Bieg 10km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Osowiecki Mariusz Stupsk Mazowiecki Bieg 10km BBL Mława
2 Pawlak Kacper Kalisz Bieg 10km Mat-Bud Kalisz
3 Pyszniewska Bożena Glinojeck Bieg 10km
4 Pyszniewski Piotr Glinojeck Bieg 10km ''PFEIFER & LANGEN POLSKA'' GLINOJECK
5 Gorząch Zbigniew Ciechanów Bieg 10km
6 Marciniak Krzysztof Płock Bieg 10km
7 Zakrzewska Joanna Naruszewo Bieg 10km
8 Anowski Adrian Naruszewo Bieg 10km
9 Mariańska Katarzyna Naruszewo Bieg 10km
10 Leszczyńska Milena Płock Bieg 10km Leszczynki
11 Leszczyński Bartosz Płock Bieg 10km Leszczynki
12 Mikulski Tomasz Łazy Bieg 10km UKS Filipides Teresin
13 Marciniak Radosław Płock Bieg 10km
14 Marciniak Marcin Sierakowo Bieg 10km
15 Szymański Szymon Płońsk Bieg 10km
16 Szymański Artur Górki, gm. Gąbin Bieg 10km Active Runners Płock
17 Turalska Aneta Sierpc Bieg 10km Biegaj z Dymkiem
18 Śliwiak Justyna Ciechanów Bieg 10km KB TKKF Promyk Ciechanów
19 Kaczmarski Patryk Płońsk Bieg 10km
20 Jędrzejewski Łukasz Jędrzejewski Goślice Bieg 10km Klub Honorowych Dawców Krwi Legion
21 Zdziarski Piotr Grodzisk Mazowiecki Bieg 10km DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki
22 Kwasiborski Patryk Nowe Rościszewo 4 Bieg 10km
23 Gortat Igor Glinojeck Bieg 10km
24 Mosiej Iwona Ciechanów Bieg 10km KB TKKF PROMYK CIECHANÓW
25 Karaszewski Marek Płock Bieg 10km ACTIVE RUNNERS PŁOCK
26 Pawlak Andrzej Cichanów Bieg 10km KB TKKF PROMYK CIECHANÓW
27 Nąć Marzanna Działdowo Bieg 10km Rozbiegane Działdowo
28 Nąć Tomasz Działdowo Bieg 10km Rozbiegane Działdowo
29 Kopciński Krzysztof Raciąż Bieg 10km
30 Jabłoński Grzegorz Płock Bieg 10km Orlen Running Team
31 Lubińska Aneta Ciechanów Bieg 10km
32 Kościelski Mariusz Chruszczewo Bieg 10km Mazovia Proactiv
33 Kościelska Agnieszka Chruszcewo Bieg 10km
34 Wudarczyk Tomasz Władysławowo Bieg 10km KB TKKF Promyk Ciechanów
35 Kłoszewski Marcin Baboszewo Bieg 10km
36 Orliński Tomasz Legionowo Bieg 10km BHP ORLINSCY
37 Denkiewicz Jacek Denkiewicz Zawidz Bieg 10km
38 Bany Robert Sokołówek Bieg 10km KB Promyk Ciechanów
39 Bińczycki Mariusz Podsmardzewo Bieg 10km KB IM. P. SĘKOWSKIEGO W PŁOŃSKU
40 Stańczuk Mirosława Warszawa Bieg 10km
41 Suwald Andrzej Warszawa Bieg 10km JacekBiega Running Team
42 Wypysiński Rafał Warszawa Bieg 10km Gąbin Biega
43 Wypysińska Anna Warszawa Bieg 10km Gąbin Biega
44 Karpiński Radosław Kondrajec Pański Bieg 10km KB TKKF PROMYK CIECHANÓW
45 Biniewicz Monika Gostynin Bieg 10km
46 Kujawska Anna Rzy Bieg 10km
47 Czeremański Rafał Płońsk Bieg 10km KB IM. P. SĘKOWSKIEGO
48 Dziarnowski Włodek Płock Bieg 10km biegamPłock team
49 Zawadzki Stanisław Ciechanów Bieg 10km mazovia proactiv
50 Jastrzębska-Majak Marta Warszawa Bieg 10km Naprzód Młociny
51 Pokropińska Weronika Gostynin Bieg 10km
52 Szczygieł Sławomir Płońsk Bieg 10km KB IM. P. SĘKOWSKIEGO
53 Golacik Adrian Golacik Płońsk Bieg 10km Klub Biegacza Im. P. Sękowskiego w Płońsku
54 Świercz Andrzej Płońsk Bieg 10km KB IM. P. SĘKOWSKIEGO


Wyświetleń: 3127

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ