Szalona 9
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Dobryniewski Stanisław Lubin 9 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
2 Kowalczyk Krzysztof Jawor 9 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
3 folc ryszard jawor 9 km (Bieg OPEN) kb tkkf jawor opłacono on-line
4 Tęcza Paweł Legnica 500 m (Bieg Dzieci) opłacono on-line
5 Parzyszek Piotr Jawor 9 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
6 Kubiszyn Paweł Wałbrzych 9 km (Bieg OPEN) Pomidorowa Alternatywa opłacono on-line
7 Koniak Nina Jawor 500 m (Bieg Dzieci) opłacono on-line
8 Koniak Natalia Jawor 500 m (Bieg Dzieci) opłacono on-line
9 Dymitroca Wiktoria Lwówek Śląski 500 m (Bieg Dzieci) SP 2 Lwówek Śląski opłacono on-line
10 DYMITROCA ADAM Radomice 9 km (Bieg OPEN) Zespół Szkół Ekonomiczno - Technicznych w Rakowicach Wielkich, Powiat Lwówecki opłacono on-line
11 Nowicki Grzegorz Legnica 9 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
12 Pupko Anna Jawor 9 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
13 Piwowarska Julia Jawor 500 m (Bieg Dzieci) Szkoła Podstawowa nr 1 w Jaworze opłacono on-line
14 Fidanza Roberto Jawor 9 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
15 Fidanza Alessia Jawor 500 m (Bieg Dzieci) Szkoła Podstawowa nr 1 w Jaworze opłacono on-line
16 Walusiak Martyna Jawor 500 m (Bieg Dzieci) Szkoła Podstawowa nr 1 w Jaworze opłacono on-line
17 Walusiak Łukasz Jawor 9 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
18 Staniszewska Julia Świebodzice 500 m (Bieg Dzieci) opłacono on-line
19 Jakubowski Paweł Jawor 9 km (Bieg OPEN) Nocne Wilki Jawor opłacono on-line
20 KŁYSZEJKO Malwina KONDRATÓW 500 m (Bieg Dzieci) opłacono on-line
21 Pelczarski-Płaza Stanisław Wrocław 500 m (Bieg Dzieci) opłacono on-line
22 Zieliński Bartosz Siekierzyce 500 m (Bieg Dzieci) Szkoła Podstawowa w Rogoźnicy opłacono on-line
23 Zielińska Hanna Siekierzyce 500 m (Bieg Dzieci) Szkoła Podstawowa w Rogoźnicy opłacono on-line
24 Krzywicki Marcin Legnica 500 m (Bieg Dzieci) opłacono on-line
25 Krzywicki Filip Legnica 500 m (Bieg Dzieci) opłacono on-line
26 Krzywicki Piotr Legnica 9 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
27 Nicpoń Renata LEGNICA 9 km (Bieg OPEN) BIEGAM POMAGAM LEGNICA opłacono on-line
28 Cybulska Agnieszka Polkowice 9 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
29 Nicpoń Wojciech LEGNICA 9 km (Bieg OPEN) BIEGAM POMAGAM LEGNICA opłacono on-line
30 Piaskowski Michał Jawor 9 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
31 roznowski krzysztof chojnów 9 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
32 Roznowska Monika Chojnów 9 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
33 Gładysz Michał Jawor 9 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
34 Domaradzki Piotr JAWOR 9 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
35 Sawała Sławomir Lubin 9 km (Bieg OPEN) Biegająca Kasta Miedziowego Miasta opłacono on-line
36 Dziedziński Mariusz LEGNICA 9 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
37 Pokonieczny Andrzej Jawor 9 km (Bieg OPEN) Nocne Wilki Jawor opłacono on-line
38 Tkaczyszyn - Kałużna Daria Chojnów 9 km (Bieg OPEN) ChGWUOB opłacono on-line
39 Winter Bogusław Krotoszyce 9 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
40 Stępień Aleksandra Jawor 500 m (Bieg Dzieci) opłacono on-line
41 Krakowska Marta Jawor 500 m (Bieg Dzieci) opłacono on-line
42 Krakowska Maja Jawor 500 m (Bieg Dzieci) opłacono on-line
43 Kaczmarek łukasz gostków 9 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
44 Pawlinow Szymon Jawor 9 km (Bieg OPEN) JKS Spartakus opłacono on-line
45 Wesół Jan Jawor 9 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
46 Koniak Alicja Jawor 9 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
47 Łysyganicz Agnieszka Chojnów 9 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
48 Dzikowicz Natalia Jawor 9 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
49 Płaza Jan Wrocław 500 m (Bieg Dzieci) PŁAZA team opłacono on-line
50 Płaza Bartosz Wrocław 9 km (Bieg OPEN) PŁAZA team opłacono on-line
51 Kwiatkowski Damian Jawor 9 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
52 Mikołajczak Aleksandra Legnica 500 m (Bieg Dzieci) opłacono on-line
53 Mikołajczak Grzegorz Legnica 9 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
54 Tokarski Marcin Legnica 9 km (Bieg OPEN) FENIKS Legnica opłacono on-line
55 Serenda Aleksandra Legnica 9 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
56 WASZCZUK TOMASZ Szczecin 9 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
57 Serenda Robert Legnica 9 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
58 Korman Kacper Jastrowiec 9 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
59 Rząsa Wojciech Legnica 500 m (Bieg Dzieci) opłacono on-line
60 Rząsa Monika Legnica 9 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
61 Staniszewski Jacek Świebodzice 9 km (Bieg OPEN) Świebodzice Run opłacono on-line
62 Kurzelewski Aleksander JELENIA GÓRA 500 m (Bieg Dzieci) opłacono on-line
63 Świerk Krystyna Janowice Wielkie 9 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
64 Świerk Stanisław Janowice Wielkie 9 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
65 Jeżewski Arkadiusz Świdnica 9 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
66 Strojek Łukasz Legnica 9 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
67 Kurzelewski Dominik JELENIA GÓRA 500 m (Bieg Dzieci) opłacono on-line
68 rapa Maria Wroclaw 500 m (Bieg Dzieci) Mały kolejarz opłacono on-line
69 rapa Piotr Wroclaw 9 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
70 Wiszniowska Zofia Chojnów 500 m (Bieg Dzieci) opłacono on-line
71 Wiszniowska Alicja Chojnów 500 m (Bieg Dzieci) opłacono on-line
72 Kuratewicz Kacper Miłkowice 500 m (Bieg Dzieci) opłacono on-line
73 Kuratewicz Jakub Miłkowice 500 m (Bieg Dzieci) opłacono on-line
74 Erkiert Krzysztof Miłkowice 500 m (Bieg Dzieci) opłacono on-line
75 Kuratewicz Katarzyna Miłkowice 9 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
76 Grad Ryszard Jawor 9 km (Bieg OPEN) Nocne Wilki Jawor opłacono on-line
77 Błaszczak Michał Dzierzków 9 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
78 Marczak Dorian Lubin 500 m (Bieg Dzieci) opłacono on-line
79 Marczak Pola Lubin 500 m (Bieg Dzieci) opłacono on-line
80 Kujawa Lena Gorzów Wlkp 500 m (Bieg Dzieci) Run 4 Fun Kids opłacono on-line
81 Gacek Marta Legnica 9 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
82 SŁABY TOMASZ CHEŁMIEC 9 km (Bieg OPEN) JKS Salamandra opłacono on-line
83 Konsewicz Aleksander Chojnów 500 m (Bieg Dzieci) opłacono on-line
84 Leśniak Łukasz Złotoryja 9 km (Bieg OPEN) RUNATTACK opłacono on-line
85 Kalenicz Marcin Świdnica 9 km (Bieg OPEN) Grupa Biegowa Tristone Wałbrzych opłacono on-line
86 Szywała Bartosz Bolkow 500 m (Bieg Dzieci) SP Bolków opłacono on-line
87 Fuławka Tomasz Jawor 9 km (Bieg OPEN) Nocne Wilki Jawor opłacono on-line
88 Rybińska Alicja Pastewnik 9 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
89 Kędra Zbigniew Chojnów 9 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
90 Krajewski Szymon Legnica 500 m (Bieg Dzieci) 4K LEGNICA opłacono on-line
91 Krajewska Hanna Legnica 500 m (Bieg Dzieci) 4K LEGNICA opłacono on-line
92 Krajewska Anna Legnica 9 km (Bieg OPEN) 4K LEGNICA opłacono on-line
93 Krajewski Marek Legnica 9 km (Bieg OPEN) 4K LEGNICA opłacono on-line
94 Witkowska Katarzyna Wrocław 9 km (Bieg OPEN) pro run opłacono on-line
95 Orłowski Maciej Paszowice 9 km (Bieg OPEN) opłacono on-line
96 Kujawa Dawid Dublin 9 km (Bieg OPEN) Keep hammering opłacono on-line
97 Kujawa Przemysław Gorzów Wlkp 9 km (Bieg OPEN) Keep hammering opłacono on-line
98 Gudowski Michał Jawor 500 m (Bieg Dzieci) opłacono on-line
99 Walski Michał Wrocław 9 km (Bieg OPEN) Karkonosz Running Team opłacono on-line
100 Pacholec Hanna Kłodzko 500 m (Bieg Dzieci) opłacono on-line


Wyświetleń: 8588

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ