Biegi Gąsawskie im. Gustawa Mądroszyka X Edycja - 10km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub POLICJANT GMINA GĄSAWA DYSTANS Wynik Prędkość km/h x
1 26 KLEDZIK ZBIGNIEW M 1 M 20-29 CHOMIĄŻA SZLACHECKA GMINA GĄSAWA 10km 0:34:04 17.61 [km/h]
2 116 PIĄTKOWSKI MICHAŁ M 2 M 20-29 TORUŃ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 10km 0:38:10 15.72 [km/h]
3 113 PASZYŃSKI PIOTR M 3 M 30-39 ŁÓDŹ UKS ORIENTUŚ ŁÓDŹ 10km 0:38:12 15.71 [km/h]
4 16 GROCHOWIAK PIOTR M 4 M 30-39 1 BARCIN TRIBA BOSIR BARCIN 10km 0:38:12 15.71 [km/h]
5 20 JARZAB PIOTR M 5 M 30-39 2 SOLEC KUJAWSKI POLICJANT 10km 0:38:49 15.46 [km/h]
6 117 PILARSKI ADAM M 6 M 30-39 3 GNIEZNO NO EXCUSES TEAM 10km 0:39:23 15.23 [km/h]
7 133 WŁODARCZYK TOMASZ M 7 M 40-49 1 WITKOWO WITKOWO BIEGA 10km 0:39:45 15.09 [km/h]
8 81 WOLNY PIOTR M 8 M 50-59 1 BYDGOSZCZ BRZOZA BIEGA 10km 0:40:07 14.96 [km/h]
9 131 SITARZ DAMIAN M 9 M 20-29 1 MOGILNO 10km 0:40:12 14.93 [km/h]
10 27 KOLMER ARTUR M 10 M 30-39 4 CHARBOWO LECHITA KŁECKO 10km 0:40:18 14.89 [km/h]
11 111 BALCERZAK MARCIN M 11 M 40-49 2 DĄBROWA 33BLTR POWIDZ 10km 0:40:40 14.75 [km/h]
12 54 PACZKOWSKI JACEK M 12 M 50-59 2 STRZELNO STRZELNO 10km 0:40:55 14.66 [km/h]
13 35 KUREK PRZEMEK M 13 M 0-19 1 SZCZEPANOWO 10km 0:41:59 14.29 [km/h]
14 119 KUBIAK TOMASZ M 14 M 40-49 3 INOWROCŁAW TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 10km 0:42:00 14.29 [km/h]
15 37 SENGER MICHAŁ M 15 M 30-39 5 GĄSAWA SOKÓŁ GĄŚAWA GMINA GĄSAWA 10km 0:42:12 14.22 [km/h]
16 127 BASA JACEK M 16 M 40-49 4 KRUSZWICA ROZBIEGANA KRUSZWICA 10km 0:42:29 14.12 [km/h]
17 125 MELLER WOJCIECH M 17 M 40-49 5 BYDGOSZCZ - 10km 0:42:38 14.07 [km/h]
18 3 BIELEC ADAM M 18 M 20-29 2 SKĘPE WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK 10km 0:42:55 13.98 [km/h]
19 120 BUDNIK BARTOSZ M 19 M 0-19 2 INOWROCŁAW - 10km 0:43:00 13.95 [km/h]
20 31 KOTWICA HANNA K 1 K 20-29 GODAWY PAŁUKI RUNNING TEAM GMINA GĄSAWA 10km 0:43:33 13.78 [km/h]
21 85 LANGOWSKI MATEUSZ M 20 M 20-29 3 GĄSAWA OSP GĄSAWA GMINA GĄSAWA 10km 0:43:54 13.67 [km/h]
22 36 KUŚNIEREK BARTOSZ M 21 M 30-39 6 ŻNIN PAŁUKI RUNNING TEAM 10km 0:44:07 13.60 [km/h]
23 140 ŻUK WŁODZIMIERZ M 22 M 50-59 3 GOŁĄBKI - 10km 0:44:12 13.57 [km/h]
24 52 OSIŃSKI KAROL M 23 M 30-39 7 JAROSZEWO PAŁUKI RUNNING TEAM 10km 0:44:25 13.51 [km/h]
25 9 CHŁOPICKI MICHAŁ M 24 M 30-39 8 GNIEZNO VELUX-GNIEZNO 10km 0:45:10 13.28 [km/h]
26 110 FLORKIEWICZ SŁAWOMIR M 25 M 50-59 4 SOSNOWIEC 10km 0:45:13 13.27 [km/h]
27 68 SIWIŃSKA MARZENA K 2 K 30-39 WITKOWO WITKOWO BIEGA 10km 0:45:17 13.25 [km/h]
28 14 FURTAK TOMASZ M 26 M 40-49 6 MOGILNO TEAM MOGILNO 10km 0:45:17 13.25 [km/h]
29 49 NAMIEŚNIK KRZYSZTOF M 27 M 40-49 7 INOWROCŁAW KRZYSIEKN 10km 0:45:44 13.12 [km/h]
30 15 GRECMAN ANNA K 3 K 30-39 INOWROCŁAW KOMENDA POWIATOWA POLICJI W INOWROCŁAWIU POLICJANT 10km 0:46:12 12.99 [km/h]
31 128 FRANKOWSKI JAROSŁAW M 28 M 40-49 8 ZAGÓRÓW - 10km 0:46:28 12.91 [km/h]
32 24 KANARKOWSKI TOMASZ M 29 M 50-59 5 ŻNIN 10km 0:46:40 12.86 [km/h]
33 22 JUREK PIOTR M 30 M 50-59 6 SZUBIN BBL SZUBIN 10km 0:46:47 12.83 [km/h]
34 25 KAŹMIERSKI MIROSŁAW M 31 M 40-49 9 KOŁODZIEJEWO JANIKOWO NA SPORTOWO 10km 0:47:13 12.71 [km/h]
35 48 NADRAJKOWSKI ADAM M 32 M 60+ 1 INOWROCŁAW 10km 0:47:35 12.61 [km/h]
36 39 ŁĄKOWSKI ZBIGNIEW M 33 M 40-49 10 KOZIEGŁOWY KOZIEGŁOWY 10km 0:47:49 12.55 [km/h]
37 121 BRZEZIŃSKI SZYMON M 34 M 30-39 9 WARSZAWA MAKAN TEAM 10km 0:48:07 12.47 [km/h]
38 40 MACIEJEWSKA KAMILA K 4 K 30-39 1 BARCIN ŚLIMAKI BARCIN 10km 0:48:08 12.47 [km/h]
39 18 HELSZTAJ ROBERT M 35 M 40-49 11 ŻNIN PAŁUKI RUNNING TEAM 10km 0:48:11 12.45 [km/h]
40 112 KACZMAREK ARTUR M 36 M 40-49 12 GĄSAWA ANIMAL LIBERATION FRONT 10km 0:48:11 12.45 [km/h]
41 63 RYCHTER WIESŁAW M 37 M 60+ 2 ELBLĄG MISTRZ POLSKI W DUATLONIE 2018 10km 0:48:15 12.44 [km/h]
42 73 SUPERCZYNSKI ANDRZEJ M 38 M 20-29 4 ŻNIN 10km 0:48:22 12.41 [km/h]
43 75 SZULC ANDRZEJ M 39 M 40-49 13 ŁOCHOWO 10km 0:48:25 12.39 [km/h]
44 82 WYBORNA RENATA K 5 K 30-39 2 ŻNIN 10km 0:48:32 12.36 [km/h]
45 10 CICHOŃ MAREK M 40 M 30-39 10 INOWROCŁAW VINPLAN BUDOWNICTWO 10km 0:49:18 12.17 [km/h]
46 58 PILAKOWSKA ANGELIKA K 6 K 30-39 3 ŁOCHOWO ELTRA W BIEGU 10km 0:49:28 12.13 [km/h]
47 53 OSTROWSKI PIOTR M 41 M 30-39 11 ŻNIN OSTROWSKI TEAM ŻNIN 10km 0:49:36 12.10 [km/h]
48 50 NIEWOLSKI MARCIN M 42 M 30-39 12 ŻNIN POLICJANT 10km 0:49:37 12.09 [km/h]
49 115 KOLIBABKA ADAM M 43 M 40-49 14 GNIEZNO 10km 0:49:40 12.08 [km/h]
50 62 RUDYŃSKI DARIUSZ M 44 M 30-39 13 FAŁKOWO 10km 0:50:14 11.94 [km/h]
51 76 TOMCZAK ZBIGNIEW M 45 M 60+ 3 GNIEZNO 10km 0:50:24 11.90 [km/h]
52 106 KAMIŃSKI FILIP M 46 M 20-29 5 WŁOCŁAWEK 10km 0:50:28 11.89 [km/h]
53 61 ROCHOWIAK GRZEGORZ M 47 M 30-39 14 GNIEZNO UKS SZCZYTNIKI DUCHOWNE 10km 0:50:54 11.79 [km/h]
54 71 SOBIERAJSKI KRZYSZTOF M 48 M 30-39 15 GOSTYŃ 10km 0:50:55 11.78 [km/h]
55 134 KASZNIA RADOSŁAW M 49 M 30-39 16 GNIEZNO DRUŻYNA SZPIKU 10km 0:51:24 11.67 [km/h]
56 6 BORUCKI KRYSTIAN M 50 M 30-39 17 GNIEZNO BORKO.PL GNIEZNO 10km 0:51:25 11.67 [km/h]
57 23 KANARKOWSKI STANISŁAW M 51 M 50-59 7 CZARNOWO 10km 0:51:30 11.65 [km/h]
58 41 MACIOSZEK NATALIA K 7 K 20-29 1 MIELESZYN 10km 0:51:53 11.56 [km/h]
59 29 KONIECZNA ANGELINA K 8 K 30-39 4 GNIEZNO SŁYNNI KENIJCZYCY 10km 0:52:09 11.51 [km/h]
60 132 MREWCZYŃSKI TOMASZ M 52 M 30-39 18 GĄSAWA - GMINA GĄSAWA 10km 0:52:17 11.48 [km/h]
61 33 KRAJEWSKI ADAM M 53 M 40-49 15 ŻNIN PAŁUKI RUNNING TEAM 10km 0:52:22 11.46 [km/h]
62 84 ZIÓŁKOWSKI MIECZYSŁAW M 54 M 50-59 8 JANIKOWO DECATHLONTEAM INOWROCŁAW 10km 0:52:40 11.39 [km/h]
63 30 KOSTRZEWSKI MATEUSZ M 55 M 20-29 6 SZUBIN 10km 0:52:41 11.39 [km/h]
64 42 MAZUR JOACHIM M 56 M 0-19 3 ŻNIN 10km 0:52:44 11.38 [km/h]
65 43 MAZUR MACIEJ M 57 M 40-49 16 ŻNIN GĄSAWA RUN TEAM 10km 0:52:44 11.38 [km/h]
66 77 WILCZEWSKI ROBERT M 58 M 40-49 17 TORUŃ WOLFPACK 10km 0:52:51 11.35 [km/h]
67 124 UKLEJEWSKI TOMASZ M 59 M 40-49 18 MOGLINO - 10km 0:53:21 11.25 [km/h]
68 60 POPKOWSKI MICHAŁ M 60 M 20-29 7 ŻNIN PAŁUKI RUNNING TEAM 10km 0:53:51 11.14 [km/h]
69 72 STERLING MONIKA K 9 K 30-39 5 WITKOWO WITKOWO BIEGA 10km 0:53:55 11.13 [km/h]
70 69 SKOCZYŃSKI EUGRNIUSZ M 61 M 50-59 9 INOWROCŁAW G E S A L 10km 0:54:03 11.10 [km/h]
71 1 WINIECKI SŁAWEK M 62 M 30-39 19 GĄSAWA GMINA GĄSAWA 10km 0:54:05 11.09 [km/h]
72 107 DEREZIŃSKI TOMASZ M 63 M 30-39 20 GĄSAWA GMINA GĄSAWA 10km 0:54:05 11.09 [km/h]
73 19 HOROWSKI BARTOSZ M 64 M 40-49 19 CHYBY KJF GRUPA 10km 0:54:11 11.07 [km/h]
74 45 MRÓWCZYŃSKI SZYMON M 65 M 30-39 21 ŻNIN ŻNIN 10km 0:54:20 11.04 [km/h]
75 13 DOMAN JANUSZ M 66 M 60+ 4 BRZOZA UKS SZABLA BRZOZA 10km 0:55:01 10.91 [km/h]
76 38 LEWANDOWSKI WŁADYSŁAW M 67 M 60+ 5 INOWROCŁAW DECATHLONTEAM INOWROCŁAW 10km 0:55:11 10.87 [km/h]
77 47 MRUK AGATA K 10 K 40-49 1 GNIEZNO 10km 0:55:41 10.78 [km/h]
78 4 BOROWIEC WIOLETA K 11 K 30-39 6 KOWALEWO BBL SZUBIN 10km 0:55:48 10.75 [km/h]
79 67 SIKORA ANTONI M 68 M 60+ 6 PNIEWY GMINA GĄSAWA 10km 0:56:04 10.70 [km/h]
80 123 BEZNOSIK NORBERT M 69 M 40-49 20 ZĄBKI MAKAN TEAM 10km 0:56:37 10.60 [km/h]
81 57 PIETRZAK EDYTA K 12 K 40-49 2 PAKOŚĆ 10km 0:56:41 10.59 [km/h]
82 64 RZEŹNIK PAWEŁ M 70 M 30-39 22 PAKOŚĆ 10km 0:56:42 10.58 [km/h]
83 34 KRYGIER MIROSŁAWA K 13 K 50+ 1 DREWNO GMINA GĄSAWA 10km 0:56:47 10.57 [km/h]
84 138 TUCHOLSKA HELENA K 14 K 20-29 2 ŻNIN PAŁUKI RUNNING TEAM 10km 0:57:01 10.52 [km/h]
85 137 TUCHOLSKI MIKOŁAJ M 71 M 20-29 8 ŻNIN PAŁUKI RUNNING TEAM 10km 0:57:01 10.52 [km/h]
86 80 WOJCIECHOWSKI ANDRZEJ M 72 M 30-39 23 POZNAŃ 10km 0:57:16 10.48 [km/h]
87 66 SIEKIERKA ZBIGNIEW M 73 M 60+ 7 BARCIN #ŚLIMAKIBARCIN 10km 0:57:24 10.45 [km/h]
88 7 BRZOZOWSKI JAROSŁAW M 74 M 50-59 10 BRZOZA BRZOZA TRI TEAM 10km 0:57:34 10.42 [km/h]
89 126 ADAMSKI SŁAWOMIR M 75 M 50-59 11 WIKTOROWO - 10km 0:57:44 10.39 [km/h]
90 130 NIEDBALSKA ANNA K 15 K 40-49 3 GORZYCE PAŁUKI RUNNING TEAM 10km 0:58:01 10.34 [km/h]
91 129 NIEDBALSKI PRZEMYSŁAW M 76 M 40-49 21 ŻNIN PAŁUKI RUNNING TEAM 10km 0:58:01 10.34 [km/h]
92 8 BRZOZOWSKI PIOTR M 77 M 20-29 9 BRZOZA BRZOZA TRI TEAM 10km 0:58:08 10.32 [km/h]
93 114 TOMASZEWSKA AGNIESZKA K 16 K 40-49 4 ŻNIN PAŁUKI RUNNING TEAM 10km 0:58:27 10.27 [km/h]
94 32 KRAJEWSKA LUCYNA K 17 K 40-49 5 ŻNIN PAŁUKI RUNNING TEAM 10km 0:58:27 10.27 [km/h]
95 118 ADAMCZYK AGNIESZKA K 18 K 40-49 6 GĄSAWA GĄSAWA RUN TEAM 10km 0:58:59 10.17 [km/h]
96 108 KRYGIER KATARZYNA K 19 K 20-29 3 DREWNO - GMINA 10km 0:59:14 10.13 [km/h]
97 11 DACIO DAREK M 78 M 20-29 10 SZUBIN 10km 0:59:19 10.12 [km/h]
98 12 DĘBSKI JAN M 79 M 60+ 8 SUCHARZEWO6 10km 0:59:35 10.07 [km/h]
99 135 SZMIEL-WARCZYŃSKA NATALIA K 20 K 30-39 7 ŁYSININ KS SOKÓL GĄSAWA GMINA GĄSAWA 10km 0:59:42 10.05 [km/h]
100 122 FRĄCKOWIAK MAREK M 80 M 40-49 22 GAŁĘZEWO 10km 1:00:11 9.97 [km/h]
101 2 BARCZAK AGNIESZKA K 21 K 30-39 8 JANIKOWO 10km 1:00:56 9.85 [km/h]
102 70 SKORUPKA RADEK M 81 M 30-39 24 BYDGOSZCZ KS ULUNG 10km 1:01:31 9.75 [km/h]
103 17 HAUS KATARZYNA K 22 K 40-49 7 SZUBIN BBL SZUBIN 10km 1:03:25 9.46 [km/h]
104 109 PAWLAK ŁUKASZ M 82 M 30-39 25 GĄSAWA - GMINA 10km 1:04:04 9.37 [km/h]
105 51 NOWACZYK SZYMON M 83 M 40-49 23 BISKUPIN OFNOL BISKUPIN GMINA GĄSAWA 10km 1:05:36 9.15 [km/h]
106 136 STANISZEWSKA MAŁGORZATA K 23 K 30-39 9 BISKUPIN - GMINA GĄSAWA 10km 1:05:37 9.14 [km/h]
107 28 KOMOROWSKA KINGA K 24 K 30-39 10 MANIECZKI 10km 1:07:13 8.93 [km/h]
108 56 PAŚ KATARZYNA K 25 K 40-49 8 GNIEZNO CHARTY SZELEJEWO 10km 1:08:03 8.82 [km/h]
109 139 PAŚ MICHAŁ M 84 M 40-49 24 GNIEZNO CHARTY SZELEJWO 10km 1:08:03 8.82 [km/h]

Biegi Gąsawskie im. Gustawa Mądroszyka X Edycja - 5kmNW

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub GMINA GĄSAWA DYSTANS Wynik Prędkość km/h x
1 250 STAWICKI KACPER M 1 M 0-29 MIERUCIN NIEPUBLICZNE GIMNAZJUM W PARLINIE 5kmNW 0:31:37 9.49 [km/h]
2 247 NOWAKOWSKI DOMINIK M 2 M 0-29 PARLINEK NIEPUBLICZNE GIMNAZJUM W PARLINIE 5kmNW 0:31:49 9.43 [km/h]
3 237 KUBIAK JAKUB M 3 M 0-29 ŻNIN KLUB SPORTOWY SOKÓŁ GĄSAWA 5kmNW 0:33:27 8.97 [km/h]
4 246 NOWAK GRZEGORZ M 4 M 40+ 1 PIECHCIN 5kmNW 0:33:32 8.95 [km/h]
5 264 BRZEZINA JÓZEF MACIEJ M 5 M 40+ 2 SOCHACZEW CHODZEZKIJAMI.PL 5kmNW 0:33:49 8.87 [km/h]
6 266 PŁACHIŃSKA ANGELIKA K 1 K 30-39 TRZEMESZNO - 5kmNW 0:34:21 8.73 [km/h]
7 243 MAZURKIEWICZ KACPER M 6 M 0-29 1 PARLINEK NIEPUBLICZNE GIMNAZJUM W PARLINIE 5kmNW 0:34:42 8.65 [km/h]
8 268 KOLBERG KAMILA K 2 K 30-39 ZIELEN KIJKOWE TRZEMESZNO 5kmNW 0:34:48 8.62 [km/h]
9 225 KASZUBA OSKAR M 7 M 0-29 2 PARLIN NIEPUBLICZNE GIMNAZJUM W PARLINIE 5kmNW 0:35:16 8.51 [km/h]
10 269 KĘDZIERSKA AGNIESZKA K 3 K 40-49 TRZEMESZNO KIJKOWE TRZEMESZNO 5kmNW 0:35:41 8.41 [km/h]
11 233 KOZAKOWSKA MAŁGORZATA K 4 K 40-49 1 ROGOWO KS SOKÓŁ GĄSAWA 5kmNW 0:35:51 8.37 [km/h]
12 205 BUCZKOWSKI JERZY M 8 M 40+ 3 ŻNIN SOKÓŁ GĄSAWA 5kmNW 0:36:18 8.26 [km/h]
13 207 DADOS JULIA K 5 K 0-29 1 PARLINEK NIEPUBLICZNE GIMNAZJUM W PARLINIE 5kmNW 0:36:28 8.23 [km/h]
14 210 DOMBEK FABIAN M 9 M 0-29 3 PARLINEK NIEPUBLICZNE GIMNAZJUM W PARLINIE 5kmNW 0:36:31 8.22 [km/h]
15 262 BRACISZEWSKI KRZYSZTOF M 10 M 30-39 1 GĄSAWA KS SOKÓL GĄSAWA GMINA GĄSAWA 5kmNW 0:37:01 8.10 [km/h]
16 265 BRZEZINA EWA K 6 K 50+ 1 SOCHACZEW CHODZEZKIJAMI.PL 5kmNW 0:37:05 8.09 [km/h]
17 222 JANICKA ANNA K 7 K 30-39 1 MOKRE 5kmNW 0:37:25 8.02 [km/h]
18 230 KOCZOROWSKA PATRYCJA K 8 K 0-29 2 GĄSAWA KS SOKÓL GĄSAWA GMINA GĄSAWA 5kmNW 0:37:31 8.00 [km/h]
19 245 NOWAK ALEKSANDRA K 9 K 0-29 3 SOLEC KUJAWSKI 5kmNW 0:38:21 7.82 [km/h]
20 211 DOMBEK LAURA K 10 K 0-29 4 PARLINEK NIEPUBLICZNE GIMNAZJUM W PARLINIE 5kmNW 0:38:34 7.78 [km/h]
21 259 WITKOWSKA MAŁGORZATA K 11 K 40-49 2 BYDGOSZCZ 5kmNW 0:39:14 7.65 [km/h]
22 267 TARASZKA OLGA K 12 K 0-29 5 GNIEWKOWO 5kmNW 0:39:16 7.64 [km/h]
23 255 SZYBCZYŃSKA KATARZYNA K 13 K 40-49 3 GĄSAWA KS SOKÓL GĄSAWA GMINA GĄSAWA 5kmNW 0:39:29 7.60 [km/h]
24 208 DANIELEWICZ - ZABŁOCKA ELŻBIETA K 14 K 40-49 4 DĄBROWA 5kmNW 0:39:48 7.54 [km/h]
25 229 KOCZOROWSKA MONIKA K 15 K 30-39 2 GĄSAWA KS SOKÓL GĄSAWA GMINA GĄSAWA 5kmNW 0:39:56 7.51 [km/h]
26 223 KACZMAREK JAREK M 11 M 40+ 4 SZCZUTKI TEAM CZYŚCIK 5kmNW 0:39:59 7.50 [km/h]
27 226 KATULSKA DOROTA K 16 K 30-39 3 JANOWIEC WLKP. 5kmNW 0:40:09 7.47 [km/h]
28 261 KORONA-BRACISZEWSKA BEATA K 17 K 0-29 6 GĄSAWA KS SOKÓL GĄSAWA GMINA GĄSAWA 5kmNW 0:40:16 7.45 [km/h]
29 224 KACZMAREK ZOFIA K 18 K 50+ 2 SZCZUTKI TEAM CZYŚCIK 5kmNW 0:40:20 7.44 [km/h]
30 216 GALCZAK EWA K 19 K 40-49 5 JANIKOWO 5kmNW 0:40:57 7.33 [km/h]
31 263 GRZECHOWIAK AGNIESZKA K 20 K 40-49 6 ŻNIN PAŁUKI RUNNING TEAM 5kmNW 0:41:12 7.28 [km/h]
32 217 GÓRSKA CECYLIA K 21 K 0-29 7 TORUŃ PAŁUKI RUNNING TEAM 5kmNW 0:41:12 7.28 [km/h]
33 239 KUBIAK WOJCIECH M 12 M 40+ 5 ŻNIN KS SOKÓŁ GĄSAWA 5kmNW 0:42:12 7.11 [km/h]
34 214 FIJOR ARLETA K 22 K 0-29 8 TORUŃ TEAM CZYŚCIK 5kmNW 0:42:13 7.11 [km/h]
35 242 LIBERSKA RENATA K 23 K 0-29 9 ZRAZIM 5kmNW 0:42:14 7.10 [km/h]
36 238 KUBIAK ANNA K 24 K 50+ 3 ŻNIN KS SOKÓŁ GĄSAWA 5kmNW 0:42:47 7.01 [km/h]
37 203 BOJKO IWONA K 25 K 50+ 4 MŁODOCIN KS SOKÓL GĄSAWA 5kmNW 0:42:47 7.01 [km/h]
38 219 IWIŃSKA DOROTA K 26 K 50+ 5 GNIEZNO 5kmNW 0:44:38 6.72 [km/h]
39 227 KLEMENS KAROLINA K 27 K 0-29 10 SUCHARZEWO NIEPUBLICZNE GIMNAZJUM W PARLINIE 5kmNW 0:45:21 6.62 [km/h]
40 234 KROJNIAK MARIA K 28 K 0-29 11 DĄBROWA NIEPUBLICZNE GIMNAZJUM W PARLINIE 5kmNW 0:45:21 6.62 [km/h]
41 258 WESOŁOWSKA LUCYNA K 29 K 30-39 4 BARCIN 5kmNW 0:45:31 6.59 [km/h]
42 202 BIELEC MARIA K 30 K 50+ 6 SKĘPE WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK 5kmNW 0:45:41 6.57 [km/h]
43 231 KOCZOROWSKI KACPER M 13 M 0-29 4 GĄSAWA KS SOKÓL GĄSAWA GMINA GĄSAWA 5kmNW 0:46:33 6.44 [km/h]
44 249 PIETRZAK KAMILA K 31 K 0-29 12 PAKOŚĆ 5kmNW 0:47:12 6.36 [km/h]
45 248 PIETRZAK HALINA K 32 K 40-49 7 PAKOŚĆ 5kmNW 0:47:12 6.36 [km/h]
46 303 WALCZAK OLIWIA K 33 K 0-29 13 GĄSAWA KLUB SPORTOWY SOKÓŁ GĄSAWA GMINA GĄSAWA 5kmNW 0:48:00 6.25 [km/h]
47 257 WALCZAK MARIA K 34 K 30-39 5 ŻNIN KLUB SPORTOWY SOKÓŁ GĄSAWA 5kmNW 0:48:00 6.25 [km/h]
48 212 DRAJEM OLGA K 35 K 0-29 14 PARLINEK NIEPUBLICZNE GIMNAZJUM W PARLINIE 5kmNW 0:48:05 6.24 [km/h]
49 228 KLEMENS NATALIA K 36 K 0-29 15 SUCHARZEWO NIEPUBLICZNE GIMNAZJUM W PARLINIE 5kmNW 0:48:06 6.24 [km/h]
50 221 JAKUBOWSKA STEFANIA K 37 K 50+ 7 GĄSAWA KLUB SPORTOWY SOKÓŁ GĄSAWA GMINA GĄSAWA 5kmNW 0:51:13 5.86 [km/h]
51 206 CIEMNA JULITA K 38 K 30-39 6 GĄSAWA KS SOKÓL GĄSAWA GMINA GĄSAWA 5kmNW 0:51:13 5.86 [km/h]
52 252 SUDOŁ ALICJA K 39 K 0-29 16 GĄSAWA KS SOKÓL GĄSAWA GMINA GĄSAWA 5kmNW 0:51:13 5.86 [km/h]
53 215 GACZKOWSKA-KSIĄŻKIEWICZ MAGDALENA K 40 K 30-39 7 GĄSAWA KLUB SPORTOWY SOKÓŁ GĄSAWA GMINA GĄSAWA 5kmNW 0:56:31 5.31 [km/h]
54 218 GRUPA BARBARA K 41 K 50+ 8 GĄSAWA KLUB SPORTOWY SOKÓŁ GĄSAWA GMINA GĄSAWA 5kmNW 0:56:31 5.31 [km/h]
55 270 MAZUR MAŁGORZATA K 42 K 0-29 17 GĄSAWA - GMINA 5kmNW 0:56:31 5.31 [km/h]
56 235 KRUPIŃSKA URSZULA K 43 K 50+ 9 GĄSAWA KLUB SPORTOWY SOKÓŁ GĄSAWA GMINA GĄSAWA 5kmNW 0:56:31 5.31 [km/h]
57 236 KRYSZTOFIAK KRYSTYNA K 44 K 50+ 10 GĄSAWA KLUB SPORTOWY SOKÓŁ GĄSAWA GMINA GĄSAWA 5kmNW 0:56:32 5.31 [km/h]
58 213 DYRO EWA K 45 K 50+ 11 GĄSAWA KLUB SPORTOWY SOKÓŁ GĄSAWA GMINA GĄSAWA 5kmNW 0:56:33 5.31 [km/h]
59 240 KUCZMA ZOFIA K 46 K 50+ 12 GĄSAWA KLUB SPORTOWY SOKÓŁ GĄSAWA GMINA GĄSAWA 5kmNW 0:56:33 5.31 [km/h]
60 251 STYPCZYŃSKA BARBARA K 47 K 50+ 13 GĄSAWA KLUB SPORTOWY SOKÓŁ GĄSAWA GMINA GĄSAWA 5kmNW 0:56:33 5.31 [km/h]
61 256 TABAT HELENA K 48 K 50+ 14 GĄSAWA KLUB SPORTOWY SOKÓŁ GĄSAWA GMINA GĄSAWA 5kmNW 0:56:33 5.31 [km/h]
62 220 JAGODZIŃSKA ELŻBIETA K 49 K 50+ 15 GĄSAWA KLUB SPORTOWY SOKÓŁ GĄSAWA GMINA GĄSAWA 5kmNW 0:56:33 5.31 [km/h]
63 241 LEWANDOWSKA EUGENIA K 50 K 50+ 16 GĄSAWA KLUB SPORTOWY SOKÓŁ GĄSAWA GMINA GĄSAWA 5kmNW 0:56:34 5.30 [km/h]
64 201 BACIAK OLENA K 51 K 50+ 17 GĄSAWA KLUB SPORTOWY SOKÓŁ GĄSAWA GMINA GĄSAWA 5kmNW 0:56:35 5.30 [km/h]
65 254 SZMIEL JOANNA K 52 K 30-39 8 GĄSAWA KLUB SPORTOWY SOKÓŁ GĄSAWA GMINA GĄSAWA 5kmNW 0:57:32 5.21 [km/h]
66 244 MICIUŁA ZBIGNIEW M 14 M 40+ 6 ŚWIDNICA 5kmNW 1:00:41 4.94 [km/h]
67 253 SZMIEL JADWIGA K 53 K 50+ 18 GĄSAWA KLUB SPORTOWY SOKÓŁ GĄSAWA GMINA GĄSAWA 5kmNW 1:02:32 4.80 [km/h]
- 204 BOJKO WERONIKA K - K 0-29 - MŁODOCIN KS SOKÓL GĄSAWA 5kmNW DNS - [km/h]
- 209 DĘBSKA URSZULA K - K 50+ - SUCHARZEWO6 5kmNW DNS - [km/h]
- 232 KOWALSKA MONIKA K - K 30-39 - ŁABISZYN TEAM WUJEK PORADA 5kmNW DNS - [km/h]
- 260 ZWOLENKIEWICZ JOANNA K - K 40-49 - GASAWA KLUB SPORTOWY SOKÓŁ GĄSAWA GMINA GĄSAWA 5kmNW DNS - [km/h]

Biegi Gąsawskie im. Gustawa Mądroszyka X Edycja - 3km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x
1 330 WŁODARCZYK PATRYK M 1 M 15-15 1 WITKOWO ISKRA WITKOWO 3km 0:10:58 16.41 [km/h]
2 329 KRZYWDZIŃSKI DOMINIK M 2 M 15-15 2 GĄBIN UKS SZUBIN 3km 0:11:19 15.91 [km/h]
3 324 KUREK STANISŁAW M 3 M 15-15 3 SZCZEPANOWO 3km 0:11:44 15.34 [km/h]
4 327 PIECHOWIAK JAKUB M 4 M 13-14 1 SZUBIN UCZNIOWSKI KLUB BIEGACZA 3km 0:13:09 13.69 [km/h]
5 323 MONDRACH HUBERT M 5 M 13-14 2 ŻNIN SDZ ŻNIN 3km 0:13:21 13.48 [km/h]
6 322 MARCJANEK FILIP M 6 M 0-12 1 ŁÓDŹ ORIENTUŚ ŁÓDŹ 3km 0:13:22 13.47 [km/h]
7 328 SIEKIERSKI RADOSŁAW M 7 M 0-12 2 SZUBIN UCZNIOWSKI KLUB BIEGACZA 3km 0:14:43 12.23 [km/h]
8 325 KUREK ANDRZEJ M 8 M 0-12 3 SZCZEPANOWO 3km 0:17:00 10.59 [km/h]
9 326 BASA MATEUSZ M 9 M 0-12 4 KRUSZWICA LIUKS KRUSZWICA 3km 0:18:25 9.77 [km/h]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ