Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Winiecki Sławek | Gąsawa | Polska | Bieg Główny 10 km (mieszkańcy gminy Gąsawa) | ||
2 | Tomczak Zbigniew | Gniezno | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
3 | Szulc Andrzej | Łochowo | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
4 | Krygier Mirosława | Drewno | Polska | Bieg Główny 10 km (mieszkańcy gminy Gąsawa) | opłacono | |
5 | Plesińska Joanna | Oborniki | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
6 | Kędziorska Agata | Wąbrzeźno | Polska | Bieg Główny 10km | ||
7 | Nowak Grzegorz | Piechcin | Polska | Nordic Walking 5km | opłacono | |
8 | Pietrzak Edyta | Pakość | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
9 | Rzeźnik Paweł | Pakość | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
10 | Pietrzak Kamila | Pakość | Nordic Walking 5km | opłacono | ||
11 | Pietrzak Halina | Pakość | Nordic Walking 5km | opłacono | ||
12 | Mruk Agata | Gniezno | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
13 | Janicka Anna | Mokre | Polska | Nordic Walking 5km | opłacono | |
14 | Nowak Aleksandra | Solec Kujawski | Polska | Nordic Walking 5km | opłacono | |
15 | Sitarz Damian | Mogilno | Polska | Bieg Główny 10km | ||
16 | Borowiec Wojciech | Kowalewo | Polska | Biegi dzieci i młodzieży do lat 15 - 3 km | opłacono | |
17 | kanarkowski stanisław | czarnowo | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
18 | Podolski KAMIL | Torzewo | Polska | Bieg Główny 10km | ||
19 | Jendrzejczak Robert | Barcin | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
20 | Dacio Darek | Szubin | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
21 | Niewolski Marcin | Żnin | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
22 | Nadrajkowski Adam | Inowrocław | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
23 | Danielewicz - Zabłocka Elżbieta | Dąbrowa | Polska | Nordic Walking 5km | opłacono | |
24 | Kanarkowski Tomasz | Żnin | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
25 | Kolibabka Adam | Gniezno | Polska | Bieg Główny 10km | ||
26 | Barczak Agnieszka | Janikowo | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
27 | Dębski Jan | Sucharzewo6 | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
28 | Dębska Urszula | Sucharzewo6 | Polska | Nordic Walking 5km | opłacono | |
29 | Sobierajski Krzysztof | Gostyń | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
30 | Komorowska Kinga | Manieczki | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
31 | Superczynski Andrzej | Żnin | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
32 | Macioszek Natalia | Mieleszyn | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
33 | Witkowska Małgorzata | Bydgoszcz | Polska | Nordic Walking 5km | opłacono | |
34 | FLORKIEWICZ SŁAWOMIR | SOSNOWIEC | Polska | Bieg Główny 10km | ||
35 | Galczak Ewa | Janikowo | Polska | Nordic Walking 5km | opłacono | |
36 | Iwińska Dorota | Gniezno | Polska | Nordic Walking 5km | opłacono | |
37 | Wojciechowski Andrzej | Poznań | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
38 | Miciuła zbigniew Miciuła | świdnica | Polska | Nordic Walking 5km | opłacono | |
39 | Kończal Iga | Żnin | Polska | Biegi dzieci i młodzieży do lat 15 - 3 km | ||
40 | Kończal Wiktor | Żnin | Polska | Biegi dzieci i młodzieży do lat 15 - 3 km | ||
41 | Kostrzewski Mateusz | Szubin | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
42 | Rudyński Dariusz | Fałkowo | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
43 | Szulc Edmund | Zielonka | Polska | Bieg Główny 10km | ||
44 | Jarzab Piotr Jarzab | Solec kujawski | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
45 | Kurek Przemek | Szczepanowo | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
46 | Wyborna Renata | Żnin | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
47 | Katulska Dorota | Janowiec Wlkp. | Polska | Nordic Walking 5km | opłacono | |
48 | Liberska Renata | Zrazim | Polska | Nordic Walking 5km | opłacono | |
49 | Kledzik Zbigniew | Chomiąża Szlachecka | Polska | Bieg Główny 10 km (mieszkańcy gminy Gąsawa) | opłacono | |
50 | Kubiak Małgorzata | Inowrocław | Polska | Bieg Główny 10km | ||
51 | Wesołowska Lucyna | Barcin | Polska | Nordic Walking 5km | opłacono | |
52 | Mazur Joachim | Żnin | Polska | Bieg Główny 10 km (mieszkańcy gminy Gąsawa) | opłacono | |
53 | Kurek Stanisław | Szczepanowo | Polska | Biegi dzieci i młodzieży do lat 15 - 3 km | ||
54 | Dereziński Tomasz | Gąsawa | Polska | Bieg Główny 10 km (mieszkańcy gminy Gąsawa) | ||
55 | Janicki Mateusz | Mokre | Polska | Nordic Walking 5km | ||
56 | Kochmański Dariusz | Dąbrowa Białostocka | Polska | Bieg Główny 10km | ||
57 | Sikora Antoni | Pniewy | Polska | Bieg Główny 10 km (mieszkańcy gminy Gąsawa) | opłacono | |
58 | Taraszka Olga | Gniewkowo | Polska | Nordic Walking 5km | ||
59 | Kurek Andrzej | Szczepanowo | Polska | Biegi dzieci i młodzieży do lat 15 - 3 km | ||
60 | Kamiński Filip | Włocławek | Polska | Bieg Główny 10km | opłacono | |
61 | Frąckowiak Marek | Gałęzewo | Polska | Bieg Główny 10km | ||
62 | PAWLAK ŁUKASZ ,,JUNIOR | GĄSAWA | Polska | Bieg Główny 10 km (mieszkańcy gminy Gąsawa) | ||
63 | Katulski Radosław | GĄSAWA | Polska | Bieg Główny 10 km (mieszkańcy gminy Gąsawa) | ||
64 | Kowalski PIOTR | Mogilno | Polska | Bieg Główny 10km | ||
65 | Paszkiet Remigiusz | Barcin | Polska | Bieg Główny 10km | #slmakibarcin | opłacono |
66 | Siekierka Zbigniew | Barcin | Polska | Bieg Główny 10km | #ślimakibarcin | opłacono |
67 | Konieczny Marcel | Nożyczyn | Polska | Bieg Główny 10km | 33 BLTr Powidz | |
68 | SALITA LECH | GNIEZNO | Polska | Bieg Główny 10km | ALTOM GNIEZNO | opłacono |
69 | Kaczmarek Artur | Gąsawa | Polska | Bieg Główny 10 km (mieszkańcy gminy Gąsawa) | Animal Liberation Front | opłacono |
70 | Borowiec Wioleta | Kowalewo | Polska | Bieg Główny 10km | BBL SZUBIN | opłacono |
71 | Haus Katarzyna | Szubin | Polska | Bieg Główny 10km | BBL Szubin | opłacono |
72 | Jurek Piotr | Szubin | Polska | Bieg Główny 10km | BBL Szubin | opłacono |
73 | Szatkowski Janusz | Rynarzewo | Polska | Bieg Główny 10km | Biegnę z najlepszym sąsiadem na świecie/Kuba dawaj:-) | opłacono |
74 | Borucka Sandra | Gniezno | Polska | Bieg Główny 10km | BORKO.PL GNIEZNO | opłacono |
75 | Borucki Krystian | Gniezno | Polska | Bieg Główny 10km | BORKO.PL GNIEZNO | opłacono |
76 | wolny piotr | bydgoszcz | Polska | Bieg Główny 10km | Brzoza Biega | opłacono |
77 | Brzozowski Jarosław | Brzoza | Polska | Bieg Główny 10km | BRZOZA TRI TEAM | opłacono |
78 | Brzozowski Piotr | Brzoza | Polska | Bieg Główny 10km | BRZOZA TRI TEAM | opłacono |
79 | PAŚ KATARZYNA | Gniezno | Polska | Bieg Główny 10km | Charty Szelejewo | opłacono |
80 | Brzezina Józef Maciej | SOCHACZEW | Polska | Nordic Walking 5km | chodzezkijami.pl | |
81 | Brzezina Ewa | SOCHACZEW | Polska | Nordic Walking 5km | chodzezkijami.pl | |
82 | Filipiak Jakub | Rynarzewo | Polska | Bieg Główny 10km | CUK Ubezpieczenia Żnin/ Janusz dawaj! | |
83 | ZIÓŁKOWSKI MIECZYSŁAW | JANIKOWO | Polska | Bieg Główny 10km | DecathlonTeam Inowrocław | opłacono |
84 | Lewandowski Władysław | Inowrocław | Polska | Bieg Główny 10km | DecathlonTeam Inowrocław | opłacono |
85 | Kasznia Radosław | Gniezno | Polska | Bieg Główny 10km | Drużyna Szpiku | |
86 | Kasznia Piotr | Gniezno | Polska | Biegi dzieci i młodzieży do lat 15 - 3 km | Drużyna Szpiku | |
87 | Pilakowska Angelika | Łochowo | Polska | Bieg Główny 10km | Eltra w biegu | opłacono |
88 | Skoczyński Eugrniusz | Inowrocław | Polska | Bieg Główny 10km | G E S A L | opłacono |
89 | Mazur Maciej | Żnin | Polska | Bieg Główny 10km | Gąsawa Run Team | opłacono |
90 | Gliwka Artur | Inowrocław | Polska | Bieg Główny 10km | Gliwek | |
91 | Włodarczyk Patryk | Witkowo | Polska | Biegi dzieci i młodzieży do lat 15 - 3 km | Iskra Witkowo | |
92 | Kaźmierski Mirosław | Kołodziejewo | Polska | Bieg Główny 10km | Janikowo na sportowo | opłacono |
93 | Horowski Bartosz | Chyby | Polska | Bieg Główny 10km | KJF Grupa | opłacono |
94 | Kubiak Jakub | Żnin | Polska | Nordic Walking 5 km (mieszkańcy gminy Gąsawa) | Klub sportowy Sokół Gąsawa | opłacono |
95 | Zwolenkiewicz Joanna | Gasawa | Polska | Nordic Walking 5 km (mieszkańcy gminy Gąsawa) | Klub sportowy Sokół Gąsawa | opłacono |
96 | Gaczkowska-Książkiewicz Magdalena | Gąsawa | Polska | Nordic Walking 5km | Klub sportowy Sokół Gąsawa | opłacono |
97 | Grupa Barbara | Gąsawa | Polska | Nordic Walking 5km | Klub Sportowy Sokół Gąsawa | opłacono |
98 | Stypczyńska Barbara | Gąsawa | Polska | Nordic Walking 5km | Klub Sportowy Sokół Gąsawa | opłacono |
99 | Lewandowska Eugenia | Gąsawa | Polska | Nordic Walking 5km | Klub Sportowy Sokół Gąsawa | opłacono |
100 | Dyro Ewa | Gąsawa | Polska | Nordic Walking 5km | Klub Sportowy Sokół Gąsawa | opłacono |
Wyświetleń: 14154