V Redzki Bieg o puchar Marszałka woj. Pomorskiego Mieczysława Struka

Wyniki 10 km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x
1 88 GARSKI DAWID M 1 M 0-29 BYTÓW ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 10km 0:34:53 17.20 [km/h]
2 72 KUJAWSKI GRZEGORZ M 2 M 40-49 PUCK 10km 0:35:32 16.89 [km/h]
3 159 WARDZIŃSKI PAWEŁ M 3 M 30-39 BRANIEWO RIM TIM TEAM RUNERS 10km 0:36:21 16.51 [km/h]
4 8 BOGUSZ TOMASZ M 4 M 30-39 1 GDYNIA 10km 0:37:32 15.99 [km/h]
5 197 OSEŃKO ADAM M 5 M 30-39 2 WEJHEROWO MAJA TEAM 10km 0:37:51 15.85 [km/h]
6 190 MAZUR ANDRZEJ M 6 M 40-49 1 BOJANO KM PSP GDYNIA/ZANTYR SZTUM 10km 0:38:02 15.78 [km/h]
7 189 KARPIŃSKI ŁUKASZ M 7 M 30-39 3 KRAKÓW 10km 0:38:26 15.61 [km/h]
8 82 MATUSIAK BARTŁOMIEJ M 8 M 40-49 2 REDA JEDYNKA REDA 10km 0:38:59 15.39 [km/h]
9 171 ZALEWSKI KONRAD M 9 M 30-39 4 GDYNIA 10km 0:39:10 15.32 [km/h]
10 63 KOWALSKI WALDEMAR M 10 M 30-39 5 BORKOWO LEASING POLSKI TEAM 10km 0:39:13 15.30 [km/h]
11 183 SMEJA PRZEMYSŁAW M 11 M 30-39 6 REDA RUNEDA 10km 0:39:19 15.26 [km/h]
12 98 OBERZIG TOMASZ M 12 M 30-39 7 REDA ST RUNNERS 10km 0:39:33 15.17 [km/h]
13 164 WIECZERZAK DANIEL M 13 M 30-39 8 REDA 10km 0:39:44 15.10 [km/h]
14 158 TUWALSKA MAŁGORZATA K 1 K 30-39 GDAŃSK LKS ZANTYR SZTUM 10km 0:39:53 15.04 [km/h]
15 90 MOSKA DAWID M 14 M 30-39 9 WEJHEROWO 10km 0:40:30 14.81 [km/h]
16 196 KONIECZKI DARIUSZ M 15 M 40-49 3 WEJHEROWO POMORSKI TEAM BIEGOWY 10km 0:40:48 14.71 [km/h]
17 38 JAKUSZ PRZEMYSŁAW M 16 M 30-39 10 WEJHEROWO 10km 0:41:12 14.56 [km/h]
18 11 CICHOŃ MACIEJ M 17 M 40-49 4 REDA 42.195 WEJHEROWO 10km 0:41:18 14.53 [km/h]
19 60 KOŚCIELSKI MARIUSZ M 18 M 50+ 1 GDYNIA COM-DKM 10km 0:41:28 14.47 [km/h]
20 52 KAWUCHA MIROSŁAW M 19 M 40-49 5 GDYNIA KRS FORMOZA 10km 0:41:42 14.39 [km/h]
21 54 KLARECKI ADRIAN M 20 M 40-49 6 REDA WIRAN / ASTMA TEAM 10km 0:41:44 14.38 [km/h]
22 69 KRÓL MACIEJ M 21 M 40-49 7 REDA WIRAN TEAM 10km 0:41:44 14.38 [km/h]
23 157 TUWALSKA ELŻBIETA K 2 K 30-39 GDAŃSK LKS ZANTYR SZTUM 10km 0:42:04 14.26 [km/h]
24 118 POTRACKI MATEUSZ M 22 M 0-29 1 RUMIA PARKRUN RUMIA 10km 0:42:05 14.26 [km/h]
25 161 WEGNER BEATA K 3 K 0-29 LĘBORK #MT8 10km 0:42:06 14.25 [km/h]
26 101 ORNAL MIREK M 23 M 50+ 2 WEJHEROWO MOTYWATORNIA TEAM 10km 0:42:27 14.13 [km/h]
27 110 PIETRZYCKI SLAWEK M 24 M 40-49 8 REDA RUNEDA 10km 0:42:35 14.09 [km/h]
28 192 DUDA KRZYSZTOF M 25 M 40-49 9 MIKOŁÓW SILESIA RUNNING TEAM 10km 0:42:42 14.05 [km/h]
29 28 GOJKE DAWID M 26 M 30-39 11 WŁADYSŁAWOWO 43 BATALION SAPERÓW ROZEWIE 10km 0:42:44 14.04 [km/h]
30 48 KANKOWSKI PAWEŁ M 27 M 30-39 12 LUZINO GKS KASZUBY LUZINO 10km 0:43:16 13.87 [km/h]
31 5 BARAN JÓZEF M 28 M 40-49 10 REDA 10km 0:43:21 13.84 [km/h]
32 144 SZARKO MACIEJ M 29 M 40-49 11 ELBLĄG 10km 0:43:25 13.82 [km/h]
33 199 SOBCZYK BARBARA K 4 K 30-39 1 WROCŁAW KB SOBÓTKA 10km 0:43:34 13.77 [km/h]
34 168 WOJNAROWSKA WERONIKA K 5 K 30-39 2 GDYNIA 10km 0:43:34 13.77 [km/h]
35 64 KOZŁÓW WOJCIECH M 30 M 50+ 3 GDAŃSK LKS ZANTYR SZTUM 10km 0:43:45 13.71 [km/h]
36 57 KOLIŃSKI KRZYSZTOF M 31 M 30-39 13 LIPUSZ 10km 0:43:52 13.68 [km/h]
37 62 KOWALSKI PIOTR M 32 M 0-29 2 WEJHEROWO LIDL RUN TEAM 10km 0:43:52 13.68 [km/h]
38 146 SZOPA CEZARY M 33 M 0-29 3 GDYNIA 10km 0:43:54 13.67 [km/h]
39 41 JEDNACHOWSKI KRZYSZTOF M 34 M 0-29 4 PUCK 10km 0:43:56 13.66 [km/h]
40 96 NOWAK MIROSŁAW M 35 M 50+ 4 REDA 10km 0:44:02 13.63 [km/h]
41 108 PIEKUT ŁUKASZ M 36 M 30-39 14 WEJHEROWO MOTYWATORNIA TEAM 10km 0:44:12 13.57 [km/h]
42 45 KAMIŃSKI BARTOSZ M 37 M 0-29 5 GDYNIA @ULTRAVEGE 10km 0:44:12 13.57 [km/h]
43 121 PUSDROWSKI MICHAŁ M 38 M 30-39 15 REDA RUNEDA / RUNNERFROMREDA 10km 0:44:22 13.52 [km/h]
44 20 DETTLAFF IRENEUSZ M 39 M 40-49 12 GNIEŻDŻEWO OSP/LZS GNIEŻDŻEWO 10km 0:44:30 13.48 [km/h]
45 134 SMYK KAMIL M 40 M 30-39 16 BOLSZEWO 10km 0:44:38 13.44 [km/h]
46 193 CZAJA ANDRZEJ M 41 M 50+ 5 ŁĘCZYCE 10km 0:44:40 13.43 [km/h]
47 94 NACZK MARCIN M 42 M 40-49 13 RUMIA PARKRUN RUMIA 10km 0:44:57 13.35 [km/h]
48 170 ZAJĄC MAREK M 43 M 30-39 17 REDA 10km 0:45:11 13.28 [km/h]
49 142 MROZOWSKI PRZEMYSŁAW M 44 M 40-49 14 WEJHEROWO 0 10km 0:45:18 13.25 [km/h]
50 126 RZYMOWSKI MARIUSZ M 45 M 30-39 18 WEJHEROWO LUBI3 Z4PIERDA1AC 10km 0:45:23 13.22 [km/h]
51 59 KORYZMA ARKADIUSZ M 46 M 30-39 19 SIEMIROWICE MORSKA JEDNOSTKA RAKIETOWA 10km 0:45:26 13.21 [km/h]
52 107 PĘŚKO MICHAŁ M 47 M 40-49 15 GDAŃSK 10km 0:45:32 13.18 [km/h]
53 14 CZARNOWSKI KRZYSZTOF M 48 M 30-39 20 REDA FABRYKADOBREJZABAWY.PL 10km 0:45:34 13.17 [km/h]
54 44 KAŁASKA RADOSŁAW M 49 M 40-49 16 REWA 10km 0:45:36 13.16 [km/h]
55 200 CYBULA PAWEL M 50 M 0-29 6 KAZIMIERZ RUMIA 10km 0:45:45 13.11 [km/h]
56 65 KREFT BOGUMIŁ M 51 M 40-49 17 RUMIA TEAM KREFT 10km 0:45:53 13.08 [km/h]
57 125 RYCHERT ANNA K 6 K 30-39 3 GOWINO ATHLETIC APOLLO 10km 0:46:07 13.01 [km/h]
58 85 MIERZWA ŁUKASZ M 52 M 30-39 21 REDA RUNEDA 10km 0:46:12 12.99 [km/h]
59 71 KRYM ARKADIUSZ M 53 M 40-49 18 GDAŃSK FITNESS LEON 10km 0:46:16 12.97 [km/h]
60 18 DADUŃ ROBERT M 54 M 50+ 6 REDA RUNEDA 10km 0:46:35 12.88 [km/h]
61 34 HINC-ZARDECKA NATALIA K 7 K 30-39 4 REDA RUNEDA 10km 0:46:35 12.88 [km/h]
62 123 RUCZYŃSKI MACIEJ M 55 M 50+ 7 RUMIA MR TEAM 10km 0:46:38 12.87 [km/h]
63 29 GÓRSKI MARCIN M 56 M 40-49 19 GDYNIA BBL GDYNIA 10km 0:46:46 12.83 [km/h]
64 182 MARKOWICZ ROBERT M 57 M 40-49 20 RAWA MAZOWIECKA 10km 0:46:57 12.78 [km/h]
65 119 PRENA SŁAWOMIR M 58 M 30-39 22 GOŚCICINO KASZUBSKIE DZIKI / PRENCY NA TRASIE 10km 0:46:57 12.78 [km/h]
66 106 OWCZAREK KATARZYNA K 8 K 40-49 1 KOSAKOWO 10km 0:47:02 12.76 [km/h]
67 104 OSTOJSKI DAWID M 59 M 0-29 7 REDA ZSP NR 2ELEKTRYK WEJHEROWO 10km 0:47:08 12.73 [km/h]
68 23 FOBKE FELIKS M 60 M 0-29 8 GDYNIA FIGHTING BIKERS GDYNIA 10km 0:47:14 12.70 [km/h]
69 68 KREFT KRZYSZTOF M 61 M 40-49 21 REDA TEAM KREFT 10km 0:47:21 12.67 [km/h]
70 137 SUCHOPARSKI SZCZEPAN M 62 M 0-29 9 GDYNIA 10km 0:47:45 12.57 [km/h]
71 140 SULIKOWSKI JAKUB M 63 M 30-39 23 WEJHEROWO 10km 0:47:52 12.53 [km/h]
72 55 KLOPOTEK CLAUDIA K 9 K 0-29 1 GDYNIA 10km 0:48:03 12.49 [km/h]
73 35 HUBERT JAKUB M 64 M 30-39 24 POGÓRZE 1WTRAVEL.PL 10km 0:48:05 12.48 [km/h]
74 3 BAGIŃSKI KRZYSZTOF M 65 M 30-39 25 RUMIA 10km 0:48:07 12.47 [km/h]
75 67 KREFT ŁUKASZ M 66 M 30-39 26 REDA RUNEDA/KPW GDYNIA 10km 0:48:11 12.45 [km/h]
76 99 OKRÓJ AREK M 67 M 30-39 27 REDA TEAM KREFT 10km 0:48:11 12.45 [km/h]
77 66 KREFT DANIEL M 68 M 30-39 28 REDA TEAM KREFT 10km 0:48:19 12.42 [km/h]
78 143 SZALK TOMASZ M 69 M 40-49 22 REDA AMBITIOUS RUNNERS TEAM/ RUNEDA 10km 0:48:20 12.41 [km/h]
79 175 ŻABIEŁOWICZ ANNA K 10 K 40-49 2 REDA MAMY- BIEGAMY/MOTYWATORNIA TEAM 10km 0:48:21 12.41 [km/h]
80 122 ROŚ JAKUB ROŚ M 70 M 0-29 10 RUMIA 10km 0:48:32 12.36 [km/h]
81 22 DOMŻALSKA WIOLETTA K 11 K 40-49 3 RUMIA PARKRUN RUMIA 10km 0:48:44 12.31 [km/h]
82 6 BERNACKI JACEK M 71 M 40-49 23 POŁCHOWO KRS FORMOZA 10km 0:49:00 12.24 [km/h]
83 81 OLSZEWSKI KAROL M 72 M 30-39 29 KĘBŁOWO 10km 0:49:06 12.22 [km/h]
84 43 KALANDYK ŁUKASZ M 73 M 30-39 30 WEJHEROWO AIC TEAM 10km 0:49:25 12.14 [km/h]
85 80 LITTWIN MAREK M 74 M 50+ 8 REDA RUNEDA 10km 0:49:28 12.13 [km/h]
86 135 STAŃCO MARIOLA K 12 K 30-39 5 GŁUCHOŁAZY 10km 0:49:32 12.11 [km/h]
87 40 JARZĘBIŃSKI PIOTR M 75 M 30-39 31 WEJHEROWO 10km 0:49:34 12.10 [km/h]
88 75 LABUDDA MIROSŁAW M 76 M 50+ 9 RUMIA MTB - MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA 10km 0:49:36 12.10 [km/h]
89 187 ZARZYCKI KRZYSZTOF M 77 M 30-39 32 REDA DOB 241 10km 0:49:46 12.06 [km/h]
90 31 PILECKA MAŁGORZATA K 13 K 40-49 4 RUMIA RUNEDA 10km 0:49:50 12.04 [km/h]
91 49 KAŃTOCH WERONIKA K 14 K 30-39 6 REDA RUNEDA/ TEAM KREFT 10km 0:49:52 12.03 [km/h]
92 133 BIESZKE IZABELA K 15 K 30-39 7 MOSTY 10km 0:49:53 12.03 [km/h]
93 154 TOMAS MARZENA K 16 K 30-39 8 SYRYNIA RADLINIOKI W BIEGU 10km 0:49:54 12.02 [km/h]
94 19 DĄBROWSKA ALEKSANDRA K 17 K 40-49 5 BOLSZEWO RUN BABYS 10km 0:49:55 12.02 [km/h]
95 4 BALCEROWICZ MACIEJ M 78 M 40-49 24 GDYNIA ARKA GDYNIA 10km 0:49:55 12.02 [km/h]
96 174 ŻABIEŁOWICZ ADAM M 79 M 40-49 25 REDA MOTYWATORNIA TEAM 10km 0:49:57 12.01 [km/h]
97 191 RORAF MAGDALENA K 18 K 0-29 2 CELBOWO TEAM KREFT 10km 0:50:05 11.98 [km/h]
98 27 GŁADKOWSKI GRZEGORZ M 80 M 30-39 33 REDA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 10km 0:50:08 11.97 [km/h]
99 26 GAWLIKOWSKI ROBERT M 81 M 40-49 26 REDA MOTYWATORNIA TEAM 10km 0:50:10 11.96 [km/h]
100 151 TOCHA MICHAŁ M 82 M 30-39 34 REDA 10km 0:50:15 11.94 [km/h]
101 97 NOWAK MONIKA K 19 K 0-29 3 GDYNIA 10km 0:50:16 11.94 [km/h]
102 100 ORLIKOWSKI TADEUSZ M 83 M 50+ 10 GDYNIA PARKRUN GDYNIA 10km 0:50:26 11.90 [km/h]
103 185 JUNIK KRZYSZTOF M 84 M 40-49 27 REDA PKP SKM W TROJMIESCIE 10km 0:50:29 11.89 [km/h]
104 176 ŻARDECKI PAWEŁ M 85 M 30-39 35 REDA RUNEDA 10km 0:50:40 11.84 [km/h]
105 162 WEGNER KAMILA K 20 K 30-39 9 REDA RUNEDA 10km 0:50:41 11.84 [km/h]
106 91 MROCZEK SYLWIA K 21 K 40-49 6 RUMIA PARKRUN RUMIA 10km 0:50:49 11.81 [km/h]
107 139 SUDOŁ MICHAŁ M 86 M 30-39 36 WEJHEROWO LUBI3 Z4PIERDA1AC 10km 0:50:51 11.80 [km/h]
108 198 BUJAK JANUSZ M 87 M 40-49 28 GDYNIA 10km 0:50:52 11.80 [km/h]
109 89 MŁODZIŃSKA MAŁGORZATA K 22 K 40-49 7 RUMIA ASCONI POLSKA 10km 0:51:03 11.75 [km/h]
110 150 SZYMAŃSKI MATEUSZ M 88 M 0-29 11 WŁADYSŁAWOWO 10km 0:51:06 11.74 [km/h]
111 103 OSOWSKI WOJCIECH M 89 M 0-29 12 RUMIA ATC CARGO TEAM 10km 0:51:13 11.71 [km/h]
112 7 BŁASZCZYK-PARKA ANNA K 23 K 0-29 4 GDYNIA 10km 0:51:15 11.71 [km/h]
113 194 NIEDBAŁA IRENEUSZ M 90 M 50+ 11 WEJHEROWO 10km 0:51:22 11.68 [km/h]
114 115 PODOLSKA JOANNA K 24 K 30-39 10 ELBLAG 10km 0:51:23 11.68 [km/h]
115 15 CZECHOLIŃSKI MICHAŁ M 91 M 30-39 37 GDYNIA 10km 0:51:26 11.67 [km/h]
116 160 WĄSIK BARTŁOMIEJ M 92 M 0-29 13 GDAŃSK 10km 0:51:40 11.61 [km/h]
117 130 BIESZKE RAFAŁ M 93 M 30-39 38 MOSTY 10km 0:51:56 11.55 [km/h]
118 56 KŁONICA PIOTR M 94 M 40-49 29 REDA 10km 0:52:11 11.50 [km/h]
119 86 KARWOWSKI KRYSTIAN M 95 M 30-39 39 MOSTY 10km 0:52:17 11.48 [km/h]
120 93 CIESZYŃSKI PIOTR M 96 M 40-49 30 RUMIA 10km 0:52:27 11.44 [km/h]
121 128 SCHMIDT JANUSZ M 97 M 40-49 31 POŁCZYNO BIEGAM Z ŻONĄ :) 10km 0:52:32 11.42 [km/h]
122 166 WITCZAK GRZEGORZ M 98 M 30-39 40 GDYNIA 10km 0:52:35 11.41 [km/h]
123 77 STENKA TOMASZ M 99 M 0-29 14 REDA 0 10km 0:52:47 11.37 [km/h]
124 36 IZYDORCZAK MICHAŁ M 100 M 0-29 15 GDYNIA 10km 0:52:47 11.37 [km/h]
125 131 SKURTYS KAROLINA K 25 K 30-39 11 REDA 10km 0:52:57 11.33 [km/h]
126 153 TOŁODZIECKI MARCIN M 101 M 40-49 32 ŻELISTRZEWO BYLEDOMETY 10km 0:53:01 11.32 [km/h]
127 152 TOŁODZIECKA AGNIESZKA K 26 K 40-49 8 ŻELISTRZEWO BYLEDOMETY 10km 0:53:01 11.32 [km/h]
128 47 KANKOWSKA JUSTYNA K 27 K 30-39 12 LUZINO GKS KASZUBY LUZINO 10km 0:53:02 11.31 [km/h]
129 138 SUCHORZ JUSTYNA K 28 K 40-49 9 PIERWOSZYNO 10km 0:53:25 11.23 [km/h]
130 24 FRYMARK MARCIN M 102 M 30-39 41 REDA NORDA ACTIVE TEAM 10km 0:53:30 11.21 [km/h]
131 70 KRUSZYŃSKA MAGDALENA K 29 K 30-39 13 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 10km 0:53:34 11.20 [km/h]
132 132 SŁUPEK JACEK M 103 M 40-49 33 HEL HELSKIE MORSY 10km 0:53:42 11.17 [km/h]
133 102 OSOWSKI PAWEŁ M 104 M 0-29 16 RUMIA PATRIOTYCZNY TPS RUMIA 10km 0:53:44 11.17 [km/h]
134 42 JEDNACHOWSKI MARCIN M 105 M 0-29 17 PUCK 10km 0:53:55 11.13 [km/h]
135 124 RUMIŃSKI RAFAŁ M 106 M 40-49 34 REDA RUNEDA 10km 0:54:13 11.07 [km/h]
136 9 BORAWSKI MARCIN M 107 M 0-29 18 GDYNIA FIGHTING BIKERS GDYNIA 10km 0:54:20 11.04 [km/h]
137 33 HILLA PAULINA K 30 K 0-29 5 BOŻEPOLE WIELKIE 10km 0:54:27 11.02 [km/h]
138 116 PODOLSKI DAMIAN M 108 M 30-39 42 ELBLAG 10km 0:54:35 10.99 [km/h]
139 180 DALECKI BARTŁOMIEJ M 109 M 40-49 35 RUMIA 10km 0:54:43 10.97 [km/h]
140 46 KANKOWSKA DOMINIKA K 31 K 0-29 6 LUZINO GKS KASZUBY LUZINO 10km 0:54:44 10.96 [km/h]
141 148 SZOPA MAREK SZOPA K 32 K 40-49 10 GDYNIA RUNEDA 10km 0:54:56 10.92 [km/h]
142 79 LICAU KRZYSZTOF M 110 M 40-49 36 ROZŁAZINO KS ROZŁAZINO 10km 0:55:00 10.91 [km/h]
143 114 PŁOCKI ADAM M 111 M 30-39 43 REDA RUNEDA 10km 0:55:01 10.91 [km/h]
144 105 OWCZAREK JACEK M 112 M 40-49 37 KOSAKOWO 10km 0:55:01 10.91 [km/h]
145 53 KEMPCZYŃSKI PIOTR M 113 M 40-49 38 GDYNIA HUSARIA RUN GDYNIA 10km 0:55:11 10.87 [km/h]
146 92 MUSZYŃSKA MAŁGORZATA K 33 K 30-39 14 REDA RUNEDA 10km 0:55:14 10.86 [km/h]
147 167 WITTBRODT MARCIN M 114 M 0-29 19 GDYNIA FIGHTING BIKERS GDYNIA 10km 0:55:15 10.86 [km/h]
148 165 WIŚNIEWSKA EWA K 34 K 30-39 15 RUMIA DWA SZYBKIE ŻUBRY TEAM 10km 0:55:22 10.84 [km/h]
149 83 MĄCZKOWSKA WIOLETTA K 35 K 40-49 11 REDA JATRENUJE 10km 0:55:45 10.76 [km/h]
150 181 ŁĄTKOWSKA MAGDALENA K 36 K 30-39 16 RUMIA WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE 10km 0:55:51 10.74 [km/h]
151 95 NIEMCZYCKA MAGDALENA K 37 K 30-39 17 GDYNIA BBL GDYNIA 10km 0:55:56 10.73 [km/h]
152 2 AUGUSTYNIAK ANNA K 38 K 30-39 18 REDA 10km 0:56:38 10.59 [km/h]
153 184 KRASIŃSKA-MITURA EWA K 39 K 30-39 19 RUMIA 10km 0:56:46 10.57 [km/h]
154 39 JANOWICZ ANNA K 40 K 30-39 20 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO/ VIRTUAL RUNNER CLUB 10km 0:57:04 10.51 [km/h]
155 169 WRZOS KRZYSZTOF M 115 M 40-49 39 WŁADYSŁAWOWO VIRTUAL RUNNER CLUB 10km 0:57:04 10.51 [km/h]
156 113 PLEWIŃSKI RAFAŁ M 116 M 30-39 44 GDYNIA MAMY TO! 10km 0:57:30 10.43 [km/h]
157 25 FURTAK LESZEK M 117 M 50+ 12 WEJHEROWO NIEZRZESZONY 10km 0:57:51 10.37 [km/h]
158 58 KOLLEK-WITTBRODT LIDIA K 41 K 0-29 7 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 10km 0:57:57 10.35 [km/h]
159 111 PIOTROWICZ WOJCIECH M 118 M 40-49 40 POŁCZYNO 10km 0:58:15 10.30 [km/h]
160 127 SAŁEK ALICJA K 42 K 30-39 21 RUMIA 10km 0:58:38 10.23 [km/h]
161 1 ALBINIAK PRZEMYSŁAW M 119 M 30-39 45 WEJHEROWO WYMIATACZE 10km 0:58:46 10.21 [km/h]
162 73 KUPPER AGNIESZKA K 43 K 40-49 12 RUMIA 10km 0:58:51 10.20 [km/h]
163 195 MAJNA KAZIMIERZ M 120 M 50+ 13 GDYNIA PARKRUN GDYNIA 10km 0:58:54 10.19 [km/h]
164 16 CZERCZAK ANDRZEJ M 121 M 50+ 14 WARSZAWA 10km 0:59:00 10.17 [km/h]
165 179 MODZELEWSKA PATRYCJA K 44 K 30-39 22 REDA 10km 0:59:23 10.10 [km/h]
166 141 SZADURA MAGDALENA K 45 K 30-39 23 REDA ZAKOCHANITEAM 10km 0:59:32 10.08 [km/h]
167 32 GRUBBA RAFAŁ M 122 M 0-29 20 REDA VESTIGIA INO 10km 0:59:52 10.02 [km/h]
168 74 KWIATKOWSKI WIESŁAW M 123 M 50+ 15 REDA MARWOJ 10km 0:59:56 10.01 [km/h]
169 156 TURKOWSKI ANDRZEJ M 124 M 30-39 46 REDA MARWOJ 10km 0:59:56 10.01 [km/h]
170 155 TURKOWSKA MARLENA K 46 K 30-39 24 REDA TURKI BIEGAJĄ 10km 0:59:56 10.01 [km/h]
171 112 PIRYCKI TADEUSZ1 M 125 M 50+ 16 ROZŁAZINO-KARCZEMKI 10km 1:00:09 9.98 [km/h]
172 76 LANGE MAŁGORZATA K 47 K 0-29 8 GOŚCICINO 10km 1:00:15 9.96 [km/h]
173 186 CZARNY MACIEJ M 126 M 30-39 47 REDA CENTRUM ZDROWIA REDA 10km 1:00:26 9.93 [km/h]
174 109 PIETRZYCKA RENIA K 48 K 40-49 13 REDA RUNEDA 10km 1:00:37 9.90 [km/h]
175 120 PUSDROWSKA AGNIESZKA K 49 K 30-39 25 REDA RUNEDA 10km 1:01:08 9.81 [km/h]
176 13 CZAPLICKI SŁAWOMIR M 127 M 40-49 41 REDA RUNEDA 10km 1:01:08 9.81 [km/h]
177 188 BIESZK KAROLINA K 50 K 30-39 26 REDA DECATHLON RUMIA 10km 1:01:43 9.72 [km/h]
178 172 ZASADA JOANNA K 51 K 40-49 14 MOSTY WYMIATACZE 10km 1:02:13 9.64 [km/h]
179 87 KARWOWSKA DANUTA K 52 K 30-39 27 MOSTY 10km 1:03:04 9.51 [km/h]
180 147 SZOPA MAŁGORZATA K 53 K 40-49 15 GDYNIA RUNEDA 10km 1:03:27 9.46 [km/h]
181 129 SIKORA PIOTR M 128 M 0-29 21 LĘBORK KS ROZŁAZINO 10km 1:04:03 9.37 [km/h]
182 84 MIELCAREK IZABELA K 54 K 30-39 28 REDA TOSIACZKOWO TEAM/ RUNEDA 10km 1:04:08 9.36 [km/h]
183 78 LICAU ANETTA K 55 K 40-49 16 ROZŁAZINO KS ROZŁAZINO 10km 1:04:55 9.24 [km/h]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ