VIII Grójecka Dycha
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Matyszczak Dominik Warszawa Bieg Główny - kategorie młodzieżowe 2002-2001 KENKO
2 Deska Patrycja Grojec Bieg Główny - kategorie młodzieżowe 2002-2001 CKZiU Nowa Wies
3 Przybylski Mateusz Drwalew Bieg Główny - kategorie młodzieżowe 2002-2001
4 Szymański Szymon Skarżysko-Kamienna Bieg Główny - kategorie młodzieżowe 2002-2001 UKS Celsium
5 Sawicki Adrian. Grójec Bieg Główny - kategorie młodzieżowe 2002-2001 OSP Grójec
6 Bogumił Adrian Augustów Bieg Główny - kategorie młodzieżowe 2002-2001
7 Dolega Darek Radom Bieg Główny 10 km Biegiem Radom! opłacono on-line
8 Adamczyk Dorota Skronina Bieg Główny 10 km opłacono on-line
9 Czyżewski Rafał Grójec Bieg Główny 10 km Aktywni Grójec opłacono on-line
10 Kasica Jacek Warszawa Bieg Główny 10 km Biegam, bo biegam :) opłacono on-line
11 Kasica Robert Grójec Bieg Główny 10 km Biegam, bo biegam :) opłacono on-line
12 Ruclak Marcin Wolskie Bieg Główny 10 km opłacono on-line
13 Szumpur Mariusz Sułkowice Bieg Główny 10 km Gmina Chynów Biega opłacono on-line
14 Glapiński Igor Glapiński Tarczyn Bieg Główny 10 km Tarczyński Klub Biegowy opłacono on-line
15 Orlik Paweł Grójec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
16 Pacholski Dominik Grójec Bieg Główny 10 km TECHNIKUM GRÓJEC opłacono on-line
17 Matyszczak Krzysztof Warszawa Bieg Główny 10 km KENKO
18 Zielińska Diana Warka Bieg Główny 10 km
19 Deska Elżbieta Grójec Bieg Główny 10 km 1. ORel opłacono on-line
20 SZYMAŃSKI ROBERT WARSZAWA Bieg Główny 10 km
21 Żywek Teresa Warszawa Bieg Główny 10 km Tripower.pl opłacono on-line
22 Szczesiul Kamil Jurki Bieg Główny 10 km opłacono on-line
23 Wnuk Norbert Przemyśl Bieg Główny 10 km 1. ORel/ Przemyski Klub Biegacza
24 Michalak Artur Grójec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
25 Pasik Andrzej Raszyn Bieg Główny 10 km opłacono
26 Słowiński Marcin Mirowice Bieg Główny 10 km Jednostka Wojskowa 3411 opłacono on-line
27 Wicińska Aleksandra Grójec Bieg Główny 10 km
28 Jóźwik Artur Warszawa Bieg Główny 10 km Biegam, bo biegam:)
29 Pasieka Agnieszka Świdwin Bieg Główny 10 km K.B. Sprint Świdwin/21.BLT
30 Asiński Piotr Żyrardów Bieg Główny 10 km Orange Polska opłacono on-line
31 Kącki Paweł Warszawa Bieg Główny 10 km Rącze Raciczki opłacono on-line
32 Spólny Robert Grójec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
33 Kocięba Michał Grójec Bieg Główny 10 km FC Mundialito opłacono on-line
34 Kasprzyk Michal Grójec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
35 Pirogow Tomek Łoziska Bieg Główny 10 km opłacono on-line
36 Szczepanik ROBERT Warszawa Bieg Główny 10 km opłacono
37 KASICA ADAM Grójec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
38 Kufirski Bartosz Grójec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
39 Sznajder Beata Pisz Bieg Główny 10 km
40 Czacharowski Bohdan Grójec Bieg Główny 10 km KB Galeria Warszawa opłacono
41 Ambroziak Marcin Ryn Bieg Główny 10 km DąbrowskiTeam
42 Zięba Kamil Mieczysławówka Bieg Główny 10 km
43 Malczewski Hubert Czyżówka Bieg Główny 10 km MOCZYMORDKI opłacono on-line
44 Szymański Przemek Grójec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
45 Kaczanowski Jacek Grójec Bieg Główny 10 km Marceli Team opłacono on-line
46 Krawczak Zbigniew Grójec Bieg Główny 10 km UKS Olimpijczyk opłacono
47 Pachocki Mariusz GRÓJEC Bieg Główny 10 km Signovum opłacono
48 Kostrzewska Ewa Grójec Bieg Główny 10 km Logwin Team opłacono on-line
49 Oczakowski Włodzimierz Rawa Mazowiecka Bieg Główny 10 km KRA-KERS Rawa Mazowiecka opłacono on-line
50 Siwiec Sławomir Lesznowola Bieg Główny 10 km KS Lesznowola opłacono on-line
51 Miesiak Edyta Warszawa Bieg Główny 10 km Runners Club Warszawa opłacono on-line
52 Sieńko Beata Grójec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
53 Katana Roman Grójec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
54 Senator Tomasz Stryków 3 Bieg Główny 10 km opłacono on-line
55 Stan Jacek Biała Rawska Bieg Główny 10 km opłacono on-line
56 Pergał Marlena Biała Rawska Bieg Główny 10 km opłacono on-line
57 BŁASZCZYK Marian Bełchatów Bieg Główny 10 km opłacono on-line
58 Rokita Paweł Minsk Mazowiecki Bieg Główny 10 km opłacono on-line
59 Pieroszkiewicz Anna Grójec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
60 Szczerbal Agnieszka Poznań Bieg Główny 10 km TKKF MPK Poznań
61 MATULKA IZABELA KOCISZEW Bieg Główny 10 km opłacono on-line
62 Przybysz Magdalena Olszany Bieg Główny 10 km opłacono on-line
63 Przybysz Grzegorz Olszany Bieg Główny 10 km opłacono on-line
64 Kiljańczyk Dominik Tarczyn Bieg Główny 10 km Tarczyński Klub Biegowy opłacono on-line
65 ALBERSKI Wojciech Warka Bieg Główny 10 km opłacono on-line
66 FILIPOWICZ MIROSŁAW RADOM Bieg Główny 10 km Biegiem Radom! opłacono on-line
67 BARAN ZENON WARSZAWA Bieg Główny 10 km Butaliony opłacono on-line
68 Czarnecki Maciej Czarnecki Przytyk Bieg Główny 10 km Street Run Radom opłacono on-line
69 Edyk Anna Tomaszów Mazowiecki Bieg Główny 10 km ANTEK TEAM
70 Zugaj Arkadiusz Grójec Bieg Główny 10 km 1. ORel opłacono on-line
71 KRAMER RAFAŁ KRAMER RADOM Bieg Główny 10 km opłacono on-line
72 Bryśkiewicz Michał Biała Rawska Bieg Główny 10 km
73 Woźniak Mariusz GRÓJEC Bieg Główny 10 km JW 3411 opłacono on-line
74 Kowalczyk Piotr Warka Bieg Główny 10 km opłacono on-line
75 Makowska Anna Warka Bieg Główny 10 km opłacono on-line
76 Kanios Beata Grójec Bieg Główny 10 km KGW Lesznowola opłacono on-line
77 Czajka Krzysztof Grójec Bieg Główny 10 km 1. ORel opłacono on-line
78 Pakuła Piotr Grójec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
79 Dawidowski Adrian Stara Błotnica Bieg Główny 10 km opłacono on-line
80 Zgrzywa Mariusz Gdańsk Bieg Główny 10 km opłacono on-line
81 Maliszewski Adam Grójec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
82 Łuczak Tomasz Grójec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
83 Polkowski Piotr Warszawa Bieg Główny 10 km opłacono on-line
84 Gos Michał Grójec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
85 Doliński Paweł Grójec Bieg Główny 10 km
86 Brogowicz Stępniewska Agnieszka Grójec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
87 Podymniak Leszek Radom Bieg Główny 10 km Street Run Radom
88 Wojciechowska Mariola Grójec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
89 Opoczno Piotr Lelonek Opoczno Opoczno Bieg Główny 10 km opłacono on-line
90 Odolczyk Joanna Warszawa Bieg Główny 10 km Butaliony opłacono on-line
91 Sitarek Iwona Grójec Bieg Główny 10 km Biegam, bo biegam:) opłacono on-line
92 Gmaj Daniel Grójec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
93 PRZYBYLSKA Magdalena GRÓJEC Bieg Główny 10 km opłacono on-line
94 PRZYBYLSKI Marcin GRÓJEC Bieg Główny 10 km opłacono on-line
95 Marszałek Jerzy Warszawa Bieg Główny 10 km opłacono on-line
96 Niedzielska Joanna Jabłonna Bieg Główny 10 km opłacono on-line
97 Budzik Dariusz Zalesie Górne Bieg Główny 10 km MPWiK opłacono on-line
98 Łubiński Andrzej Grójec Bieg Główny 10 km opłacono
99 Ratyński Paweł MOGIELNICA Bieg Główny 10 km opłacono on-line
100 Rynkiewicz Rafał Legionowo Bieg Główny 10 km Klub Biegacza RTV EURO AGD opłacono on-line


Wyświetleń: 24396

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ