VIII Grójecka Dycha
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Herbut Michał Przęsławice Biegi dzieci i młodzieży darmowy udział
2 Herbut Mateusz Przęsławice Biegi dzieci i młodzieży darmowy udział
3 Mikołajewska Ala Warszawa Rolki dzieci i młodzieży Rollschool darmowy udział
4 Machowski Michał Machowski Warszawa Rolki 20 km Rollschool 40.00 PLN
5 Wójcik Tomasz Wołomin Rolki 20 km Makalu Team opłacono dotpay
6 Oczakowski Włodzimierz Rawa Mazowiecka Bieg Główny 10 km KRA-KERS Rawa Mazowiecka 40.00 PLN
7 Kostrzewska Ewa Grójec Bieg Główny 10 km Logwin Team opłacono dotpay
8 Pachocki Bartosz GRÓJEC Biegi dzieci i młodzieży KP Signovum darmowy udział
9 Pachocki Mariusz GRÓJEC Bieg Główny 10 km Signovum opłacono
10 Krawczak Zbigniew Grójec Bieg Główny 10 km opłacono
11 Kaczanowski Jacek Grójec Bieg Główny 10 km Marceli Team opłacono dotpay
12 Gawraczyńska Anna Warszawa Rolki 20 km WTŁ STEGNY opłacono dotpay
13 Szymański Przemek Grójec Bieg Główny 10 km 40.00 PLN
14 Michalak Lena Grójec Biegi dzieci i młodzieży Publiczne Przedszkole Nr 2 w Grójcu darmowy udział
15 Michalak Jakub Grójec Biegi dzieci i młodzieży Szkoła Podstawowa nr 1 w Grójcu darmowy udział
16 Malczewski Hubert Czyżówka Bieg Główny 10 km opłacono dotpay
17 Karaś Dominika Warszawa Rolki 20 km Legia Warszawa Masters opłacono dotpay
18 Karaś Tomasz Warszawa Rolki 20 km Legia Warszawa Masters opłacono dotpay
19 Zięba Kamil Mieczysławówka Bieg Główny 10 km 40.00 PLN
20 Skonieczna Lena Grójec Biegi dzieci i młodzieży FC Mundialito darmowy udział
21 Skonieczna Oliwia Grójec Biegi dzieci i młodzieży FC Mundialito darmowy udział
22 Skonieczny Marcin Grójec Bieg Główny 10 km opłacono dotpay
23 MORGALLA JERZY RUDY Rolki 20 km 40.00 PLN
24 Ambroziak Marcin Ryn Bieg Główny 10 km DąbrowskiTeam 40.00 PLN
25 Czacharowska Lena Grójec Biegi dzieci i młodzieży Szkoła Podstawowa nr 3 w Grójcu darmowy udział
26 Czacharowski Bohdan Grójec Bieg Główny 10 km KB Galeria Warszawa opłacono
27 Sznajder Beata Pisz Bieg Główny 10 km 40.00 PLN
28 Kufirski Bartosz Grójec Bieg Główny 10 km opłacono dotpay
29 KRAJEWSKI GRZEGORZ GRÓJEC Rolki 20 km www.rolkigrojec.pl opłacono
30 Swiderski Szymon Grójec Biegi dzieci i młodzieży darmowy udział
31 Swiderski Kacper Grójec Biegi dzieci i młodzieży darmowy udział
32 Liszewski Leszek Grójec Bieg Główny 10 km 40.00 PLN
33 Pyzik Gucio Grójec Biegi dzieci i młodzieży Przedszkole BAJKA Grójec darmowy udział
34 Chojnacki Julek Grójec Biegi dzieci i młodzieży Przedszkole BAJKA Grójec darmowy udział
35 Chojnacki Staś Grójec Biegi dzieci i młodzieży PSP nr 1 Grójec darmowy udział
36 Kocięba Jasiek Grójec Rolki dzieci i młodzieży FC Mundialito darmowy udział
37 Dubiel Wojciech Warka Biegi dzieci i młodzieży PSP nr 1 Warka darmowy udział
38 KASICA ADAM Grójec Bieg Główny 10 km opłacono dotpay
39 Wijat Tomasz Warszawa Rolki 20 km 40.00 PLN
40 Gadomski Krzysztof Warszawa Nordic Walking 40.00 PLN
41 Gadomska Małgorzata Warszawa Nordic Walking 40.00 PLN
42 Szczepanik ROBERT Warszawa Bieg Główny 10 km opłacono
43 Pirogow Tomek Łoziska Bieg Główny 10 km opłacono dotpay
44 Kasprzyk Jan Grójec Biegi dzieci i młodzieży darmowy udział
45 Kasprzyk Wiktoria Grójec Biegi dzieci i młodzieży PSP nr 1 Grójec darmowy udział
46 Kasprzyk Michal Grójec Bieg Główny 10 km 40.00 PLN
47 Kocięba Jan Grójec Rolki 20 km FC Mundialito opłacono dotpay
48 Kocięba Janek Grójec Biegi dzieci i młodzieży FC Mundialito darmowy udział
49 Kocięba Michał Grójec Bieg Główny 10 km FC Mundialito opłacono dotpay
50 Spólny Robert Grójec Bieg Główny 10 km opłacono dotpay
51 Kącki Paweł Warszawa Bieg Główny 10 km Rącze Raciczki opłacono dotpay
52 Asiński Piotr Żyrardów Bieg Główny 10 km Orange Polska opłacono dotpay
53 Pasieka Agnieszka Świdwin Bieg Główny 10 km K.B. Sprint Świdwin/21.BLT 40.00 PLN
54 Jóźwik Artur Warszawa Bieg Główny 10 km Biegam, bo biegam:) 40.00 PLN
55 Wicińska Aleksandra Grójec Bieg Główny 10 km 40.00 PLN
56 Słowiński Marcin Mirowice Bieg Główny 10 km Jednostka Wojskowa 3411 40.00 PLN
57 Pasik Andrzej Raszyn Bieg Główny 10 km 40.00 PLN
58 Michalak Artur Grójec Bieg Główny 10 km opłacono dotpay
59 Kołodziej Michał Warszawa Bieg Główny 10 km Multisport Piaseczno opłacono dotpay
60 Wnuk Norbert Przemyśl Bieg Główny 10 km 1. ORel/ Przemyski Klub Biegacza 40.00 PLN
61 Zdancewicz Paweł Warszawa Rolki 20 km Legia Warszawa Masters 40.00 PLN
62 Szczesiul Kamil Jurki Bieg Główny 10 km opłacono dotpay
63 Żywek Teresa Warszawa Bieg Główny 10 km 40.00 PLN
64 SZYMAŃSKI ROBERT WARSZAWA Bieg Główny 10 km 40.00 PLN
65 Gruszka Tadeusz Warszawa Rolki dzieci i młodzieży darmowy udział
66 Gruszka Grzegorz Warszawa Rolki dzieci i młodzieży Rollschool darmowy udział
67 Gruszka Jakub Warszawa Rolki 20 km opłacono dotpay
68 Gabler Mariola Warka Nordic Walking 40.00 PLN
69 Domański Jacek Expedyt Warszawa Rolki 20 km WKB META Lubliniec 40.00 PLN
70 Deska Elżbieta Grójec Bieg Główny 10 km 1. ORel 40.00 PLN
71 Sobczak Szymon Grójec Biegi dzieci i młodzieży Przedszkole BAJKA Grójec darmowy udział
72 Sobczak Zuzanna Grójec Biegi dzieci i młodzieży PSP nr 1 Grójec darmowy udział
73 Sobczak Maciej Grójec Biegi dzieci i młodzieży PSP nr 1 Grójec darmowy udział
74 Zielińska Diana Warka Bieg Główny 10 km 40.00 PLN
75 Matyszczak Krzysztof Warszawa Bieg Główny 10 km KENKO 40.00 PLN
76 Matyszczak Dominik Warszawa Bieg Główny - kategorie młodzieżowe 2002-2001 KENKO darmowy udział
77 Kopyt Jan Konstancin- Jeziorna Rolki 20 km nezrzeszony 40.00 PLN
78 miesiak Edyta Warszawa Bieg Główny 10 km Runners Club Warszawa 40.00 PLN
79 Balcer Dariusz Rybie Rolki 20 km opłacono dotpay
80 Parzys Jakub GRÓJEC Biegi dzieci i młodzieży Podstawowa nr 1 w Grójcu darmowy udział
81 Hartwich Adrian Grójec Bieg Główny 10 km opłacono dotpay
82 Pacholski Dominik Grójec Bieg Główny 10 km TECHNIKUM GRÓJEC 40.00 PLN
83 Bąder JULKA Grójec Rolki dzieci i młodzieży Podstawowa nr 1 w Grójcu darmowy udział
84 Bąder Julia Grójec Biegi dzieci i młodzieży darmowy udział
85 Orlik Paweł Grójec Bieg Główny 10 km opłacono dotpay
86 Kołomański Filip Przęsławice Biegi dzieci i młodzieży darmowy udział
87 Glapiński Igor Glapiński Tarczyn Bieg Główny 10 km Tarczyński Klub Biegowy 40.00 PLN
88 Szumpur Mariusz Sułkowice Bieg Główny 10 km Gmina Chynów Biega 40.00 PLN
89 Nowaczewska Agnieszka Grójec Bieg Główny 10 km Aktywni Grójec opłacono dotpay
90 Nowaczewski Piotrek Sebastian Grójec Bieg Główny 10 km Aktywni Grójec opłacono dotpay
91 Ruclak Marcin Wolskie Bieg Główny 10 km 40.00 PLN
92 Kasica Robert Grójec Bieg Główny 10 km Biegam, bo biegam :) 40.00 PLN
93 Kasica Jacek Warszawa Bieg Główny 10 km Biegam, bo biegam:) 40.00 PLN
94 Czyżewski Rafał Grójec Bieg Główny 10 km Aktywni Grójec opłacono dotpay
95 Hetnarowicz Joanna Grójec Rolki dzieci i młodzieży darmowy udział
96 Adamczyk Dorota Skronina Bieg Główny 10 km opłacono dotpay
97 Dolega Darek Radom Bieg Główny 10 km Biegiem Radom! opłacono dotpay


Wyświetleń: 1293

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ