V Redzki Bieg o puchar Marszałka woj. Pomorskiego Mieczysława Struka
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Licau Anetta Rozłazino START 10km KS Rozłazino opłacono on-line
2 Sikora Piotr Lębork START 10km KS Rozłazino opłacono on-line
3 Pirycki Tadeusz1 Rozłazino-Karczemki START 10km opłacono on-line
4 Czarnowski Krzysztof Reda START 10km FabrykaDobrejZabawy.pl opłacono on-line
5 Licau Krzysztof Rozłazino START 10km KS Rozłazino opłacono on-line
6 Kalandyk Łukasz Wejherowo START 10km AIC TEAM opłacono on-line
7 Koliński Krzysztof Lipusz START 10km opłacono on-line
8 Mroczek Sylwia Rumia START 10km Parkrun Rumia opłacono on-line
9 Plewiński Rafał Gdynia START 10km MAMY TO! opłacono on-line
10 Augustyniak Anna Reda START 10km opłacono on-line
11 Ślęzak Adam Gmina Tolkmicko START 10km OSP POGRODZIE
12 Kreft Łukasz Reda START 10km Runeda/KPW GDYNIA opłacono
13 Jarzębiński Piotr Wejherowo START 10km opłacono on-line
14 Szalk Tomasz Reda START 10km Ambitious Runners Team/ Runeda opłacono on-line
15 Jastrzębski Dariusz Sopot START 10km
16 Golec-Okuniewska Agnieszka Gdynia START 10km Gdynskie Dziewuchy.
17 Podolski Damian Elblag START 10km opłacono on-line
18 Podolska Joanna Elblag START 10km opłacono on-line
19 Cymański Kamil Wejherowo START 10km
20 Osowski Wojciech Rumia START 10km ATC Cargo Team opłacono on-line
21 Piotrowicz Wojciech Połczyno START 10km opłacono on-line
22 Balcerowicz Maciej Gdynia START 10km Arka Gdynia opłacono on-line
23 Schmidt Janusz Połczyno START 10km Biegam z żoną :) opłacono on-line
24 Bujak Aleksandra Bolszewo START 10km WKS Flota Gdynia
25 Potracki Mateusz Rumia START 10km Parkrun Rumia opłacono on-line
26 Doering Oliwia Reda START 10km Kreft Team opłacono on-line
27 Kamiński Bartosz Gdynia START 10km @Ultravege opłacono on-line
28 Ozrechowski Kamil Koszalin START 10km
29 Osowski Paweł Rumia START 10km Patriotyczny TPS Rumia opłacono on-line
30 MROZOWSKI Przemysław WEJHEROWO START 10km
31 Romanowska Beata Gdynia START 10km Run Vegan Team
32 Naczk Marcin Rumia START 10km Parkrun Rumia opłacono on-line
33 DETTLAFF IRENEUSZ GNIEŻDŻEWO START 10km OSP/LZS Gnieżdżewo opłacono on-line
34 NOWAK Mirosław REDA START 10km opłacono on-line
35 Lemanczyk Damian Gdańsk START 10km ST RUNNERS opłacono on-line
36 Frymark Marcin Reda START 10km Norda Active Team opłacono on-line
37 Kankowska Dominika Luzino START 10km GKS KASZUBY LUZINO opłacono
38 Kankowska Justyna Luzino START 10km GKS KASZUBY LUZINO opłacono on-line
39 Kankowski Paweł Luzino START 10km GKS KASZUBY LUZINO opłacono on-line
40 Wojnarowska Weronika Gdynia START 10km opłacono on-line
41 Kałaska Radosław Rewa START 10km opłacono on-line
42 Hubert Jakub Pogórze START 10km 1wtravel.pl opłacono on-line
43 Kujawski Grzegorz Puck START 10km opłacono on-line
44 Żydkiewicz-Dopka Magdalena Rumia START 10km DWA SZYBKIE ŻUBRY TEAM opłacono on-line
45 Szopa Cezary Gdynia START 10km opłacono on-line
46 Szopa Małgorzata Gdynia START 10km Runeda opłacono on-line
47 Szopa Marek Szopa Gdynia START 10km Runeda opłacono on-line
48 Niemczycka Magdalena Gdynia START 10km BBL Gdynia opłacono on-line
49 Gawlikowski Robert Reda START 10km Motywatornia Team opłacono on-line
50 Kozłów Wojciech Gdańsk START 10km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
51 Jednachowski Marcin Puck START 10km opłacono on-line
52 Jednachowski Krzysztof Puck START 10km opłacono on-line
53 Kasprzak Daniel Gdynia START 10km opłacono on-line
54 Ćwikowski Kamil Augustów START 10km opłacono on-line
55 Wegner Beata Lębork START 10km #MT8 opłacono on-line
56 Czecholiński Michał Gdynia START 10km opłacono on-line
57 Szczypior Leszek Wejherowo START 10km ST RUNNERS opłacono on-line
58 Kupper Agnieszka Rumia START 10km opłacono on-line
59 górski marcin gdynia START 10km bbl gdynia opłacono on-line
60 Roś Jakub Roś Rumia START 10km opłacono on-line
61 Pęśko Michał Gdańsk START 10km opłacono on-line
62 Sudoł Michał Wejherowo START 10km Lubi3 Z4pierda1ac opłacono on-line
63 Rzymowski Mariusz Wejherowo START 10km Lubi3 Z4pierda1ac opłacono on-line
64 Kańtoch Weronika Reda START 10km Runeda/ Team kreft opłacono
65 Ornal Mirek Wejherowo START 10km Motywatornia Team opłacono on-line
66 Owczarek Jacek Kosakowo START 10km opłacono
67 Owczarek Katarzyna Kosakowo START 10km opłacono on-line
68 Oberzig Tomasz Reda START 10km ST RUNNERS opłacono
69 Wąsik Bartłomiej Gdańsk START 10km opłacono on-line
70 Daduń Robert Reda START 10km Runeda opłacono on-line
71 Buczkowski Damian Władysławowo START 10km Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
72 Hilla Paulina Bożepole Wielkie START 10km opłacono on-line
73 Gładkowski Grzegorz Reda START 10km BigYellowFoot Adventure team opłacono on-line
74 Cichoń Maciej Reda START 10km 42.195 Wejherowo opłacono on-line
75 Tołodziecka Agnieszka Żelistrzewo START 10km ByleDoMety opłacono on-line
76 Baran Józef reda START 10km opłacono on-line
77 Izydorczak Michał GDYNIA START 10km opłacono on-line
78 Tołodziecki Marcin Żelistrzewo START 10km ByleDoMety opłacono on-line
79 Kasprzak Marek Gdynia START 10km biegamyrazem.pl opłacono
80 Piekut Łukasz Wejherowo START 10km Motywatornia Team opłacono on-line
81 Popowicz-Prena Sylwia Reda START 10km Kaszubskie dziki / Prency na trasie opłacono on-line
82 Prena Sławomir Gościcino START 10km Kaszubskie dziki / Prency na trasie opłacono on-line
83 Dąbrowska Aleksandra Bolszewo START 10km Run Babys opłacono on-line
84 Płocki Adam Reda START 10km Runeda opłacono on-line
85 Suchoparski Szczepan Suchoparski Gdynia START 10km opłacono on-line
86 Sulikowski Jakub Wejherowo START 10km opłacono on-line
87 Szymański Mateusz Władysławowo START 10km opłacono on-line
88 Kowalski Waldemar Borkowo START 10km Leasing Polski Team opłacono on-line
89 Albiniak Przemysław Wejherowo START 10km Wymiatacze opłacono
90 Pusdrowska Agnieszka Reda START 10km Runeda opłacono
91 Pusdrowski Michał Reda START 10km Runeda / RunnerFromReda opłacono
92 SŁUPEK Jacek Hel START 10km Helskie Morsy opłacono on-line
93 Orlikowski Tadeusz Gdynia START 10km Parkrun Gdynia opłacono on-line
94 WRZOS Krzysztof WŁADYSŁAWOWO START 10km Virtual Runner Club opłacono on-line
95 Krym Arkadiusz Gdańsk START 10km Fitness Leon opłacono on-line
96 Wardziński Paweł Braniewo START 10km Rim Tim Team Runers opłacono on-line
97 Janowicz Anna Władysławowo START 10km Biegamy Razem Władysławowo/ VIRTUAL RUNNER CLUB opłacono on-line
98 Litwin Jarosław Rumia START 10km opłacono on-line
99 Rychert Anna Gowino START 10km Athletic Apollo opłacono on-line
100 LABUDDA MIROSŁAW RUMIA START 10km MTB - Małe Trójmiasto Biega opłacono on-line


Wyświetleń: 4787

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ