Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
201 | Jóźwiak Jakub | Tarnowskie Góry | Polska | 200m (urodzeni w 2012 lub później) | opłacono | |
202 | Jóźwiak Martyna | Tarnowskie Góry | Polska | 800m (urodzeni w latach 2004 - 2007) | opłacono | |
203 | Chodzidło Filip | Chorzów | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | limit osiągnięty | |
204 | Chodzidło Aleksander | Chorzow | Polska | 200m (urodzeni w 2012 lub później) | limit osiągnięty | |
205 | Figiel Magdalena | Katowice | Polska | 800m (urodzeni w latach 2004 - 2007) | Sp 53 Katowice | opłacono |
206 | Rychlik Patryk | Klucze | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | Lisy Pustyni Szkoła Podst Klucze | opłacono |
207 | Piwowarczyk Maksymilian | Siemianowice Śląskie | Polska | 200m (urodzeni w 2012 lub później) | Przedszkole 12 Siemianowice Śląskie | opłacono |
208 | Lotko Oliwier | Będzin | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | Banda z Placu | opłacono |
209 | Lotko Karolina | Będzin | Polska | 200m (urodzeni w 2012 lub później) | Banda z Placu | opłacono |
210 | Szewczyk Igor | Częstochowa | Polska | 800m (urodzeni w latach 2004 - 2007) | Czewarun TiM | opłacono |
211 | Mikołajczyk Zuzanna | Siemianowice Slaskie | Polska | 200m (urodzeni w 2012 lub później) | Biega tata, biegam i ja :) | opłacono |
212 | Chrapek Anna | Katowice | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | Szkoła Podstawowa nr 15 | opłacono |
213 | Szołtysik Borys | Siemianowice | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | UKS WODNIK | opłacono |
214 | Skiba Dobrawa | Siemianowice | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | UKS WODNIK | opłacono |
215 | Gabryś Ania | RUDA ŚLĄSKA | Polska | 200m (urodzeni w 2012 lub później) | Miejskie Przedszkole nr 30 Ruda Śląska | opłacono |
216 | Gabryś Paulina | RUDA ŚLĄSKA | Polska | 800m (urodzeni w latach 2004 - 2007) | Szkoła Podstawowa nr 13 Ruda Śląska | opłacono |
217 | Nowak Michalina | Pszczyna | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | opłacono | |
218 | Nowak Hubert | Pszczyna | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | opłacono | |
219 | Matysek Emilia | Będzin | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | Zadyszka | opłacono |
220 | Pająk Olga | Katowice | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | opłacono | |
221 | Panek Maria | Bieruń | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | Team Papry | opłacono |
222 | Łazarek Emilia | Siemianowice Śląskie | Polska | 200m (urodzeni w 2012 lub później) | opłacono | |
223 | Mierzejewski Marek | Mysłowice | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | opłacono | |
224 | Siegmund Oliwia | Czeladź | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | #czeladzbiega | limit osiągnięty |
225 | Pawera Maksymilian | Świetochłowice | Polska | 800m (urodzeni w latach 2004 - 2007) | opłacono | |
226 | Korkosz Natalia | Siemianowice Śląskie | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | STO Bytom | opłacono |
227 | Kalisz Maciej | Bytom | Polska | 800m (urodzeni w latach 2004 - 2007) | opłacono | |
228 | Kalisz Jakub | Bytom | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | opłacono | |
229 | Dejas Paulina | Katowice | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | Sp 37 Katowice | opłacono |
230 | Musioł Amelia | Katowice | Polska | 200m (urodzeni w 2012 lub później) | opłacono | |
231 | Chmielorz Zofia | Lędziny | Polska | 200m (urodzeni w 2012 lub później) | CARBON OCR RACING TEAM | opłacono |
232 | Bujoczek Milena | Bytom | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | opłacono | |
233 | Pieron Olga | Siemianowice Śl. | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | opłacono | ||
234 | Pieron Wiktoria | Siemianowice Śl. | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | opłacono | |
235 | Wyleżoł Hanna | Ruda Śląska | Polska | 200m (urodzeni w 2012 lub później) | opłacono | |
236 | Wyleżoł Filip | Ruda Śląska | Polska | 200m (urodzeni w 2012 lub później) | opłacono | |
237 | Kaleta Karol | Bedzin | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | Banda z Placu | opłacono |
238 | Bomba Julia | Bedzin | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | Banda z Placu | opłacono |
239 | Agdan Jan | Czeladź | Polska | 200m (urodzeni w 2012 lub później) | opłacono | |
240 | Pawlik Natalia | Zabrze | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | opłacono | |
241 | Ćwiek Karolina | Ruda Śląska | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | Ekipa Na Kijach | opłacono |
242 | Pawlik Kacper | Zabrze | Polska | 200m (urodzeni w 2012 lub później) | opłacono | |
243 | Kaźmierska Nikola | Będzin | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | opłacono | |
244 | Gilner Dawid | Sosnowiec | Polska | 200m (urodzeni w 2012 lub później) | TelegilixTeam | opłacono |
245 | Painta Alicja | Siemianowice Śląskie | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | opłacono | |
246 | Painta Halina | Siemianowice Śląskie | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | opłacono | |
247 | Mijalska Róża | Częstochowa | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | opłacono | |
248 | Pietrasik Laura | Katowice | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | opłacono | |
249 | Urych Martyna | Katowice | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | opłacono | |
250 | Pietrasik Lena | Katowice | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | opłacono | |
251 | Gesikowski Szymon | Ruda Śląska | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | opłacono | |
252 | Pawelczyk Dominik | SIEMIANOWICE ŚL. | Polska | 200m (urodzeni w 2012 lub później) | Przedszkole Ejbisi | opłacono |
253 | Majewska Kamila | Sosnowiec | Polska | 200m (urodzeni w 2012 lub później) | PM nr 20 | opłacono |
254 | Urych Michał | Katowice | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | opłacono | |
255 | Gesikowska Julia | Ruda Śląska | Polska | 200m (urodzeni w 2012 lub później) | opłacono | |
256 | Pawelczyk Emilia | SIEMIANOWICE ŚL. | Polska | 200m (urodzeni w 2012 lub później) | Przedszkole Ejbisi | opłacono |
257 | Horzela Amelia | Katowice | Polska | 400m (urodzeni w latach 2008 - 2011) | Sp 34 Katowice | opłacono |
Wyświetleń: 10199