Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ślebzak-Kołtuniak AGNIESZKA | SIEDLCE | Polska | Bieg główny Open | ||
2 | Pańka Marcin | Elbląg | Polska | Bieg główny Open | ||
3 | Jaguś Piotr | Wroclaw | Polska | Bieg główny Open | ||
4 | Królak Agnieszka | Siedlce | Polska | Bieg główny Open | ||
5 | Sierocińska Monika | Siedlce | Polska | Bieg główny Open | ||
6 | Sierociński Kamil | Siedlce | Polska | Bieg główny Open | ||
7 | Kokoszka Wojciech | Siedlce | Polska | Bieg główny Open | Agata Joga Team | |
8 | Nowosielska Wioleta | Siedlce | Polska | Bieg główny Open | Yulo Run Team | |
9 | Kokoszka Roch | Siedlce | Polska | Bieg główny Open | Agata Joga Team | |
10 | Anusiewicz Przemysław | Siedlce | Polska | Bieg główny Open | Czwórka Siedlce | |
11 | Koryciński Adam | Siedlce | Polska | Bieg główny Open | CrossFit Siedlce | |
12 | Stańczuk leszek stańczuk | Chodów | Polska | Bieg główny Open | Yulo Run Team Siedlce | |
13 | Buczek Natalia | Siedlce | Polska | Bieg główny Open | Triathlon Siedlce Club | |
14 | Jóźwiak Barbara | Siedlce | Polska | Bieg główny Open | Yulo Run Team Siedlce | |
15 | Mrozek Marcin | Siedlce | Polska | Bieg główny Open | ||
16 | Jóźwiak Krzysztof | Siedlce | Bieg główny Open | Yulo Run Team Siedlce | ||
17 | Mroczek Jarosław | Siedlce | Polska | Bieg główny Open | ||
18 | Stefaniuk Arkadiusz | Siedlce | Polska | Bieg główny Open | ||
19 | Nowosielska Wioleta | Siedlce | Polska | Bieg główny Open | ||
20 | Młynarz Kamil | Łęcznowola | Polska | Bieg główny Open | SKB Kraśnik /biegciagly.cba.pl | |
21 | Kosieradzki Łukasz | Siedlce | Polska | Bieg główny Open | MKS Pogoń Siedlce | |
22 | Celińska-Drozd Ewa | Siedlce | Polska | Bieg główny Open | ||
23 | Kamut Hubert | Siedlce | Polska | Bieg główny Open | Yulo Run Team Siedlce | |
24 | Zając Paweł | Siedlce | Polska | Bieg główny Open | ||
25 | Aleksiuk Marcin | Siedlce | Polska | Bieg główny Open | ||
26 | Radzka Sylwia | Siedlce | Polska | Bieg główny Open | MKS Pogoń Siedlce | |
27 | Jastrzębski Paweł | SIEDLCE | Polska | Bieg główny Open | Yulo Run Team Siedlce | |
28 | Kołodziejczyk Emil | Borki Paduchy | Polska | Bieg główny Open | SKS Feniks | |
29 | Walas Konrad | Siedlce | Polska | Bieg główny Open | ||
30 | Królak Filip | Siedlce | Polska | Chłopcy Szkoła Podstawowa klasy I-III 400 m | SP 7 Siedlce | |
31 | Solarczyk Bartek | Siedlce | Polska | Chłopcy Szkoła Podstawowa klasy I-III 400 m | SP 5 Siedlce | |
32 | Solarczyk Maciek | Siedlce | Polska | Chłopcy Szkoła Podstawowa klasy I-III 400 m | SP 5 Siedlce | |
33 | Stefaniuk Aleksander | Siedlce | Polska | Chłopcy Szkoła Podstawowa klasy I-III 400 m | SP 5 Siedlce | |
34 | Stefaniuk Maciej | Siedlce | Polska | Chłopcy Szkoła Podstawowa klasy I-III 400 m | SP 5 Siedlce | |
35 | NOWOSIELSKi Bartłomiej | Siedlce | Polska | Chłopcy Szkoła Podstawowa klasy IV-VII i Gimnazjum 600m | ||
36 | NOWOSIELSKi Bart łomiej | Siedlce | Polska | Chłopcy Szkoła Podstawowa klasy IV-VII i Gimnazjum 600m | ||
37 | Matyszczak Dominik | Warszawa | Polska | Chłopcy Szkoła Podstawowa klasy IV-VII i Gimnazjum 600m | KENKO | |
38 | Jóźwiak Hanna | Siedlce | Dziewczęta Szkoła Podstawowa klasy I-III 400 m | SP 5 Siedlce | ||
39 | Radzka Amelia | Siedlce | Polska | Dziewczęta Szkoła Podstawowa klasy I-III 400 m | Szkoła Podstawowa nr 11 w Siedlcach | |
40 | Kuraś Patrycja | Gdańsk | Polska | Dziewczęta Szkoła Podstawowa klasy I-III 400 m | xRunners / SP14 | |
41 | Aleksiuk Zuzanna | Siedlce | Polska | Dziewczęta Szkoła Podstawowa klasy IV-VII i Gimnazjum 600 m | Szkoła Podstawowa nr 2 w Siedlcach | |
42 | Jóźwiak Alicja | Siedlce | Dziewczęta Szkoła Podstawowa klasy IV-VII i Gimnazjum 600 m | SP 5 Siedlce | ||
43 | Jóźwiak Małgorzata | Siedlce | Polska | Dziewczęta Szkoła Podstawowa klasy IV-VII i Gimnazjum 600 m | SP 5 Siedlce | |
44 | mrozek Agata | siedlce | Polska | Dziewczęta Szkoła Podstawowa klasy IV-VII i Gimnazjum 600 m | Sp4siedlce | |
45 | Wierzbicka Łucja | Nowe Iganie | Polska | Dziewczęta Szkoła Podstawowa klasy IV-VII i Gimnazjum 600 m | Triathlon Siedlce Club | |
46 | Karolina Gabriela | Kowalczyk | Polska | Dziewczęta Szkoła Podstawowa klasy IV-VII i Gimnazjum 600 m | Szkoła Podstawowa nr 4 w Siedlcach | |
47 | Matyszczak Krzysztof | Warszawa | Polska | Marsz Nordic Walking - Marsz Open 2000m | KENKO | |
48 | Matyszczak Monika | Warszawa | Polska | Marsz Nordic Walking - Marsz Open 2000m | KENKO | |
49 | Myśliński Leszek | Siedlce | Polska | Marsz Nordic Walking - Marsz Open 2000m | ||
50 | Borkowski Leszek | Grabianów | Polska | Marsz Nordic Walking - Marsz Open 2000m | NoWi Siedlce |
Wyświetleń: 7059