Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | BIEG | NW | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
201 | Kwapisz Kamil | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
202 | Morys Agnieszka | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | Stadion Śląski | NIE | TAK | opłacono |
203 | SZENDZIELORZ Ilona | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | Stadion Śląski | NIE | TAK | opłacono |
204 | Tkocz Alicja | Ruda Śląska | Polska | Małżeństwa | Ekipa Na Kijach | NIE | TAK | opłacono |
205 | Tkocz Adam | Ruda Śląska | Polska | Małżeństwa | Ekipa Na Kijach | NIE | TAK | opłacono |
206 | Grolik Piotr | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
207 | Szefer Seweryn | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
208 | Szefer Tomasz | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
209 | Śmietana Krzysztof | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
210 | Węgrzyn Mirosława | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | ||
211 | Jezusek Barbara | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | Ekipa Na Kijach | NIE | TAK | opłacono |
212 | Janik Bogusław | Siemianowice Ślaskie | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
213 | Kasperczyk Joanna | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
214 | Czapura Elżbieta | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
215 | Machalica Jacek | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | Famuła Team | TAK | NIE | opłacono |
216 | Janik Marzenna | Siemianowice Śląskie | Polska | Małżeństwa | Stadion Śląski | NIE | TAK | opłacono |
217 | Furich Dariusz | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
218 | Hajduk Barbara | Sosnowiec | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
219 | Hajduk Piotr | Sosnowiec | Polska | Małżeństwa | W Pogoni Za Duchem | TAK | NIE | opłacono |
220 | Kałużna Anna | Sosnowiec | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | ||
221 | Kwaśniok Grzegorz | Sosnowiec | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
222 | Kwaśniok Iwona | Sosnowiec | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
223 | Kuczborski Jarosław | Sosnowiec | Polska | Pozostali uczestnicy | Harpagan Sosnowiec | TAK | NIE | opłacono |
224 | Kuczborski Piotr | Sosnowiec | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | Harpagan Sosnowiec | TAK | NIE | opłacono |
225 | Goetzen Robert | Sosnowiec | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
226 | Apostolski Wojciech | Sosnowiec | Polska | Pozostali uczestnicy | E.L.ite Runners | TAK | NIE | opłacono |
227 | Dąbrowiak Adriana | Sosnowiec | Polska | Małżeństwa | Harpagan Sosnowiec | TAK | NIE | opłacono |
228 | Dąbrowiak Krzysztof | Sosnowiec | Polska | Małżeństwa | Harpagan Sosnowiec | TAK | NIE | opłacono |
229 | Surmiak-Kopka Kamila | Strzelce Opolskie | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
230 | Kopka Arkadiusz | Strzelce Opolskie | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
231 | Szymańska Ewa | Świętochłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | ||
232 | Kowalczyk Anna | Świętochłowoce | Polska | Małżeństwa | Lecymy Durś | TAK | NIE | |
233 | Drynda Franciszek | Tarnowskie Góry | Polska | Pozostali uczestnicy | SieChodzi | NIE | TAK | |
234 | Polak Katarzyna | Tarnowskie Góry | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
235 | Skupień Olga | Toporowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
236 | Głodkowski Nikodem | Toporowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | NIE | TAK | opłacono | |
237 | Pietrzyk Aleksandra | Tychy | Polska | Pozostali uczestnicy | TGB LAKE RUNNERS | TAK | NIE | |
238 | Wata Marta | Tychy | Polska | Pozostali uczestnicy | Warsztat Formy | TAK | NIE | opłacono |
239 | GOCAŁEK WIESŁAW | TYCHY | Polska | Małżeństwa | byle do przodu MW | TAK | NIE | opłacono |
240 | MUCHOWSKA MARIA | TYCHY | Polska | Małżeństwa | byle do przodu MW | TAK | NIE | opłacono |
241 | Smolec Marek | TYCHY | Polska | Pozostali uczestnicy | OPTIMUM BHP | TAK | NIE | |
242 | Wiszniewska Magdalena | Tychy | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
243 | Wiszniewski Dariusz | Tychy | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
244 | ZAŁĘCKI Michał | Warszawa | Polska | Pozostali uczestnicy | LOTOS Running Team | TAK | NIE | |
245 | Gogolin Jerzy | Zabrze | Polska | Pozostali uczestnicy | Parkrun Katowice | TAK | NIE | opłacono |
246 | Gogolin Olimpia | Zabrze | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
247 | WIśniewska Marzanna | Zabrze | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
248 | Wiśniewski Sławomir | Zabrze | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
249 | Pawlik Bogumiła | Zabrze | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | ||
250 | Piras Claudio | Zabrze | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
251 | Gogolin Anna | Zabrze | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
252 | KOCOŃ ANNA | ŻORY | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono |
Wyświetleń: 9719