Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | BIEG | NW | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Turek Rafał | Będzin | Polska | Małżeństwa | owocowa kraina | TAK | NIE | opłacono |
2 | Szatniewska Agnieszka | Będzin | Polska | Małżeństwa | owocowa kraina | TAK | NIE | opłacono |
3 | Turek MATEUSZ | Będzin | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | owocowa kraina | TAK | NIE | opłacono |
4 | Żukow Kinga | Bytom | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | BTM RUNNERS | TAK | NIE | opłacono |
5 | Żukow Radosław | Bytom | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | BTM RUNNERS | TAK | NIE | opłacono |
6 | BIAŁUCHA SERGIUSZ | BYTOM | Polska | Pozostali uczestnicy | Saint-Gobain Squad | TAK | NIE | |
7 | Żukow Emilia | Bytom | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | BTM RUNNERS | TAK | NIE | opłacono |
8 | Żukow Jarosław | Bytom | Polska | Pozostali uczestnicy | BTM RUNNERS | TAK | NIE | opłacono |
9 | Snochowska Agata | Bytom | Polska | Małżeństwa | Ranners Szombierki | NIE | TAK | opłacono |
10 | Snochowski Mirek | Bytom | Polska | Małżeństwa | Runners Szombierki | TAK | NIE | opłacono |
11 | Nowicka Katarzyna | Bytom | Polska | Pozostali uczestnicy | Runners Szombierki | NIE | TAK | opłacono |
12 | Bujoczek Ewa Bujoczek | Bytom | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
13 | BUJOCZEK PIOTR | BYTOM | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | ||
14 | BUJOCZEK MILENA | BYTOM | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | |
15 | Dendra Arnold | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
16 | Wiater Tomasz | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | Chachary z Chorzowa | TAK | NIE | opłacono |
17 | Kilarska Agnieszka | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | ||
18 | Kilarski Alec | Chorzów | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | ||
19 | Wojciechowski Krzysztof | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
20 | Wojciechowski Michał | Chorzów | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | |
21 | Barczyk Piotr | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | TAK | ||
22 | Barczyk Magda | Chorzów | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | TAK | ||
23 | Serda Anna | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | Klub Posokowca | TAK | NIE | opłacono |
24 | Serda Maja | Chorzów | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | Klub Posokowca | NIE | TAK | opłacono |
25 | Leśnikowski Krzysztof | Chorzów | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
26 | Leśnikowska Karina | Chorzów | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
27 | Leśnikowski Dawid | Chorzów | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | |
28 | Holik Marek | Chruszczobród | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
29 | Wątroba Tomasz | Chruszczobród | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
30 | Antosiewicz Bogusława | Czeladź | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
31 | Antosiewicz Bogdan | Czeladź | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
32 | Rekieć Kaja | Dąbrowa Górnicza | Polska | Pozostali uczestnicy | HUSARIA RACE TEAM | TAK | NIE | |
33 | Mrożek Zbigniew | Dąbrowa Górnicza | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
34 | Dąbrowiak Marcin | Dąbrowa Górnicza | Polska | Pozostali uczestnicy | Harpagan Sosnowiec | TAK | NIE | opłacono |
35 | Płonka Janina | Gliwice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
36 | Szkamruk Bogusława | Gliwice | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
37 | Szkamruk Janusz | Gliwice | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
38 | Stanisz Michał | Gliwice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
39 | Kotowska Karolina | Gliwice | Polska | Pozostali uczestnicy | ETISOFT RUNNING TEAM | NIE | TAK | opłacono |
40 | Ciepiela Julia | Gródków | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | Lubię Burpees`y | TAK | TAK | opłacono |
41 | Goryczka Tomasz | Gródków | Polska | Małżeństwa | Lubię Burpees`y | TAK | TAK | opłacono |
42 | Ciepiela Anna | Gródków | Polska | Małżeństwa | Lubię Burpees`y | TAK | TAK | opłacono |
43 | Ciepiela Jan | Gródków | Polska | Pozostali uczestnicy | Lubię Burpees`y | TAK | TAK | opłacono |
44 | Wiśniewski Tomasz | Jastrzębie Zdrój | Polska | Pozostali uczestnicy | SBD Energetyk Rybnik | TAK | NIE | opłacono |
45 | Paszyńska Ewa | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | ||
46 | Michalczyk Konrad | Katowice | Polska | Małżeństwa | tomkatotrening.pl | TAK | NIE | opłacono |
47 | Michalczyk Karolina | Katowice | Polska | Małżeństwa | tomkatotrening.pl | TAK | NIE | opłacono |
48 | Kacperek Wojciech | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | ||
49 | Wcisło Dariusz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
50 | Wcisło Piotr | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
51 | Słowik Katarzyna | KATOWICE | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
52 | Kloc Dominika | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | ||
53 | Górnik Jerzy | katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Katowice 49 | NIE | TAK | opłacono |
54 | Kurc Katarzyna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
55 | Pałka Agnieszka | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
56 | Zioła Michał | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
57 | Arendt Zdzisław | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Stowarzyszenie Zakątek Dankowo | NIE | TAK | opłacono |
58 | Żarska Dominika | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
59 | Famuła Anna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Famuła Team | TAK | NIE | opłacono |
60 | Cieśla Urszula | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Truchtacz Mysłowice | NIE | TAK | opłacono |
61 | Marcak Mateusz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
62 | Prukop Anna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
63 | Syrek Elżbieta | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
64 | Janczura Marcin | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
65 | Janczura Zosia | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | |
66 | Marcak Barbara | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
67 | Kos Magdalena | Katowice | Polska | Małżeństwa | KOS ACADEMY | TAK | NIE | opłacono |
68 | Kos Łukasz | Katowice | Polska | Małżeństwa | KOS ACADEMY | TAK | NIE | opłacono |
69 | Witała Piotr | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | ||
70 | Witała Oskar | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | |
71 | HEFEMAN EWA | KATOWICE | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | ||
72 | Stypka Artur | KATOWICE | Polska | Małżeństwa | Ohio Team | TAK | NIE | opłacono |
73 | Stypka Anna | Katowice | Polska | Małżeństwa | Ohio Team | NIE | TAK | opłacono |
74 | Stypka Magdalena | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | Ohio Team | TAK | NIE | opłacono |
75 | Famuła Marek | Katowice | Polska | Małżeństwa | Famuła Team | TAK | NIE | opłacono |
76 | Famuła Ewa | Katowice | Polska | Małżeństwa | Famuła Team | NIE | TAK | opłacono |
77 | Marekwica Jakub | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | Mk team | TAK | NIE | |
78 | Marekwica Joanna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | ||
79 | madej anna | katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | madej&madej | NIE | TAK | opłacono |
80 | Bogusławska Katarzyna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Stadion Śląski | NIE | TAK | opłacono |
81 | Lebioda Paweł | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Stadion Śląski | NIE | TAK | opłacono |
82 | Płaszczewska Jolanta | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Stadion Śląski | NIE | TAK | opłacono |
83 | Wojtyczka Alicja | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
84 | Kupibida Boguslawa | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Silesia Nordic Team | TAK | NIE | opłacono |
85 | Mróz Jacek | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
86 | Famuła Tomasz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Famuła Team | TAK | NIE | opłacono |
87 | Żak Tomasz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | ||
88 | Wiesner Stanisława | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | ||
89 | Roślik Igor | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | NIE | TAK | ||
90 | Pasterczyk Grzegorz | Katowice | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
91 | Stachowiak Beata | Katowice | Polska | Małżeństwa | Stadion Śląski | NIE | TAK | |
92 | Stachowiak Sebastian | Katowice | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | ||
93 | Waszczyszyn Agnieszka | Katowice | Polska | Małżeństwa | Klub Posokowca | NIE | TAK | opłacono |
94 | Waszczyszyn Henryk | Katowice | Polska | Małżeństwa | Klub Posokowca | NIE | TAK | opłacono |
95 | Witała Marzena | Katowice | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
96 | Witała Piotr | Katowice | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
97 | Haufa Dariusz | katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
98 | Żelasko Mirosław | Katowice | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
99 | Żelasko Katarzyna | Katowice | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
100 | Żelasko Iga | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono |
Wyświetleń: 9699