VIII Grójecka Dycha
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Krupa Mariusz Grójec Bieg Główny 10 km Aktywni Grójec opłacono on-line
2 Konieczny Maciek Piaseczno Bieg Główny 10 km opłacono on-line
3 Chmielewski Michal Grójec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
4 Pachomow Borys Lesznowola Bieg Główny 10 km opłacono on-line
5 Siedlecki Łukasz Warszawa Bieg Główny 10 km Bieganiepo40.pl opłacono on-line
6 Jakubisiak Alicja Grojec Biegi dzieci i młodzieży PSP 1
7 Jakubisiak Wiktor Grojec Rolki dzieci i młodzieży PSP 1
8 Godlewska Karolina Grodzisk Mazowiecki Rolki dzieci i młodzieży UKS SPARTA Grodzisk Mazowiecki
9 Godlewska Weronika Grodzisk Mazowiecki Rolki dzieci i młodzieży UKS SPARTA Grodzisk Mazowiecki
10 Jakubisiak Iwona Grójec Bieg Główny 10 km AKTYWNI GRÓJEC opłacono on-line
11 Jakubisiak Grzegorz Grójec Bieg Główny 10 km Aktywni Grójec opłacono on-line
12 Chiliński Julian Pisz Biegi dzieci i młodzieży seba-sport Pisz
13 Gnieciak Dariusz Tarczyn Bieg Główny 10 km TARCZYNSKI KLUB BIEGOWY opłacono on-line
14 Siarkowska Zuzanna Mogielnica Biegi dzieci i młodzieży
15 Stępniak Wojtek Mogielnica Biegi dzieci i młodzieży
16 Owczarek Magdalena Międzyborów Nordic Walking opłacono on-line
17 Nietrzebka Paweł Międzyborów Nordic Walking opłacono on-line
18 Nietrzebka Aleksandra Międzyborów Nordic Walking opłacono on-line
19 Maroszek Helena Zielonka Biegi dzieci i młodzieży
20 Maroszek Rozalia Zielonka Biegi dzieci i młodzieży
21 Bogumił Adrian Augustów Bieg Główny - kategorie młodzieżowe 2002-2001
22 Płużyńska Kornelia Grójec Biegi dzieci i młodzieży
23 Jablonska Lili Warszawa Rolki dzieci i młodzieży I love rolki
24 Płużyńska Gabriela Grójec Biegi dzieci i młodzieży
25 Jablonska Nadia Warszawa Rolki dzieci i młodzieży I love rolki
26 Gaj Grzegorz Białobrzegi Bieg Główny 10 km opłacono on-line
27 Talarek Martyna Grójec Biegi dzieci i młodzieży SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 GRÓJEC
28 SENATOR MARIA STRYKÓW Biegi dzieci i młodzieży SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W MOGIELNICY
29 Świesiulska Agata Garwolin Biegi dzieci i młodzieży
30 Świesiulska Alicja Garwolin Biegi dzieci i młodzieży
31 Świesiulska Olga Garwolin Biegi dzieci i młodzieży
32 Zawiślak Aleksandra Warszawa Rolki 20 km opłacono on-line
33 Kroczek Tomasz Modlniczka Rolki 20 km KKSW Krak Rollerblade opłacono on-line
34 Kaczmarek Kamil Zalesie Biegi dzieci i młodzieży PSP Kruszew
35 Kaczmarek Karolina Zalesie Biegi dzieci i młodzieży PSP Kruszew
36 Kaczmarek Kacper Zalesie Biegi dzieci i młodzieży PSP Kruszew
37 Rabijewska Oliwia Grójec Biegi dzieci i młodzieży Publiczne Przedszkole Nr 2 w Grójcu
38 Chilińska Agnieszka Pisz Bieg Główny 10 km seba-sport Pisz opłacono on-line
39 Rabijewska Klaudia Grójec Biegi dzieci i młodzieży SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 GRÓJEC
40 Ciborowski Aneta Pisz Bieg Główny 10 km seba-sport Pisz opłacono on-line
41 Abram Przemyslaw Abram Nowa Iwiczna Bieg Główny 10 km opłacono on-line
42 Kusy Roksana Warszawa Biegi dzieci i młodzieży
43 Sawicki Adrian. Grójec Bieg Główny - kategorie młodzieżowe 2002-2001 OSP Grójec
44 Filipowicz Emilian warszawa Rolki 20 km opłacono on-line
45 PODSIADŁO KRZYSZTOF KONSTANCIN-JEZIORNA Rolki 20 km Legia Warszawa opłacono on-line
46 Kania Maria Konstancin-Jeziorna Rolki 20 km Legia Warszawa opłacono on-line
47 Wypych Sebastian Kraków Rolki 20 km opłacono on-line
48 POLANOWSKA MARIA GRÓJEC Biegi dzieci i młodzieży SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 GRÓJEC
49 Uszok remigiusz Krobia Rolki 20 km opłacono on-line
50 Grzejszczyk Katarzyna Grójec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
51 Tulo Piotr Warka Bieg Główny 10 km opłacono on-line
52 Oleksiewicz Jurek Gdynia Rolki 20 km Twister Trójmiasto opłacono on-line
53 Bors Łukasz Domaniewice Bieg Główny 10 km opłacono on-line
54 CZACHOWSKA Pola Grójec Biegi dzieci i młodzieży
55 CZACHOWSKI Tymoteusz Grójec Biegi dzieci i młodzieży
56 Turoń Paweł Grójec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
57 Rekus Zuzanna Płock Biegi dzieci i młodzieży
58 Michalik Krzysztof Grójec Bieg Główny 10 km 1 ORel opłacono on-line
59 Kułach Lesław Wola Radziszowska Rolki 20 km opłacono on-line
60 Tecław Natalia Grójec Biegi dzieci i młodzieży Szkoła Podstawowa nr 1 w Grójcu
61 Dębski Szymon Grójec Biegi dzieci i młodzieży PSP nr 1 Grójec
62 Turoń Łukasz Grójec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
63 Górzyńska Anna WARSZAWA Bieg Główny 10 km opłacono on-line
64 Markiewicz Maria Grójec Biegi dzieci i młodzieży
65 Góralska Maria Grójec Biegi dzieci i młodzieży
66 ANTOSIEWICZ ZUZANNA TOMASZÓW MAZOWIECKI Biegi dzieci i młodzieży ANTEK TEAM
67 ANTOSIEWICZ ROBERT TOMASZÓW MAZOWIECKI Bieg Główny 10 km ANTEK TEAM opłacono on-line
68 Mirczuk Mariusz Grójec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
69 Grzela Marta Grójec Bieg Główny 10 km PSP nr 3 Grójec opłacono on-line
70 Kania Mateusz Konstancin-Jeziorna Rolki 20 km Legia Warszawa opłacono on-line
71 Chojecki Dariusz Bydgoszcz Rolki 20 km Roll4Fun opłacono on-line
72 Lorkowski Jan Bydgoszcz Rolki 20 km opłacono on-line
73 Paluch Agata Raszyn Bieg Główny 10 km opłacono on-line
74 Paluch Konrad Raszyn Bieg Główny 10 km opłacono on-line
75 dura gabriel grójec Biegi dzieci i młodzieży Szkoła Podstawowa nr 2 w Grójcu
76 Krynicka Karolina Michałowice Bieg Główny 10 km opłacono on-line
77 PATOKA AGNIESZKA LESZNOWOLA K.GRÓJCA Bieg Główny 10 km KGW LESZNOWOLA opłacono on-line
78 Berliński Oskar Gostynin Rolki dzieci i młodzieży UKS Zwoleń-Team
79 Berlińska Amelia Gostynin Rolki dzieci i młodzieży UKS Zwoleń-Team
80 Kania Marek Konstancin Jeziorna Rolki 20 km Legia Warszawa opłacono on-line
81 Stańczak Kasia Gostynin Rolki dzieci i młodzieży U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM
82 Mirkowski Adam Grójec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
83 Kuśmirek Jakub Grójec Biegi dzieci i młodzieży Niepubliczne Przedszkole " Baśniowy Pałacyk"
84 Michalik Kacper Grójec Biegi dzieci i młodzieży PSP 1
85 Pawelec Mirosław Gdańsk Rolki 20 km Jabra Roller Team opłacono on-line
86 Bąba Bartłomiej Goszczyn Biegi dzieci i młodzieży Niepubliczne Przedszkole " Baśniowy Pałacyk"
87 Dębniak Szymon Grójec Biegi dzieci i młodzieży Niepubliczne Przedszkole " Baśniowy Pałacyk"
88 Melnyk Vitalii Grójec Biegi dzieci i młodzieży Niepubliczne Przedszkole " Baśniowy Pałacyk"
89 Gozdera Przemyslaw Grojec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
90 Woźniak Aniela Grójec Biegi dzieci i młodzieży Niepubliczne Przedszkole " Baśniowy Pałacyk"
91 Skrzypczak Alicja Grójec Biegi dzieci i młodzieży Niepubliczne Przedszkole " Baśniowy Pałacyk"
92 Rejer Mateusz Grójec Biegi dzieci i młodzieży Niepubliczne Przedszkole " Baśniowy Pałacyk"
93 Nowakowska Hanna Grójec Biegi dzieci i młodzieży Niepubliczne Przedszkole " Baśniowy Pałacyk"
94 Machnikowski Maciej Grójec Biegi dzieci i młodzieży Niepubliczne Przedszkole " Baśniowy Pałacyk"
95 Wasiak Julia Grójec Biegi dzieci i młodzieży Niepubliczne Przedszkole " Baśniowy Pałacyk"
96 Przybylska Sabina Chynów Biegi dzieci i młodzieży Niepubliczne Przedszkole " Baśniowy Pałacyk"
97 Kumaszka Maja Grójec Biegi dzieci i młodzieży Niepubliczne Przedszkole " Baśniowy Pałacyk"
98 Burcewicz Malwina Grójec Biegi dzieci i młodzieży Niepubliczne Przedszkole " Baśniowy Pałacyk"
99 Cieślak Karolina Belsk Duży Biegi dzieci i młodzieży Niepubliczne Przedszkole " Baśniowy Pałacyk"
100 Barański Adam Grójec Biegi dzieci i młodzieży Niepubliczne Przedszkole " Baśniowy Pałacyk"


Wyświetleń: 24358

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ