Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Garski Dawid | Bytów | Polska | BIEG OPEN | Świat Płytek u Kryspina | opłacono on-line |
2 | Dziadczyk Krzysztof | Chojnice | Polska | BIEG OPEN | Florian Chojnice | opłacono on-line |
3 | Kotarski Aleksander | Chojnice | Polska | DZIECI ROCZNIK 2009-2010 | ||
4 | Kotarski Julian | Chojnice | Polska | BIEG PRZEDSZKOLAKÓW | ||
5 | Rudnik Teresa | Chojnice | Polska | Marsz po zdrowie | ||
6 | Rudnik Agnieszka | Chojnice | Polska | Marsz po zdrowie | florian chojnice | |
7 | Rudnik Jerzy | Chojnice | Polska | BIEG OPEN | florian chojnice | |
8 | Sikora Beata | Czersk | Polska | BIEG OPEN | Florian Chojnice | opłacono on-line |
9 | Znarowska Bożena | Elblag | Polska | BIEG OPEN | opłacono on-line | |
10 | Serocki Adam | Elblag | Polska | BIEG OPEN | opłacono on-line | |
11 | Heland Grzegorz | Gdańsk | Polska | DZIECI ROCZNIK 2006-2005 | ||
12 | Cichowski Krzysztof | Gdańsk | Polska | BIEG OPEN | parkrun Gdynia | opłacono on-line |
13 | Zaręba Beata | Kaliska | Polska | BIEG OPEN | niezrzeszona | opłacono on-line |
14 | Ałanowska Anna | Kamienna Karczma | Polska | BIEG OPEN | ZSP Kaliska | opłacono on-line |
15 | Zblewski Tadeusz | Lębork | Polska | BIEG OPEN | LKB im BRACI PETK | opłacono on-line |
16 | Wirkus Łukasz | Lipnica | Polska | BIEG OPEN | ||
17 | Czapiewska Grażyna | Lubichowo | Polska | BIEG OPEN | opłacono on-line | |
18 | Górecki Tomasz | Lubichowo | Polska | BIEG OPEN | opłacono on-line | |
19 | Górecki Hubert | Lubichowo | Polska | DZIECI ROCZNIK 2008-2007 | ||
20 | Dywel Bogdan | Łąg | Polska | BIEG OPEN | opłacono on-line | |
21 | Paszkowski Stanisław | Malbork | Polska | BIEG OPEN | opłacono on-line | |
22 | Wirkus Antonina | Miękowo | Polska | BIEG OPEN | MKL Szczecinek | |
23 | Kruszyńska Agnieszka | Miłobądz | Polska | BIEG OPEN | opłacono on-line | |
24 | Kruszyńska Olga | Miłobądz | Polska | BIEG PRZEDSZKOLAKÓW | Oddział Przedszkolny Szkoła Podstawowa im. Obrońców Pomorza Gdańskiego w Miłobądzu | |
25 | Kruszyński Tymon | Miłobądz | Polska | BIEG PRZEDSZKOLAKÓW | Oddział Przedszkolny Szkoła Podstawowa im. Obrońców Pomorza Gdańskiego w Miłobądzu | |
26 | Kruszyński Emil | Miłobądz | Polska | BIEG PRZEDSZKOLAKÓW | ||
27 | Derdowski Michał | Mirotki | Polska | BIEG OPEN | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | opłacono on-line |
28 | Czaja Hanna Czaja | Osieczna | Polska | Marsz po zdrowie | ||
29 | Czaja Marta | Osieczna | Polska | BIEG OPEN | opłacono on-line | |
30 | Szczygelski Adam | Osieczna | Polska | BIEG OPEN | Osieczna | opłacono on-line |
31 | Stosik Stanisław | Osieczna | Polska | BIEG OPEN | Osieczna | opłacono on-line |
32 | Wysocki Jan | Osieczna | Polska | BIEG OPEN | Kociewski Klub Biegacza Starogard Gdański. | opłacono on-line |
33 | Karwasz Andrzej | Osieczna | Polska | BIEG OPEN | Osieczna | opłacono on-line |
34 | Gwizdala Roman | Osówek | Polska | BIEG OPEN | Drzewiarz szlachta | opłacono on-line |
35 | Kuc Szymon | Owidz | Polska | BIEG OPEN | TRI STAROGARD GDAŃSKI | opłacono on-line |
36 | Kuc Inga | Owidz | Polska | DZIECI ROCZNIK 2009-2010 | KS BLOCZEK TEAM PELPLIN | |
37 | Kuc Jakub | Owidz | Polska | BIEG PRZEDSZKOLAKÓW | KS BLOCZEK TEAM PELPLIN | |
38 | Kuc Igor | Owidz | Polska | BIEG PRZEDSZKOLAKÓW | ||
39 | Kuc Jolanta | Owidz | Polska | BIEG OPEN | opłacono on-line | |
40 | Wąsicki Sebastian | REDA | Polska | BIEG OPEN | Ambitious Runners Team | |
41 | Maras Wiktoria | Siemirowice | Polska | BIEG PRZEDSZKOLAKÓW | ||
42 | Szachta Marta | Skórcz | Polska | BIEG OPEN | opłacono on-line | |
43 | Szachta Piotr | Skórcz | Polska | BIEG OPEN | opłacono on-line | |
44 | Czaja Leszek | STAROGARD GDAŃSKI | Polska | BIEG OPEN | TRI STAROGARD GD | opłacono on-line |
45 | Jasnoch Robert | Starogard Gdański | Polska | BIEG OPEN | opłacono on-line | |
46 | Jasnoch Michał | Starogard Gdański | Polska | BIEG PRZEDSZKOLAKÓW | ||
47 | Stachowiak Łukasz | Straszyn | Polska | BIEG OPEN | opłacono on-line | |
48 | Wojciechowski Sebastian | Szlachta | Polska | BIEG OPEN | Drzewiarz Szlachta | |
49 | Cebula Bogdan | Sztum | Polska | BIEG OPEN | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
50 | Cyron Bogumił | Śliwice | Polska | BIEG OPEN | Biegające Śliwice | opłacono on-line |
51 | Procek Daria | Śliwice | Polska | BIEG OPEN | Biegające Śliwice | opłacono on-line |
52 | Rekowski Kazimierz | Tczew | Polska | BIEG OPEN | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | |
53 | Ciżmowska Danuta | Tuchola | Polska | Marsz po zdrowie |
Wyświetleń: 9117