Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bogumił Adrian | Augustów | Polska | Bieg Główny - kategorie młodzieżowe 2002-2001 | ||
2 | Woźniak Justyna | Barcice Drwalewskie | Polska | Bieg Główny 10 km | Biegam bo mnie ludzkość wqrwia | opłacono on-line |
3 | Cerkiewnik Piotr Cerkiewnik | Bedzin | Polska | Rolki 20 km | opłacono on-line | |
4 | Nowak Tomasz | Belsk Duży | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
5 | Cieślak Karolina | Belsk Duży | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Niepubliczne Przedszkole " Baśniowy Pałacyk" | |
6 | BŁASZCZYK Marian | Bełchatów | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
7 | Stan Jacek | Biała Rawska | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
8 | Pergał Marlena | Biała Rawska | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
9 | Bryśkiewicz Michał | Biała Rawska | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
10 | WIŚNIEWSKA aleksandra | BIAŁOBRZEGI | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PODSTAWOWA | |
11 | GÓRKA JAKUB | BIAŁOBRZEGI | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PODSTAWOWA | |
12 | WIŚNIEWSKA AGNIESZKA | białobrzegi | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
13 | WISNIEWSKI ROBERT | białobrzegi | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
14 | Marcinkiewicz Anna Marcinkiewicz | Białobrzegi | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
15 | Trzosińska Katarzyna | Białobrzegi | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
16 | Wolczyk Grażyna | Białobrzegi | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
17 | Gaj Grzegorz | Białobrzegi | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
18 | Sułecka-Chłopicka Agnieszka | Białobrzegi | Polska | Bieg Główny 10 km | TEAM Białobrzegi | opłacono on-line |
19 | Kozłowski Michał | Bielsko-Biała | Polska | Bieg Główny 10 km | #bb_biegam | |
20 | Kozłowska Marysia | Bielsko-Biała | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
21 | Kozłowski Staś | Bielsko-Biała | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
22 | Kotlicki Jan | Blachownia | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | ||
23 | Kotlicki Krzysztof | Blachownia | Polska | Rolki 20 km | ||
24 | Kopeć Mariusz | Błedow | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
25 | Feller Arkadiusz | Błędów | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
26 | Górski Paweł | Błędów | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
27 | Lewandowski Norbert | Błonie | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Lks olymp | |
28 | Lewandowska Mają | Błonie | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Lks olymp | |
29 | Czarnecki Rafał | Bronisławka | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
30 | Jagielski Natan | Brwinów | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
31 | Podczaski Stanisław | Bukowiec | Polska | Rolki 20 km | Speedskating Łódź | opłacono on-line |
32 | Kanjerski Jerzy | Bydgoszcz | Polska | Rolki 20 km | RollaSpeed Team Bydgoszcz | opłacono on-line |
33 | Chojecki Dariusz | Bydgoszcz | Polska | Rolki 20 km | Roll4Fun | opłacono on-line |
34 | Lorkowski Jan | Bydgoszcz | Polska | Rolki 20 km | opłacono on-line | |
35 | nowicki adam | Bytom | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
36 | Popowicz Bartłomiej | Chynów | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
37 | Chmielewski Czarek | Chynów | Polska | Bieg Główny 10 km | Gmina Chynów Biega | opłacono on-line |
38 | Przybylska Sabina | Chynów | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Niepubliczne Przedszkole " Baśniowy Pałacyk" | |
39 | Chyła Igor | Cychry | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
40 | Chyła Miłosz | Cychry | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
41 | BISZCZAK Roman | Częstochowa | Polska | Rolki 20 km | opłacono on-line | |
42 | Malczewski Hubert | Czyżówka | Polska | Bieg Główny 10 km | MOCZYMORDKI | opłacono on-line |
43 | Bors Łukasz | Domaniewice | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
44 | Przybylski Mateusz | Drwalew | Polska | Bieg Główny - kategorie młodzieżowe 2002-2001 | ||
45 | Świesiulska Agata | Garwolin | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
46 | Świesiulska Alicja | Garwolin | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
47 | Świesiulska Olga | Garwolin | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
48 | Kierzkowski Mateusz | Garwolin | Polska | Bieg Główny 10 km | Victus Rębków | opłacono on-line |
49 | Świesiulski Paweł | Garwolin | Polska | Bieg Główny 10 km | Victus Rębków | opłacono on-line |
50 | Zgrzywa Agnieszka | Gdańsk | Polska | Rolki 20 km | Jabra RT Friends | opłacono on-line |
51 | Konkol Jarosław | Gdańsk | Polska | Rolki 20 km | Jabra RT Friends | opłacono on-line |
52 | Filipkowski Mariusz | Gdańsk | Polska | Rolki 20 km | Jabra RT Friends | opłacono on-line |
53 | Pawelec Mirosław | Gdańsk | Polska | Rolki 20 km | Jabra Roller Team | opłacono on-line |
54 | Kowalski Marek | Gdańsk | Polska | Rolki 20 km | Twister Trójmiasto | opłacono on-line |
55 | Zgrzywa Marek | Gdańsk | Polska | Rolki - kategorie młodzieżowe 2002-2001 | Junior Jabra Roller Team | |
56 | Zgrzywa Marek | Gdańsk | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | Junior Jabra Roller Team | |
57 | Zgrzywa Mariusz | Gdańsk | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
58 | Stefaniak Wojciech Stefaniak | Gdynia | Polska | Rolki 20 km | Twister Trójmiasto | opłacono on-line |
59 | Chomiak Mariusz | Gdynia | Polska | Rolki 20 km | Jowi Team | |
60 | Okupińska Jowita | Gdynia | Polska | Rolki 20 km | Jowi Team | |
61 | Mazurek Sebastian | Gdynia | Polska | Rolki 20 km | Jabra Roller Team | opłacono on-line |
62 | Mazurek Wiesław | Gdynia | Polska | Rolki 20 km | opłacono on-line | |
63 | Oleksiewicz Jurek | Gdynia | Polska | Rolki 20 km | Twister Trójmiasto | opłacono on-line |
64 | ABRAM Bogumił | Giżycko | Polska | Rolki 20 km | Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie | opłacono on-line |
65 | DUDEK Bartosz | GŁUCHÓW | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PSP nr 1 Grójec | |
66 | Dudek Olaf | Głuchów | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PSP nr 1 Grójec | |
67 | Pawłowski Michał | Gostynin | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM | |
68 | Sudomir Liwia | Gostynin | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | UKS Zwoleń-Team | |
69 | Sudomir Liwia | Gostynin | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | UKS Zwoleń-Team | |
70 | Flejszer Łukasz | Gostynin | Polska | Rolki 20 km | U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM | |
71 | Kafarska Maja | Gostynin | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM | |
72 | Sobiecka Kaja | Gostynin | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | UKS Zwoleń-Team | |
73 | Toruniewska Maja | Gostynin | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | ||
74 | Berlińska Amelia | Gostynin | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | UKS Zwoleń-Team | |
75 | Sobiecka Kaja | Gostynin | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | UKS Zwoleń-Team | |
76 | Szczepański Filip | Gostynin | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | UKS Zwoleń-Team | |
77 | Szczepański Daniel | Gostynin | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
78 | Szczepański Wojciech | Gostynin | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
79 | Grzelecka Zuzia | Gostynin | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | UKS Zwoleń-Team | |
80 | Suwała Wiktoria | Gostynin | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | UKS Zwoleń-Team | |
81 | Grzelecka Zuzanna | gostynin | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | UKS Zwoleń-Team | |
82 | Stańczak Kasia | Gostynin | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM | |
83 | Berlińska Amelia | Gostynin | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | UKS Zwoleń-Team | |
84 | Berliński Oskar | Gostynin | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | UKS Zwoleń-Team | |
85 | Mieńkowska Sylwia Mieńkowska | Goszczyn | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
86 | Mieńkowski Marcin | Goszczyn | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
87 | Bąba Bartłomiej | Goszczyn | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Niepubliczne Przedszkole " Baśniowy Pałacyk" | |
88 | Kafarska Adrianna | Górki Pierwsze | Polska | Bieg Główny 10 km | UKS Zwoleń-Team | |
89 | Kafarska Adrianna | Górki Pierwsze 3 | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | UKS Zwoleń-Team | |
90 | Godlewska Weronika | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | UKS SPARTA Grodzisk Mazowiecki | |
91 | Godlewska Karolina | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | UKS SPARTA Grodzisk Mazowiecki | |
92 | Godlewski Mateusz | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Rolki 20 km | UKS SPARTA Grodzisk Mazowiecki | |
93 | Pietrzak Adrian | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Rolki 20 km | opłacono on-line | |
94 | PIETRZAK LIDIA | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Rolki 20 km | opłacono on-line | |
95 | Siodłak Sławomir | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
96 | Majewski Piotr | Grodzisk Wielkopolski | Polska | Rolki 20 km | SKATE2CITY | opłacono on-line |
97 | Stanski Sylwester | Grojec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
98 | Kasica Ania | Grojec | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
99 | Firlik Natalia | Grojec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
100 | Deska Patrycja | Grojec | Polska | Bieg Główny - kategorie młodzieżowe 2002-2001 | CKZiU Nowa Wies |
Wyświetleń: 39200