VIII Grójecka Dycha

Nordic Walking

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x
1 501 ADAMCZYK ADAM M 1 M OPEN 1 WARSZAWA PASJA NORDIC WALKING Nordic Walking 1:09:18 8.66 [km/h]
2 510 NIETRZEBKA ALEKSANDRA K 1 K OPEN 1 MIĘDZYBORÓW Nordic Walking 1:11:12 8.43 [km/h]
3 513 TRONIARZ STANISŁAW M 2 M OPEN 2 RASZYN Nordic Walking 1:12:35 8.27 [km/h]
4 507 GADOMSKI KRZYSZTOF M 3 M OPEN 3 WARSZAWA Nordic Walking 1:13:43 8.14 [km/h]
5 506 GADOMSKA MAŁGORZATA K 2 K OPEN 2 WARSZAWA Nordic Walking 1:14:29 8.06 [km/h]
6 505 GABLER MARIOLA K 3 K OPEN 3 WARKA Nordic Walking 1:15:58 7.90 [km/h]
7 504 GABLER MAREK M 4 M OPEN 4 WARKA Nordic Walking 1:15:58 7.90 [km/h]
8 503 DZIAKIEWICZ IWONA K 4 K OPEN 4 ŻYRARDÓW Nordic Walking 1:19:30 7.55 [km/h]
9 511 NIETRZEBKA PAWEŁ M 5 M OPEN 5 MIĘDZYBORÓW Nordic Walking 1:19:48 7.52 [km/h]
10 512 OWCZAREK MAGDALENA K 5 K OPEN 5 MIĘDZYBORÓW Nordic Walking 1:20:36 7.44 [km/h]
11 502 ALBERSKA ZOFIA K 6 K OPEN 6 WARKA Nordic Walking 1:21:37 7.35 [km/h]
12 260 GIL WOJCIECH M 6 M OPEN 6 WARSZAWA Nordic Walking 1:27:38 6.85 [km/h]

Wózki

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Miejscowość Klub DYSTANS WYNIK
1 217 TĘCZA PAWEŁ M 1 WIDOK Bieg Główny 10 km 0:43:50
2 154 PASIK ANDRZEJ M 2 RASZYN Bieg Główny 10 km 0:45:46
3 164 PLESIEWICZ PIOTR M 3 WARKA KLONDAIK TEAM WARKA Bieg Główny 10 km 0:47:58
4 224 URBAN PRZEMYSŁAW M 4 STĘŻYCA DISON DĘBLIN Bieg Główny 10 km 0:59:08

Bieg Główny

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub Służby mundurowe GMINA DYSTANS Wynik Prędkość km/h x
1 226 WELBER MICHAŁ M 1 M 18-29 NOWE MIASTO NAD PILICĄ LACHO TEAM Bieg Główny 10 km 0:36:15 16.55 [km/h]
2 110 LEWOCHA RAFAŁ M 2 M 30-39 JASTRZĄB WOŻNIAK RUNNING TEAM Bieg Główny 10 km 0:36:40 16.36 [km/h]
3 33 CZARNECKI KAMIL M 3 M 30-39 SKARŻYSKO KAMIENNA KPP SKARZYSKO KAMIENNA Służby mundurowe Bieg Główny 10 km 0:36:45 16.33 [km/h]
4 211 SZYMAŃSKI SZYMON M 4 M 15-17 1 SKARŻYSKO-KAMIENNA UKS CELSIUM Bieg Główny 10 km 0:36:55 16.25 [km/h]
5 93 KOT MATEUSZ M 5 M 30-39 1 TYNIEC JW 3411 GRÓJEC Służby mundurowe Bieg Główny 10 km 0:37:52 15.85 [km/h]
6 246 RUSAK SŁAWOMIR M 6 M 40-49 1 RADOM BIEGIEM RADOM! Bieg Główny 10 km 0:37:58 15.80 [km/h]
7 7 ANTOSIEWICZ ROBERT M 7 M 40-49 2 TOMASZÓW MAZOWIECKI ANTEK TEAM Bieg Główny 10 km 0:38:06 15.75 [km/h]
8 147 OSTROWSKI SYLWESTER M 8 M 30-39 2 WILKÓW PIERWSZY Bieg Główny 10 km 0:38:23 15.63 [km/h]
9 199 STAN JACEK M 9 M 40-49 3 BIAŁA RAWSKA Bieg Główny 10 km 0:38:28 15.60 [km/h]
10 57 GLAPIŃSKI IGOR M 10 M 18-29 1 TARCZYN TARCZYŃSKI KLUB BIEGOWY Bieg Główny 10 km 0:39:14 15.29 [km/h]
11 83 KĄCKI PAWEŁ M 11 M 40-49 4 WARSZAWA RĄCZE RACICZKI Bieg Główny 10 km 0:39:23 15.23 [km/h]
12 245 GOS GRZEGORZ M 12 M 40-49 5 LESZNOWOLA K/GRÓJCA GMINA GRÓJEC Bieg Główny 10 km 0:39:39 15.13 [km/h]
13 37 CZERWIŃSKI ŁUKASZ M 13 M 40-49 6 MIŃSK MAZOWIECKI MKB DREPTAK Bieg Główny 10 km 0:39:48 15.08 [km/h]
14 178 ROKITA PAWEŁ M 14 M 30-39 3 MINSK MAZOWIECKI Bieg Główny 10 km 0:39:49 15.07 [km/h]
15 131 MIESIAK EDYTA K 1 K 18-29 WARSZAWA RUNNERS CLUB WARSZAWA Bieg Główny 10 km 0:39:58 15.01 [km/h]
16 144 OKOLUS MATEUSZ M 15 M 15-17 2 GRÓJEC GMINA GRÓJEC Bieg Główny 10 km 0:40:11 14.93 [km/h]
17 39 D'AURIA UMBERTO M 16 M 18-29 2 GUGLIONESI Bieg Główny 10 km 0:40:41 14.75 [km/h]
18 4 ALOT PAWEŁ M 17 M 30-39 4 RADOM Bieg Główny 10 km 0:40:41 14.75 [km/h]
19 9 ASIŃSKI PIOTR M 18 M 40-49 7 ŻYRARDÓW ORANGE POLSKA Bieg Główny 10 km 0:40:54 14.67 [km/h]
20 228 WINIARCZYK JACEK M 19 M 40-49 8 WARKA KS START PUŁASKI WARKA Bieg Główny 10 km 0:41:11 14.57 [km/h]
21 18 BORS ŁUKASZ M 20 M 18-29 3 DOMANIEWICE Bieg Główny 10 km 0:41:15 14.55 [km/h]
22 167 POLKOWSKI PIOTR M 21 M 30-39 5 WARSZAWA Bieg Główny 10 km 0:41:21 14.51 [km/h]
23 210 SZYMAŃSKI PRZEMEK M 22 M 18-29 4 GRÓJEC GMINA GRÓJEC Bieg Główny 10 km 0:41:22 14.50 [km/h]
24 29 CICHOWICZ MARCIN M 23 M 30-39 6 GRÓJEC 1. OREL Służby mundurowe GMINA GRÓJEC Bieg Główny 10 km 0:41:24 14.49 [km/h]
25 212 ŚCISŁOWSKI NORBERT M 24 M 30-39 7 WARKA Bieg Główny 10 km 0:41:40 14.40 [km/h]
26 180 RYNKIEWICZ RAFAŁ M 25 M 30-39 8 LEGIONOWO KLUB BIEGACZA RTV EURO AGD Bieg Główny 10 km 0:42:02 14.27 [km/h]
27 94 KOWALCZYK PIOTR M 26 M 40-49 9 WARKA Bieg Główny 10 km 0:42:22 14.16 [km/h]
28 216 ŚWIESIULSKI PAWEŁ M 27 M 30-39 9 GARWOLIN VICTUS RĘBKÓW Bieg Główny 10 km 0:42:38 14.07 [km/h]
29 206 SZCZESIUL KAMIL M 28 M 30-39 10 JURKI Bieg Główny 10 km 0:42:38 14.07 [km/h]
30 258 SIECZKA PRZEMYSŁAW M 29 M 18-29 5 SKARŻYSKO KAMIENNA Służby mundurowe Bieg Główny 10 km 0:42:59 13.96 [km/h]
31 59 GNIECIAK DARIUSZ M 30 M 30-39 11 TARCZYN TARCZYNSKI KLUB BIEGOWY Bieg Główny 10 km 0:43:02 13.94 [km/h]
32 165 PLUTA IRENEUSZ M 31 M 50-59 1 WARSZAWA Bieg Główny 10 km 0:43:10 13.90 [km/h]
33 114 ŁUCZAK TOMASZ M 32 M 30-39 12 GRÓJEC GMINA GRÓJEC Bieg Główny 10 km 0:43:13 13.88 [km/h]
34 1 ABRAM PRZEMYSLAW M 33 M 40-49 10 NOWA IWICZNA Bieg Główny 10 km 0:43:21 13.84 [km/h]
35 40 DAWIDOWSKI ADRIAN M 34 M 18-29 6 STARA BŁOTNICA Bieg Główny 10 km 0:43:32 13.78 [km/h]
36 85 KILJAŃCZYK DOMINIK M 35 M 18-29 7 TARCZYN TARCZYŃSKI KLUB BIEGOWY Bieg Główny 10 km 0:43:32 13.78 [km/h]
37 209 SZYMANOWSKI ARTUR M 36 M 30-39 13 SULEJÓWEK RUN FORCE SULEJÓWEK Bieg Główny 10 km 0:43:40 13.74 [km/h]
38 221 TULO PIOTR M 37 M 50-59 2 WARKA Bieg Główny 10 km 0:43:46 13.71 [km/h]
39 257 CHŁOPECKI DAMIAN M 38 M 30-39 14 WALERÓW Służby mundurowe Bieg Główny 10 km 0:43:46 13.71 [km/h]
40 176 RATYŃSKI PAWEŁ M 39 M 30-39 15 MOGIELNICA GMINA GRÓJEC Bieg Główny 10 km 0:43:47 13.70 [km/h]
41 225 WASILEWSKI MARIUSZ M 40 M 30-39 16 WARKA Bieg Główny 10 km 0:43:48 13.70 [km/h]
42 81 KASPRZYK MICHAL M 41 M 30-39 17 GRÓJEC GMINA GRÓJEC Bieg Główny 10 km 0:44:13 13.57 [km/h]
43 42 DESKA ELŻBIETA K 2 K 40-49 GRÓJEC 1. OREL GMINA GRÓJEC Bieg Główny 10 km 0:44:14 13.56 [km/h]
44 250 PISAREK BARTOSZ M 42 M 30-39 18 WARSZAWA Bieg Główny 10 km 0:44:52 13.37 [km/h]
45 3 ALBERSKI WOJCIECH M 43 M 50-59 3 WARKA Bieg Główny 10 km 0:45:01 13.33 [km/h]
46 182 SAWICKI MARCIN M 44 M 18-29 8 GRÓJEC GMINA GRÓJEC Bieg Główny 10 km 0:45:05 13.31 [km/h]
47 128 MICHAŁOWSKI TOMASZ M 45 M 40-49 11 JASIENIEC INOV-8 TEAM Bieg Główny 10 km 0:45:16 13.25 [km/h]
48 73 JOB PAWEŁ M 46 M 18-29 9 GRÓJEC GMINA GRÓJEC Bieg Główny 10 km 0:45:24 13.22 [km/h]
49 16 BŁASZCZYK MARIAN M 47 M 60-69 1 BEŁCHATÓW Bieg Główny 10 km 0:45:24 13.22 [km/h]
50 55 GAŁKOWSKI MARCIN M 48 M 30-39 19 WOŁOMIN ZABIEGANY WOŁOMIN Bieg Główny 10 km 0:45:27 13.20 [km/h]
51 105 KUNZ MARCIN M 49 M 18-29 10 RAWA MAZOWIECKA Bieg Główny 10 km 0:45:38 13.15 [km/h]
52 58 GMAJ DANIEL M 50 M 30-39 20 GRÓJEC GMINA GRÓJEC Bieg Główny 10 km 0:45:48 13.10 [km/h]
53 193 SIWIEC KACPER M 51 M 18-29 11 LESZNOWOLA KS LESZNOWOLA GMINA GRÓJEC Bieg Główny 10 km 0:45:51 13.09 [km/h]
54 186 SERDAK ŁUKASZ M 52 M 30-39 21 GRÓJEC JEDNOSTKA WOJSKOWA 3411 Służby mundurowe GMINA GRÓJEC Bieg Główny 10 km 0:46:14 12.98 [km/h]
55 239 ZARĘBA PAWEŁ M 53 M 60-69 2 GRÓJEC GMINA GRÓJEC Bieg Główny 10 km 0:46:16 12.97 [km/h]
56 187 SIEDLECKI ŁUKASZ M 54 M 30-39 22 WARSZAWA BIEGANIEPO40.PL Bieg Główny 10 km 0:46:17 12.96 [km/h]
57 12 BARAN ZENON M 55 M 50-59 4 WARSZAWA BUTALIONY Bieg Główny 10 km 0:46:19 12.95 [km/h]
58 54 GAJ GRZEGORZ M 56 M 40-49 12 BIAŁOBRZEGI Bieg Główny 10 km 0:46:27 12.92 [km/h]
59 196 SŁOWIŃSKI MARCIN M 57 M 30-39 23 MIROWICE JEDNOSTKA WOJSKOWA 3411 Służby mundurowe GMINA GRÓJEC Bieg Główny 10 km 0:46:30 12.90 [km/h]
60 259 ANYSZKIEWICZ JAKUB M 58 M 15-17 3 WARKA Bieg Główny 10 km 0:46:40 12.86 [km/h]
61 20 BROGOWICZ STĘPNIEWSKA AGNIESZKA K 3 K 40-49 GRÓJEC GMINA GRÓJEC Bieg Główny 10 km 0:46:54 12.79 [km/h]
62 89 KONIECZNY MACIEK M 59 M 18-29 12 PIASECZNO Bieg Główny 10 km 0:47:00 12.77 [km/h]
63 103 KUFIRSKI BARTOSZ M 60 M 18-29 13 GRÓJEC GMINA GRÓJEC Bieg Główny 10 km 0:47:01 12.76 [km/h]
64 184 SAWICKI ADRIAN. M 61 M 15-17 4 GRÓJEC OSP GRÓJEC Służby mundurowe GMINA GRÓJEC Bieg Główny 10 km 0:47:02 12.76 [km/h]
65 194 SIWIEC SŁAWOMIR M 62 M 40-49 13 LESZNOWOLA KS LESZNOWOLA GMINA GRÓJEC Bieg Główny 10 km 0:47:13 12.71 [km/h]
66 11 BANASZKIEWICZ SZCZEPAN M 63 M 30-39 24 GRÓJEC 1 OREL Służby mundurowe GMINA GRÓJEC Bieg Główny 10 km 0:47:21 12.67 [km/h]
67 115 MACIOŁEK RAFAŁ M 64 M 30-39 25 SULEJÓWEK RUN FORCE SULEJÓWEK Bieg Główny 10 km 0:47:41 12.58 [km/h]
68 230 WIŚNIEWSKA AGNIESZKA K 4 K 30-39 1 BIAŁOBRZEGI Bieg Główny 10 km 0:47:42 12.58 [km/h]
69 22 BUDZIK DARIUSZ M 65 M 50-59 5 ZALESIE GÓRNE MPWIK Bieg Główny 10 km 0:47:49 12.55 [km/h]
70 15 BŁASZCZYK ANNA K 5 K 30-39 2 RADOM BIEGIEM RADOM! Bieg Główny 10 km 0:47:52 12.53 [km/h]
71 151 PAKUŁA PIOTR M 66 M 40-49 14 GRÓJEC Służby mundurowe GMINA GRÓJEC Bieg Główny 10 km 0:48:10 12.46 [km/h]
72 98 KRAMER RAFAŁ M 67 M 50-59 6 RADOM Bieg Główny 10 km 0:48:18 12.42 [km/h]
73 38 CZYŻEWSKI RAFAŁ M 68 M 30-39 26 GRÓJEC AKTYWNI GRÓJEC Służby mundurowe GMINA GRÓJEC Bieg Główny 10 km 0:48:19 12.42 [km/h]
74 26 CHMIELEWSKI CZAREK M 69 M 40-49 15 CHYNÓW GMINA CHYNÓW BIEGA Bieg Główny 10 km 0:48:37 12.34 [km/h]
75 208 SZUMPUR MARIUSZ M 70 M 30-39 27 SUŁKOWICE GMINA CHYNÓW BIEGA GMINA GRÓJEC Bieg Główny 10 km 0:48:37 12.34 [km/h]
76 63 GÓRSKI PAWEŁ M 71 M 30-39 28 BŁĘDÓW Bieg Główny 10 km 0:48:40 12.33 [km/h]
77 152 PALUCH AGATA K 6 K 30-39 3 RASZYN Bieg Główny 10 km 0:48:42 12.32 [km/h]
78 237 ZAJĄC PAWEŁ M 72 M 30-39 29 LESZNOWOLA GMINA GRÓJEC Bieg Główny 10 km 0:48:58 12.25 [km/h]
79 243 ZUGAJ ARKADIUSZ M 73 M 40-49 16 GRÓJEC 1. OREL Służby mundurowe GMINA GRÓJEC Bieg Główny 10 km 0:49:03 12.23 [km/h]
80 200 STANSKI SYLWESTER M 74 M 40-49 17 GROJEC GMINA GRÓJEC Bieg Główny 10 km 0:49:11 12.20 [km/h]
81 140 NOWICKI RAFAŁ M 75 M 18-29 14 KOBYLIN GMINA GRÓJEC Bieg Główny 10 km 0:49:12 12.20 [km/h]
82 163 PIROGOW TOMEK M 76 M 40-49 18 ŁOZISKA Bieg Główny 10 km 0:49:26 12.14 [km/h]
83 222 TUROŃ ŁUKASZ M 77 M 18-29 15 GRÓJEC GMINA GRÓJEC Bieg Główny 10 km 0:49:33 12.11 [km/h]
84 60 GNIECIAK TOMASZ M 78 M 40-49 19 TARCZYN TARCZYŃSKI KLUB BIEGOWY Bieg Główny 10 km 0:49:37 12.09 [km/h]
85 185 SENATOR TOMASZ M 79 M 40-49 20 STRYKÓW 3 Bieg Główny 10 km 0:50:02 11.99 [km/h]
86 168 POPOWICZ BARTŁOMIEJ M 80 M 18-29 16 CHYNÓW Bieg Główny 10 km 0:50:05 11.98 [km/h]
87 48 FELLER ARKADIUSZ M 81 M 30-39 30 BŁĘDÓW Służby mundurowe Bieg Główny 10 km 0:50:14 11.94 [km/h]
88 205 SZCZEPAŃSKI DANIEL M 82 M 30-39 31 GOSTYNIN Bieg Główny 10 km 0:50:18 11.93 [km/h]
89 90 KOPEĆ MARIUSZ M 83 M 40-49 21 BŁEDOW Bieg Główny 10 km 0:50:19 11.92 [km/h]
90 220 TULA RENATA K 7 K 60-69 1 WARSZAWA MYKMYK Bieg Główny 10 km 0:50:22 11.91 [km/h]
91 95 KOWALIK TOMASZ M 84 M 40-49 22 HENRYKÓW-UROCZE TARCZYŃSKI KLUB BIEGOWY Bieg Główny 10 km 0:50:31 11.88 [km/h]
92 74 KACZANOWSKI JACEK M 85 M 30-39 32 GRÓJEC MARCELI TEAM Służby mundurowe GMINA GRÓJEC Bieg Główny 10 km 0:50:42 11.83 [km/h]
93 24 CAŁKA RYSZARD M 86 M 70+ 1 WARSZAWA Bieg Główny 10 km 0:50:49 11.81 [km/h]
94 247 RELUGA MAŁGORZATA K 8 K 50-59 1 WARSZAWA Bieg Główny 10 km 0:50:50 11.80 [km/h]
95 248 RELUGA GRZEGORZ M 87 M 40-49 23 WARSZAWA Bieg Główny 10 km 0:50:50 11.80 [km/h]
96 21 BUDZIAK DARIUSZ M 88 M 40-49 24 SUŁKOWICE GMINA GRÓJEC Bieg Główny 10 km 0:50:54 11.79 [km/h]
97 133 MIRKOWSKI ADAM M 89 M 40-49 25 GRÓJEC GMINA GRÓJEC Bieg Główny 10 km 0:50:56 11.78 [km/h]
98 159 PETRYKA WOJCIECH M 90 M 40-49 26 RASZYN Bieg Główny 10 km 0:50:56 11.78 [km/h]
99 198 SPÓLNY ROBERT M 91 M 40-49 27 GRÓJEC GMINA GRÓJEC Bieg Główny 10 km 0:50:59 11.77 [km/h]
100 242 ZGRZYWA MARIUSZ M 92 M 50-59 7 GDAŃSK Bieg Główny 10 km 0:50:59 11.77 [km/h]
101 155 PASTUSZKO PIOTR M 93 M 40-49 28 WARSZAWA Bieg Główny 10 km 0:51:11 11.72 [km/h]
102 17 BOGUMIŁ ADRIAN M 94 M 15-17 5 AUGUSTÓW Bieg Główny 10 km 0:51:18 11.70 [km/h]
103 108 LESIAK ROMAN M 95 M 40-49 29 KOZIENCE Bieg Główny 10 km 0:51:18 11.70 [km/h]
104 49 FIJAŁKOWSKA ANETA K 9 K 40-49 1 RADOM Bieg Główny 10 km 0:51:20 11.69 [km/h]
105 31 CZAJKA KRZYSZTOF M 96 M 30-39 33 GRÓJEC 1. OREL Służby mundurowe GMINA GRÓJEC Bieg Główny 10 km 0:51:25 11.67 [km/h]
106 130 MIEŃKOWSKI MARCIN M 97 M 30-39 34 GOSZCZYN Służby mundurowe Bieg Główny 10 km 0:51:26 11.67 [km/h]
107 82 KATANA ROMAN M 98 M 50-59 8 GRÓJEC GMINA GRÓJEC Bieg Główny 10 km 0:51:30 11.65 [km/h]
108 101 KRYNICKA KAROLINA K 10 K 18-29 1 MICHAŁOWICE Bieg Główny 10 km 0:51:32 11.64 [km/h]
109 229 WISNIEWSKI ROBERT M 99 M 40-49 30 BIAŁOBRZEGI Bieg Główny 10 km 0:51:36 11.63 [km/h]
110 189 SIEDLECKI ZBIGNIEW M 100 M 30-39 35 GRÓJEC GMINA GRÓJEC Bieg Główny 10 km 0:51:36 11.63 [km/h]
111 104 KUFLOWSKI ARTUR M 101 M 40-49 31 GRÓJEC 1. OREL Służby mundurowe GMINA GRÓJEC Bieg Główny 10 km 0:51:40 11.61 [km/h]
112 2 ADAMCZYK DOROTA K 11 K 30-39 4 SKRONINA Bieg Główny 10 km 0:51:43 11.60 [km/h]
113 13 BIENKIEWICZ ARIEL M 102 M 18-29 17 GRÓJEC HUFIEC GRÓJEC GMINA GRÓJEC Bieg Główny 10 km 0:51:47 11.59 [km/h]
114 78 KASICA ADAM M 103 M 40-49 32 GRÓJEC GMINA GRÓJEC Bieg Główny 10 km 0:51:59 11.54 [km/h]
115 76 KALINOWSKI PIOTR M 104 M 40-49 33 NOWA IWICZNA Bieg Główny 10 km 0:52:11 11.50 [km/h]
116 235 WOŹNIAK MARIUSZ M 105 M 40-49 34 GRÓJEC JW 3411 Służby mundurowe GMINA GRÓJEC Bieg Główny 10 km 0:52:13 11.49 [km/h]
117 241 ZGODA TOMASZ M 106 M 40-49 35 WARSZAWA 3:33 TEAM Bieg Główny 10 km 0:52:21 11.46 [km/h]
118 172 PRZYBYLSKI MATEUSZ M 107 M 15-17 6 DRWALEW Bieg Główny 10 km 0:52:36 11.41 [km/h]
119 92 KOSTRZEWSKA EWA K 12 K 40-49 2 GRÓJEC LOGWIN TEAM GMINA GRÓJEC Bieg Główny 10 km 0:52:37 11.40 [km/h]
120 109 LEWANDOWSKI DARIUSZ M 108 M 40-49 36 SZCZĘSNA GMINA GRÓJEC Bieg Główny 10 km 0:52:44 11.38 [km/h]
121 195 SKONIECZNY MARCIN M 109 M 30-39 36 GRÓJEC GMINA GRÓJEC Bieg Główny 10 km 0:52:50 11.36 [km/h]
122 138 NOWAK TOMASZ M 110 M 40-49 37 BELSK DUŻY Bieg Główny 10 km 0:52:51 11.35 [km/h]
123 62 GOZDERA PRZEMYSLAW M 111 M 30-39 37 GROJEC GMINA GRÓJEC Bieg Główny 10 km 0:52:53 11.35 [km/h]
124 112 ŁOPUSZYŃSKI ROBERT M 112 M 40-49 38 LUBLIN Bieg Główny 10 km 0:53:01 11.32 [km/h]
125 162 PIETRAS JAROSŁAW M 113 M 40-49 39 RADOM BIEGIEM RADOM! Bieg Główny 10 km 0:53:13 11.27 [km/h]
126 175 RASAŁA MAGDALENA K 13 K 30-39 5 JASIENIEC Bieg Główny 10 km 0:53:15 11.27 [km/h]
127 8 ARAK SYLWESTER M 114 M 40-49 40 GRÓJEC Służby mundurowe GMINA GRÓJEC Bieg Główny 10 km 0:53:15 11.27 [km/h]
128 136 NOWACZEWSKA AGNIESZKA K 14 K 30-39 6 GRÓJEC AKTYWNI GRÓJEC GMINA GRÓJEC Bieg Główny 10 km 0:53:20 11.25 [km/h]
129 143 ODOLCZYK JOANNA K 15 K 50-59 2 WARSZAWA BUTALIONY Bieg Główny 10 km 0:53:28 11.22 [km/h]
130 219 TRZOSIŃSKI PATRYK M 115 M 18-29 18 PIASECZNO Bieg Główny 10 km 0:53:29 11.22 [km/h]
131 10 BANACH MIROSŁAW M 116 M 40-49 41 GRÓJEC GMINA GRÓJEC Bieg Główny 10 km 0:53:32 11.21 [km/h]
132 50 FILIPOWICZ MIROSŁAW M 117 M 50-59 9 RADOM BIEGIEM RADOM! Bieg Główny 10 km 0:53:32 11.21 [km/h]
133 27 CHMIELEWSKI MICHAL M 118 M 18-29 19 GRÓJEC GMINA GRÓJEC Bieg Główny 10 km 0:53:34 11.20 [km/h]
134 137 NOWACZEWSKI PIOTREK SEBASTIAN M 119 M 40-49 42 GRÓJEC AKTYWNI GRÓJEC GMINA GRÓJEC Bieg Główny 10 km 0:53:35 11.20 [km/h]
135 142 OCZAKOWSKI WŁODZIMIERZ M 120 M 50-59 10 RAWA MAZOWIECKA KRA-KERS RAWA MAZOWIECKA Bieg Główny 10 km 0:53:36 11.19 [km/h]
136 227 WICIŃSKI WOJCIECH M 121 M 50-59 11 GRÓJEC BBL GMINA GRÓJEC Bieg Główny 10 km 0:53:52 11.14 [km/h]
137 34 CZARNECKI MACIEJ M 122 M 30-39 38 PRZYTYK STREET RUN RADOM Bieg Główny 10 km 0:53:52 11.14 [km/h]
138 119 MALCZEWSKI HUBERT M 123 M 18-29 20 CZYŻÓWKA MOCZYMORDKI Bieg Główny 10 km 0:53:59 11.11 [km/h]
139 127 MICHALIK KRZYSZTOF M 124 M 30-39 39 GRÓJEC 1 OREL Służby mundurowe GMINA GRÓJEC Bieg Główny 10 km 0:54:07 11.09 [km/h]
140 14 BIŃKOWSKI MARCELI M 125 M 50-59 12 GRÓJEC SZKOŁA SPORTÓW WALKI MARCELI TEAM GMINA GRÓJEC Bieg Główny 10 km 0:54:15 11.06 [km/h]
141 207 SZEWCZYK LESZEK M 126 M 40-49 43 WOLA STAROWIEJSKA Bieg Główny 10 km 0:54:38 10.98 [km/h]
142 117 MAKLES DARIUSZ M 127 M 50-59 13 RADONIE Bieg Główny 10 km 0:54:49 10.95 [km/h]
143 66 GRZELA MARTA K 16 K 18-29 2 GRÓJEC PSP NR 3 GRÓJEC GMINA GRÓJEC Bieg Główny 10 km 0:54:49 10.95 [km/h]
144 32 CZAPLA KAMIL M 128 M 15-17 7 GRÓJEC GMINA GRÓJEC Bieg Główny 10 km 0:54:56 10.92 [km/h]
145 231 WŁODARCZYK-MIŚTA ANETA K 17 K 40-49 3 GRÓJEC GMINA GRÓJEC Bieg Główny 10 km 0:54:59 10.91 [km/h]
146 87 KOLWAS MIROSŁAW M 129 M 50-59 14 ODRZYWOŁEK KOLNET.PL GMINA GRÓJEC Bieg Główny 10 km 0:55:03 10.90 [km/h]
147 153 PALUCH KONRAD M 130 M 18-29 21 RASZYN Bieg Główny 10 km 0:55:12 10.87 [km/h]
148 215 ŚWIESIULSKI GRZEGORZ M 131 M 30-39 40 GRÓJEC GMINA GRÓJEC Bieg Główny 10 km 0:55:27 10.82 [km/h]
149 126 MICHALAK ARTUR M 132 M 40-49 44 GRÓJEC GMINA GRÓJEC Bieg Główny 10 km 0:55:49 10.75 [km/h]
150 177 REGULSKA EWA K 18 K 30-39 7 WARSZAWA Bieg Główny 10 km 0:55:53 10.74 [km/h]
151 191 SIODŁAK SŁAWOMIR M 133 M 40-49 45 GRODZISK MAZOWIECKI Służby mundurowe Bieg Główny 10 km 0:55:53 10.74 [km/h]
152 204 SZCZEPAŃSKA DOROTA K 19 K 30-39 8 GRÓJEC GMINA GRÓJEC Bieg Główny 10 km 0:55:54 10.73 [km/h]
153 51 FILIPOWICZ NATALIA K 20 K 18-29 3 WARSZAWA Bieg Główny 10 km 0:55:55 10.73 [km/h]
154 113 ŁUBIŃSKI ANDRZEJ M 134 M 60-69 3 GRÓJEC GMINA GRÓJEC Bieg Główny 10 km 0:56:07 10.69 [km/h]
155 254 EDYK ANNA K 21 K 50-59 3 TOMASZÓW MAZOWIECKI ANTEK TEAM Bieg Główny 10 km 0:56:08 10.69 [km/h]
156 46 DZIEDZIC BOGUSŁAWA K 22 K 40-49 4 PRAŻMÓW Bieg Główny 10 km 0:56:13 10.67 [km/h]
157 174 PRZYBYSZ MAGDALENA K 23 K 30-39 9 OLSZANY Bieg Główny 10 km 0:56:13 10.67 [km/h]
158 132 MIRCZUK MARIUSZ M 135 M 40-49 46 GRÓJEC GMINA GRÓJEC Bieg Główny 10 km 0:56:15 10.67 [km/h]
159 156 PATER MATEUSZ M 136 M 18-29 22 RZESZÓW Bieg Główny 10 km 0:56:22 10.64 [km/h]
160 70 JAKUBISIAK GRZEGORZ M 137 M 40-49 47 GRÓJEC AKTYWNI GRÓJEC GMINA GRÓJEC Bieg Główny 10 km 0:56:33 10.61 [km/h]
161 71 JAKUBISIAK IWONA K 24 K 40-49 5 GRÓJEC AKTYWNI GRÓJEC GMINA GRÓJEC Bieg Główny 10 km 0:56:33 10.61 [km/h]
162 47 DZIUBIŃSKI PRZEMYSŁAW M 138 M 30-39 41 SADKÓW SZLACHECKI GMINA GRÓJEC Bieg Główny 10 km 0:56:34 10.61 [km/h]
163 100 KRUPA MARIUSZ M 139 M 30-39 42 GRÓJEC AKTYWNI GRÓJEC GMINA GRÓJEC Bieg Główny 10 km 0:56:34 10.61 [km/h]
164 86 KOCIĘBA MICHAŁ M 140 M 30-39 43 GRÓJEC FC MUNDIALITO GMINA GRÓJEC Bieg Główny 10 km 0:56:34 10.61 [km/h]
165 64 GÓRZYŃSKA ANNA K 25 K 40-49 6 WARSZAWA Bieg Główny 10 km 0:56:50 10.56 [km/h]
166 171 PRZYBYLSKI MARCIN M 141 M 40-49 48 GRÓJEC Służby mundurowe GMINA GRÓJEC Bieg Główny 10 km 0:57:00 10.53 [km/h]
167 161 PIEROSZKIEWICZ ANNA K 26 K 30-39 10 GRÓJEC GMINA GRÓJEC Bieg Główny 10 km 0:57:07 10.50 [km/h]
168 91 KOSEWSKA DOROTA K 27 K 50-59 4 WARSZAWA BIEGAM NA TARCHOMINIE Bieg Główny 10 km 0:57:07 10.50 [km/h]
169 102 KUDLAK MONIKA K 28 K 40-49 7 RUDA Bieg Główny 10 km 0:57:09 10.50 [km/h]
170 146 OSTROWSKI JANUSZ M 142 M 40-49 49 GRÓJEC 61 BLP Służby mundurowe GMINA GRÓJEC Bieg Główny 10 km 0:57:13 10.49 [km/h]
171 96 KOWALSKA URSZULA K 29 K 40-49 8 RADOM Bieg Główny 10 km 0:57:26 10.45 [km/h]
172 244 ŻYWEK TERESA K 30 K 70+ 1 WARSZAWA TRIPOWER.PL Bieg Główny 10 km 0:57:27 10.44 [km/h]
173 139 NOWAKOWSKI CZESLAW M 143 M 70+ 2 WARSZAWA KLUB BIEGACZA GOCH Bieg Główny 10 km 0:57:29 10.44 [km/h]
174 124 MATULKA IZABELA K 31 K 30-39 11 KOCISZEW GMINA GRÓJEC Bieg Główny 10 km 0:57:31 10.43 [km/h]
175 99 KRAWCZAK ZBIGNIEW M 144 M 50-59 15 GRÓJEC UKS OLIMPIJCZYK GMINA GRÓJEC Bieg Główny 10 km 0:57:38 10.41 [km/h]
176 118 MAKOWSKA ANNA K 32 K 40-49 9 WARKA Bieg Główny 10 km 0:57:39 10.41 [km/h]
177 223 TUROŃ PAWEŁ M 145 M 18-29 23 GRÓJEC GMINA GRÓJEC Bieg Główny 10 km 0:57:40 10.40 [km/h]
178 192 SITAREK IWONA K 33 K 40-49 10 GRÓJEC BIEGAM, BO BIEGAM:) GMINA GRÓJEC Bieg Główny 10 km 0:57:42 10.40 [km/h]
179 72 JANKOWSKA BOŻENA K 34 K 30-39 12 JADWIGÓW ROSSMANN Bieg Główny 10 km 0:57:57 10.35 [km/h]
180 53 FREILICH TOMASZ M 146 M 40-49 50 ŻYRARDÓW Bieg Główny 10 km 0:58:06 10.33 [km/h]
181 116 MAJ MAGDALENA K 35 K 30-39 13 WARKA Bieg Główny 10 km 0:58:16 10.30 [km/h]
182 23 BURACZYNSKI EMIL M 147 M 30-39 44 GRÓJEC SAMURAJ GMINA GRÓJEC Bieg Główny 10 km 0:58:54 10.19 [km/h]
183 166 PODMANICKA MARTA K 36 K 18-29 4 RADOM Bieg Główny 10 km 0:59:02 10.16 [km/h]
184 129 MIEŃKOWSKA SYLWIA K 37 K 30-39 14 GOSZCZYN Bieg Główny 10 km 0:59:03 10.16 [km/h]
185 197 SOBIERAJSKA KATARZYNA K 38 K 30-39 15 GRÓJEC GMINA GRÓJEC Bieg Główny 10 km 0:59:15 10.13 [km/h]
186 145 ORLIK PAWEŁ M 148 M 18-29 24 GRÓJEC GMINA GRÓJEC Bieg Główny 10 km 0:59:17 10.12 [km/h]
187 122 MARKIEWICZ RAFAŁ M 149 M 30-39 45 GRÓJEC GMINA GRÓJEC Bieg Główny 10 km 0:59:19 10.12 [km/h]
188 213 ŚLUBOWSKA AGATA K 39 K 18-29 5 GRÓJEC GMINA GRÓJEC Bieg Główny 10 km 0:59:19 10.12 [km/h]
189 188 SIEDLECKI TOMASZ M 150 M 30-39 46 WÓLKA TUROWSKA AKTYWNI GRÓJEC GMINA GRÓJEC Bieg Główny 10 km 0:59:24 10.10 [km/h]
190 97 KOZŁOWSKA-ZAJĄC ANETA K 40 K 30-39 16 LESZNOWOLA KGW LESZNOWOLA GMINA GRÓJEC Bieg Główny 10 km 0:59:27 10.09 [km/h]
191 77 KANIOS BEATA K 41 K 40-49 11 GRÓJEC KGW LESZNOWOLA GMINA GRÓJEC Bieg Główny 10 km 0:59:28 10.09 [km/h]
192 65 GRZEJSZCZYK KATARZYNA K 42 K 30-39 17 GRÓJEC GMINA GRÓJEC Bieg Główny 10 km 0:59:59 10.00 [km/h]
193 68 HOŁOWACZ TOMASZ M 151 M 70+ 3 WARSZAWA KONDYCJA Bieg Główny 10 km 1:00:16 9.96 [km/h]
194 79 KASICA JACEK M 152 M 40-49 51 WARSZAWA BIEGAM, BO BIEGAM :) Bieg Główny 10 km 1:00:18 9.95 [km/h]
195 238 ZARĘBA EWA K 43 K 30-39 18 GRÓJEC GMINA GRÓJEC Bieg Główny 10 km 1:00:40 9.89 [km/h]
196 19 BORUC ILONA K 44 K 30-39 19 GRÓJEC GMINA GRÓJEC Bieg Główny 10 km 1:00:46 9.87 [km/h]
197 120 MALISZEWSKI ADAM M 153 M 30-39 47 GRÓJEC GMINA GRÓJEC Bieg Główny 10 km 1:01:07 9.82 [km/h]
198 202 SZATANOWSKI DAMIAN M 154 M 18-29 25 GRÓJEC GMINA GRÓJEC Bieg Główny 10 km 1:01:10 9.81 [km/h]
199 255 STĘPIEŃ DAMIAN M 155 M 18-29 26 LESZNO Służby mundurowe Bieg Główny 10 km 1:02:06 9.66 [km/h]
200 234 WOŹNIAK JUSTYNA K 45 K 30-39 20 BARCICE DRWALEWSKIE BIEGAM BO MNIE LUDZKOŚĆ WQRWIA Bieg Główny 10 km 1:02:33 9.59 [km/h]
201 6 ANTONIEWICZ NATALIYA K 46 K 30-39 21 GRÓJEC GMINA GRÓJEC Bieg Główny 10 km 1:02:35 9.59 [km/h]
202 5 ANTONIEWICZ JERZY JACEK M 156 M 40-49 52 GRÓJEC Służby mundurowe GMINA GRÓJEC Bieg Główny 10 km 1:02:36 9.58 [km/h]
203 201 SUŁECKA-CHŁOPICKA AGNIESZKA K 47 K 40-49 12 BIAŁOBRZEGI TEAM BIAŁOBRZEGI Bieg Główny 10 km 1:02:36 9.58 [km/h]
204 52 FISZLAK KAROLINA K 48 K 40-49 13 LESZNOWOLA GMINA GRÓJEC Bieg Główny 10 km 1:02:45 9.56 [km/h]
205 253 OLCZAK TOMASZ M 157 M 40-49 53 GRÓJEC GMINA GRÓJEC Bieg Główny 10 km 1:03:04 9.51 [km/h]
206 233 WOLCZYK GRAŻYNA K 49 K 60-69 2 BIAŁOBRZEGI Bieg Główny 10 km 1:03:05 9.51 [km/h]
207 123 MARSZAŁEK JERZY M 158 M 60-69 4 WARSZAWA Bieg Główny 10 km 1:03:25 9.46 [km/h]
208 121 MARCINKIEWICZ ANNA K 50 K 40-49 14 BIAŁOBRZEGI Bieg Główny 10 km 1:03:54 9.39 [km/h]
209 232 WOJCIECHOWSKA MARIOLA K 51 K 40-49 15 GRÓJEC GMINA GRÓJEC Bieg Główny 10 km 1:05:09 9.21 [km/h]
210 157 PATOKA AGNIESZKA K 52 K 30-39 22 LESZNOWOLA K.GRÓJCA KGW LESZNOWOLA GMINA GRÓJEC Bieg Główny 10 km 1:05:35 9.15 [km/h]
211 170 PRZYBYLSKA MAGDALENA K 53 K 30-39 23 GRÓJEC GMINA GRÓJEC Bieg Główny 10 km 1:05:46 9.12 [km/h]
212 149 PACHOMOW BORYS M 159 M 30-39 48 LESZNOWOLA GMINA GRÓJEC Bieg Główny 10 km 1:05:50 9.11 [km/h]
213 30 CZACHAROWSKI BOHDAN M 160 M 70+ 4 GRÓJEC KB GALERIA WARSZAWA GMINA GRÓJEC Bieg Główny 10 km 1:26:17 6.95 [km/h]

Rolki 20km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub GMINA DYSTANS Wynik Prędkość km/h x 1OKR 2OKR 3OKR 4OKR 5OKR
1 358 CHOJNACKI BARTOSZ M 1 M 18-29 WARSZAWA MEDIA CREATION-MAPEI-BLADEVILLE Rolki 20 km 0:32:50 36.55 [km/h] 0:06:47 0:06:29 0:06:29 0:06:33 0:06:32
2 404 PAWELEC MIROSŁAW M 2 M 30-39 GDAŃSK JABRA ROLLER TEAM Rolki 20 km 0:33:05 36.27 [km/h] 0:06:47 0:06:30 0:06:36 0:06:46 0:06:26
3 411 PODSIADŁO KRZYSZTOF M 3 M 18-29 KONSTANCIN-JEZIORNA LEGIA WARSZAWA Rolki 20 km 0:33:10 36.18 [km/h] 0:06:48 0:06:30 0:06:35 0:06:46 0:06:31
4 444 FLEJSZER ŁUKASZ M 4 M 30-39 1 GOSTYNIN U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM Rolki 20 km 0:33:10 36.18 [km/h] 0:06:48 0:06:30 0:06:35 0:06:46 0:06:31
5 374 KANIA MAREK M 5 M 18-29 1 KONSTANCIN JEZIORNA LEGIA WARSZAWA Rolki 20 km 0:33:15 36.09 [km/h] 0:06:48 0:06:29 0:06:36 0:06:46 0:06:36
6 393 MAZUREK SEBASTIAN M 6 M 30-39 2 GDYNIA JABRA ROLLER TEAM Rolki 20 km 0:33:34 35.75 [km/h] 0:06:47 0:06:31 0:06:35 0:06:46 0:06:55
7 370 IGNASZAK MICHAŁ M 7 M 30-39 3 WARSZAWA PLICHWYŚCIG.PL Rolki 20 km 0:34:05 35.21 [km/h] 0:06:47 0:06:41 0:06:57 0:06:52 0:06:48
8 442 BUKOWSKI MACIEJ M 8 M 30-39 4 INOWROCŁAW ROLLA SPEED TEAM Rolki 20 km 0:34:06 35.19 [km/h] 0:06:48 0:06:40 0:06:56 0:06:54 0:06:48
9 357 CHOJECKI DARIUSZ M 9 M 50-59 1 BYDGOSZCZ ROLL4FUN Rolki 20 km 0:34:06 35.19 [km/h] 0:06:50 0:06:38 0:06:57 0:06:53 0:06:48
10 445 KOC JAN M 10 M 40-49 1 Rolki 20 km 0:34:06 35.19 [km/h] 0:06:48 0:06:41 0:06:56 0:06:55 0:06:46
11 360 DUDA MARCIN M 11 M 30-39 5 TORUŃ ROLLA SPEED TEAM Rolki 20 km 0:34:07 35.17 [km/h] 0:06:49 0:06:40 0:06:56 0:06:54 0:06:48
12 441 ZGRZYWA MAREK M 12 M 15-17 1 GDAŃSK JUNIOR JABRA ROLLER TEAM Rolki 20 km 0:35:35 33.72 [km/h] 0:06:49 0:06:47 0:07:09 0:07:28 0:07:22
13 446 GODLEWSKI MATEUSZ M 13 M 15-17 2 GRODZISK MAZOWIECKI UKS SPARTA GRODZISK MAZOWIECKI Rolki 20 km 0:35:37 33.69 [km/h] 0:06:49 0:06:47 0:07:08 0:07:29 0:07:24
14 406 PIELECH PIOTR M 14 M 40-49 2 WARSZAWA LEGIA WARSZAWA MASTERS Rolki 20 km 0:36:14 33.12 [km/h] 0:06:49 0:07:06 0:07:24 0:07:33 0:07:22
15 394 MAZUREK WIESŁAW M 15 M 50-59 2 GDYNIA Rolki 20 km 0:36:17 33.07 [km/h] 0:06:50 0:07:05 0:07:24 0:07:32 0:07:26
16 369 HACHAJ PIOTR M 16 M 18-29 2 WARSZAWA LEGIA WARSZAWA MASTERS Rolki 20 km 0:36:54 32.52 [km/h] 0:06:49 0:07:05 0:07:25 0:07:33 0:08:02
17 356 CHARUBIN SŁAWOMIR M 17 M 50-59 3 PISZ FREESLAVO Rolki 20 km 0:37:20 32.14 [km/h] 0:06:51 0:07:03 0:07:24 0:07:53 0:08:09
18 382 KONKOL JAROSŁAW M 18 M 50-59 4 GDAŃSK JABRA RT FRIENDS Rolki 20 km 0:37:47 31.76 [km/h] 0:06:52 0:07:25 0:07:44 0:07:54 0:07:52
19 390 MACHOWSKI MICHAŁ M 19 M 18-29 3 WARSZAWA ROLLSCHOOL Rolki 20 km 0:37:47 31.76 [km/h] 0:06:51 0:07:18 0:07:53 0:07:54 0:07:51
20 436 WRÓBEL ANTONI M 20 M 70+ 1 PĘPOWO KARTUSKIE TWISTER TRÓJMIASTO Rolki 20 km 0:37:48 31.75 [km/h] 0:06:51 0:07:19 0:07:52 0:07:53 0:07:53
21 372 JARKIEWICZ MARCIN M 21 M 40-49 3 WARSZAWA LEGIA WARSZAWA MASTERS Rolki 20 km 0:37:56 31.63 [km/h] 0:06:52 0:07:25 0:08:14 0:07:44 0:07:41
22 380 KAROLIK KONRAD M 22 M 18-29 4 PIONKI Rolki 20 km 0:37:56 31.63 [km/h] 0:07:05 0:07:52 0:07:46 0:07:33 0:07:40
23 410 PODCZASKI STANISŁAW M 23 M 50-59 5 BUKOWIEC SPEEDSKATING ŁÓDŹ Rolki 20 km 0:37:56 31.63 [km/h] 0:07:21 0:07:36 0:07:45 0:07:32 0:07:42
24 378 KARAŚ DOMINIKA K 1 K 30-39 WARSZAWA LEGIA WARSZAWA MASTERS Rolki 20 km 0:38:42 31.01 [km/h] 0:07:21 0:07:36 0:07:45 0:07:41 0:08:19
25 402 PARASZKA ŁUKASZ M 24 M 30-39 6 WARSZAWA MINIONS SPEED TEAM Rolki 20 km 0:40:06 29.93 [km/h] 0:07:23 0:07:34 0:08:04 0:08:44 0:08:21
26 419 SAPIJASZKO ŁUKASZ M 25 M 40-49 4 WARSZAWA LEGIA WARSZAWA MASTERS Rolki 20 km 0:40:08 29.90 [km/h] 0:06:49 0:07:06 0:08:36 0:08:57 0:08:40
27 407 PIETRZAK ADRIAN M 26 M 18-29 5 GRODZISK MAZOWIECKI Rolki 20 km 0:40:20 29.75 [km/h] 0:07:22 0:08:09 0:08:21 0:08:10 0:08:18
28 401 PACZUSKI JAROSŁAW M 27 M 50-59 6 WARSZAWA LEGIA WARSZAWA MASTERS Rolki 20 km 0:40:20 29.75 [km/h] 0:07:22 0:08:09 0:08:23 0:08:06 0:08:20
29 398 OGONOWSKI JACEK M 28 M 60-69 1 KÓRNIK PLICHWYŚCIG.PL Rolki 20 km 0:40:20 29.75 [km/h] 0:07:22 0:08:09 0:08:22 0:08:07 0:08:20
30 373 JURCZUK PIOTR M 29 M 30-39 7 WARSZAWA LEGIA WARSZAWA MASTERS Rolki 20 km 0:40:21 29.74 [km/h] 0:07:06 0:08:21 0:08:27 0:08:07 0:08:20
31 420 SAPIJASZKO MARTA K 2 K 30-39 WARSZAWA LEGIA WARSZAWA MASTERS Rolki 20 km 0:40:21 29.74 [km/h] 0:07:23 0:08:08 0:08:22 0:08:08 0:08:20
32 384 KRAJEWSKI GRZEGORZ M 30 M 30-39 8 GRÓJEC WWW.ROLKIGROJEC.PL GMINA GRÓJEC Rolki 20 km 0:40:22 29.73 [km/h] 0:07:21 0:08:09 0:08:23 0:08:06 0:08:23
33 379 KARAŚ TOMASZ M 31 M 30-39 9 WARSZAWA LEGIA WARSZAWA MASTERS Rolki 20 km 0:40:28 29.65 [km/h] 0:07:45 0:08:00 0:08:09 0:08:07 0:08:27
34 435 WÓJCIK TOMASZ M 32 M 40-49 5 WOŁOMIN MAKALU TEAM Rolki 20 km 0:40:36 29.56 [km/h] 0:07:44 0:08:15 0:08:20 0:08:16 0:08:01
35 383 KOWALSKI MAREK M 33 M 60-69 2 GDAŃSK TWISTER TRÓJMIASTO Rolki 20 km 0:40:37 29.54 [km/h] 0:07:48 0:08:11 0:08:19 0:08:16 0:08:03
36 375 KANIA MARIA K 3 K 18-29 KONSTANCIN-JEZIORNA LEGIA WARSZAWA Rolki 20 km 0:40:37 29.54 [km/h] 0:07:48 0:08:10 0:08:21 0:08:15 0:08:03
37 405 PAWELEC ZBIGNIEW M 34 M 60-69 3 JUSZKOWO Rolki 20 km 0:40:43 29.47 [km/h] 0:07:49 0:08:11 0:08:20 0:08:15 0:08:08
38 396 MORGALLA JERZY M 35 M 40-49 6 RUDY Rolki 20 km 0:40:43 29.47 [km/h] 0:07:44 0:08:02 0:08:17 0:08:23 0:08:17
39 429 URYZAJ KAROLINA K 4 K 40-49 1 NOWY TOMYŚL SKATE2CITY Rolki 20 km 0:40:43 29.47 [km/h] 0:07:49 0:08:10 0:08:20 0:08:16 0:08:08
40 421 SKONIECKI ADAM M 36 M 30-39 10 GRÓJEC WWW.ROLKIGROJEC.PL GMINA GRÓJEC Rolki 20 km 0:40:44 29.46 [km/h] 0:07:50 0:08:11 0:08:18 0:08:18 0:08:07
41 391 MAJEWSKI PIOTR M 37 M 60-69 4 GRODZISK WIELKOPOLSKI SKATE2CITY Rolki 20 km 0:40:44 29.46 [km/h] 0:07:48 0:08:10 0:08:20 0:08:17 0:08:09
42 361 FILIPKOWSKI MARIUSZ M 38 M 40-49 7 GDAŃSK JABRA RT FRIENDS Rolki 20 km 0:41:01 29.26 [km/h] 0:07:45 0:08:15 0:08:19 0:08:17 0:08:25
43 437 WYPYCH SEBASTIAN M 39 M 40-49 8 KRAKÓW Rolki 20 km 0:42:45 28.07 [km/h] 0:08:19 0:08:40 0:08:46 0:08:38 0:08:22
44 433 WIJAT TOMASZ M 40 M 50-59 7 WARSZAWA Rolki 20 km 0:42:45 28.07 [km/h] 0:08:20 0:08:40 0:08:44 0:08:39 0:08:22
45 434 WOŹNICKI PAWEŁ M 41 M 40-49 9 ZGIERZ SPEEDSKATING ŁÓDŹ Rolki 20 km 0:42:46 28.06 [km/h] 0:07:51 0:08:49 0:09:06 0:08:38 0:08:22
46 368 GRUSZKA JAKUB M 42 M 30-39 11 WARSZAWA Rolki 20 km 0:42:47 28.05 [km/h] 0:08:42 0:08:19 0:08:44 0:08:38 0:08:24
47 424 STEFANIAK WOJCIECH M 43 M 60-69 5 GDYNIA TWISTER TRÓJMIASTO Rolki 20 km 0:42:48 28.04 [km/h] 0:08:21 0:08:40 0:08:44 0:08:40 0:08:23
48 351 ABRAM BOGUMIŁ M 44 M 60-69 6 GIŻYCKO GIŻYCKIE STOWARZYSZENIE ŁYŻWIARSKIE Rolki 20 km 0:42:49 28.03 [km/h] 0:08:20 0:08:41 0:08:43 0:08:41 0:08:24
49 447 KOPYT JAN M 45 M 70+ 2 KONSTANCIN- JEZIORNA NEZRZESZONY Rolki 20 km 0:42:49 28.03 [km/h] 0:08:20 0:08:39 0:08:45 0:08:39 0:08:26
50 423 STANKIEWICZ JERZY M 46 M 50-59 8 WYSOKIE MAZOWIECKIE LOOKO-OPTYK Rolki 20 km 0:42:54 27.97 [km/h] 0:08:21 0:08:40 0:08:44 0:08:33 0:08:36
51 440 ZGRZYWA AGNIESZKA K 5 K 40-49 2 GDAŃSK JABRA RT FRIENDS Rolki 20 km 0:43:49 27.39 [km/h] 0:08:21 0:08:39 0:08:46 0:08:38 0:09:25
52 438 ZAWIŚLAK ALEKSANDRA K 6 K 18-29 1 WARSZAWA Rolki 20 km 0:44:19 27.08 [km/h] 0:08:27 0:09:07 0:08:58 0:08:48 0:08:59
53 365 CHOJNACKA JOANNA K 7 K 18-29 2 WARSZAWA MEDIA CREATION-MAPEI-BLADEVILLE Rolki 20 km 0:44:19 27.08 [km/h] 0:08:44 0:08:50 0:08:56 0:08:50 0:08:59
54 425 STRZAŁKOWSKI ANDRZEJ M 47 M 50-59 9 PŁOŃSK AMATOR Rolki 20 km 0:44:39 26.88 [km/h] 0:08:42 0:08:52 0:08:58 0:09:02 0:09:05
55 387 LEŚNIEWICZ DANUSIA K 8 K 30-39 1 WARSZAWA MINIONS SPEED TEAM Rolki 20 km 0:44:41 26.86 [km/h] 0:08:44 0:08:51 0:08:57 0:09:01 0:09:08
56 392 MATUSIEWICZ WŁODZIMIERZ M 48 M 60-69 7 WARSZAWA L19:57 OBS-PRO BIS Rolki 20 km 0:44:42 26.85 [km/h] 0:08:42 0:08:52 0:09:00 0:08:59 0:09:09
57 400 OSZCZYK GRZEGORZ M 49 M 60-69 8 SOBOLE AMATOR Rolki 20 km 0:44:42 26.85 [km/h] 0:08:43 0:08:50 0:08:59 0:09:02 0:09:08
58 388 LORKOWSKI JAN M 50 M 70+ 3 BYDGOSZCZ Rolki 20 km 0:45:39 26.29 [km/h] 0:07:49 0:08:52 0:09:52 0:09:31 0:09:35
59 385 KROCZEK TOMASZ M 51 M 40-49 10 MODLNICZKA KKSW KRAK ROLLERBLADE Rolki 20 km 0:46:57 25.56 [km/h] 0:08:57 0:09:15 0:09:34 0:09:37 0:09:34
60 422 SŁOWIK ARKADIUSZ M 52 M 50-59 10 KRUKLANKI GIŻYCKIE STOWARZYSZENIE ŁYŻWIARSKIE Rolki 20 km 0:46:57 25.56 [km/h] 0:09:25 0:09:32 0:09:13 0:09:27 0:09:20
61 352 BALCER DARIUSZ M 53 M 40-49 11 RYBIE Rolki 20 km 0:47:03 25.50 [km/h] 0:09:35 0:09:23 0:09:12 0:09:27 0:09:26
62 417 ROGALSKI JAROSŁAW M 54 M 50-59 11 ZGIERZ Rolki 20 km 0:49:08 24.42 [km/h] 0:09:37 0:09:40 0:10:03 0:09:56 0:09:52
63 353 BISZCZAK ROMAN M 55 M 60-69 9 CZĘSTOCHOWA Rolki 20 km 0:49:13 24.38 [km/h] 0:08:57 0:09:15 0:09:55 0:10:27 0:10:39
64 362 FILIPOWICZ EMILIAN M 56 M 18-29 6 WARSZAWA Rolki 20 km 0:49:13 24.38 [km/h] 0:09:25 0:09:58 0:09:56 0:09:55 0:09:59
65 413 PRAJSNAR PAWEŁ M 57 M 18-29 7 WARSZAWA Rolki 20 km 0:49:13 24.38 [km/h] 0:09:44 0:09:43 0:09:53 0:19:53 0:13:51
66 399 JANKOWSKI IRENEUSZ M 58 M 60-69 10 0 0 Rolki 20 km 0:49:23 24.30 [km/h] 0:08:58 0:09:48 0:10:17 0:10:12 0:10:08
67 363 GAWRACZYŃSKA ANNA K 9 K 60-69 1 WARSZAWA WTŁ STEGNY Rolki 20 km 0:49:49 24.09 [km/h] 0:09:15 0:10:05 0:10:05 0:10:11 0:10:13
68 397 NOGAŃSKI PAWEŁ M 59 M 50-59 12 MIŃSK MAZWIECKI Rolki 20 km 0:50:18 23.86 [km/h] 0:09:31 0:09:52 0:09:56 0:10:19 0:10:40
69 403 PASŁAWSKA JOANNA K 10 K 40-49 3 LUBLIN Rolki 20 km 0:50:23 23.82 [km/h] 0:09:54 0:10:11 0:10:01 0:10:14 0:10:03
70 355 CERKIEWNIK PIOTR M 60 M 50-59 13 BEDZIN Rolki 20 km 0:51:44 23.20 [km/h] 0:08:56 0:10:00 0:10:40 0:10:58 0:11:10
71 418 RUSAK BOGDAN M 61 M 60-69 11 SLUPSK Rolki 20 km 0:52:52 22.70 [km/h] 0:09:47 0:10:22 0:10:37 0:11:02 0:11:04
72 386 KUŁACH LESŁAW M 62 M 40-49 12 WOLA RADZISZOWSKA Rolki 20 km 0:53:24 22.47 [km/h] 0:10:26 0:10:42 0:10:53 0:10:48 0:10:35
73 389 MACHALSKI TOMASZ M 63 M 40-49 13 GRÓJEC WWW.ROLKIGROJEC.PL GMINA GRÓJEC Rolki 20 km 0:53:24 22.47 [km/h] 0:10:27 0:10:39 0:10:52 0:10:48 0:10:38
74 414 PRAJSNAR ROBERT M 64 M 40-49 14 WARSZAWA Rolki 20 km 0:53:24 22.47 [km/h] 0:10:38 0:10:38 0:10:46 0:10:45 0:10:37
75 371 JANKO-MIELCARSKA EWA K 11 K 60-69 2 WARSZAWA KORONA WILANÓW Rolki 20 km 0:55:09 21.76 [km/h] 0:09:55 0:10:48 0:11:16 0:11:27 0:11:43
76 381 KARYKOWSKI KRZYSZTOF M 65 M 50-59 14 LUBLIN NIEZRZESZONY Rolki 20 km 0:56:38 21.19 [km/h] 0:11:10 0:11:19 0:11:27 0:11:25 0:11:17
77 364 GÓRECKI ARTUR M 66 M 40-49 15 PIASECZNO Rolki 20 km 0:58:28 20.52 [km/h] 0:11:19 0:11:21 0:11:54 0:12:03 0:11:51
78 412 PRAJSNAR AGNIESZKA K 12 K 40-49 4 WARSZAWA Rolki 20 km 1:00:12 19.93 [km/h] 0:11:43 0:11:42 0:11:53 0:12:29 0:12:25
79 408 PIETRZAK LIDIA K 13 K 18-29 3 GRODZISK MAZOWIECKI Rolki 20 km 1:00:39 19.79 [km/h] 0:11:43 0:11:55 0:12:24 0:12:13 0:12:24
80 686 BRAK DANYCH BRAK M 67 M 30-39 12 Rolki 20 km 1:01:03 19.66 [km/h] 0:11:50 0:12:06 0:12:17 0:12:24 0:12:26
81 431 WEŁNICKA MAGDALENA K 14 K 30-39 2 WARSZAWA Rolki 20 km 1:01:04 19.65 [km/h] 0:11:51 0:12:05 0:12:17 0:12:25 0:12:26
82 432 WIJAT JUDYTA K 15 K 15-17 1 WARSZAWA Rolki 20 km 1:05:19 18.37 [km/h] 0:11:32 0:13:00 0:13:46 0:13:46 0:13:15
83 366 GRADOWSKI LESZEK M 68 M 30-39 13 WARSZAWA BLUE GRADERS TEAM Rolki 20 km 1:10:19 17.07 [km/h] 0:13:57 0:13:45 0:14:07 0:14:03 0:14:27
84 367 GRADOWSKI PIOTR M 69 M 30-39 14 WARSZAWA Rolki 20 km 1:10:19 17.07 [km/h] 0:13:57 0:13:45 0:14:07 0:14:05 0:14:25
- 439 ZDANCEWICZ PAWEŁ M - M 40-49 - WARSZAWA LEGIA WARSZAWA MASTERS Rolki 20 km DNF - [km/h] 0:07:06 0:00:00 0:00:00 0:00:00

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ