BigYellowFoot Adventure Challenge II
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Tryba Dawid Lębork Formuła nocna [20:53-4:52] opłacono on-line
2 Pappe Agnieszka Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] opłacono on-line
3 Gajos Agata Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] opłacono on-line
4 Frozyna Michał Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] opłacono on-line
5 Kwiatkowski Patryk Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] opłacono on-line
6 Burak Karolina Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] opłacono on-line
7 Śliwiński Tomasz Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] opłacono on-line
8 Żuławski Piotr Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] opłacono
9 Cichowska Joanna Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] opłacono on-line
10 Brzeziński Kamil Łódź Formuła nocna [20:53-4:52] opłacono on-line
11 Zalewski Mateusz Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] opłacono on-line
12 Żuławski Mateusz Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] opłacono
13 Dambiec Katarzyna Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] opłacono on-line
14 Cegłowski Filip Rumia Formuła nocna [20:53-4:52] opłacono on-line
15 Liszewski Paweł Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] opłacono on-line
16 Radzieński Maciej Radzieński Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] opłacono on-line
17 Nijak Jolanta Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] opłacono on-line
18 Czerniawski Łukasz Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] opłacono on-line
19 Biernacka Magdalena Cyców Formuła nocna [20:53-4:52] opłacono on-line
20 Sierpiński Jan Częstochowa Formuła nocna [20:53-4:52] opłacono on-line
21 Kopij Julianna Główczyce Formuła nocna [20:53-4:52] #sągorsi opłacono on-line
22 Banasik Grzegorz Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] #sągorsi opłacono on-line
23 Pilecka Agnieszka Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] agapilecka.pl opłacono
24 Schroeder Grzegorz Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] agapilecka.pl opłacono on-line
25 Wieczorek Mateusz Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] Belua Multorum Capitum opłacono on-line
26 Skorowska Oliwia Kielno Formuła nocna [20:53-4:52] Belua Multorum Capitum opłacono on-line
27 Głombiowska Zuzanna Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] BigYellowFoot Adventure Team opłacono
28 Poźniak Michał Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] BigYellowFoot Adventure Team opłacono
29 Więcielewska Joanna Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] BigYellowFoot Adventure Team opłacono
30 Motyka Oliwia Strzebielino Formuła nocna [20:53-4:52] BigYellowFoot Adventure Team opłacono
31 Kotłowski Marcin Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] BigYellowFoot Adventure Team opłacono
32 Szulcek Patryk Linia Formuła nocna [20:53-4:52] BigYellowFoot Adventure Team opłacono
33 Jabłoński Michał Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] BigYellowFoot Adventure Team opłacono
34 Gąsiorowski Rafał Banino Formuła nocna [20:53-4:52] BigYellowFoot Adventure Team opłacono
35 Modzelewska Milena Sopot Formuła nocna [20:53-4:52] BigYellowFoot Adventure Team opłacono
36 Radzieńska Kamila Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
37 Gładkowski Grzegorz Reda Formuła nocna [20:53-4:52] BigYellowFoot Adventure team opłacono
38 Masa Magdalena Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
39 Piszcz Krzysztof Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] BigYellowFoot Adventure Team opłacono
40 Brózda Monika Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] BigYellowFoot Adventure Team opłacono
41 Ołdakowski Marcin Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] Nie ma zmiłuj opłacono on-line
42 Rozkwitalska Katarzyna Pszczółki Formuła nocna [20:53-4:52] Nie ma zmiłuj opłacono on-line
43 Rogowska Agnieszka GDYNIA Formuła nocna [20:53-4:52] Piękni i Bestie opłacono on-line
44 Knot Martyna Borkowo Formuła nocna [20:53-4:52] Piękni i Bestie opłacono on-line
45 Gitner Marcin Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] Piękni i Bestie opłacono on-line
46 Rezmer-Urbaniak Sylwia Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] Tritirimteam opłacono on-line
47 Pawlak Małgorzata Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] Tritirimteam opłacono on-line
48 Greloch Dawid Darłowo Formuła nocna [20:53-4:52] Tritirimteam opłacono on-line
49 Stepnowska Agata Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] Tritirimteam opłacono on-line
50 Przysowa Damian Kwidzyn Formuła nocna [20:53-4:52] Usar opłacono on-line
51 Littwin Mateusz Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] Wild Team opłacono on-line
52 Mittag-Plesun Grzegorz Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] Wild Team opłacono on-line
53 Buczko Ewelina Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] Wild Team opłacono on-line
54 Moczyńska Gosia Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] Wild Team opłacono on-line
55 Roguski Rafał Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] Wild Team opłacono on-line
56 Macioch Martyna Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] Wild Team opłacono on-line


Wyświetleń: 2635

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ