Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ambroziak Marcin | Ryn | Polska | Bieg Główny 10 km | DąbrowskiTeam | |
2 | Anyszkiewicz Jakub | Warka | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
3 | Bryśkiewicz Michał | Biała Rawska | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
4 | Bukowski Maciej | Inowrocław | Polska | Rolki 20 km | Rolla Speed Team | |
5 | Chojnacki Mateusz | Tarnowskie Góry | Polska | Rolki 20 km | UKS Zwoleń-Team | |
6 | Chojnowska Agnieszka | Uwieliny | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
7 | Chojnowski Piotr | Uwieliny | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
8 | Chomiak Mariusz | Gdynia | Polska | Rolki 20 km | Jowi Team | |
9 | Czuj Stanisław | Zamość | Polska | Bieg Główny 10 km | 1 ORel | |
10 | Doliński Paweł | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
11 | Domański Jacek Expedyt | Warszawa | Polska | Rolki 20 km | WKB META Lubliniec | |
12 | Dubiał Rafał | Leszno | Polska | Rolki 20 km | Zico Racing Speed Team | |
13 | Duda Tomasz Duda | Lublin | Polska | Bieg Główny 10 km | Race Fighter | |
14 | Edyk Anna | Tomaszów Mazowiecki | Polska | Bieg Główny 10 km | ANTEK TEAM | |
15 | Flejszer Łukasz | Gostynin | Polska | Rolki 20 km | U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM | |
16 | Flis Krzysztof | Rotmanka | Polska | Rolki 20 km | ||
17 | Gil Wojciech | Warszawa | Polska | Nordic Walking | ||
18 | Godlewski Mateusz | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Rolki 20 km | UKS SPARTA Grodzisk Mazowiecki | |
19 | Gos Grzegorz | Lesznowola k/Grójca | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
20 | Grzybowski Dariusz | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | Aktywni Grójec | |
21 | Gunerka Emilia | Warszawa | Polska | Rolki 20 km | I love rolki | |
22 | Jędrusiak Jerzy | Warszawa | Polska | Bieg Główny 10 km | WTT STEGNY | |
23 | Jędrzejczyk Mateusz | Łódź | Polska | Rolki 20 km | ||
24 | Jóźwik Artur | Warszawa | Polska | Bieg Główny 10 km | Biegam, bo biegam:) | |
25 | Kafarska Adrianna | Górki Pierwsze | Polska | Bieg Główny 10 km | UKS Zwoleń-Team | |
26 | Karczewski Karol | Warszawa | Polska | Rolki 20 km | Legia Warszawa | |
27 | Kasica Ania | Grojec | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
28 | koc marcin koc | toruń | Polska | Rolki 20 km | rolla speed team Toruń | |
29 | Kopala Jacek | Sułkowice | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
30 | Kopyt Jan | Konstancin- Jeziorna | Polska | Rolki 20 km | nezrzeszony | |
31 | Kotlicki Krzysztof | Blachownia | Polska | Rolki 20 km | ||
32 | Kozłowski Michał | Bielsko-Biała | Polska | Bieg Główny 10 km | #bb_biegam | |
33 | Kramer Anna | Radom | Polska | Nordic Walking | ||
34 | Krasnodębska Agnieszka | Warszawa | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
35 | Matyszczak Krzysztof | Warszawa | Polska | Bieg Główny 10 km | KENKO | |
36 | Nowak Natalia | Sieradz | Polska | Rolki 20 km | I Love Rolki Łódź | |
37 | nowicki adam | Bytom | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
38 | Oborski Łukasz | Kruszwica | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
39 | Okupińska Jowita | Gdynia | Polska | Rolki 20 km | Jowi Team | |
40 | Olczak Tomasz | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
41 | Oracz Kacper | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
42 | Pasieka Agnieszka | Świdwin | Polska | Bieg Główny 10 km | K.B. Sprint Świdwin/21.BLT | |
43 | Podymniak Leszek | Radom | Polska | Bieg Główny 10 km | Street Run Radom | |
44 | RUSAK SŁAWOMIR | Radom | Polska | Bieg Główny 10 km | Biegiem Radom! | |
45 | Sapijaszko Marta | Warszawa | Polska | Rolki 20 km | Legia Warszawa Masters | |
46 | Sieńko Sebastian | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
47 | Sienkowski Tomasz | Mielno | Polska | Rolki 20 km | PLICHWYŚCIG.PL | |
48 | SIODŁAk Sylwester | GRÓJEC | Polska | Rolki 20 km | ||
49 | Smalisz Marek | Nowe Miasto | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
50 | Strzelczyk Paweł | Warka | Polska | Bieg Główny 10 km | Biegiem po Warce | |
51 | Szczerbal Agnieszka | Poznań | Polska | Bieg Główny 10 km | TKKF MPK Poznań | |
52 | Sznajder Beata | Pisz | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
53 | Szreder Mariola | Reda | Polska | Rolki 20 km | amator | |
54 | szymańczyk wiesław | nowe miasto | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
55 | SZYMAŃSKI ROBERT | WARSZAWA | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
56 | Trawczyński Adam | Warszawa | Polska | Rolki 20 km | Legia Warszawa Masters | |
57 | turczyn marek | Ruda | Polska | Bieg Główny 10 km | Tarczyński Klub Biegowy | |
58 | Wicińska Aleksandra | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
59 | Więckowski Łukasz | Warka | Polska | Bieg Główny 10 km | KS Start Pułaski Warka | |
60 | Wnuk Norbert | Przemyśl | Polska | Bieg Główny 10 km | 1. ORel/ Przemyski Klub Biegacza | |
61 | Zięba Kamil | Mieczysławówka | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
62 | Zielińska Diana | Warka | Polska | Bieg Główny 10 km |
Wyświetleń: 39202