Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bączkowski Karol | BYDGOSZCZ | Polska | D3 (2006-2009) | Szkoła podstawowa nr 58 | |
2 | Biel Dominika | Małe Rudy | Polska | D3 (2006-2009) | 1% Dla Darii Biel | |
3 | Błażejak Filip | Bydgoszcz | Polska | D3 (2006-2009) | RUN BYDGOSZCZ | |
4 | Czaja Wiktor | Bydgoszcz | Polska | D3 (2006-2009) | ||
5 | Drwęcki Antek | Bydgoszcz | Polska | D3 (2006-2009) | Menikson | |
6 | Duda Aniela | Bydgoszcz | Polska | D1 (2013-2016) | ||
7 | FALKIEWICZ Jakub | BYDGOSZCZ | Polska | D2 (2010-2012) | Szkoła podstawowa nr 9 | |
8 | Franczak Jan | Bydgoszcz | Polska | D2 (2010-2012) | Przedszkole Radość | |
9 | Gruszeczka Kamil | Grudziądz | Polska | D3 (2006-2009) | ||
10 | Gruszeczka Maja | Grudziądz | Polska | D2 (2010-2012) | ||
11 | Kamiński Jakub | Niemcz | Polska | D3 (2006-2009) | Qbowicz Rodzinna Mafia Biegowa | |
12 | Kamiński Mikołaj | Niemcz | Polska | D1 (2013-2016) | Qbowicz Rodzinna Mafia Biegowa | |
13 | Kardach Laura | Bydgoszcz | Polska | D3 (2006-2009) | Zs19 | |
14 | Kaszyński Marcel | Bydgoszcz | Polska | D2 (2010-2012) | ||
15 | Kawałkowski Marcel | Bydgoszcz | Polska | D3 (2006-2009) | ENCE-PENCE RUN TEAM | |
16 | Kempińska Julia | Bydgoszcz | Polska | D2 (2010-2012) | ||
17 | Kodranc Aleksandra | Trzemeszno | Polska | D1 (2013-2016) | ||
18 | Kodranc Szymon | TRZEMESZNO | Polska | D2 (2010-2012) | przedszkole Misia Uszatka nr 2 | |
19 | Konieczka Kacper | Radojewice | Polska | D2 (2010-2012) | ||
20 | Kryske Filip | Trzciniec | Polska | D1 (2013-2016) | Spojnia białe blota | |
21 | Kułakowska Wiktoria | Bydgoszcz | Polska | D2 (2010-2012) | Run Pasja | |
22 | Kułakowska Zuzanna | Bydgoszcz | Polska | D1 (2013-2016) | Run Pasja | |
23 | Lemke Alicja | Bydgoszcz | Polska | D1 (2013-2016) | ||
24 | Nunzek Mateusz | Bydgoszcz | Polska | D3 (2006-2009) | ||
25 | Olszewska Alicja | Bydgoszcz | Polska | D1 (2013-2016) | Run Pasja | |
26 | Palacz Dawid | Bydgoszcz | Polska | D2 (2010-2012) | ||
27 | Piekut Maksymilian | Toruń | Polska | D1 (2013-2016) | ||
28 | Piekut Tymoteusz | Toruń | Polska | D1 (2013-2016) | ||
29 | Pisanko Marta | Bydgoszcz | Polska | D1 (2013-2016) | ||
30 | Pisanko Patrycja | Bydgoszcz | Polska | D3 (2006-2009) | ||
31 | Pisanko Rafał | Bydgoszcz | Polska | D2 (2010-2012) | ||
32 | Potrzebowska Dagmara | Bydgoszcz | Polska | D1 (2013-2016) | ||
33 | Potrzebowska Daria | Bydgoszcz | Polska | D3 (2006-2009) | ||
34 | Romanowski Tomasz | Bydgoszcz | Polska | D3 (2006-2009) | Szkola podstawowa 62 | |
35 | Szymańska Zosia | Bydgoszcz | Polska | D2 (2010-2012) | ||
36 | SZYMAŃSKA ZUZANNA | Bydgoszcz | Polska | D2 (2010-2012) | Przedszkole Radość | |
37 | Topczewska Leonia | Bydgoszcz | Polska | D3 (2006-2009) | ||
38 | Tretkowska Patrycja | Bydgoszcz | Polska | D2 (2010-2012) | Run Pasja | |
39 | Tubisz Mikołaj | Bydgoszcz | Polska | D2 (2010-2012) | ||
40 | Walentynowicz Lena | Pruszcz gdański | Polska | D3 (2006-2009) | ||
41 | Wojciechowska Wiktoria | Bydgoszcz | Polska | D3 (2006-2009) | SP nr 12 Bydgoszcz | |
42 | ZABOROWSKI MAREK | Bydgoszcz | Polska | D2 (2010-2012) | Przedszkole Radość | |
43 | Zagożdżon Jakub | Solec Kujawski | Polska | D3 (2006-2009) | Unia Solec | |
44 | Zagożdżon Klaudia | Solec Kujawski | Polska | D2 (2010-2012) | Soleccy biegacze | |
45 | Zygmunt Kacper | Bydgoszcz | Polska | D2 (2010-2012) | RUN PASJA | |
46 | Zygmunt Szymon | Bydgoszcz | Polska | D1 (2013-2016) | RUN PASJA | |
47 | Łaz Marta | Bydgoszcz | Polska | D3 (2006-2009) | RUN BYDGOSZCZ/Międzynarodowa Szkoła SOKRATES |
Wyświetleń: 4120