Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bomba Julia | Bedzin | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | Banda z Placu | opłacono |
2 | Kaleta Karol | Bedzin | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | Banda z Placu | opłacono |
3 | Kaźmierska Nikola | Będzin | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | opłacono | |
4 | Matysek Emilia | Będzin | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | Zadyszka | opłacono |
5 | Lotko Oliwier | Będzin | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | Banda z Placu | opłacono |
6 | Grzyb Maciek | Będzin | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | Banda z placu | opłacono |
7 | Grzyb Tomasz | Będzin | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | Banda z placu | opłacono |
8 | Pawliszyn Marcin | Będzin | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | KOZAKI BIEGAJĄ | opłacono |
9 | Pawliszyn Marek | Będzin | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | KOZAKI BIEGAJĄ | opłacono |
10 | Panek Maria | Bieruń | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | Team Papry | opłacono |
11 | Bujoczek Milena | Bytom | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | opłacono | |
12 | Kalisz Jakub | Bytom | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | opłacono | |
13 | Struzyna Marcin | Bytom | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | opłacono | |
14 | Kreft Nadia | Bytom | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | opłacono | ||
15 | Rola Kacper | Bytom | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | opłacono | |
16 | Wilk Malwina | Bytom | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | opłacono | |
17 | Wilk Cezary | Bytom | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | opłacono | |
18 | Labudda Milena | Bytom | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | opłacono | |
19 | Stochmiałek Seweryn | Bytom | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | opłacono | |
20 | Szymański Bartosz | Bytom | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | Szkoła Podstawowa nr 33 w Bytomiu | opłacono |
21 | Cobala Dominik | Byton | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | opłacono | |
22 | Kerek Marcell | Carrick | Irlandia | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | opłacono | |
23 | Chodzidło Filip | Chorzów | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | limit osiągnięty | |
24 | Adamiec- Trutwin Dorota | Chorzów | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | Klub Aktywnych Rodzin | opłacono |
25 | Trutwin Krystian | Chorzów | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | Klub Aktywnych Rodzin | opłacono |
26 | MARECKA JAGODA | Chorzów | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | WESOŁE PRZEDSZKOLE SIEMIANOWICE | opłacono |
27 | Bednarek Maksymilian | Chorzów | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | Przedszkole nr 20 w Chorzowie | opłacono |
28 | Stachowicz Oliwia | Chorzów Stary | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | Szkoła Podstawowa nr 29 w Chorzowie | opłacono |
29 | Siegmund Oliwia | Czeladź | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | #czeladzbiega | limit osiągnięty |
30 | Nowak Paulina | Czeladź | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | SP 5 Czeladź | opłacono |
31 | Janowski Igor | czeladź | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | SP 5 Czeladź | opłacono |
32 | Kotras Emilia | czeladź | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | SP 5 Czeladź | opłacono |
33 | Nowicka Aleksandra | czeladź | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | SP 5 Czeladź | opłacono |
34 | Habiński Filip | czeladź | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | SP 5 Czeladź | opłacono |
35 | Kożuch Zuzanna | czeladź | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | SP 5 Czeladź | opłacono |
36 | Chlebowska Zuzanna | czeladź | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | SP 5 Czeladź | opłacono |
37 | Mijalska Róża | Częstochowa | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | opłacono | |
38 | Adamczyk Maja | Czyżówka | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | opłacono | |
39 | Węgrzyn Tomasz | Ćwiklice | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | limit osiągnięty | |
40 | Działowski Maksymilian | Dąbrowa Górnicza | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | opłacono | |
41 | Guzik Zosia | Dąbrowa Górnicza | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | opłacono | |
42 | Markowska Oliwia | Dąbrowa Górnicza | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | opłacono | |
43 | Paś Szymon | Dąbrowa Górnicza | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | opłacono | |
44 | Kleciek Zuzanna | Giebło | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | Leśni Olimpijczycy | opłacono |
45 | Liszczyna Dawid | Gliwice | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | opłacono | |
46 | Osowska Agata | Gliwice | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | limit osiągnięty | |
47 | Sroczyński Kamil | Gliwice | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | Szkoła Podstawowa nr 14 Gliwice | opłacono |
48 | Stolarczyk Emilia | Jaworzno | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | Sp 7 | opłacono |
49 | Horzela Amelia | Katowice | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | Sp 34 Katowice | opłacono |
50 | Urych Michał | Katowice | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | opłacono | |
51 | Pietrasik Lena | Katowice | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | opłacono | |
52 | Urych Martyna | Katowice | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | opłacono | |
53 | Pietrasik Laura | Katowice | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | opłacono | |
54 | Dejas Paulina | Katowice | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | Sp 37 Katowice | opłacono |
55 | Pająk Olga | Katowice | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | opłacono | |
56 | Chrapek Anna | Katowice | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | Szkoła Podstawowa nr 15 | opłacono |
57 | Sobczak Alicja | Katowice | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | opłacono | |
58 | Tomaszewski Bartosz | Katowice | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | opłacono | |
59 | Tomaszewski Szymon | Katowice | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | opłacono | |
60 | gallus julia | katowice | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | opłacono | |
61 | Wydrych Szymon | Katowice | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | opłacono | |
62 | Gajda oliwier | katowice | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | limit osiągnięty | |
63 | Kaniewski Paweł | Katowice | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | Przedszkole nr 27 w Katowicach | opłacono |
64 | Nowak Alan | Katowice | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | opłacono | |
65 | Muszyński Jakub | Katowice | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | limit osiągnięty | |
66 | Potok Filip | Katowice | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | opłacono | |
67 | Filipiak Kamil | Katowice | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | opłacono | |
68 | Bulas Konrad | Katowice | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | limit osiągnięty | |
69 | Wydra Grzegorz | Katowice | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | Sparta Katowice | opłacono |
70 | Miktus Alicja | Katowice | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | opłacono | |
71 | Rychlik Patryk | Klucze | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | Lisy Pustyni Szkoła Podst Klucze | opłacono |
72 | Mikuśkiewicz Emilia | MIKOŁÓW | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | UKS Trójka | opłacono |
73 | Matuszczyk Piotr | Mikołów | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | opłacono | |
74 | Gawliczek Ksawier | Mikołów | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | Szkoła Mistrzostwa Sportowego Tychy , Akro-Gym Mikołów | opłacono |
75 | Gawliczek Oliwier | Mikołów | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | Szkoła Mistrzostwa Sportowego Tychy , Akro-Gym Mikołów | opłacono |
76 | Mierzejewski Marek | Mysłowice | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | opłacono | |
77 | Sołoma Olivier | Piekary Slaskie | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | Lecemy Durs | opłacono |
78 | Wieczorek Jakub | Piekary Śląskie | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | Lecymy Durś | opłacono |
79 | Tokarz Aleksandra | Piekary Śląskie | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | Lecymy Durś | opłacono |
80 | WILK Dominik | PIEKARY ŚLĄSKIE | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | LECYMY DURŚ | opłacono |
81 | Pluszczyk Fabian | Piekary Śląskie | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | Lecymy durś | opłacono |
82 | Dyrka Mateusz | Przeczyce | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | SP Przeczyce | opłacono |
83 | Nowak Hubert | Pszczyna | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | opłacono | |
84 | Nowak Michalina | Pszczyna | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | opłacono | |
85 | Gesikowski Szymon | Ruda Śląska | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | opłacono | |
86 | Ćwiek Karolina | Ruda Śląska | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | Ekipa Na Kijach | opłacono |
87 | Opiłka Bartłomiej | Ruda Śląska | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | opłacono | |
88 | Skiba Dobrawa | Siemianowice | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | UKS WODNIK | opłacono |
89 | Szołtysik Borys | Siemianowice | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | UKS WODNIK | opłacono |
90 | Luzak Lena | Siemianowice Slaskie | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | opłacono | |
91 | Pieron Wiktoria | Siemianowice Śl. | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | opłacono | |
92 | Pieron Olga | Siemianowice Śl. | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | opłacono | ||
93 | Kandzia Mateusz | Siemianowice Śl. | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | opłacono | |
94 | Kandzia Kamil | Siemianowice Śl. | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | opłacono | |
95 | Gamza Ania | Siemianowice Śl. | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | UKS WODNIK | opłacono |
96 | Painta Halina | Siemianowice Śląskie | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | opłacono | |
97 | Painta Alicja | Siemianowice Śląskie | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | opłacono | |
98 | Korkosz Natalia | Siemianowice Śląskie | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | STO Bytom | opłacono |
99 | Mikulski Bartosz | Siemianowice Śląskie | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | Przedszkole nr 16 | opłacono |
100 | Grzela Zofia | Siemianowice Śląskie | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | Przedszkole nr 16 | limit osiągnięty |
Wyświetleń: 10184