BigYellowFoot Adventure Challenge II
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Roguski Rafał Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] Wild Team opłacono on-line
2 Żuławski Mateusz Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] opłacono
3 Więcielewska Joanna Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] BigYellowFoot Adventure Team opłacono
4 Frozyna Michał Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] opłacono on-line
5 Brzeziński Kamil Łódź Formuła nocna [20:53-4:52] opłacono on-line
6 Poźniak Michał Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] BigYellowFoot Adventure Team opłacono
7 Czerniawski Łukasz Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] opłacono on-line
8 Gitner Marcin Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] Piękni i Bestie opłacono on-line
9 Rogowska Agnieszka GDYNIA Formuła nocna [20:53-4:52] Piękni i Bestie opłacono on-line
10 Rozkwitalska Katarzyna Pszczółki Formuła nocna [20:53-4:52] Nie ma zmiłuj opłacono on-line
11 Ołdakowski Marcin Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] Nie ma zmiłuj opłacono on-line
12 Radzieński Maciej Radzieński Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] opłacono on-line
13 Radzieńska Kamila Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
14 Cegłowski Filip Rumia Formuła nocna [20:53-4:52] opłacono on-line
15 Dambiec Katarzyna Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] opłacono on-line
16 Jabłoński Michał Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] BigYellowFoot Adventure Team opłacono
17 Macioch Martyna Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] Wild Team opłacono on-line
18 Motyka Oliwia Strzebielino Formuła nocna [20:53-4:52] BigYellowFoot Adventure Team opłacono
19 Skorowska Oliwia Kielno Formuła nocna [20:53-4:52] Belua Multorum Capitum opłacono on-line
20 Sierpiński Jan Częstochowa Formuła nocna [20:53-4:52] opłacono on-line
21 Biernacka Magdalena Cyców Formuła nocna [20:53-4:52] opłacono on-line
22 Modzelewska Milena Sopot Formuła nocna [20:53-4:52] BigYellowFoot Adventure Team opłacono
23 Gąsiorowski Rafał Banino Formuła nocna [20:53-4:52] BigYellowFoot Adventure Team opłacono
24 Przysowa Damian Kwidzyn Formuła nocna [20:53-4:52] Usar opłacono on-line
25 Żuławski Piotr Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] opłacono
26 Nijak Jolanta Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] opłacono on-line
27 Greloch Dawid Darłowo Formuła nocna [20:53-4:52] Tritirimteam opłacono on-line
28 Pawlak Małgorzata Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] Tritirimteam opłacono on-line
29 Moczyńska Gosia Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] Wild Team opłacono on-line
30 Szulcek Patryk Linia Formuła nocna [20:53-4:52] BigYellowFoot Adventure Team opłacono
31 Kotłowski Marcin Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] BigYellowFoot Adventure Team opłacono
32 Gładkowski Grzegorz Reda Formuła nocna [20:53-4:52] BigYellowFoot Adventure team opłacono
33 Banasik Grzegorz Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] #sągorsi opłacono on-line
34 Kopij Julianna Główczyce Formuła nocna [20:53-4:52] #sągorsi opłacono on-line
35 Wieczorek Mateusz Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] Belua Multorum Capitum opłacono on-line
36 Śliwiński Tomasz Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] opłacono on-line
37 Burak Karolina Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] opłacono on-line
38 Kwiatkowski Patryk Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] opłacono on-line
39 Gajos Agata Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] opłacono on-line
40 Pappe Agnieszka Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] opłacono on-line
41 Masa Magdalena Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
42 Liszewski Paweł Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] opłacono on-line
43 Zalewski Mateusz Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] opłacono on-line
44 Schroeder Grzegorz Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] agapilecka.pl opłacono on-line
45 Rezmer-Urbaniak Sylwia Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] Tritirimteam opłacono on-line
46 Pilecka Agnieszka Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] agapilecka.pl opłacono
47 Stepnowska Agata Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] Tritirimteam opłacono on-line
48 Głombiowska Zuzanna Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] BigYellowFoot Adventure Team opłacono
49 Brózda Monika Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] BigYellowFoot Adventure Team opłacono
50 Piszcz Krzysztof Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] BigYellowFoot Adventure Team opłacono
51 Cichowska Joanna Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] opłacono on-line
52 Littwin Mateusz Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] Wild Team opłacono on-line
53 Knot Martyna Borkowo Formuła nocna [20:53-4:52] Piękni i Bestie opłacono on-line
54 Buczko Ewelina Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] Wild Team opłacono on-line
55 Mittag-Plesun Grzegorz Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] Wild Team opłacono on-line
56 Mrożek Paweł Człuchów Formuła nocna [20:53-4:52] Wild Team minął termin płatności
57 Prokopiuk Andrzej Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] minął termin płatności
58 Szylka Mirosław Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] minął termin płatności
59 Schroeder Grzegorz Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] agapilecka.pl minął termin płatności
60 Rezmer-Urbaniak Sylwia Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] Tritirimteam minął termin płatności
61 Rogowska Agnieszka Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] Piękni i Bestie minął termin płatności


Wyświetleń: 1646

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ