Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Piekut Maksymilian | Toruń | Polska | D1 (2013-2016) | ||
2 | Pisanko Marta | Bydgoszcz | Polska | D1 (2013-2016) | ||
3 | Kryske Filip | Trzciniec | Polska | D1 (2013-2016) | Spojnia białe blota | |
4 | Lemke Alicja | Bydgoszcz | Polska | D1 (2013-2016) | ||
5 | Kamiński Mikołaj | Niemcz | Polska | D1 (2013-2016) | Qbowicz Rodzinna Mafia Biegowa | |
6 | Zygmunt Szymon | Bydgoszcz | Polska | D1 (2013-2016) | RUN PASJA | |
7 | Potrzebowska Dagmara | Bydgoszcz | Polska | D1 (2013-2016) | ||
8 | Duda Aniela | Bydgoszcz | Polska | D1 (2013-2016) | ||
9 | Olszewska Alicja | Bydgoszcz | Polska | D1 (2013-2016) | Run Pasja | |
10 | Kułakowska Zuzanna | Bydgoszcz | Polska | D1 (2013-2016) | Run Pasja | |
11 | Kodranc Aleksandra | Trzemeszno | Polska | D1 (2013-2016) | ||
12 | Piekut Tymoteusz | Toruń | Polska | D1 (2013-2016) | ||
13 | Konieczka Kacper | Radojewice | Polska | D2 (2010-2012) | ||
14 | Tubisz Mikołaj | Bydgoszcz | Polska | D2 (2010-2012) | ||
15 | Franczak Jan | Bydgoszcz | Polska | D2 (2010-2012) | Przedszkole Radość | |
16 | FALKIEWICZ Jakub | BYDGOSZCZ | Polska | D2 (2010-2012) | Szkoła podstawowa nr 9 | |
17 | Zagożdżon Klaudia | Solec Kujawski | Polska | D2 (2010-2012) | Soleccy biegacze | |
18 | Kodranc Szymon | TRZEMESZNO | Polska | D2 (2010-2012) | przedszkole Misia Uszatka nr 2 | |
19 | Kempińska Julia | Bydgoszcz | Polska | D2 (2010-2012) | ||
20 | Gruszeczka Maja | Grudziądz | Polska | D2 (2010-2012) | ||
21 | Kaszyński Marcel | Bydgoszcz | Polska | D2 (2010-2012) | ||
22 | ZABOROWSKI MAREK | Bydgoszcz | Polska | D2 (2010-2012) | Przedszkole Radość | |
23 | Szymańska Zosia | Bydgoszcz | Polska | D2 (2010-2012) | ||
24 | Kułakowska Wiktoria | Bydgoszcz | Polska | D2 (2010-2012) | Run Pasja | |
25 | Tretkowska Patrycja | Bydgoszcz | Polska | D2 (2010-2012) | Run Pasja | |
26 | SZYMAŃSKA ZUZANNA | Bydgoszcz | Polska | D2 (2010-2012) | Przedszkole Radość | |
27 | Zygmunt Kacper | Bydgoszcz | Polska | D2 (2010-2012) | RUN PASJA | |
28 | Pisanko Rafał | Bydgoszcz | Polska | D2 (2010-2012) | ||
29 | Palacz Dawid | Bydgoszcz | Polska | D2 (2010-2012) | ||
30 | Romanowski Tomasz | Bydgoszcz | Polska | D3 (2006-2009) | Szkola podstawowa 62 | |
31 | Czaja Wiktor | Bydgoszcz | Polska | D3 (2006-2009) | ||
32 | Łaz Marta | Bydgoszcz | Polska | D3 (2006-2009) | RUN BYDGOSZCZ/Międzynarodowa Szkoła SOKRATES | |
33 | Wojciechowska Wiktoria | Bydgoszcz | Polska | D3 (2006-2009) | SP nr 12 Bydgoszcz | |
34 | Kawałkowski Marcel | Bydgoszcz | Polska | D3 (2006-2009) | ENCE-PENCE RUN TEAM | |
35 | Kardach Laura | Bydgoszcz | Polska | D3 (2006-2009) | Zs19 | |
36 | Potrzebowska Daria | Bydgoszcz | Polska | D3 (2006-2009) | ||
37 | Bączkowski Karol | BYDGOSZCZ | Polska | D3 (2006-2009) | Szkoła podstawowa nr 58 | |
38 | Błażejak Filip | Bydgoszcz | Polska | D3 (2006-2009) | RUN BYDGOSZCZ | |
39 | Drwęcki Antek | Bydgoszcz | Polska | D3 (2006-2009) | Menikson | |
40 | Zagożdżon Jakub | Solec Kujawski | Polska | D3 (2006-2009) | Unia Solec | |
41 | Kamiński Jakub | Niemcz | Polska | D3 (2006-2009) | Qbowicz Rodzinna Mafia Biegowa | |
42 | Walentynowicz Lena | Pruszcz gdański | Polska | D3 (2006-2009) | ||
43 | Nunzek Mateusz | Bydgoszcz | Polska | D3 (2006-2009) | ||
44 | Biel Dominika | Małe Rudy | Polska | D3 (2006-2009) | 1% Dla Darii Biel | |
45 | Topczewska Leonia | Bydgoszcz | Polska | D3 (2006-2009) | ||
46 | Gruszeczka Kamil | Grudziądz | Polska | D3 (2006-2009) | ||
47 | Pisanko Patrycja | Bydgoszcz | Polska | D3 (2006-2009) |
Wyświetleń: 4131