Bieg Złotego Smoczka
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kaszyński Marcel Bydgoszcz D2 (2010-2012)
2 Kodranc Aleksandra Trzemeszno D1 (2013-2016)
3 Kodranc Szymon TRZEMESZNO D2 (2010-2012) przedszkole Misia Uszatka nr 2
4 Łaz Marta Bydgoszcz D3 (2006-2009) RUN BYDGOSZCZ/Międzynarodowa Szkoła SOKRATES
5 Konieczka Kacper Radojewice D2 (2010-2012)
6 Wojciechowska Wiktoria Bydgoszcz D3 (2006-2009) SP nr 12 Bydgoszcz
7 Kawałkowski Marcel Bydgoszcz D3 (2006-2009) ENCE-PENCE RUN TEAM
8 Tubisz Mikołaj Bydgoszcz D2 (2010-2012)
9 Franczak Jan Bydgoszcz D2 (2010-2012) Przedszkole Radość
10 Bączkowski Karol BYDGOSZCZ D3 (2006-2009) Szkoła podstawowa nr 58
11 FALKIEWICZ Jakub BYDGOSZCZ D2 (2010-2012) Szkoła podstawowa nr 9
12 Błażejak Filip Bydgoszcz D3 (2006-2009) RUN BYDGOSZCZ
13 Zagożdżon Klaudia Solec Kujawski D2 (2010-2012) Soleccy biegacze
14 Zagożdżon Jakub Solec Kujawski D3 (2006-2009) Unia Solec
15 Kamiński Mikołaj Niemcz D1 (2013-2016) Qbowicz Rodzinna Mafia Biegowa
16 Kamiński Jakub Niemcz D3 (2006-2009) Qbowicz Rodzinna Mafia Biegowa
17 Nunzek Mateusz Bydgoszcz D3 (2006-2009)
18 Biel Dominika Małe Rudy D3 (2006-2009) 1% Dla Darii Biel
19 Topczewska Leonia Bydgoszcz D3 (2006-2009)
20 Gruszeczka Maja Grudziądz D2 (2010-2012)
21 Gruszeczka Kamil Grudziądz D3 (2006-2009)
22 Lemke Alicja Bydgoszcz D1 (2013-2016)
23 Kryske Filip Trzciniec D1 (2013-2016) Spojnia białe blota
24 Szymańska Zosia Bydgoszcz D2 (2010-2012)
25 Walentynowicz Lena Pruszcz gdański D3 (2006-2009)
26 Zygmunt Kacper Bydgoszcz D2 (2010-2012) RUN PASJA
27 Zygmunt Szymon Bydgoszcz D1 (2013-2016) RUN PASJA
28 Drwęcki Antek Bydgoszcz D3 (2006-2009) Menikson
29 Potrzebowska Dagmara Bydgoszcz D1 (2013-2016)
30 Palacz Dawid Bydgoszcz D2 (2010-2012)
31 Potrzebowska Daria Bydgoszcz D3 (2006-2009)
32 Kardach Laura Bydgoszcz D3 (2006-2009) Zs19
33 SZYMAŃSKA ZUZANNA Bydgoszcz D2 (2010-2012) Przedszkole Radość
34 Tretkowska Patrycja Bydgoszcz D2 (2010-2012) Run Pasja
35 Olszewska Alicja Bydgoszcz D1 (2013-2016) Run Pasja
36 Kułakowska Wiktoria Bydgoszcz D2 (2010-2012) Run Pasja
37 Kułakowska Zuzanna Bydgoszcz D1 (2013-2016) Run Pasja
38 ZABOROWSKI MAREK Bydgoszcz D2 (2010-2012) Przedszkole Radość
39 Czaja Wiktor Bydgoszcz D3 (2006-2009)
40 Piekut Maksymilian Toruń D1 (2013-2016)
41 Piekut Tymoteusz Toruń D1 (2013-2016)


Wyświetleń: 1703

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ