V Redzki Bieg o puchar Marszałka woj. Pomorskiego Mieczysława Struka
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Licau Anetta Rozłazino START 10km KS Rozłazino opłacono dotpay
2 Sikora Piotr Lębork START 10km KS Rozłazino opłacono dotpay
3 Pirycki Tadeusz1 Rozłazino-Karczemki START 10km opłacono dotpay
4 Czarnowski Krzysztof Reda START 10km FabrykaDobrejZabawy.pl opłacono dotpay
5 Licau Krzysztof Rozłazino START 10km KS Rozłazino opłacono dotpay
6 Kalandyk Łukasz Wejherowo START 10km AIC TEAM opłacono dotpay
7 Koliński Krzysztof Lipusz START 10km opłacono dotpay
8 Mroczek Sylwia Rumia START 10km Parkrun Rumia opłacono dotpay
9 Plewiński Rafał Gdynia START 10km MAMY TO! opłacono dotpay
10 Augustyniak Anna Reda START 10km opłacono dotpay
11 Ślęzak Adam Gmina Tolkmicko START 10km OSP POGRODZIE
12 Kreft Łukasz Reda START 10km Runeda/KPW GDYNIA opłacono
13 Jarzębiński Piotr Wejherowo START 10km opłacono dotpay
14 Szalk Tomasz Reda START 10km Ambitious Runners Team/ Runeda opłacono dotpay
15 Jastrzębski Dariusz Sopot START 10km
16 Golec-Okuniewska Agnieszka Gdynia START 10km Gdynskie Dziewuchy.
17 Podolski Damian Elblag START 10km opłacono dotpay
18 Podolska Joanna Elblag START 10km opłacono dotpay
19 Cymański Kamil Wejherowo START 10km
20 Osowski Wojciech Rumia START 10km ATC Cargo Team opłacono dotpay
21 Piotrowicz Wojciech Połczyno START 10km opłacono dotpay
22 Balcerowicz Maciej Gdynia START 10km Arka Gdynia opłacono dotpay
23 Schmidt Janusz Połczyno START 10km Biegam z żoną :) opłacono dotpay
24 Bujak Aleksandra Bolszewo START 10km WKS Flota Gdynia
25 Potracki Mateusz Rumia START 10km Parkrun Rumia opłacono dotpay
26 Doering Oliwia Reda START 10km Kreft Team opłacono dotpay
27 Kamiński Bartosz Gdynia START 10km @Ultravege opłacono dotpay
28 Ozrechowski Kamil Koszalin START 10km
29 Osowski Paweł Rumia START 10km Patriotyczny TPS Rumia opłacono dotpay
30 MROZOWSKI Przemysław WEJHEROWO START 10km
31 Romanowska Beata Gdynia START 10km Run Vegan Team
32 Naczk Marcin Rumia START 10km Parkrun Rumia opłacono dotpay
33 DETTLAFF IRENEUSZ GNIEŻDŻEWO START 10km OSP/LZS Gnieżdżewo opłacono dotpay
34 NOWAK Mirosław REDA START 10km opłacono dotpay
35 Lemanczyk Damian Gdańsk START 10km ST RUNNERS opłacono dotpay
36 Frymark Marcin Reda START 10km Norda Active Team opłacono dotpay
37 Kankowska Dominika Luzino START 10km GKS KASZUBY LUZINO opłacono
38 Kankowska Justyna Luzino START 10km GKS KASZUBY LUZINO opłacono dotpay
39 Kankowski Paweł Luzino START 10km GKS KASZUBY LUZINO opłacono dotpay
40 Wojnarowska Weronika Gdynia START 10km opłacono dotpay
41 Kałaska Radosław Rewa START 10km opłacono dotpay
42 Hubert Jakub Pogórze START 10km 1wtravel.pl opłacono dotpay
43 Kujawski Grzegorz Puck START 10km opłacono dotpay
44 Żydkiewicz-Dopka Magdalena Rumia START 10km DWA SZYBKIE ŻUBRY TEAM opłacono dotpay
45 Szopa Cezary Gdynia START 10km opłacono dotpay
46 Szopa Małgorzata Gdynia START 10km Runeda opłacono dotpay
47 Szopa Marek Szopa Gdynia START 10km Runeda opłacono dotpay
48 Niemczycka Magdalena Gdynia START 10km BBL Gdynia opłacono dotpay
49 Gawlikowski Robert Reda START 10km Motywatornia Team opłacono dotpay
50 Kozłów Wojciech Gdańsk START 10km LKS Zantyr Sztum opłacono dotpay
51 Jednachowski Marcin Puck START 10km opłacono dotpay
52 Jednachowski Krzysztof Puck START 10km opłacono dotpay
53 Kasprzak Daniel Gdynia START 10km opłacono dotpay
54 Ćwikowski Kamil Augustów START 10km opłacono dotpay
55 Wegner Beata Lębork START 10km #MT8 opłacono dotpay
56 Czecholiński Michał Gdynia START 10km opłacono dotpay
57 Szczypior Leszek Wejherowo START 10km ST RUNNERS opłacono dotpay
58 Kupper Agnieszka Rumia START 10km opłacono dotpay
59 górski marcin gdynia START 10km bbl gdynia opłacono dotpay
60 Roś Jakub Roś Rumia START 10km opłacono dotpay
61 Pęśko Michał Gdańsk START 10km opłacono dotpay
62 Sudoł Michał Wejherowo START 10km Lubi3 Z4pierda1ac opłacono dotpay
63 Rzymowski Mariusz Wejherowo START 10km Lubi3 Z4pierda1ac opłacono dotpay
64 Kańtoch Weronika Reda START 10km Runeda/ Team kreft opłacono
65 Ornal Mirek Wejherowo START 10km Motywatornia Team opłacono dotpay
66 Owczarek Jacek Kosakowo START 10km opłacono
67 Owczarek Katarzyna Kosakowo START 10km opłacono dotpay
68 Oberzig Tomasz Reda START 10km ST RUNNERS opłacono
69 Wąsik Bartłomiej Gdańsk START 10km opłacono dotpay
70 Daduń Robert Reda START 10km Runeda opłacono dotpay
71 Buczkowski Damian Władysławowo START 10km Biegamy Razem Władysławowo opłacono dotpay
72 Hilla Paulina Bożepole Wielkie START 10km opłacono dotpay
73 Gładkowski Grzegorz Reda START 10km BigYellowFoot Adventure team opłacono dotpay
74 Cichoń Maciej Reda START 10km 42.195 Wejherowo opłacono dotpay
75 Tołodziecka Agnieszka Żelistrzewo START 10km ByleDoMety opłacono dotpay
76 Baran Józef reda START 10km opłacono dotpay
77 Izydorczak Michał GDYNIA START 10km opłacono dotpay
78 Tołodziecki Marcin Żelistrzewo START 10km ByleDoMety opłacono dotpay
79 Kasprzak Marek Gdynia START 10km biegamyrazem.pl opłacono
80 Piekut Łukasz Wejherowo START 10km Motywatornia Team opłacono dotpay
81 Popowicz-Prena Sylwia Reda START 10km Kaszubskie dziki / Prency na trasie opłacono dotpay
82 Prena Sławomir Gościcino START 10km Kaszubskie dziki / Prency na trasie opłacono dotpay
83 Dąbrowska Aleksandra Bolszewo START 10km Run Babys opłacono dotpay
84 Płocki Adam Reda START 10km Runeda opłacono dotpay
85 Suchoparski Szczepan Suchoparski Gdynia START 10km opłacono dotpay
86 Sulikowski Jakub Wejherowo START 10km opłacono dotpay
87 Szymański Mateusz Władysławowo START 10km opłacono dotpay
88 Kowalski Waldemar Borkowo START 10km Leasing Polski Team opłacono dotpay
89 Albiniak Przemysław Wejherowo START 10km Wymiatacze opłacono
90 Pusdrowska Agnieszka Reda START 10km Runeda opłacono
91 Pusdrowski Michał Reda START 10km Runeda / RunnerFromReda opłacono
92 SŁUPEK Jacek Hel START 10km Helskie Morsy opłacono dotpay
93 Orlikowski Tadeusz Gdynia START 10km Parkrun Gdynia opłacono dotpay
94 WRZOS Krzysztof WŁADYSŁAWOWO START 10km Virtual Runner Club opłacono dotpay
95 Krym Arkadiusz Gdańsk START 10km Fitness Leon opłacono dotpay
96 Wardziński Paweł Braniewo START 10km Rim Tim Team Runers opłacono dotpay
97 Janowicz Anna Władysławowo START 10km Biegamy Razem Władysławowo/ VIRTUAL RUNNER CLUB opłacono dotpay
98 Litwin Jarosław Rumia START 10km opłacono dotpay
99 Rychert Anna Gowino START 10km Athletic Apollo opłacono dotpay
100 LABUDDA MIROSŁAW RUMIA START 10km MTB - Małe Trójmiasto Biega opłacono dotpay


Wyświetleń: 4195

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ