Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kotus Tomasz | Konstantynów | Polska | Osoby powyżej 16 lat (roczniki 1938 - 2001) | opłacono on-line | |
2 | Seremak Zofia | GDYNIA | Polska | Osoby do 16 lat (roczniki 2002-2018) | UKS Gromik Gdynia | opłacono on-line |
3 | Kaniewska Justyna | Kosakowo | Polska | Osoby powyżej 16 lat (roczniki 1938 - 2001) | Kosakowski Klub HDK | opłacono on-line |
4 | Jaszczerski Michał | Tczew | Polska | Osoby powyżej 16 lat (roczniki 1938 - 2001) | opłacono on-line | |
5 | Dołęga Filip | Kosakowo | Polska | Osoby do 16 lat (roczniki 2002-2018) | SP 39 Gdynia | opłacono on-line |
6 | Dołęga Jan | Kosakowo | Polska | Osoby powyżej 16 lat (roczniki 1938 - 2001) | opłacono on-line | |
7 | JOŃCZYK PATRYK | GDYNIA | Polska | Osoby do 16 lat (roczniki 2002-2018) | SP 40 Gdynia | opłacono on-line |
8 | Depczyński Adam | Gdynia | Polska | Osoby do 16 lat (roczniki 2002-2018) | opłacono on-line | |
9 | Depczyński Rafał | Gdynia | Polska | Osoby powyżej 16 lat (roczniki 1938 - 2001) | opłacono on-line | |
10 | Dadacz Monika | Gdynia | Polska | Osoby powyżej 16 lat (roczniki 1938 - 2001) | ||
11 | Kasperczak Aleksandra | Zielona Góra | Polska | Osoby do 16 lat (roczniki 2002-2018) | ZKS Drzonków | opłacono on-line |
12 | Horbacz Matylda | Zielona Góra | Polska | Osoby do 16 lat (roczniki 2002-2018) | ZKS Drzonków | opłacono on-line |
13 | Szczur Dragan | Zielona Góra | Polska | Osoby do 16 lat (roczniki 2002-2018) | ZKS Drzonków | opłacono on-line |
14 | Korsak Jan Korsak | Zielona Góra | Polska | Osoby powyżej 16 lat (roczniki 1938 - 2001) | ZKS Drzonków | opłacono on-line |
15 | Szczur Nela | Zielona Góra | Polska | Osoby do 16 lat (roczniki 2002-2018) | ZKS Drzonków | opłacono on-line |
16 | Mirocha Beata | Gdynia | Polska | Osoby powyżej 16 lat (roczniki 1938 - 2001) | UKS Gromik Gdynia | opłacono on-line |
17 | Mirocha Nadia | Gdynia | Polska | Osoby do 16 lat (roczniki 2002-2018) | UKS Gromik Gdynia | opłacono on-line |
18 | Gawron Agata | Bytów | Polska | Osoby do 16 lat (roczniki 2002-2018) | SP 5 Bytów | opłacono on-line |
19 | Gawron Piotr | Bytów | Polska | Osoby powyżej 16 lat (roczniki 1938 - 2001) | KB GOCH Bytów | opłacono on-line |
20 | Pakulski Milosz | Gdynia | Polska | Osoby do 16 lat (roczniki 2002-2018) | opłacono on-line | |
21 | Paczkowski Jarosław | Reda | Polska | Osoby powyżej 16 lat (roczniki 1938 - 2001) | opłacono on-line | |
22 | Ławniczak Krzysztof | Gdańsk | Polska | Osoby powyżej 16 lat (roczniki 1938 - 2001) | KSI Gdynia | opłacono on-line |
23 | Pis Bartosz | Gdańsk | Polska | Osoby powyżej 16 lat (roczniki 1938 - 2001) | biegowyświat.pl | opłacono on-line |
24 | Pionk Rafał | Miszewo | Polska | Osoby powyżej 16 lat (roczniki 1938 - 2001) | Runnersi S7 Banino | opłacono on-line |
25 | Tomoń Dorian | Kraków | Polska | Osoby do 16 lat (roczniki 2002-2018) | ||
26 | Duzowski Dawid | Gdynia | Polska | Osoby do 16 lat (roczniki 2002-2018) | opłacono on-line | |
27 | Kasprowicz Maria | Różyny | Polska | Osoby do 16 lat (roczniki 2002-2018) | ||
28 | Kasprowicz Agnieszka | Różyny | Polska | Osoby powyżej 16 lat (roczniki 1938 - 2001) | opłacono on-line | |
29 | Kasprowicz Artur | Różyny | Polska | Osoby powyżej 16 lat (roczniki 1938 - 2001) | opłacono on-line | |
30 | Heland Grzegorz | Gdańsk | Polska | Osoby do 16 lat (roczniki 2002-2018) | Sp.48 Gdańsk | opłacono on-line |
31 | Śliwiński Adam | Kosakowo | Polska | Osoby powyżej 16 lat (roczniki 1938 - 2001) | Kosakowski Klub HDK | opłacono on-line |
32 | Śliwińska Aleksandra | Kosakowo | Polska | Osoby powyżej 16 lat (roczniki 1938 - 2001) | opłacono on-line | |
33 | WLAZŁOWSKA NADIA | GDYNIA | Polska | Osoby do 16 lat (roczniki 2002-2018) | SP 17 Gdynia | opłacono on-line |
34 | Sawirski Krzysztof | Gdynia | Polska | Osoby powyżej 16 lat (roczniki 1938 - 2001) | biegającyGrOm | |
35 | Kujawa Katarzyna | Gdynia | Polska | Osoby powyżej 16 lat (roczniki 1938 - 2001) | Kurczak Team Crow | |
36 | Skurtys Karolina | Reda | Polska | Osoby powyżej 16 lat (roczniki 1938 - 2001) | Runeda | opłacono on-line |
37 | Marut Mariusz | Tczew | Polska | Osoby powyżej 16 lat (roczniki 1938 - 2001) | UKS DWÓJKA TCZEW | opłacono on-line |
38 | Śliwiński Andrzej | Kosakowo | Polska | Osoby powyżej 16 lat (roczniki 1938 - 2001) | Kosakowski Klub HDK | opłacono on-line |
39 | Tofil Emilia | Gdynia | Polska | Osoby do 16 lat (roczniki 2002-2018) | Sp 40 | opłacono on-line |
40 | Tofil Adriana | Gdynia | Polska | Osoby powyżej 16 lat (roczniki 1938 - 2001) | opłacono on-line | |
41 | Tofil Adrian | Gdynia | Polska | Osoby powyżej 16 lat (roczniki 1938 - 2001) | opłacono on-line | |
42 | PAWSKI MAREK | GDYNIA | Polska | Osoby powyżej 16 lat (roczniki 1938 - 2001) | JW 3936 | opłacono on-line |
43 | Panek Grzegorz | Gdynia | Polska | Osoby do 16 lat (roczniki 2002-2018) | opłacono on-line | |
44 | Panek Aneta | Gdynia | Polska | Osoby powyżej 16 lat (roczniki 1938 - 2001) | opłacono on-line | |
45 | Ćwikliński Sławomir | Kosakowo | Polska | Osoby powyżej 16 lat (roczniki 1938 - 2001) | opłacono on-line | |
46 | Ćwikliński Miłosz | Gdynia | Polska | Osoby do 16 lat (roczniki 2002-2018) | opłacono on-line | |
47 | Bąbel Eryk | Gdynia | Polska | Osoby do 16 lat (roczniki 2002-2018) | UKS Gromik Gdynia | opłacono on-line |
48 | Sudoł Zofia | Gdańsk | Polska | Osoby do 16 lat (roczniki 2002-2018) | Szkoła Podstawowa Nr.2 w Gdańsku | opłacono on-line |
49 | Sudoł Jakub | Gdańsk | Polska | Osoby do 16 lat (roczniki 2002-2018) | Szkoła Podstawowa Nr.2 w Gdańsku | opłacono on-line |
50 | Wilczewska Anna | Gdynia | Polska | Osoby do 16 lat (roczniki 2002-2018) | SP 33 | opłacono on-line |
51 | Bystram Aleksandra | Władysławowo | Polska | Osoby powyżej 16 lat (roczniki 1938 - 2001) | TRI-SEA WŁADYSŁAWOWO | opłacono on-line |
52 | Kreft Maciej | Puck | Polska | Osoby powyżej 16 lat (roczniki 1938 - 2001) | Tri Sea Władysławowo | opłacono on-line |
53 | peć WIKTORIA | gdynia | Polska | Osoby do 16 lat (roczniki 2002-2018) | opłacono on-line | |
54 | peć marcin | gdynia | Polska | Osoby powyżej 16 lat (roczniki 1938 - 2001) | opłacono on-line | |
55 | pietrzycki slawek | reda | Polska | Osoby powyżej 16 lat (roczniki 1938 - 2001) | Runeda | opłacono on-line |
56 | Tusk Paweł | Gdynia | Polska | Osoby powyżej 16 lat (roczniki 1938 - 2001) | Akademia Marynarki Wojennej | opłacono on-line |
57 | Kryger Joanna | Mosty | Polska | Osoby powyżej 16 lat (roczniki 1938 - 2001) | ||
58 | Kowalewski Dominik | Gdańsk | Polska | Osoby do 16 lat (roczniki 2002-2018) | Sp Leonardo | |
59 | Kowalewski Mateusz | Gdańsk | Polska | Osoby do 16 lat (roczniki 2002-2018) | Olimpijczyk | |
60 | Cybulska Agnieszka | Gdańsk | Polska | Osoby powyżej 16 lat (roczniki 1938 - 2001) | ||
61 | Szwedowski Kacper | Kulice | Polska | Osoby do 16 lat (roczniki 2002-2018) | opłacono on-line | |
62 | Szwedowski Łukasz | Kulice | Polska | Osoby powyżej 16 lat (roczniki 1938 - 2001) | opłacono on-line | |
63 | Teska Michał | Gdynia | Polska | Osoby powyżej 16 lat (roczniki 1938 - 2001) | opłacono on-line | |
64 | Teska Patrycja | Gdynia | Polska | Osoby do 16 lat (roczniki 2002-2018) | SGA Gdynia | opłacono on-line |
65 | Kowalewska Liliana | Gdynia | Polska | Osoby do 16 lat (roczniki 2002-2018) | UKS Gromik Gdynia | opłacono on-line |
66 | Wilczewski Bogdan | Gdynia | Polska | Osoby powyżej 16 lat (roczniki 1938 - 2001) | opłacono on-line | |
67 | Szeląg Przemek | Gdynia | Polska | Osoby do 16 lat (roczniki 2002-2018) | SP 28 Babie Doły | opłacono on-line |
68 | Szeląg Zbigniew | Gdynia | Polska | Osoby powyżej 16 lat (roczniki 1938 - 2001) | opłacono on-line | |
69 | Gawłowski Borys | Gdynia | Polska | Osoby do 16 lat (roczniki 2002-2018) | UKS Gromik Gdynia | opłacono on-line |
70 | Wyżlic Oskar | Kosakowo | Polska | Osoby do 16 lat (roczniki 2002-2018) | UKS Gromik Gdynia | opłacono on-line |
71 | Wyżlic Damian | Kosakowo | Polska | Osoby do 16 lat (roczniki 2002-2018) | UKS Gromik Gdynia | opłacono on-line |
72 | Kujawska Katarzyna | Gdynia | Polska | Osoby powyżej 16 lat (roczniki 1938 - 2001) | Mamy-Biegamy | opłacono on-line |
73 | Fura Piotr | Stegna | Polska | Osoby powyżej 16 lat (roczniki 1938 - 2001) | opłacono on-line | |
74 | Paczkowski Maciej | Reda | Polska | Osoby powyżej 16 lat (roczniki 1938 - 2001) | SP 4 REDA/Kaszubskie Dziki | opłacono on-line |
75 | toczek dariusz | gdynia | Polska | Osoby powyżej 16 lat (roczniki 1938 - 2001) | opłacono on-line | |
76 | toczek dominika | gdynia | Polska | Osoby do 16 lat (roczniki 2002-2018) | UKS Gromik Gdynia | opłacono on-line |
77 | Gawryś Marcin | Gdynia | Polska | Osoby powyżej 16 lat (roczniki 1938 - 2001) | Mamy To | opłacono on-line |
78 | Gawryś Hubert | Gdynia | Polska | Osoby do 16 lat (roczniki 2002-2018) | UKS Gromik Gdynia | opłacono on-line |
79 | Hubiński Olivier | Gdynia | Polska | Osoby do 16 lat (roczniki 2002-2018) | UKS Gromik Gdynia | opłacono on-line |
80 | Sławiński Paweł | Juszkowo | Polska | Osoby powyżej 16 lat (roczniki 1938 - 2001) | opłacono on-line | |
81 | Siedlewska Marcelina | Gdynia | Polska | Osoby do 16 lat (roczniki 2002-2018) | UKS7 Gdynia | opłacono on-line |
82 | Żochowska Liliana | Gdynia | Polska | Osoby do 16 lat (roczniki 2002-2018) | LKS Zorza Gdynia, UKS 7 Gdynia | opłacono on-line |
83 | Szymczuk Rafał | Gdynia | Polska | Osoby powyżej 16 lat (roczniki 1938 - 2001) | Gromik Gdynia |
Wyświetleń: 4628