Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | BIEG | NW | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BIAŁUCHA SERGIUSZ | BYTOM | Polska | Pozostali uczestnicy | Saint-Gobain Squad | TAK | NIE | |
2 | Barczyk Piotr | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | TAK | ||
3 | Barczyk Magda | Chorzów | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | TAK | ||
4 | Kilarski Alec | Chorzów | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | ||
5 | Kilarska Agnieszka | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | ||
6 | Rekieć Kaja | Dąbrowa Górnicza | Polska | Pozostali uczestnicy | HUSARIA RACE TEAM | TAK | NIE | |
7 | Piecyk Justyna | Katowice | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | ||
8 | Wiesner Stanisława | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | ||
9 | Paszyńska Ewa | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | ||
10 | Stachowiak Beata | Katowice | Polska | Małżeństwa | Stadion Śląski | NIE | TAK | |
11 | Stachowiak Sebastian | Katowice | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | ||
12 | Piecyk Dariusz | Katowice | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | ||
13 | Roślik Igor | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | NIE | TAK | ||
14 | Piecyk Karol | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | ||
15 | Piecyk Wiktor | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | ||
16 | Lubowiecki Adam | Katowice | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | ||
17 | Lubowiecka Barbara | Katowice | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | ||
18 | Leszczyna Danuta | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | ||
19 | Łuszczek Aneta | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | ||
20 | Marekwica Joanna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | ||
21 | Marekwica Jakub | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | Mk team | TAK | NIE | |
22 | HEFEMAN EWA | KATOWICE | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | ||
23 | Żak Tomasz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | ||
24 | Kacperek Wojciech | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | ||
25 | Witała Piotr | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | ||
26 | Kloc Dominika | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | ||
27 | Kusz Marcin | Knurów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | ||
28 | Warzocha Mirosław | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | ||
29 | Sieka Aleksander | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | TAK | ||
30 | Gunia Mariusz | Oświęcim | Polska | Pozostali uczestnicy | ZADYSZKA Oświęcim | TAK | NIE | |
31 | Szołtysek Adrian | Paniówki | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | ||
32 | Jajszczok Aleksandra | Piekary Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | Lecymy durś | TAK | NIE | |
33 | Jajszczok Jolanta | Piekary Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | Lecymy Durś | NIE | TAK | |
34 | Węgrzyn Mirosława | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | ||
35 | Kałużna Anna | Sosnowiec | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | ||
36 | Szymańska Ewa | Świętochłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | ||
37 | Kowalczyk Anna | Świętochłowoce | Polska | Małżeństwa | Lecymy Durś | TAK | NIE | |
38 | Drynda Franciszek | Tarnowskie Góry | Polska | Pozostali uczestnicy | SieChodzi | NIE | TAK | |
39 | Pietrzyk Aleksandra | Tychy | Polska | Pozostali uczestnicy | TGB LAKE RUNNERS | TAK | NIE | |
40 | Smolec Marek | TYCHY | Polska | Pozostali uczestnicy | OPTIMUM BHP | TAK | NIE | |
41 | ZAŁĘCKI Michał | Warszawa | Polska | Pozostali uczestnicy | LOTOS Running Team | TAK | NIE | |
42 | Pawlik Bogumiła | Zabrze | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK |
Wyświetleń: 9718