VIII Grójecka Dycha
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Sudomir Liwia Gostynin Rolki dzieci i młodzieży UKS Zwoleń-Team
2 ABRAM Bogumił Giżycko Rolki 20 km Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie opłacono on-line
3 Abram Przemyslaw Abram Nowa Iwiczna Bieg Główny 10 km opłacono on-line
4 Adamczyk Adam Warszawa Nordic Walking Pasja Nordic Walking opłacono on-line
5 Adamczyk Dorota Skronina Bieg Główny 10 km opłacono on-line
6 Alberska Zofia Warka Nordic Walking opłacono on-line
7 ALBERSKI Wojciech Warka Bieg Główny 10 km opłacono on-line
8 Alot Paweł Radom Bieg Główny 10 km opłacono on-line
9 Ambroziak Marcin Ryn Bieg Główny 10 km DąbrowskiTeam
10 Antoniewicz Adam Grójec Biegi dzieci i młodzieży
11 Antoniewicz Jerzy Jacek Grójec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
12 Antoniewicz Nataliya Grójec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
13 ANTOSIEWICZ ROBERT TOMASZÓW MAZOWIECKI Bieg Główny 10 km ANTEK TEAM opłacono on-line
14 ANTOSIEWICZ ZUZANNA TOMASZÓW MAZOWIECKI Biegi dzieci i młodzieży ANTEK TEAM
15 Anyszkiewicz Jakub Warka Bieg Główny 10 km
16 Arak Marcin Grójec Biegi dzieci i młodzieży Gimnazjum Grójec
17 Arak Sylwester Grójec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
18 Arak Sylwia Grójec Rolki dzieci i młodzieży Szkoła Podstawowa nr 1 w Grójcu
19 Arak Szymon Grójec Biegi dzieci i młodzieży Szkoła Podstawowa nr 1 w Grójcu
20 Asiński Piotr Żyrardów Bieg Główny 10 km Orange Polska opłacono on-line
21 Bąba Bartłomiej Goszczyn Biegi dzieci i młodzieży Niepubliczne Przedszkole " Baśniowy Pałacyk"
22 Babiel Lidia Warszawa Rolki dzieci i młodzieży I love Rolki
23 Babiel Patryk Warszawa Rolki dzieci i młodzieży Legia Warszawa
24 Bąder Julia Grójec Biegi dzieci i młodzieży
25 Bąder JULKA Grójec Rolki dzieci i młodzieży Podstawowa nr 1 w Grójcu
26 Banach Mirosław Banach Grójec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
27 Banaszkiewicz Szczepan Grójec Bieg Główny 10 km 1 ORel opłacono on-line
28 BARAN ZENON WARSZAWA Bieg Główny 10 km Butaliony opłacono on-line
29 Barański Adam Grójec Biegi dzieci i młodzieży Niepubliczne Przedszkole " Baśniowy Pałacyk"
30 Berlińska Amelia Gostynin Rolki dzieci i młodzieży UKS Zwoleń-Team
31 Berlińska Amelia Gostynin Biegi dzieci i młodzieży UKS Zwoleń-Team
32 Berliński Oskar Gostynin Rolki dzieci i młodzieży UKS Zwoleń-Team
33 Bienkiewicz Ariel Grójec Bieg Główny 10 km Hufiec Grójec opłacono on-line
34 Biniszewska Emilia Grójec Biegi dzieci i młodzieży PSP nr 3 Grójec
35 Biniszewski Szymon Grójec Biegi dzieci i młodzieży PSP nr 2 Grójec
36 Bińkowski Marceli Grójec Bieg Główny 10 km Szkoła Sportów Walki MARCELI TEAM opłacono on-line
37 BISZCZAK Roman Częstochowa Rolki 20 km opłacono on-line
38 Bogumił Adrian Augustów Bieg Główny - kategorie młodzieżowe 2002-2001
39 Bors Łukasz Domaniewice Bieg Główny 10 km opłacono on-line
40 Boruc Ilona Grójec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
41 Brasse Maja Warszawa Rolki dzieci i młodzieży Rollschool
42 Brasse Mikołaj Warszawa Rolki dzieci i młodzieży Rollschool
43 Brogowicz Stępniewska Agnieszka Grójec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
44 Bryśkiewicz Michał Biała Rawska Bieg Główny 10 km
45 Brzezińska Zofia Grójec Biegi dzieci i młodzieży PSP nr 1 Grójec
46 Brzeziński Filip Grójec Biegi dzieci i młodzieży PSP nr 1 Grójec
47 Budziak Dariusz Sułkowice Bieg Główny 10 km opłacono on-line
48 Budzik Dariusz Zalesie Górne Bieg Główny 10 km MPWiK opłacono on-line
49 Bukowski Maciej Inowrocław Rolki 20 km Rolla Speed Team
50 Buraczynski Emil Grójec Bieg Główny 10 km Samuraj opłacono on-line
51 Burcewicz Malwina Grójec Biegi dzieci i młodzieży Niepubliczne Przedszkole " Baśniowy Pałacyk"
52 Błachnio Katarzyna Warszawa Rolki 20 km opłacono on-line
53 Błaszczyk Anna Radom Bieg Główny 10 km Biegiem Radom! opłacono on-line
54 BŁASZCZYK Marian Bełchatów Bieg Główny 10 km opłacono on-line
55 Całka Ryszard Warszawa Bieg Główny 10 km opłacono on-line
56 Cerkiewnik Piotr Cerkiewnik Bedzin Rolki 20 km opłacono on-line
57 Charubin sławomir Pisz Rolki 20 km FREESLAVO opłacono on-line
58 Chilińska Agnieszka Pisz Bieg Główny 10 km seba-sport Pisz opłacono on-line
59 Chiliński Julian Pisz Biegi dzieci i młodzieży seba-sport Pisz
60 Chmielewska Julia Warka Biegi dzieci i młodzieży KS Start Pułaski Warka
61 Chmielewski Czarek Chynów Bieg Główny 10 km Gmina Chynów Biega opłacono on-line
62 Chmielewski Michal Grójec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
63 Chojecki Dariusz Bydgoszcz Rolki 20 km Roll4Fun opłacono on-line
64 Chojnacki Bartosz Warszawa Rolki 20 km Media Creation-Mapei-Bladeville opłacono
65 Chojnacki Julek Grójec Biegi dzieci i młodzieży Przedszkole BAJKA Grójec
66 Chojnacki Mateusz Tarnowskie Góry Rolki 20 km UKS Zwoleń-Team
67 Chojnacki Staś Grójec Biegi dzieci i młodzieży PSP nr 1 Grójec
68 Chojnowska Agnieszka Uwieliny Bieg Główny 10 km
69 Chojnowski Piotr Uwieliny Bieg Główny 10 km
70 Chomiak Mariusz Gdynia Rolki 20 km Jowi Team
71 Chyła Igor Cychry Biegi dzieci i młodzieży
72 Chyła Miłosz Cychry Biegi dzieci i młodzieży
73 Ciborowski Aneta Pisz Bieg Główny 10 km seba-sport Pisz opłacono on-line
74 Ciborowski Itan Pisz Biegi dzieci i młodzieży seba-sport Pisz
75 Ciborowski Itan Pisz Rolki dzieci i młodzieży seba-sport Pisz
76 Ciborowski Sebastian Pisz Rolki 20 km seba-sport Pisz opłacono on-line
77 Cichowicz Marcin Grójec Bieg Główny 10 km 1. ORel opłacono on-line
78 Cieślak Karolina Belsk Duży Biegi dzieci i młodzieży Niepubliczne Przedszkole " Baśniowy Pałacyk"
79 Czacharowska Lena Grójec Biegi dzieci i młodzieży Szkoła Podstawowa nr 3 w Grójcu
80 Czacharowski Bohdan Grójec Bieg Główny 10 km KB Galeria Warszawa opłacono
81 CZACHOWSKA Pola Grójec Biegi dzieci i młodzieży
82 CZACHOWSKI Tymoteusz Grójec Biegi dzieci i młodzieży
83 Czajka Krzysztof Grójec Bieg Główny 10 km 1. ORel opłacono on-line
84 CZAJKA Natalia Grójec Rolki dzieci i młodzieży Szkoła Podstawowa nr 1 w Grójcu
85 Czapla Kamil Grójec Biegi dzieci i młodzieży
86 Czarnecki Kamil Skarżysko Kamienna Bieg Główny 10 km KPP Skarzysko Kamienna opłacono on-line
87 Czarnecki Maciej Czarnecki Przytyk Bieg Główny 10 km Street Run Radom opłacono on-line
88 Czarnecki Rafał Bronisławka Bieg Główny 10 km opłacono on-line
89 Czerwinski Bartek Grójec Bieg Główny 10 km opłacono on-line
90 Czerwiński Łukasz Mińsk Mazowiecki Bieg Główny 10 km MKB Dreptak opłacono on-line
91 Czuj Stanisław Zamość Bieg Główny 10 km 1 ORel
92 Czyżewski Rafał Grójec Bieg Główny 10 km Aktywni Grójec opłacono on-line
93 D'Auria Umberto Guglionesi Bieg Główny 10 km opłacono on-line
94 Dąbrowski Andrzej Dąbrowski Józefów Bieg Główny 10 km opłacono on-line
95 Dawiczewski Antoni Grójec Biegi dzieci i młodzieży
96 Dawidowski Adrian Stara Błotnica Bieg Główny 10 km opłacono on-line
97 Dębniak Szymon Grójec Biegi dzieci i młodzieży Niepubliczne Przedszkole " Baśniowy Pałacyk"
98 Dębski Szymon Grójec Biegi dzieci i młodzieży PSP nr 1 Grójec
99 Derlak Bartek Grójec Biegi dzieci i młodzieży Niepubliczne Przedszkole " Baśniowy Pałacyk"
100 Deska Aleksandra Grójec Biegi dzieci i młodzieży PSP nr 1 Grójec


Wyświetleń: 26692

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ