Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Okrój Arek | Reda | Polska | START 10km | Team Kreft | opłacono on-line |
102 | Kreft Daniel | Reda | Polska | START 10km | Team kreft | opłacono on-line |
103 | Kempczyński Piotr | Gdynia | Polska | START 10km | Husaria RUN Gdynia | opłacono on-line |
104 | Miler Beata | Luzino | Polska | START 10km | opłacono on-line | |
105 | Zając Marek | Reda | Polska | START 10km | opłacono on-line | |
106 | Król Maciej | Reda | Polska | START 10km | WiRan Team | opłacono on-line |
107 | Bogusz Tomasz | Gdynia | Polska | START 10km | opłacono on-line | |
108 | Mierzwa Łukasz | Reda | Polska | START 10km | Runeda | opłacono on-line |
109 | Klarecki Adrian | Reda | Polska | START 10km | WiRan / AstMa Team | opłacono on-line |
110 | Szreder Bożena | Rumia | Polska | START 10km | opłacono on-line | |
111 | Matusiak Bartłomiej | Reda | Polska | START 10km | jedynka Reda | opłacono on-line |
112 | Kollek-Wittbrodt Lidia | Władysławowo | Polska | START 10km | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
113 | Littwin Marek | Reda | Polska | START 10km | RUNEDA | opłacono on-line |
114 | Grądzka Justyna | Piaseczno | Polska | START 10km | opłacono on-line | |
115 | Kowalski Piotr | Wejherowo | Polska | START 10km | LIDL RUN TEAM | opłacono on-line |
116 | Ostojski Dawid | Reda | Polska | START 10km | ZSP nr 2Elektryk Wejherowo | opłacono on-line |
117 | mielcarek Izabela mielcarek | Reda | Polska | START 10km | Tosiaczkowo Team/ Runeda | opłacono on-line |
118 | Siwiela Mateusz | Reda | Polska | START 10km | Runeda/ciagniewilkadolasu.pl | opłacono on-line |
119 | żARDECKI PAWEŁ | Reda | Polska | START 10km | Runeda | opłacono on-line |
120 | Szarko Maciej | Elbląg | Polska | START 10km | opłacono on-line | |
121 | Nowak Monika | Gdynia | Polska | START 10km | opłacono on-line | |
122 | Domżalska Wioletta | Rumia | Polska | START 10km | Parkrun Rumia | opłacono on-line |
123 | Tuwalska Elżbieta | Gdańsk | Polska | START 10km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
124 | Witczak Grzegorz | Gdynia | Polska | START 10km | opłacono on-line | |
125 | Mączkowska Wioletta | Reda | Polska | START 10km | JAtrenuje | opłacono on-line |
126 | Błaszczyk-Parka Anna | Gdynia | Polska | START 10km | opłacono on-line | |
127 | HINC-ZARDECKA Natalia | Reda | Polska | START 10km | Runeda | opłacono on-line |
128 | Tocha Michał | Reda | Polska | START 10km | opłacono on-line | |
129 | Gojke Dawid | Władysławowo | Polska | START 10km | 43 Batalion Saperów Rozewie | opłacono on-line |
130 | Tuwalska Małgorzata | Gdańsk | Polska | START 10km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
131 | Muszyńska Małgorzata | Reda | Polska | START 10km | RUNEDA | opłacono on-line |
132 | Kreft Bogumił | Rumia | Polska | START 10km | Team Kreft | opłacono on-line |
133 | Ruczyński Maciej | Rumia | Polska | START 10km | MR Team | opłacono on-line |
134 | WIŚNIEWSKA Ewa | Rumia | Polska | START 10km | DWA SZYBKIE ŻUBRY TEAM | opłacono on-line |
135 | Cieślak Bartosz | Żelistrzewo | Polska | START 10km | opłacono on-line | |
136 | Koryzma Arkadiusz | Siemirowice | Polska | START 10km | Morska Jednostka Rakietowa | opłacono on-line |
137 | Tomas Marzena | Syrynia | Polska | START 10km | Radlinioki w biegu | opłacono on-line |
138 | Moska Dawid | Wejherowo | Polska | START 10km | opłacono on-line | |
139 | Kruszyńska Magdalena | Gdynia | Polska | START 10km | biegamyrazem.pl | opłacono on-line |
140 | Stańco Mariola | Głuchołazy | Polska | START 10km | opłacono on-line | |
141 | Smyk Kamil | Bolszewo | Polska | START 10km | opłacono on-line | |
142 | Szadura Magdalena | Reda | Polska | START 10km | ZakochaniTeam | opłacono on-line |
143 | Szadura Paweł | Reda | Polska | START 10km | ZakochaniTeam | opłacono on-line |
144 | Kłonica Piotr | Reda | Polska | START 10km | opłacono on-line | |
145 | Myślisz Bartosz | Hel | Polska | START 10km | opłacono on-line | |
146 | Grubba Rafał | Reda | Polska | START 10km | Vestigia InO | opłacono on-line |
147 | Suchorz Justyna | Pierwoszyno | Polska | START 10km | opłacono on-line | |
148 | Kowalski Darek | Reda | Polska | START 10km | NeoEdo | opłacono on-line |
149 | JAKUSZ PRZEMYSŁAW | WEJHEROWO | Polska | START 10km | opłacono on-line | |
150 | Turkowska Marlena | Reda | Polska | START 10km | Turki Biegają | opłacono on-line |
151 | Kwiatkowski Wiesław | Reda | Polska | START 10km | MarWoj | opłacono on-line |
152 | Turkowski Andrzej | Reda | Polska | START 10km | MarWoj | opłacono on-line |
153 | Furtak Leszek | Wejherowo | Polska | START 10km | niezrzeszony | opłacono on-line |
154 | Żuk Robert | Reda | Polska | START 10km | opłacono on-line | |
155 | Smółkowski Marcin | Rumia | Polska | START 10km | RumiaRunner | opłacono on-line |
156 | SAŁEK ALICJA | RUMIA | Polska | START 10km | opłacono on-line | |
157 | Kościelski Mariusz | Gdynia | Polska | START 10km | COM-DKM | opłacono on-line |
158 | Lange Małgorzata | Gościcino | Polska | START 10km | opłacono on-line | |
159 | Klopotek Claudia | Gdynia | Polska | START 10km | opłacono on-line | |
160 | Wenta Michał | Gdynia | Polska | START 10km | opłacono on-line | |
161 | Młodzińska Małgorzata | Rumia | Polska | START 10km | ASCONI POLSKA | opłacono on-line |
162 | Jakusz Anna | Wejherowo | Polska | START 10km | opłacono on-line | |
163 | KAWUCHA MIROSŁAW | GDYNIA | Polska | START 10km | KRS FORMOZA | opłacono on-line |
164 | ŻABIEŁOWICZ ADAM | REDA | Polska | START 10km | Motywatornia Team | opłacono on-line |
165 | ŻABIEŁOWICZ ANNA | REDA | Polska | START 10km | Mamy- Biegamy/Motywatornia Team | opłacono on-line |
166 | Milka Adam | Wejherowo | Polska | START 10km | opłacono on-line | |
167 | Stupak Małgorzata | Gdynia | Polska | START 10km | opłacono on-line | |
168 | Zalewski Konrad | Gdynia | Polska | START 10km | opłacono on-line | |
169 | Zasada Joanna | Mosty | Polska | START 10km | Wymiatacze | opłacono |
170 | wieczerzak daniel | reda | Polska | START 10km | opłacono on-line | |
171 | BERNACKI Jacek | Połchowo | Polska | START 10km | KRS FORMOZA | opłacono on-line |
172 | Skurtys Karolina | Reda | Polska | START 10km | opłacono on-line | |
173 | Ziomek Piotr | Rumia | Polska | START 10km | opłacono on-line | |
174 | Bagiński Krzysztof | Rumia | Polska | START 10km | opłacono on-line | |
175 | Kreft Krzysztof | Reda | Polska | START 10km | Team Kreft | opłacono on-line |
176 | Mikołajewski Robert Mikołajewski | rumia | Polska | START 10km | opłacono on-line | |
177 | Czaplicki Sławomir | Reda | Polska | START 10km | Runeda | opłacono on-line |
178 | Pietrzycka Renia | REDA | Polska | START 10km | Runeda | opłacono on-line |
179 | pietrzycki slawek | reda | Polska | START 10km | Runeda | opłacono on-line |
180 | Rumiński Rafał | Reda | Polska | START 10km | Runeda | opłacono on-line |
181 | Wegner Kamila | Reda | Polska | START 10km | RUNEDA | opłacono on-line |
182 | Grochowski Marcin | Rumia | Polska | START 10km | Runeda | opłacono on-line |
183 | Czerczak Andrzej | Warszawa | Polska | START 10km | opłacono on-line | |
184 | Fobke Feliks | Gdynia | Polska | START 10km | Fighting Bikers Gdynia | opłacono on-line |
185 | Wittbrodt Marcin | Gdynia | Polska | START 10km | Fighting Bikers Gdynia | opłacono on-line |
186 | Borawski Marcin | Gdynia | Polska | START 10km | Fighting Bikers Gdynia | opłacono on-line |
187 | Podwysocka Dominika | Pruszcz Gdański | Polska | START 10km | Pruszcz Biega | minął termin płatności |
188 | Pieńkowski Tomasz | Gdańsk | Polska | START 10km | RINGRAIDERS SAKO GDYNIA | minął termin płatności |
189 | Wojdan Miroslaw | Gdynia | Polska | START 10km | Boot Camp Polska Gdynia | minął termin płatności |
190 | Pietruszkiewicz Krzysztof | Celbowo | Polska | START 10km | Zdrowie na bank | minął termin płatności |
191 | Sertel Ula | Gdańsk | Polska | START 10km | LOTOS Team | minął termin płatności |
192 | Bujak Aleksandra | Bolszewo | Polska | START 10km | WKS Flota Gdynia | minął termin płatności |
193 | Cymański Kamil | Wejherowo | Polska | START 10km | minął termin płatności | |
194 | Wiśniewska Sandra | Gdynia | Polska | START 10km | minął termin płatności | |
195 | Gładkowski Grzegorz | Reda | Polska | START 10km | BigYellowFoot Adventure team | minął termin płatności |
196 | Cichoń Maciej | Reda | Polska | START 10km | 42.195 Wejherowo | minął termin płatności |
197 | browarczyk-bogdziewicz Telimena | reda | Polska | START 10km | uks reda | minął termin płatności |
198 | Kutzmer Marcin | Godętowo | Polska | START 10km | LTS LĘBORK | minął termin płatności |
199 | Gawin Rafał | kościerzyna | Polska | START 10km | minął termin płatności | |
200 | Cymański Kamil | Wejherowo | Polska | START 10km | minął termin płatności |
Wyświetleń: 8602