VIII Grójecka Dycha
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Kumaszka Maja Grójec Biegi dzieci i młodzieży Niepubliczne Przedszkole " Baśniowy Pałacyk"
102 Burcewicz Malwina Grójec Biegi dzieci i młodzieży Niepubliczne Przedszkole " Baśniowy Pałacyk"
103 Cieślak Karolina Belsk Duży Biegi dzieci i młodzieży Niepubliczne Przedszkole " Baśniowy Pałacyk"
104 Barański Adam Grójec Biegi dzieci i młodzieży Niepubliczne Przedszkole " Baśniowy Pałacyk"
105 Hajduk Szymon Grójec Biegi dzieci i młodzieży Niepubliczne Przedszkole " Baśniowy Pałacyk"
106 Pluta Ireneusz Warszawa Bieg Główny 10 km opłacono on-line
107 Duch Patryk Warka Biegi dzieci i młodzieży Niepubliczne Przedszkole " Baśniowy Pałacyk"
108 Dziakiewicz Iwona Żyrardów Nordic Walking opłacono on-line
109 Prokopiuk Robert Jesionka Bieg Główny 10 km BIEGI Grodzisk Mazowiecki opłacono on-line
110 Kunz Marcin Rawa Mazowiecka Bieg Główny 10 km opłacono on-line
111 Jakubczak Katarzyna Zaborów Bieg Główny 10 km opłacono on-line
112 ABRAM Bogumił Giżycko Rolki 20 km Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie opłacono on-line
113 WOŹNICKI PAWEŁ Zgierz Rolki 20 km Speedskating Łódź opłacono on-line
114 Derlak Bartek Grójec Biegi dzieci i młodzieży Niepubliczne Przedszkole " Baśniowy Pałacyk"
115 Sapijaszko Marta Warszawa Rolki 20 km Legia Warszawa Masters opłacono on-line
116 Musiał Maciej Wrocław Bieg Główny 10 km Stroiciel.arct.pl opłacono on-line
117 Chojnacki Bartosz Warszawa Rolki 20 km Media Creation-Mapei-Bladeville opłacono
118 Podczaski Stanisław Bukowiec Rolki 20 km Speedskating Łódź opłacono on-line
119 Pater Mateusz Rzeszów Bieg Główny 10 km opłacono on-line
120 Nowakowski Czeslaw Warszawa Bieg Główny 10 km Klub Biegacza Goch opłacono on-line
121 Duda Marcin Toruń Rolki 20 km Rolla Speed Team opłacono on-line
122 Babiel Lidia Warszawa Rolki dzieci i młodzieży I love Rolki
123 Babiel Patryk Warszawa Rolki dzieci i młodzieży Legia Warszawa
124 Suwara Amelia Skarżysko-Kamienna Biegi dzieci i młodzieży UKS Celsium
125 Jonko Natalia Skarżysko-Kamienna Biegi dzieci i młodzieży UKS Celsium
126 Stojek Filip Skarżysko-Kamienna Biegi dzieci i młodzieży UKS Celsium
127 Szymański Miłosz Skarżysko-Kamienna Biegi dzieci i młodzieży UKS Celsium
128 Szymański Szymon Skarżysko-Kamienna Bieg Główny - kategorie młodzieżowe 2002-2001 UKS Celsium
129 Zawadzka Aleksandra Skarżysko-Kamienna Biegi dzieci i młodzieży UKS Celsium
130 Banaszkiewicz Szczepan Grójec Bieg Główny 10 km 1 ORel opłacono on-line
131 Wolczyk Grażyna Białobrzegi Bieg Główny 10 km opłacono on-line
132 Trzosińska Katarzyna Białobrzegi Bieg Główny 10 km opłacono on-line
133 Kacprzak Lidia Grójec Rolki dzieci i młodzieży Publiczne Przedszkole Nr 4 w Grójcu
134 Kacprzak Gabrysia Grójec Rolki dzieci i młodzieży Szkoła Podstawowa nr 1 w Grójcu
135 Całka Ryszard Warszawa Bieg Główny 10 km opłacono on-line
136 Filipkowski Mariusz Gdańsk Rolki 20 km Jabra RT Friends opłacono on-line
137 Mazur Olga Otwock Rolki dzieci i młodzieży Wilki Otwock
138 Pastuszko Piotr Warszawa Bieg Główny 10 km opłacono on-line
139 Maj Magdalena Warka Bieg Główny 10 km opłacono on-line
140 Knap Jakub Grójec Biegi dzieci i młodzieży Gimnazjum Grójec
141 Rudnik Natalia Jasienica Mazowiecka Rolki dzieci i młodzieży Zespół szkół w Jasienicy
142 Ostrowski Janusz Grójec Bieg Główny 10 km 61 blp opłacono on-line
143 Płodzik Krzysztof Jurki Rolki dzieci i młodzieży
144 Strzałkowski Andrzej Płońsk Rolki 20 km amator opłacono on-line
145 Jaroszkiewicz Wiktor. Grójec Rolki dzieci i młodzieży Przedszkole Baśniowy Pałacyk Grójec
146 Rogalski Jarosław Zgierz Rolki 20 km opłacono on-line
147 SIODŁAk Sylwester GRÓJEC Rolki 20 km
148 SIODŁAk Zuzanna GRÓJEC Biegi dzieci i młodzieży
149 SIODŁAk Aleksandra GRÓJEC Rolki - kategorie młodzieżowe 2002-2001
150 Mazurek Wiesław Gdynia Rolki 20 km opłacono on-line
151 Mazurek Sebastian Gdynia Rolki 20 km Jabra Roller Team opłacono on-line
152 Jaroszkiewicz Ignacy Grójec Biegi dzieci i młodzieży Przedszkole Baśniowy Pałacyk Grójec
153 Jaroszkiewicz Wiktor Grójec Biegi dzieci i młodzieży Przedszkole Baśniowy Pałacyk Grójec
154 Glapińska Agata Tomaszów Mazowiecki Rolki dzieci i młodzieży KS Pilica
155 D'Auria Umberto Guglionesi Bieg Główny 10 km opłacono on-line
156 Kafarska Maja Gostynin Rolki dzieci i młodzieży U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM
157 Wasilewski Nikodem Warka Biegi dzieci i młodzieży
158 Wasilewski Borys Warka Biegi dzieci i młodzieży
159 Wasilewski Mariusz Warka Bieg Główny 10 km opłacono on-line
160 Malesa Igor Grójec Biegi dzieci i młodzieży PSP nr 1 Grójec
161 Pasławska Joanna Lublin Rolki 20 km opłacono on-line
162 Malesa Oliwia Grójec Biegi dzieci i młodzieży Gimnazjum Grójec
163 Malesa Alan Grójec Biegi dzieci i młodzieży Gimnazjum Grójec
164 Skrzypiec kamil Pruszcz Gdański Rolki dzieci i młodzieży amator
165 koc marcin koc toruń Rolki 20 km rolla speed team Toruń
166 Podmanicka Marta Radom Bieg Główny 10 km opłacono on-line
167 Mieńkowski Marcin Goszczyn Bieg Główny 10 km opłacono on-line
168 Mieńkowska Sylwia Mieńkowska Goszczyn Bieg Główny 10 km opłacono on-line
169 Lewandowski Dariusz Szczęsna Bieg Główny 10 km opłacono on-line
170 Kuflowski Artur Grójec Bieg Główny 10 km 1. ORel opłacono on-line
171 Dudek Olaf Głuchów Biegi dzieci i młodzieży PSP nr 1 Grójec
172 DUDEK Bartosz GŁUCHÓW Biegi dzieci i młodzieży PSP nr 1 Grójec
173 Fiszlak Aniela Lesznowola Biegi dzieci i młodzieży
174 Fiszlak Wiktor Lesznowola Biegi dzieci i młodzieży
175 Fiszlak Karolina Lesznowola Bieg Główny 10 km opłacono on-line
176 Sawicki Marcin Grójec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
177 WINIARCZYK JACEK WARKA Bieg Główny 10 km KS Start Pułaski Warka opłacono on-line
178 Karykowski Krzysztof Lublin Rolki 20 km niezrzeszony opłacono on-line
179 Kolwas Mirosław Odrzywołek Bieg Główny 10 km KolNet.pl opłacono on-line
180 Łoboda Szymon Grójec Rolki dzieci i młodzieży PSP nr 2 Grójec
181 Łoboda Marta Grójec Biegi dzieci i młodzieży PSP nr 2 Grójec
182 Urban Przemysław Stężyca Bieg Główny 10 km DISON Dęblin opłacono
183 Nowak Maksymilian Radom Biegi dzieci i młodzieży
184 Nowak Oskar Radom Biegi dzieci i młodzieży
185 Turek Sonia Grójec Rolki dzieci i młodzieży Przedszkole Baśniowy Pałacyk Grójec
186 Turek Sonia Grójec Biegi dzieci i młodzieży Przedszkole Baśniowy Pałacyk Grójec
187 Flejszer Łukasz Gostynin Rolki 20 km U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM
188 Słowik Arkadiusz Kruklanki Rolki 20 km Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie opłacono on-line
189 Kostrubała Antonina Lesznowola Rolki dzieci i młodzieży Szkoła Podstawowa w Pamiątce
190 Strzelczyk Anna Warka Biegi dzieci i młodzieży Szkoła Podstawowa nr 1 Warka
191 Strzelczyk Paweł Warka Bieg Główny 10 km Biegiem po Warce
192 Marcinkiewicz Anna Marcinkiewicz Białobrzegi Bieg Główny 10 km opłacono on-line
193 Ślubowska Agata Grójec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
194 Ścisłowski Norbert Warka Bieg Główny 10 km opłacono on-line
195 Piwowarska Martyna Słomczyn Biegi dzieci i młodzieży PSP nr 2 Grójec
196 WISNIEWSKI ROBERT białobrzegi Bieg Główny 10 km opłacono on-line
197 WIŚNIEWSKA AGNIESZKA białobrzegi Bieg Główny 10 km opłacono on-line
198 GÓRKA JAKUB BIAŁOBRZEGI Biegi dzieci i młodzieży PODSTAWOWA
199 Tęcza Paweł Widok Bieg Główny 10 km opłacono
200 ŚWIDERSKI Jarosław Grójec Bieg Główny 10 km 1. ORel opłacono on-line


Wyświetleń: 28060

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ