Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub KATEGORIA Do zapłaty
1 Ludwiniak Jakub Warszawa Biegi dzieci (D2 - urodz. 2011-2009)
2 Zawierucha Leszek Warszawa Marsz Nordic Walking NM opłacono on-line
3 Jankowska Irena Tłuszcz Marsz Nordic Walking opłacono on-line
4 Owczarska Barbara Tłuszcz Marsz Nordic Walking opłacono
5 Wicińska Janina Tłuszcz Marsz Nordic Walking opłacono
6 Kowalik Marta Tłuszcz Marsz Nordic Walking opłacono
7 Lach Alicja Tłuszcz Marsz Nordic Walking opłacono
8 Jankowska Joanna Tłuszcz Marsz Nordic Walking opłacono on-line
9 Kurek Marcin Duczki Bieg Główny M2 opłacono on-line
10 Kurek Jan Duczki Biegi dzieci (D2 - urodz. 2011-2009)
11 Derlacka Dorota Radzymin Bieg Główny K2 limit osiągnięty
12 Pręgowski GRZEGORZ Warszawa Bieg Główny Ekobiegi M3 opłacono on-line
13 Samsel Beatka Orło Bieg Główny TEAM Małkinia K1 opłacono on-line
14 Rosiński Arkadiusz Orło Bieg Główny WKB Meta Lubliniec M3 opłacono on-line
15 STOLARCZYK BOŻENA TŁUSZCZ Marsz Nordic Walking opłacono
16 KRYSIK WIESŁAWA TŁUSZCZ Marsz Nordic Walking opłacono on-line
17 WALIGÓRSKI Tomasz Marki Bieg Główny Markowi Biegacze M2 opłacono on-line
18 Szyszko Ewa Marki Bieg Główny MARKOWI BIEGACZE K2 opłacono on-line
19 Szulim Oliwia Ostrówek Biegi dzieci (D2 - urodz. 2011-2009)
20 Mielczarek Maja Marki Bieg Główny MARKOWI BIEGACZE K1 opłacono on-line
21 Mielczarek Maciek Marki Biegi dzieci (D3 - urodz. 2008-2006) MARKOWI BIEGACZE
22 Mielczarek Marek Marki Bieg Główny MARKOWI BIEGACZE M2 opłacono on-line
23 Przybysz Marek Tłuszcz Bieg Główny BÓBR TŁUSZCZ M2 opłacono on-line
24 Rutkowski Józef Tłuszcz Marsz Nordic Walking opłacono
25 Stryjek Jadwiga Tłuszcz Marsz Nordic Walking opłacono on-line
26 Kurek Jarosław Duczki Bieg Główny AZS WAT Warszawa M1 opłacono on-line
27 Deluga Magdalena Wyszków Bieg Główny KB Wyszków limit osiągnięty
28 Mielczarek Paweł Marki Bieg Główny MARKOWI BIEGACZE M2 opłacono on-line
29 Dobrzanski Maciej Marki Bieg Główny Markowi Biegacze M3 opłacono on-line
30 Bebenek Czeslaw Knurowiec Bieg Główny M4 opłacono on-line
31 Chrapek Piotr Warszawa Biegi dzieci (D3 - urodz. 2008-2006) Sp 298 Warszawa
32 Chrapek Krzysztof Warszawa Biegi dzieci (D2 - urodz. 2011-2009) Sp 298 Warszawa
33 Karczewski Wiktor Marki Bieg Główny MARKOWI BIEGACZE M2 opłacono on-line
34 Chojnowski Arkadiusz Wołomin Bieg Główny Zabiegany Wołomin M1 opłacono on-line
35 Rakowski Paweł Łysobyki Biegi dzieci (D2 - urodz. 2011-2009)
36 Szczurowski Filip Tłuszcz Biegi dzieci (D2 - urodz. 2011-2009)
37 Myśliwiec Mariusz Emilianów Bieg Główny M1 opłacono on-line
38 Bąk Jarek Stare Lipiny Bieg Główny Zabiegany Wołomin M2 opłacono on-line
39 Michalik Mariusz TŁUSZCZ Bieg Główny BÓBR TŁUSZCZ M2 opłacono
40 Kozak Krzysztof Blachownia Bieg Główny M2 opłacono on-line
41 Grzeszczyk Malwina Legionowo Bieg Główny K1 opłacono on-line
42 Kwiecień Jacek Marki Bieg Główny Markowi Biegacze M3 opłacono on-line
43 Kwiecień Szymon Marki Biegi dzieci (D2 - urodz. 2011-2009) Markowi Biegacze K1
44 Kwiecień Marek Marki Bieg Główny Markowi Biegacze M1 limit osiągnięty
45 Kur Igor Tłuszcz Biegi dzieci (D2 - urodz. 2011-2009)
46 Bajorek Jacek Wyszków Bieg Główny M2 opłacono on-line
47 Leśniakiewicz Dawid WARSZAWA Bieg Główny M1 opłacono on-line
48 Siadkowski Bartosz Marki Biegi dzieci (D1 - urodz. 2016-2012) limit osiągnięty
49 Madejczyk Mateusz Kobyłka Biegi dzieci (D4 - urodz. 2005-2003) Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka
50 Ślesiński Tomasz Tłuszcz Bieg Główny M1 limit osiągnięty
51 Marszałek Jerzy Warszawa Bieg Główny M3 opłacono on-line
52 Krysik Kamil Lipinki Bieg Główny Zabiegany Wołomin M1 opłacono on-line
53 Czechowski Jerzy warszawa Bieg Główny mza - warszawa M4 opłacono on-line
54 Wartałowicz Grzegorz Klaudyn Bieg Główny M1 opłacono on-line
55 BUDNIAK ALEKSANDRA WŁADYSŁAWOWO Marsz Nordic Walking opłacono on-line
56 Boruciak Adrian Wołomin Bieg Główny Zabiegany Wołomin M1 opłacono on-line
57 Zyśk Przemysław Tłuszcz Bieg Główny M1 opłacono on-line
58 Paź Jacek Tłuszcz Bieg Główny Bóbr Tłuszcz M2 opłacono on-line
59 Gałkowski Marcin Wołomin Bieg Główny Zabiegany Wołomin M2 opłacono on-line
60 Skrzeczkowski Wojciech Księżyki Bieg Główny Na Przełaj M2 opłacono on-line
61 Andrzejewski Tadeusz Warszawa Bieg Główny M4 opłacono
62 Kępczyński Janusz Ożarów Mazowiecki Bieg Główny M4 opłacono on-line
63 Lach Marta Warszawa Bieg Główny Slow Jogging Warszawa K2 opłacono on-line
64 Otto Zdzisława Warszawa Bieg Główny K3 opłacono on-line
65 Andrejew Agnieszka Ząbki Bieg Główny BÓBR TŁUSZCZ K2 opłacono on-line
66 Stach Mikołaj Radzymin Biegi dzieci (D2 - urodz. 2011-2009)
67 Radzki Marcin Tłuszcz Bieg Główny M2 opłacono on-line
68 Ostrowska Renata Tłuszcz Marsz Nordic Walking opłacono on-line
69 Ostrowski Sylwester Tłuszcz Marsz Nordic Walking opłacono on-line
70 Saks Krystian Jasienica Bieg Główny M1 opłacono on-line
71 Smoliński Rafał Przasnysz Bieg Główny Przasnysz M1 opłacono on-line
72 Puścian Mariusz Tłuszcz Bieg Główny M2 opłacono on-line
73 Czajkowski Robert Ostrówek Bieg Główny Kuźnia Triathlonu M2 limit osiągnięty
74 Pacek Marcinek Warszawa Biegi dzieci (D1 - urodz. 2016-2012) limit osiągnięty
75 Pacek Zuzia Warszawa Biegi dzieci (D2 - urodz. 2011-2009)
76 Pacek Monika Warszawa Bieg Główny K2 limit osiągnięty
77 Łebek Karolina Kobyłka Biegi dzieci (D4 - urodz. 2005-2003) ZOMBKI Team
78 Łebek Alicja Kobyłka Biegi dzieci (D2 - urodz. 2011-2009) ZOMBKI Team
79 Szeląg Tomasz Mińsk Mazowiecki Bieg Główny MKB Dreptak M2 opłacono on-line
80 Piszczek Marcelina Fiukały Biegi dzieci (D1 - urodz. 2016-2012) limit osiągnięty
81 Maćkowski Adrian Zagościniec Biegi dzieci (D1 - urodz. 2016-2012) limit osiągnięty
82 Maćkowski Radosław Zagościniec Biegi dzieci (D2 - urodz. 2011-2009)
83 Gawryś Monika Wolomin Bieg Główny Kobra K1 limit osiągnięty
84 Gąsiorek Marek Franciszków Bieg Główny M1 limit osiągnięty
85 Skorupa Kamil Kornelin Bieg Główny UKS FILIPIDES TERESIN M1 opłacono on-line
86 Świętoń Bartek Strachów Biegi dzieci (D1 - urodz. 2016-2012) limit osiągnięty
87 Świętoń Marysia Strachów Biegi dzieci (D2 - urodz. 2011-2009)
88 SZCZOTKA Arkadiusz Wola Rasztowska Bieg Główny M2 opłacono on-line
89 Grzelczyk Piotr Ząbki Bieg Główny Biegam Bo Lubię Ząbki Team M2 limit osiągnięty
90 Ksion Filip Fiukały Biegi dzieci (D1 - urodz. 2016-2012) limit osiągnięty
91 Ksion Oskar Fiukały Biegi dzieci (D2 - urodz. 2011-2009)
92 Walczak Oliwier Ząbki Biegi dzieci (D1 - urodz. 2016-2012) Biegam Bo Lubię Ząbki Team limit osiągnięty
93 Walczak Daniel Ząbki Bieg Główny Biegam Bo Lubię Ząbki Team M2 opłacono on-line
94 Duchnowski Robert WOŁOMIN Bieg Główny Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka M2 opłacono on-line
95 Pomiński Gabriel Wołomin Biegi dzieci (D2 - urodz. 2011-2009) Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka
96 Pomiński Romuald Wołomin Bieg Główny Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka M2 opłacono on-line
97 Dołęgowska Ewa Kobyłka Bieg Główny Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka K1 opłacono on-line
98 Czerniawski Romuald Kobyłka Bieg Główny Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka M3 opłacono on-line
99 Tofel Antonina Ząbki Biegi dzieci (D1 - urodz. 2016-2012) Biegam Bo Lubię Ząbki Team limit osiągnięty
100 Łuczyk Szymon Warszawa Biegi dzieci (D2 - urodz. 2011-2009)


Wyświetleń: 6738

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ