Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Górski Krystian | Agnieszkowo | Polska | Bieg 3 km | Tkkf Kubuś Sierpc | |
2 | Górski Kacper | Agnieszkowo | Polska | Bieg 3 km | ||
3 | Górski Kacper | Agnieszkowo | Polska | Bieg 3 km | Tkkf Kubuś Sierpc | |
4 | Górski Kacper | Agnieszkowo | Polska | Bieg 3 km | ||
5 | Kłoszewski Marcin | Baboszewo | Polska | Bieg 10km | ||
6 | Pawłowska Monika | Baboszewo | Polska | Bieg 3 km | ||
7 | Napiórkowska Monika | Baboszewo | Polska | Bieg 3 km | ||
8 | Napiórkowski Artur | Baboszewo | Polska | Bieg 3 km | ||
9 | Jaszczur Oliwia | Białystok | Polska | Bieg 3 km | Klasa Sportowa SP26 Białystok | |
10 | Maruszewska Kinga | Brwilno | Polska | Bieg 3 km | Active Runners Płock | |
11 | Maruszewski Marcin | Brwilno | Polska | Bieg 3 km | Active Runners Płock | |
12 | Szymański Damian | Brzeście | Polska | Bieg 3 km | ||
13 | Kościelska Agnieszka | Chruszcewo | Polska | Bieg 10km | ||
14 | Kościelski Mariusz | Chruszczewo | Polska | Bieg 10km | Mazovia Proactiv | |
15 | Pawlak Andrzej | Cichanów | Polska | Bieg 10km | KB TKKF PROMYK CIECHANÓW | |
16 | Zawadzki Stanisław | Ciechanów | Polska | Bieg 10km | mazovia proactiv | |
17 | Szejko Wawrzyniec | Ciechanów | Polska | Bieg 10km | KB TKKF PROMYK CIECHANÓW | |
18 | Lubińska Aneta | Ciechanów | Polska | Bieg 10km | ||
19 | Mosiej Iwona | Ciechanów | Polska | Bieg 10km | KB TKKF PROMYK CIECHANÓW | |
20 | Śliwiak Justyna | Ciechanów | Polska | Bieg 10km | KB TKKF Promyk Ciechanów | |
21 | Gorząch Zbigniew | Ciechanów | Polska | Bieg 10km | ||
22 | Tomczak Ewa | Ciechanów | Polska | Marsz NW 6km | Krzysztof Czlapski | |
23 | Nąć Tomasz | Działdowo | Polska | Bieg 10km | Rozbiegane Działdowo | |
24 | Nąć Marzanna | Działdowo | Polska | Bieg 10km | Rozbiegane Działdowo | |
25 | Gortat Igor | Glinojeck | Polska | Bieg 10km | ||
26 | Pyszniewski Piotr | Glinojeck | Polska | Bieg 10km | ''PFEIFER & LANGEN POLSKA'' GLINOJECK | |
27 | Pyszniewska Bożena | Glinojeck | Polska | Bieg 10km | ||
28 | Pokropińska Weronika | Gostynin | Polska | Bieg 10km | ||
29 | Biniewicz Monika | Gostynin | Polska | Bieg 10km | ||
30 | Jędrzejewski Łukasz Jędrzejewski | Goślice | Polska | Bieg 10km | Klub Honorowych Dawców Krwi Legion | |
31 | Szymańska Paula | Górki gm Gąbin | Polska | Bieg 3 km | Active Runners Płock | |
32 | Szymański Artur | Górki, gm. Gąbin | Polska | Bieg 10km | Active Runners Płock | |
33 | Zdziarski Piotr | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Bieg 10km | DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki | |
34 | Pawlak Kacper | Kalisz | Polska | Bieg 10km | Mat-Bud Kalisz | |
35 | Karpiński Radosław | Kondrajec Pański | Polska | Bieg 10km | KB TKKF PROMYK CIECHANÓW | |
36 | Wójtewicz Kamil | Kossobudy | Polska | Bieg 3 km | ||
37 | Błaszczak Alicja | Kraszewo Gaczułty | Polska | Bieg 3 km | ||
38 | Błaszczak Sławomir | Kraszewo Gaczułty | Polska | Bieg 3 km | ||
39 | Woźniak Kacper | Kraszewo-Czubaki | Polska | Bieg 3 km | ||
40 | Kędzierski Albert | Kraszewo-Gaczułty | Polska | Bieg 3 km | MKS Pakernia | |
41 | Tomaszewska Marzena | Kraszewo-Gaczułty | Polska | Bieg 3 km | ||
42 | Rybacki Dominik | Kraszewo-Gaczułty | Polska | Bieg 3 km | ||
43 | Rybacki Dawid | Kraszewo-Gaczułty | Polska | Bieg 3 km | ||
44 | Słupecka Liwia | Kroczewo | Polska | Bieg 10km | Klub bokserski Huragan | |
45 | Orliński Tomasz | Legionowo | Polska | Bieg 10km | BHP ORLINSCY | |
46 | Mikulski Tomasz | Łazy | Polska | Bieg 10km | UKS Filipides Teresin | |
47 | Piotrowski Krystian | Łępin | Polska | Bieg 3 km | ||
48 | Piotrowski Bartłomiej | Łępin | Polska | Bieg 3 km | ||
49 | Piotrowska Wioletta | Łępin | Polska | Bieg 3 km | ||
50 | Podgórski Wacław | Morgi | Polska | Bieg 10km | ||
51 | Mariańska Katarzyna | Naruszewo | Polska | Bieg 10km | ||
52 | Anowski Adrian | Naruszewo | Polska | Bieg 10km | ||
53 | Zakrzewska Joanna | Naruszewo | Polska | Bieg 10km | ||
54 | Kwasiborski Patryk | Nowe Rościszewo 4 | Polska | Bieg 10km | ||
55 | Pietrzak Paulina | Nowy Dwór Mazowiecki | Polska | Bieg 10km | ||
56 | Zarzycki Zdzisław | Nowy Dwór Mazowiecki | Polska | Marsz NW 6km | ||
57 | Zaborowski Łukasz | Płocj | Polska | Bieg 3 km | ACTIVE RUNNERS PŁOCK | |
58 | RADOMSKI Marcin | Płock | Polska | Marsz NW 6km | Biegam W Sfetsze | |
59 | Dziarnowski Włodek | Płock | Polska | Bieg 10km | biegamPłock team | |
60 | Marcinkowski Michał | Płock | Polska | Bieg 3 km | Orlen Running Team | |
61 | Jabłoński Grzegorz | Płock | Polska | Bieg 10km | Orlen Running Team | |
62 | Goszczyński Kamil | Płock | Polska | Bieg 3 km | ACTIVE RUNNERS PŁOCK | |
63 | Adamski Przemysław | Płock | Polska | Bieg 10km | Active Runners | |
64 | Degner Damian | Płock | Polska | Bieg 3 km | ACTIVE RUNNERS PŁOCK | |
65 | Karaszewski Marek | Płock | Polska | Bieg 10km | ACTIVE RUNNERS PŁOCK | |
66 | Goszczyńska Nadia | Płock | Polska | Bieg 3 km | ACTIVE RUNNERS PŁOCK | |
67 | Piotrowska Aleksandra | Płock | Polska | Bieg 3 km | ACTIVE RUNNERS PŁOCK | |
68 | Piotrowska Joanna | Płock | Polska | Bieg 3 km | ACTIVE RUNNERS PŁOCK | |
69 | Cyparska Adrianna | Płock | Polska | Bieg 3 km | Active Runners Płock | |
70 | Marciniak Radosław | Płock | Polska | Bieg 10km | ||
71 | Leszczyński Bartosz | Płock | Polska | Bieg 10km | Leszczynki | |
72 | Leszczyńska Milena | Płock | Polska | Bieg 10km | Leszczynki | |
73 | Marciniak Krzysztof | Płock | Polska | Bieg 10km | ||
74 | Świercz Andrzej | Płońsk | Polska | Bieg 10km | KB IM. P. SĘKOWSKIEGO | |
75 | Golacik Adrian Golacik | Płońsk | Polska | Bieg 10km | Klub Biegacza Im. P. Sękowskiego w Płońsku | |
76 | Michalak Marta | Płońsk | Polska | Bieg 10km | KB IM. P. SĘKOWSKIEGO | |
77 | Bugajewski Janusz | PŁOŃSK | Polska | Bieg 3 km | KB IM. P. SĘKOWSKIEGO | |
78 | Bugajewska Anna | Płońsk | Polska | Bieg 3 km | KB IM. P. SĘKOWSKIEGO | |
79 | Szczygieł Sławomir | Płońsk | Polska | Bieg 10km | KB IM. P. SĘKOWSKIEGO | |
80 | Czeremański Rafał | Płońsk | Polska | Bieg 10km | KB IM. P. SĘKOWSKIEGO | |
81 | Różańska Helena | Płońsk | Polska | Marsz NW 6km | NW Człapski Płońsk | |
82 | Wentykier Piotr | Płońsk | Polska | Bieg 3 km | Klub Biegacza Im. P. Sękowskiego w Płońsku | |
83 | Gocejna Beata | Płońsk | Polska | Marsz NW 6km | ||
84 | Gocejna Przemysław | Płońsk | Polska | Marsz NW 6km | ||
85 | Gocejna Sławomir | Płońsk | Polska | Marsz NW 6km | ||
86 | Świercz Małgorzata | Płońsk | Polska | Marsz NW 6km | NW Człapski Płońsk | |
87 | Jaszczur Alicja | Płońsk | Polska | Bieg 3 km | KB im.Piotra Sękowskiego | |
88 | Jaszczur Joanna | Płońsk | Polska | Bieg 3 km | KB im.Piotra Sękowskiego | |
89 | Jaszczur Jadwiga | Płońsk | Polska | Bieg 3 km | ||
90 | Jaszczur Grzegorz | Płońsk | Polska | Bieg 3 km | ||
91 | Jaszczur Bartosz | Płońsk | Polska | Bieg 3 km | ||
92 | Kaniak Zbigniew | Płońsk | Polska | Marsz NW 6km | Grupa Nordic Walking Płońsk | |
93 | Kaczmarski Patryk | Płońsk | Polska | Bieg 10km | ||
94 | Szymański Szymon | Płońsk | Polska | Bieg 10km | ||
95 | Malicka Monika | Płońsk | Polska | Marsz NW 6km | NW Człapski Płońsk | |
96 | Ciarka Henryk | Płońsk | Polska | Marsz NW 6km | NW Człapski Płońsk | |
97 | Ciarka Paweł | Płońsk | Polska | Bieg 3 km | KB IM .P.SĘKOWSKIEGO | |
98 | Ciarka Renata | Płońsk | Polska | Bieg 3 km | ||
99 | Zarako-Zarakowska Jadwiga | Płońsk | Polska | Marsz NW 6km | NW Człapski Płońsk | |
100 | Chyczewska Anna Chyczewska | Płońsk | Polska | Bieg 3 km | KB im.Piotra Sękowskiego |
Wyświetleń: 7634