BigYellowFoot Adventure Challenge II
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Mittag-Plesun Grzegorz Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] Wild Team opłacono on-line
2 Buczko Ewelina Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] Wild Team opłacono on-line
3 Knot Martyna Borkowo Formuła nocna [20:53-4:52] Piękni i Bestie opłacono on-line
4 Littwin Mateusz Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] Wild Team opłacono on-line
5 Tryba Dawid Lębork Formuła nocna [20:53-4:52] opłacono on-line
6 Cichowska Joanna Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] opłacono on-line
7 Piszcz Krzysztof Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] BigYellowFoot Adventure Team opłacono
8 Brózda Monika Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] BigYellowFoot Adventure Team opłacono
9 Głombiowska Zuzanna Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] BigYellowFoot Adventure Team opłacono
10 Stepnowska Agata Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] Tritirimteam opłacono on-line
11 Pilecka Agnieszka Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] agapilecka.pl opłacono
12 Rezmer-Urbaniak Sylwia Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] Tritirimteam opłacono on-line
13 Schroeder Grzegorz Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] agapilecka.pl opłacono on-line
14 Zalewski Mateusz Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] opłacono on-line
15 Liszewski Paweł Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] opłacono on-line
16 Masa Magdalena Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
17 Pappe Agnieszka Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] opłacono on-line
18 Gajos Agata Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] opłacono on-line
19 Kwiatkowski Patryk Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] opłacono on-line
20 Burak Karolina Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] opłacono on-line
21 Śliwiński Tomasz Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] opłacono on-line
22 Wieczorek Mateusz Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] Belua Multorum Capitum opłacono on-line
23 Kopij Julianna Główczyce Formuła nocna [20:53-4:52] #sągorsi opłacono on-line
24 Banasik Grzegorz Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] #sągorsi opłacono on-line
25 Gładkowski Grzegorz Reda Formuła nocna [20:53-4:52] BigYellowFoot Adventure team opłacono
26 Kotłowski Marcin Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] BigYellowFoot Adventure Team opłacono
27 Szulcek Patryk Linia Formuła nocna [20:53-4:52] BigYellowFoot Adventure Team opłacono
28 Moczyńska Gosia Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] Wild Team opłacono on-line
29 Pawlak Małgorzata Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] Tritirimteam opłacono on-line
30 Greloch Dawid Darłowo Formuła nocna [20:53-4:52] Tritirimteam opłacono on-line
31 Nijak Jolanta Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] opłacono on-line
32 Żuławski Piotr Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] opłacono
33 Przysowa Damian Kwidzyn Formuła nocna [20:53-4:52] Usar opłacono on-line
34 Gąsiorowski Rafał Banino Formuła nocna [20:53-4:52] BigYellowFoot Adventure Team opłacono
35 Modzelewska Milena Sopot Formuła nocna [20:53-4:52] BigYellowFoot Adventure Team opłacono
36 Biernacka Magdalena Cyców Formuła nocna [20:53-4:52] opłacono on-line
37 Sierpiński Jan Częstochowa Formuła nocna [20:53-4:52] opłacono on-line
38 Skorowska Oliwia Kielno Formuła nocna [20:53-4:52] Belua Multorum Capitum opłacono on-line
39 Motyka Oliwia Strzebielino Formuła nocna [20:53-4:52] BigYellowFoot Adventure Team opłacono
40 Macioch Martyna Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] Wild Team opłacono on-line
41 Jabłoński Michał Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] BigYellowFoot Adventure Team opłacono
42 Dambiec Katarzyna Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] opłacono on-line
43 Cegłowski Filip Rumia Formuła nocna [20:53-4:52] opłacono on-line
44 Radzieńska Kamila Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
45 Radzieński Maciej Radzieński Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] opłacono on-line
46 Ołdakowski Marcin Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] Nie ma zmiłuj opłacono on-line
47 Rozkwitalska Katarzyna Pszczółki Formuła nocna [20:53-4:52] Nie ma zmiłuj opłacono on-line
48 Rogowska Agnieszka GDYNIA Formuła nocna [20:53-4:52] Piękni i Bestie opłacono on-line
49 Gitner Marcin Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] Piękni i Bestie opłacono on-line
50 Czerniawski Łukasz Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] opłacono on-line
51 Poźniak Michał Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] BigYellowFoot Adventure Team opłacono
52 Brzeziński Kamil Łódź Formuła nocna [20:53-4:52] opłacono on-line
53 Frozyna Michał Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] opłacono on-line
54 Więcielewska Joanna Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] BigYellowFoot Adventure Team opłacono
55 Żuławski Mateusz Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] opłacono
56 Roguski Rafał Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] Wild Team opłacono on-line


Wyświetleń: 2627

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ