Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
201 | Zaręba Ewa | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
202 | Zaręba Paweł | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
203 | Zaręba Wiktor | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
204 | Stanska Aniela | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PSP nr 1 Grójec | |
205 | Stański Sebastian | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PSP nr 1 Grójec | |
206 | Maciejewska Julia | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PSP nr 1 Grójec | |
207 | Maciejewski Jan | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Przedszkole nr 1 w Grójcu | |
208 | Buraczynski Emil | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | Samuraj | opłacono on-line |
209 | Jewiarz Stanisław | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa nr 1 w Grójcu | |
210 | Jewiarz Mateusz | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Publiczne Przedszkole Nr 4 w Grójcu | |
211 | Jewiarz Weronika | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Publiczne Przedszkole Nr 4 w Grójcu | |
212 | Czerwinski Bartek | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
213 | Szatanowski Damian | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
214 | Markiewicz Rafał | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
215 | Olczak Tomasz | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
216 | Olczak Oliwia | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Szkoła podstawowa nr1 w Grójcu | |
217 | Kwiatkowska Martyna | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Szkoła podstawowa nr1 w Grójcu | |
218 | Kwiatkowska Patrycja | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Szkoła podstawowa nr1 w Grójcu | |
219 | Olczak Miłosz | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
220 | Siedlecki Zbigniew | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
221 | Wieczorek Miłosz | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PSP nr 2 Grójec | |
222 | Skoniecki Adam | Grójec | Polska | Rolki 20 km | www.rolkigrojec.pl | opłacono on-line |
223 | Sobierajska Katarzyna | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
224 | Głowacka Julia | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PSP nr 1 Grójec | |
225 | serdak Szymon | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Przedszkole nr 1 w Grójcu | |
226 | serdak Julka | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PSP nr 1 Grójec | |
227 | Serdak Łukasz | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | Jednostka Wojskowa 3411 | opłacono on-line |
228 | Okolus Mateusz | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
229 | Owczarek Antoni | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa nr 1 w Grójcu | |
230 | Owczarek Antoni. | Grójec | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa nr 1 w Grójcu | |
231 | Żyłka Szymon | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Publiczne Przedszkole Nr 1 w Grójcu | |
232 | Świesiulska Amelia | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
233 | Świesiulska Milena | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa nr 1 w Grójcu | |
234 | Świesiulski Grzegorz | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
235 | Cichowicz Marcin | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | 1. ORel | opłacono on-line |
236 | Job Paweł | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
237 | Dawiczewski Antoni | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
238 | Mazur Szymon | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
239 | Czapla Kamil | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
240 | Szydłowska Sandra | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
241 | Oracz Kacper | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
242 | Szczepańska Dorota | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
243 | Szczepańska Anna | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
244 | Bienkiewicz Ariel | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | Hufiec Grójec | opłacono on-line |
245 | Grzybowski Dariusz | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | Aktywni Grójec | |
246 | Brzeziński Filip | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PSP nr 1 Grójec | |
247 | Mirczuk Magdalena | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PSP nr 1 Grójec | |
248 | Mirczuk Magdalena_ | Grójec | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | www.rolkigrojec.pl | |
249 | Mirczuk Mateusz | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PSP nr 1 Grójec | |
250 | Mirczuk Mateusz_ | Grójec | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | www.rolkigrojec.pl | |
251 | Deska Aleksandra | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PSP nr 1 Grójec | |
252 | Małek Monika | Grójec | Polska | Nordic Walking | opłacono on-line | |
253 | Krzyżanowska Iga | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PSP nr 1 Grójec | |
254 | Antoniewicz Nataliya | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
255 | Antoniewicz Jerzy Jacek | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
256 | Antoniewicz Adam | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
257 | Arak Sylwia | Grójec | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa nr 1 w Grójcu | |
258 | Arak Szymon | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Szkoła Podstawowa nr 1 w Grójcu | |
259 | Arak Sylwester | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
260 | Arak Marcin | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Gimnazjum Grójec | |
261 | Kusztykiewicz Filip | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PSP nr 1 Grójec | |
262 | Kusztykiewicz Barbara | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PSP nr 1 Grójec | |
263 | Kwapisz Szymon | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
264 | Miśta Nadia | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | SP PAMIĄTKA | |
265 | Sawicki Adrian | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ZSP Białobrzegi | |
266 | Świderska Lena | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PSP nr 1 Grójec | |
267 | Świderski Nikodem | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PSP nr 1 Grójec | |
268 | Boruc Ilona | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
269 | Stefański Szymon | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Przedszkole nr 1 w Grójcu | |
270 | Miśta Natasza | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | SP PAMIĄTKA | |
271 | Fijałkowski Franek | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
272 | Hetnarowicz Joanna | Grójec | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | ||
273 | Czyżewski Rafał | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | Aktywni Grójec | opłacono on-line |
274 | Kasica Robert | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | Biegam, bo biegam :) | opłacono on-line |
275 | Nowaczewski Piotrek Sebastian | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | Aktywni Grójec | opłacono on-line |
276 | Orlik Paweł | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
277 | Bąder Julia | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
278 | Bąder JULKA | Grójec | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | Podstawowa nr 1 w Grójcu | |
279 | Pacholski Dominik | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | TECHNIKUM GRÓJEC | opłacono on-line |
280 | Parzys Jakub | GRÓJEC | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Podstawowa nr 1 w Grójcu | |
281 | Sobczak Maciej | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PSP nr 1 Grójec | |
282 | Sobczak Zuzanna | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PSP nr 1 Grójec | |
283 | Sobczak Szymon | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Przedszkole BAJKA Grójec | |
284 | Deska Elżbieta | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | 1. ORel | opłacono on-line |
285 | Michalak Artur | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
286 | Wicińska Aleksandra | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | ||
287 | Spólny Robert | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
288 | Kocięba Michał | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | FC Mundialito | opłacono on-line |
289 | Kocięba Janek | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | FC Mundialito | |
290 | Kocięba Jan | Grójec | Polska | Rolki 20 km | FC Mundialito | opłacono on-line |
291 | Kasprzyk Michal | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
292 | Kasprzyk Wiktoria | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PSP nr 1 Grójec | |
293 | Kasprzyk Jan | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
294 | KASICA ADAM | Grójec | Polska | Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
295 | Kocięba Jasiek | Grójec | Polska | Rolki dzieci i młodzieży | FC Mundialito | |
296 | Chojnacki Staś | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | PSP nr 1 Grójec | |
297 | Chojnacki Julek | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | Przedszkole BAJKA Grójec | |
298 | Swiderski Kacper | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
299 | Swiderski Szymon | Grójec | Polska | Biegi dzieci i młodzieży | ||
300 | KRAJEWSKI GRZEGORZ | GRÓJEC | Polska | Rolki 20 km | www.rolkigrojec.pl | opłacono |
Wyświetleń: 39201