M 4 M 0-29 1 OSIEK TEAM MX SKÓRCZ 30km 0:58:23
5 143 SZCZYGIELSKI PAWEŁ M 5 M 30-39 1 GDAŃSK THE BARBERS GDAŃSK 30km 0:58:39
6 86 PODGÓRSKI GRZEGORZ M 6 M 0-29 2 KWIDZYN CYKLO KWIDZYN 30km 0:58:40
7 145 MIKOŁAJCZAK JACEK M 7 M 30-39 2 GDAŃSK 30km 0:58:46
8 76 OSMAŃSKI BARTŁOMIEJ M 8 M 30-39 3 ELBLAG VO2MAX MTB TEAM 30km 0:58:53
9 304 LABON PIOTR M 9 M 30-39 4 KOTEŻE GK STG 30km 1:00:54
10 48 KŁOS TOMASZ M 10 M 30-39 5 SKÓRCZ TEAM MX SKÓRCZ 30km 1:00:57
11 38 JANISZEWSKI WOJCIECH M 11 M 50-59 1 SMĘTOWO GRANICZNE TEAM MX SKÓRCZ 30km 1:01:38
12 62 MARKOWSKI DARIUSZ M 12 M 30-39 6 GDAŃSK RACK TEAM MTB 30km 1:02:20
13 104 SOBIERALSKI PIOTR M 13 M 40-49 1 TCZEW TCZEWSKI KLUB ROWEROWY 30km 1:02:20
14 109 STYCZEŃ ROMAN M 14 M 40-49 2 ELBLĄG HYDROPRESS MTB TEAM 30km 1:02:20
15 137 JABŁOŃSKI PIOTR M 15 M 40-49 3 GDAŃSK TCZEWSKI KLUB ROWEROWY 30km 1:02:26
16 73 NEUBAUER ŁUKASZ M 16 M 30-39 7 KALISKA SALON ROWEROWY BOGDAN BONDARIEW 30km 1:03:09
17 308 ROZKOCHA MICHAŁ M 17 M 0-29 3 STAROGARD GDAŃSKI GK STG 30km 1:04:05
18 134 ZAREMBA SŁAWOMIR M 18 M 40-49 4 SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 30km 1:04:11
19 307 BATOR JAROSŁAW M 19 M 30-39 8 KOTEŻE GK STG 30km 1:04:12
20 102 SKWERES MARIUSZ M 20 M 30-39 9 PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA 30km 1:04:14
21 56 LANGE TOMASZ M 21 M 40-49 5 GDAŃSK RACK TEAM MTB 30km 1:04:14
22 129 WOLANIN JAKUB M 22 M 30-39 10 MALBORK STREFA RUCHU MULTISPORT 30km 1:04:15
23 93 ROMANOWSKI PATRYK M 23 M 0-29 4 SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 30km 1:04:19
24 39 JASKÓLSKI RAFAŁ M 24 M 40-49 6 GNIEW QARK-BIKES.COM 30km 1:04:28
25 54 KWAŚNIEWSKI KRZYSZTOF M 25 M 30-39 11 SKARSZEWO KLUB KOLARSKI WDA ŚWIECIE 30km 1:04:54
26 11 BUCZYŃSKI ARKADIUSZ M 26 M 40-49 7 GDAŃSK VO2MAX MTB TEAM 30km 1:05:02
27 26 GARDZIELEWSKI ARTUR M 27 M 30-39 12 GDAŃSK VO2MAX MTB TEAM 30km 1:05:04
28 46 KINOWSKI TOMASZ M 28 M 0-29 5 JANKOWO GDAŃSKIE MTB PG 30km 1:05:07
29 57 LEGASZEWSKI ROMAN M 29 M 30-39 13 SKÓRCZ TEAM MX SKÓRCZ 30km 1:05:30
30 147 ENGELBERG ŁUKASZ M 30 M 30-39 14 GDAŃSK INVCITA POWER TEAM 30km 1:05:33
31 78 OŚKO DANIEL M 31 M 30-39 15 SKÓRCZ TEAM MX SKÓRCZ 30km 1:05:53
32 51 KUBICKI JAKUB M 32 M 30-39 16 TCZEW GK GRYF TCZEW 30km 1:06:22
33 117 SZULCZYK BENEDYKT M 33 M 60-69 1 PSZCZOLKI 30km 1:06:32
34 82 PARADOWSKI GRZEGORZ M 34 M 50-59 2 ELBLĄG 30km 1:06:46
35 146 WIECZOREK RADOSŁAW M 35 M 30-39 17 ŁĘGOWO 30km 1:06:47
36 47 KŁOS DAWID M 36 M 30-39 18 SKÓRCZ TEAM MX SKÓRCZ 30km 1:06:57
37 128 WIŚNIEWSKI PAWEŁ M 37 M 30-39 19 PRUSZCZ GDAŃSKI 30km 1:08:29
38 108 STUDZIŃSKI KORNEL M 38 M 30-39 20 SZPEGAWA TCZEWSKI KLUB ROWEROWY 30km 1:08:29
39 302 KOBIEROWSKI PIOTR M 39 M 40-49 8 DĄBRÓWKA GK STG 30km 1:08:44
40 303 BYCZYŃSKI JANUSZ M 40 M 50-59 3 STAROGARD GDAŃSKI GK STG 30km 1:08:44
41 121 ŚWIĄTEK BARTŁOMIEJ M 41 M 30-39 21 TCZEW 30km 1:09:02
42 103 SŁOMION ŁUKASZ M 42 M 30-39 22 BORKOWO 30km 1:10:36
43 362 MACHOWSKI DAWID M 43 M 30-39 23 GDANSK VO2MAX MTB TEAM 30km 1:10:43
44 43 KALISZEWSKI JAKUB M 44 M 40-49 9 GDAŃSK TA KO TEAM 30km 1:10:51
45 310 ROMAŃSKA ALEKSANDRA K 1 K 0-29 STAROGARD GDAŃSKI GK STG 30km 1:10:51
46 52 KUCHTO ADAM M 45 M 0-29 6 RUMIA 30km 1:10:52
47 37 IGNASZAK ROBERT M 46 M 40-49 10 ŚWIECIE KLUB KOLARSKI WDA ŚWIECIE 30km 1:10:56
48 148 STRZESZYŃSKI WOJCIECH M 47 M 30-39 24 TCZEW PAMIR TEAM 30km 1:11:00
49 69 MUCHA PRZEMYSŁAW M 48 M 30-39 25 PELPLIN PELPLIN 30km 1:11:22
50 92 ROMANOWSKI JAROSŁAW M 49 M 40-49 11 SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 30km 1:11:31
51 91 ROGALSKI TOMASZ M 50 M 40-49 12 KOLINCZ GK STG 30km 1:11:38
52 6 BOGALECKI ŁUKASZ M 51 M 0-29 7 SKÓRCZ TEAM MX SKÓRCZ 30km 1:11:39
53 101 SKÓRCZEWSKI TADEUSZ M 52 M 60-69 2 KALISKA 30km 1:11:41
54 1 ARLUKIEWICZ DAMIAN M 53 M 0-29 8 WIĘCKOWY 30km 1:12:27
55 100 SIKORSKI MACIEJ M 54 M 40-49 13 LUBISZEWO TCZEWSKIE 30km 1:12:38
56 59 LIPKOWSKI PAWEŁ M 55 M 30-39 26 TCZEW 3ATHLETE 30km 1:12:46
57 113 SYROCKI SYLWESTER M 56 M 40-49 14 ELBLĄG 30km 1:13:00
58 31 GOŁĄB PATRYK M 57 M 30-39 27 GDYNIA 30km 1:13:06
59 150 MICHALCZYK PIOTR M 58 M 40-49 15 RÓŻYNY GRYF TCZEW 30km 1:13:16
60 115 SZAJKOWSKI TOMASZ M 59 M 60-69 3 TCZEW TCZEWSKI KLUB ROWEROWY 30km 1:13:25
61 116 SZUL BARTŁOMIEJ M 60 M 30-39 28 GDYNIA EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 30km 1:13:29
62 19 DERLAGA KAMIL M 61 M 0-29 9 SZYMANKOWO PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY 30km 1:13:31
63 80 PAPIERNIK MICHAŁ M 62 M 30-39 29 TCZEW TCZEWSKI KLUB ROWEROWY 30km 1:14:18
64 79 PAPIERNIK KAROLINA K 2 K 30-39 TCZEW 30km 1:14:18
65 32 GROTH MIROSŁAW M 63 M 50-59 4 TRĄBKI MAŁE FEMAX MTB TEAM 30km 1:14:42
66 18 CZYKIERDA PIOTR M 64 M 40-49 16 TCZEW 30km 1:14:43
67 41 JAWORSKI BARTOSZ M 65 M 30-39 30 KWIDZYN EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 30km 1:15:00
68 133 ZAKRZEWSKI MARIUSZ M 66 M 50-59 5 STAROGARD GDAŃSKI DAMA 30km 1:15:04
69 306 ORYL GRZEGORZ M 67 M 50-59 6 STAROGARD GDAŃSKI GK STK 30km 1:15:22
70 58 LICHACZEWSKI ZBIGNIEW M 68 M 40-49 17 SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 30km 1:15:47
71 53 KULAS JERZY M 69 M 60-69 4 PRUSZCZ GDAŃSKI 30km 1:15:49
72 141 ANACZKOWSKI ŁUKASZ M 70 M 30-39 31 MALBORK GK GRYF TCZEW 30km 1:15:59
73 85 PŁOTKA ADAM M 71 M 30-39 32 GDAŃSK 30km 1:16:02
74 28 GLAZA MACIEK M 72 M 40-49 18 STAROGARD GD. THE KNIGHTS WHO SAY "NI" 30km 1:16:29
75 17 CZYKIERDA JACEK M 73 M 30-39 33 TCZEW 30km 1:16:56
76 65 MEJER ARTUR M 74 M 40-49 19 TCZEW 30km 1:17:41
77 126 TROJANOWSKI ŁUKASZ M 75 M 0-29 10 ŚWIECIE 30km 1:18:01
78 74 NOCH MATEUSZ M 76 M 40-49 20 TCZEW 30km 1:18:06
79 140 MASŁOWSKI MICHAŁ M 77 M 40-49 21 LUBLEWO 30km 1:18:51
80 45 KARCZEWSKI MACIEJ M 78 M 30-39 34 TCZEW 30km 1:19:11
81 33 GRUNDMAN DARIUSZ M 79 M 0-29 11 TCZEW 30km 1:20:03
82 123 TRACZYK MICHAŁ M 80 M 0-29 12 SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 30km 1:20:21
83 132 ZABROCKI ŁUKASZ M 81 M 30-39 35 TCZEW PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY 30km 1:20:40
84 110 STYRBICKI BARTOSZ M 82 M 30-39 36 TCZEW 30km 1:21:03
85 14 CIEŚLIŃSKI GRZEGORZ M 83 M 40-49 22 KALISKA 30km 1:22:06
86 98 SIEBERT KRZYSZTOF M 84 M 50-59 7 SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 30km 1:22:36
87 36 HINZ ŁUKASZ M 85 M 30-39 37 STRASZYN 30km 1:22:39
88 97 SADECKI WOJCIECH M 86 M 40-49 23 TCZEW 30km 1:22:53
89 114 SZAGAŁA PIOTR M 87 M 0-29 13 SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 30km 1:23:10
90 94 ROMPCZYK WOJCIECH M 88 M 50-59 8 GDYNIA 30km 1:24:10
91 90 ROGALA KRZYSZTOF M 89 M 30-39 38 SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 30km 1:24:13
92 119 ŚLOT MICHAŁ M 90 M 40-49 24 TORUŃ TTC BERETTA TORUŃ 30km 1:24:19
93 16 CZUBAJ MACIEJ M 91 M 30-39 39 GDAŃSK GRIMPADO 30km 1:24:22
94 112 SUSKA MIROSŁAW M 92 M 40-49 25 ELBLĄG 30km 1:24:29
95 5 BŁASZKOWSKI ANDRZEJ M 93 M 50-59 9 ŚLIWINY TCSIR 30km 1:24:43
96 60 LUSIŃSKA MAGDA K 3 K 40-49 ELBLĄG 30km 1:24:50
97 9 BRZEZIŃSKI ŁUKASZ M 94 M 30-39 40 TCZEW 30km 1:25:01
98 142 JONATOWSKI ZYGMUNT M 95 M 60-69 5 MALBORK 30km 1:25:08
99 106 STAŃCZYK WOJCIECH M 96 M 50-59 10 TCZEW DOVISTA ACTIVE TEAM 30km 1:25:13
100 139 ZWIRBULIS KRYSTIAN M 97 M 50-59 11 TCZEW 30km 1:25:19
101 136 ZIEMANN MACIEJ M 98 M 0-29 14 TCZEW 30km 1:25:21
102 40 JASTRZĘBSKI MARCIN M 99 M 40-49 26 GDAŃSK QUICK STEP FLOORS 30km 1:25:33
103 99 SIERLA PRZEMYSLAW M 100 M 40-49 27 MALBORK 30km 1:25:47
104 309 MOJSIEWICZ ZBIGNIEW M 101 M 60-69 6 STAROGARD GK STG 30km 1:25:49
105 34 GRUSZCZYŃSKI DOMINIK M 102 M 30-39 41 RADOSTOWO TCZEWSKI KLUB ROWEROWY 30km 1:25:49
106 135 ZDZICHOWSKI PIOTR M 103 M 50-59 12 ADAMOWO EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 30km 1:25:51
107 201 JURKIEWICZ-PISARSKA IWONA K 4 K 40-49 1 STAROGARD GDAŃSKI GK STG 30km 1:26:03
108 122 ŚWIDERSKI IRENEUSZ M 104 M 30-39 42 PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA 30km 1:26:14
109 66 MISZEWSKI KAMIL M 105 M 0-29 15 ŚWIECIE KLUB KOLARSKI WDA ŚWIECIE 30km 1:26:26
110 127 WIŚNIEWSKI DAWID M 106 M 30-39 43 SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 30km 1:26:28
111 29 GOLDSZMIDT JACEK M 107 M 40-49 28 TRĄBKI WIELKI 30km 1:26:33
112 81 PAPKE ARKADIUSZ M 108 M 40-49 29 LUBISZEWO DŻODŻO TEAM 30km 1:27:03
113 67 MISZEWSKI MICHAŁ M 109 M 40-49 30 ŚWIECIE KLUB KOLARSKI WDA ŚWIECIE 30km 1:27:20
114 25 FRĄCKIEWICZ IWONA K 5 K 50+ 1 GDAŃSK 30km 1:27:21
115 305 ZAKRZEWSKA BEATA K 6 K 30-39 1 ROKOCIN GK STG 30km 1:28:05
116 83 PLISZKA KAMIL M 110 M 40-49 31 SZTUM 30km 1:28:31
117 125 TROCHOWSKI GRZEGORZ M 111 M 40-49 32 TCZEW 30km 1:29:15
118 75 NOWAK DARIUSZ M 112 M 30-39 44 TCZEW 30km 1:30:28
119 7 BRUCKI LESZEK M 113 M 30-39 45 TCZEW 30km 1:30:43
120 72 NARLOCH MIKOŁAJ M 114 M 0-29 16 TCZEW 30km 1:31:23
121 30 GOŁĄB MARTA K 7 K 30-39 2 GDYNIA VO2MAX MTB TEAM 30km 1:31:31
122 84 PLUTOWSKI MARCIN M 115 M 40-49 33 TCZEWSKIE ŁĄKI BIEGAJĄCY TCZEW 30km 1:32:39
123 21 DUBIELA PRZEMYSŁAW M 116 M 30-39 46 TCZEW 30km 1:35:37
124 8 KAMROWSKA MAŁGORZATA K 8 K 40-49 2 TCZEW 30km 1:35:40
125 24 FIGACZ BOGUSŁAW M 117 M 60-69 7 SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 30km 1:36:35
126 88 PUSTKOWSKI RAFAŁ M 118 M 30-39 47 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 30km 1:36:42
127 118 SZYMCZYCHA ZBIGNIEW M 119 M 60-69 8 ŁĘGOWO ZAJAZD KORONA TEAM 30km 1:37:31
128 10 BUCZYŃSKA JOANNA K 9 K 40-49 3 GDAŃSK VO2MAX MTB TEAM 30km 1:38:47
129 61 ŁĄCKI DOMINIK M 120 M 30-39 48 BRZEŹNO WIELKIE DOVISTA ACTIVE TEAM 30km 1:38:49
130 68 MOSZYŃSKI MARCIN M 121 M 0-29 17 TCZEW 30km 1:39:19
131 111 SULEWSKI BARTOSZ M 122 M 30-39 49 TCZEW 30km 1:40:16
132 42 KALINOWSKI MARCIN M 123 M 40-49 34 MALBORK 30km 1:40:17
133 64 MAZUR MICHAŁ M 124 M 0-29 18 BAŁDOWO 30km 1:41:16
134 12 CHOJNACKI MACIEJ M 125 M 30-39 50 STAROGARD GDAŃSKI 30km 1:41:54
135 149 WALENDZIAK JAN M 126 M 0-29 19 MALBORK 0 30km 1:42:06
136 301 WALENDZIAK RYSZARD M 127 M 40-49 35 MALBORK 0 30km 1:42:07
137 87 POTOCZEK ANDRZEJ M 128 M 30-39 51 LICHNOWY PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY 30km 1:42:49
138 95 RYCZKOWSKI ŁUKASZ M 129 M 0-29 20 ROKITKI 30km 1:45:29
139 15 CZECHOWSKA DOROTA K 10 K 40-49 4 SUBKOWY 30km 1:45:35
140 107 STRZELCZYK TOMASZ M 130 M 40-49 36 GDAŃSK FEMAX MTB TEAM 30km 1:45:41
141 23 DYWELSKI MIROSŁAW M 131 M 60-69 9 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 30km 1:48:43
142 89 REKOWSKI MARCIN M 132 M 0-29 21 TCZEW 30km 1:50:49
143 96 RZEŹNIK PIOTR M 133 M 40-49 37 GDAŃSK ZKPIG KOLBUDY 30km 1:52:37
144 138 ZIMNA AGNIESZKA K 11 K 30-39 3 TCZEW REEBOK RUN CREW TCZEW 30km 1:53:20
145 131 WYTRĄŻEK KAROL M 134 M 30-39 52 TCZEW DŻODŻO TEAM 30km 1:54:55
146 120 ŚMIGAJ MIROSŁAW M 135 M 60-69 10 GDYNIA MIŚ BIEGACZ 30km 2:11:30
147 124 TROCHOWSKA ANNA K 12 K 30-39 4 TCZEW 30km 2:15:08
148 22 DUSZYŃSKA NATALIA K - K 0-29 - TCZEW 30km DNF
149 44 KAMROWSKI ROBERT M - M 40-49 - TCZEW 30km DNF

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ