Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | BIEG | NW | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Krzyżowska Izabela | Orzesze | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
2 | Gierlotka Maciej | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
3 | WYWALEC WOJCIECH | MYSŁOWICE | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
4 | WYWALEC IRENA | MYSŁOWICE | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
5 | BOBER TOMASZ | MYSŁOWICE | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
6 | Wywalec-Bober Katarzyna | Mysłowice | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
7 | Łuszczek Aneta | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | ||
8 | Piras Claudio | Zabrze | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
9 | Gogolin Anna | Zabrze | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
10 | Cała Katarzyna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
11 | Wątroba Tomasz | Chruszczobród | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
12 | Holik Marek | Chruszczobród | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
13 | Maruszczyk Krystyna | Mikołów | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
14 | Maruszczyk Marian | Mikołów | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
15 | Oberska Sylwia | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
16 | Juda Piotr | Katowice | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
17 | Juda Katarzyna | Katowice | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
18 | Krzyżowski Dariusz | Orzesze | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
19 | Kluska Kazimierz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
20 | Paszyńska Ewa | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | ||
21 | Warzocha Mirosław | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | ||
22 | Kasperczyk Joanna | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
23 | Dendra Arnold | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
24 | Sieka Aleksander | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | TAK | ||
25 | Kacperek Wojciech | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | ||
26 | Czapura Elżbieta | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
27 | Adamaszek Iwona | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
28 | Wcisło Dariusz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
29 | Wcisło Piotr | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
30 | Sitko Krzysztof | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
31 | Słowik Katarzyna | KATOWICE | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
32 | Mrożek Zbigniew | Dąbrowa Górnicza | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
33 | Kloc Dominika | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | ||
34 | Antowski Tomasz | Poznań | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
35 | KOCOŃ ANNA | ŻORY | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
36 | Kurc Katarzyna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
37 | Pałka Agnieszka | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
38 | Zioła Michał | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
39 | Żarska Dominika | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
40 | Polak Katarzyna | Tarnowskie Góry | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
41 | Białecki Aleksander | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
42 | Hajduk Barbara | Sosnowiec | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
43 | Skupień Olga | Toporowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
44 | Głodkowski Nikodem | Toporowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | NIE | TAK | opłacono | |
45 | Płonka Janina | Gliwice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
46 | Szwarc-Litwińska Alicja | Piekary Śląskiee | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
47 | Lisowska Daria | Mikołów | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | |
48 | Lisowska Joanna | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
49 | Antosiewicz Bogusława | Czeladź | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
50 | Antosiewicz Bogdan | Czeladź | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
51 | Kałużna Anna | Sosnowiec | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | ||
52 | Rybsztajn Jolanta | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
53 | Marcak Mateusz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
54 | Prukop Anna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
55 | Szkamruk Bogusława | Gliwice | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
56 | Szkamruk Janusz | Gliwice | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
57 | Kwapisz Kamil | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
58 | Syrek Elżbieta | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
59 | Kwaśniok Grzegorz | Sosnowiec | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
60 | Kwaśniok Iwona | Sosnowiec | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
61 | Szałańska Antonina | PIEKARY ŚLĄSKIE | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
62 | Wrodarczyk Magdalena | Piekary Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
63 | Gogolin Olimpia | Zabrze | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
64 | Janik Bogusław | Siemianowice Ślaskie | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
65 | Janczura Marcin | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
66 | Janczura Zosia | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | |
67 | Marcak Barbara | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
68 | Surmiak-Kopka Kamila | Strzelce Opolskie | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
69 | Kopka Arkadiusz | Strzelce Opolskie | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
70 | Kilarska Agnieszka | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | ||
71 | Kilarski Alec | Chorzów | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | ||
72 | Golonka Marek | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
73 | Witała Piotr | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | ||
74 | Witała Oskar | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | |
75 | Chrobok Joanna | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
76 | Wojciechowski Krzysztof | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
77 | Wojciechowski Michał | Chorzów | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | |
78 | Szołtysek Adrian | Paniówki | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | ||
79 | WIśniewska Marzanna | Zabrze | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
80 | Wiśniewski Sławomir | Zabrze | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
81 | HEFEMAN EWA | KATOWICE | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | ||
82 | Marekwica Joanna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | ||
83 | Sitkowski Tomasz | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
84 | Kies Iwona | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
85 | Wojtyczka Alicja | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
86 | Grolik Piotr | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
87 | Mróz Jacek | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
88 | Żak Tomasz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | ||
89 | Szefer Seweryn | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
90 | Szefer Tomasz | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
91 | Wiesner Stanisława | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | ||
92 | Roślik Igor | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | NIE | TAK | ||
93 | Śmietana Krzysztof | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
94 | Furich Dariusz | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
95 | Pasterczyk Grzegorz | Katowice | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
96 | Barczyk Piotr | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | TAK | ||
97 | Barczyk Magda | Chorzów | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | TAK | ||
98 | Węgrzyn Mirosława | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | ||
99 | Stachowiak Sebastian | Katowice | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | ||
100 | Stanisz Michał | Gliwice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono |
Wyświetleń: 9887