BigYellowFoot Adventure Challenge II
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Banasik Grzegorz Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] #sągorsi opłacono on-line
2 Biernacka Magdalena Cyców Formuła nocna [20:53-4:52] opłacono on-line
3 Brózda Monika Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] BigYellowFoot Adventure Team opłacono
4 Brzeziński Kamil Łódź Formuła nocna [20:53-4:52] opłacono on-line
5 Buczko Ewelina Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] Wild Team opłacono on-line
6 Burak Karolina Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] opłacono on-line
7 Cegłowski Filip Rumia Formuła nocna [20:53-4:52] opłacono on-line
8 Cichowska Joanna Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] opłacono on-line
9 Czerniawski Łukasz Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] opłacono on-line
10 Dambiec Katarzyna Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] opłacono on-line
11 Frozyna Michał Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] opłacono on-line
12 Gajos Agata Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] opłacono on-line
13 Gąsiorowski Rafał Banino Formuła nocna [20:53-4:52] BigYellowFoot Adventure Team opłacono
14 Gitner Marcin Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] Piękni i Bestie opłacono on-line
15 Greloch Dawid Darłowo Formuła nocna [20:53-4:52] Tritirimteam opłacono on-line
16 Gładkowski Grzegorz Reda Formuła nocna [20:53-4:52] BigYellowFoot Adventure team opłacono
17 Głombiowska Zuzanna Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] BigYellowFoot Adventure Team opłacono
18 Jabłoński Michał Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] BigYellowFoot Adventure Team opłacono
19 Knot Martyna Borkowo Formuła nocna [20:53-4:52] Piękni i Bestie opłacono on-line
20 Kopij Julianna Główczyce Formuła nocna [20:53-4:52] #sągorsi opłacono on-line
21 Kotłowski Marcin Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] BigYellowFoot Adventure Team opłacono
22 Kwiatkowski Patryk Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] opłacono on-line
23 Liszewski Paweł Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] opłacono on-line
24 Littwin Mateusz Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] Wild Team opłacono on-line
25 Macioch Martyna Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] Wild Team opłacono on-line
26 Masa Magdalena Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
27 Mittag-Plesun Grzegorz Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] Wild Team opłacono on-line
28 Moczyńska Gosia Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] Wild Team opłacono on-line
29 Modzelewska Milena Sopot Formuła nocna [20:53-4:52] BigYellowFoot Adventure Team opłacono
30 Motyka Oliwia Strzebielino Formuła nocna [20:53-4:52] BigYellowFoot Adventure Team opłacono
31 Nijak Jolanta Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] opłacono on-line
32 Ołdakowski Marcin Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] Nie ma zmiłuj opłacono on-line
33 Pappe Agnieszka Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] opłacono on-line
34 Pawlak Małgorzata Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] Tritirimteam opłacono on-line
35 Pilecka Agnieszka Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] agapilecka.pl opłacono
36 Piszcz Krzysztof Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] BigYellowFoot Adventure Team opłacono
37 Poźniak Michał Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] BigYellowFoot Adventure Team opłacono
38 Przysowa Damian Kwidzyn Formuła nocna [20:53-4:52] Usar opłacono on-line
39 Radzieńska Kamila Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
40 Radzieński Maciej Radzieński Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] opłacono on-line
41 Rezmer-Urbaniak Sylwia Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] Tritirimteam opłacono on-line
42 Rogowska Agnieszka GDYNIA Formuła nocna [20:53-4:52] Piękni i Bestie opłacono on-line
43 Roguski Rafał Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] Wild Team opłacono on-line
44 Rozkwitalska Katarzyna Pszczółki Formuła nocna [20:53-4:52] Nie ma zmiłuj opłacono on-line
45 Schroeder Grzegorz Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] agapilecka.pl opłacono on-line
46 Sierpiński Jan Częstochowa Formuła nocna [20:53-4:52] opłacono on-line
47 Skorowska Oliwia Kielno Formuła nocna [20:53-4:52] Belua Multorum Capitum opłacono on-line
48 Śliwiński Tomasz Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] opłacono on-line
49 Stepnowska Agata Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] Tritirimteam opłacono on-line
50 Szulcek Patryk Linia Formuła nocna [20:53-4:52] BigYellowFoot Adventure Team opłacono
51 Tryba Dawid Lębork Formuła nocna [20:53-4:52] opłacono on-line
52 Więcielewska Joanna Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] BigYellowFoot Adventure Team opłacono
53 Wieczorek Mateusz Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] Belua Multorum Capitum opłacono on-line
54 Zalewski Mateusz Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] opłacono on-line
55 Żuławski Mateusz Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] opłacono
56 Żuławski Piotr Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] opłacono


Wyświetleń: 2316

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ