Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | BIEG | NW | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | chrzanowski mariusz | gliwice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
2 | Bienek Lila | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
3 | Długokęcka Alina | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
4 | Jadwiszczok Jolanta | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
5 | KRYSZK MAŁGORZATA | KATOWICE | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
6 | Gogolin Olimpia | Zabrze | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
7 | Baran Rafał | Dąbrowa Górnicza | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | |
8 | Baran Roman | Dąbrowa Górnicza | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
9 | Gogolin Anna | Zabrze | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
10 | Gruszka Paweł | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | TAK | opłacono | |
11 | Żak Tomasz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
12 | Maruszczyk Marian | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
13 | Barczyk Piotr | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | TAK | opłacono | |
14 | Leśnikowski Dawid | Chorzów | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | |
15 | Leśnikowska Karina | Chorzów | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
16 | Leśnikowski Krzysztof | Chorzów | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
17 | Golonka Marek | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
18 | Martynus Agnieszka | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
19 | Szkamruk Janusz | Gliwice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
20 | Żurawska Ewa | Sosnowiec, śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
21 | Zasucha Danuta | Katowice | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
22 | Przystolik Julia | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | |
23 | Jędyczek Ewa | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
24 | Lara Tomasz | Katowice | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
25 | Przystolik Ewa | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
26 | Lara Izabela | Katowice | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
27 | Domagała Katarzyna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
28 | Janeczek Marcin | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
29 | Kizler Genowefa | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
30 | BUJOCZEK Milena | Bytom | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | ||
31 | BUJOCZEK Piotr | Bytom | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
32 | Bujoczek Ewa Bujoczek | Bytom | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
33 | ZYDROŃ Katarzyna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | TAK | opłacono | |
34 | ZYDROŃ Aleksandra | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
35 | ZYDROŃ Jolanta | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
36 | Klapetek Marta | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | NIE | TAK | opłacono | |
37 | Pinkawa Marzena | Katowice | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
38 | Wyrwich Angelika | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
39 | Nowak Sebastian | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
40 | Krzyżowska Julia | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | NIE | TAK | opłacono | |
41 | Krzyżowska Renata | Katowice | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
42 | Krzyżowski Paweł | Katowice | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
43 | Gałuszka Dawid | Świętochłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
44 | Piecyk Wiktor | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | |
45 | Piecyk Karol | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | |
46 | Piecyk Dariusz | Katowice | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
47 | Piecyk Justyna | Katowice | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
48 | Wątroba Tomasz | Chruszczobród | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
49 | Pinkawa Olgierd | Katowice | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
50 | Stanisz Sebastian | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
51 | Pipans Anna | Goczałkowice-Zdrój | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
52 | wesoły Piotr | katowice | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
53 | Smołka Dominik | Mikołów | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | |
54 | Smołka Katarzyna | Mikołów | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
55 | Smołka Wojciech | Mikołów | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
56 | Bartmański Cezary | Katowice | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
57 | Bartmańska Aleksandra | Katowice | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
58 | Wójcik Jerzy | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
59 | Holik Marek | Chruszczobród | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
60 | Krzyżowski Dariusz | Orzesze | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
61 | Krzyżowska Izabela | Orzesze | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
62 | Pańczyk Władysław | WYRY | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
63 | Spyra Beata | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
64 | Marek Ewa | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
65 | Paszyńska Ewa | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
66 | Warzocha Mirosław | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
67 | Kasperczyk Joanna | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
68 | Wojtaś Bartosz | Dąbrowa Górnicza | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | ||
69 | Płonka Janina | Gliwice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
70 | Kwaśniok Iwona | Sosnowiec | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
71 | Kwaśniok Grzegorz | Sosnowiec | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
72 | Inglant Zbigniew | CHORZÓW | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
73 | KOCOŃ ANNA | ŻORY | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
74 | Kwiatek Anna | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
75 | Białecki Aleksander | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
76 | Mrożek Zbigniew | Dąbrowa Górnicza | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | ||
77 | Domin Krystyna | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
78 | Domin Piotr | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
79 | POGORZELSKA WIESŁAWA | GORZYCE | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | ||
80 | Karwas Katarzyna | Będzin | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
81 | Siudyga Katarzyna | Strzelce Opolskie | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | TAK | ||
82 | Stanke Tomasz | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | ||
83 | Rolnik Bartosz | MIKOŁÓW | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
84 | Rolnik Remigiusz | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
85 | Rolnik Marlena | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
86 | Przyłudzki Janusz | Mikołów | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
87 | Przyłudzka Kazimiera | Mikołów | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
88 | Krupa Grzegorz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
89 | Smołka Walentyna Smołka | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
90 | Wcisło Dariusz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
91 | Wcisło Piotr | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
92 | Wójcik Bartosz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
93 | Antowski Tomasz Antowski | Poznań | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
94 | CZAPSKA EWA | Katowice | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | ||
95 | Czapski Krzysztof | Katowice | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | ||
96 | Grolik Piotr | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
97 | Sitkowski Tomasz | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
98 | Wieszała Marzena | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
99 | Solik Krzysztof | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
100 | Słowik Katarzyna | KATOWICE | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono |
Wyświetleń: 10071