Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub KATEGORIA Do zapłaty
1 Ludwiniak Jakub Warszawa Biegi dzieci (D2 - urodz. 2011-2009)
2 Zawierucha Leszek Warszawa Marsz Nordic Walking NM opłacono dotpay
3 Jankowska Irena Tłuszcz Marsz Nordic Walking opłacono dotpay
4 Owczarska Barbara Tłuszcz Marsz Nordic Walking opłacono
5 Wicińska Janina Tłuszcz Marsz Nordic Walking opłacono
6 Kowalik Marta Tłuszcz Marsz Nordic Walking opłacono
7 Lach Alicja Tłuszcz Marsz Nordic Walking opłacono
8 Jankowska Joanna Tłuszcz Marsz Nordic Walking opłacono dotpay
9 Kurek Marcin Duczki Bieg Główny M2 opłacono dotpay
10 Kurek Jan Duczki Biegi dzieci (D2 - urodz. 2011-2009)
11 Derlacka Dorota Radzymin Bieg Główny K2 limit osiągnięty
12 Pręgowski GRZEGORZ Warszawa Bieg Główny Ekobiegi M3 opłacono dotpay
13 Samsel Beatka Orło Bieg Główny TEAM Małkinia K1 opłacono dotpay
14 Rosiński Arkadiusz Orło Bieg Główny WKB Meta Lubliniec M3 opłacono dotpay
15 STOLARCZYK BOŻENA TŁUSZCZ Marsz Nordic Walking opłacono
16 KRYSIK WIESŁAWA TŁUSZCZ Marsz Nordic Walking opłacono dotpay
17 WALIGÓRSKI Tomasz Marki Bieg Główny Markowi Biegacze M2 opłacono dotpay
18 Szyszko Ewa Marki Bieg Główny MARKOWI BIEGACZE K2 opłacono dotpay
19 Szulim Oliwia Ostrówek Biegi dzieci (D2 - urodz. 2011-2009)
20 Mielczarek Maja Marki Bieg Główny MARKOWI BIEGACZE K1 opłacono dotpay
21 Mielczarek Maciek Marki Biegi dzieci (D3 - urodz. 2008-2006) MARKOWI BIEGACZE
22 Mielczarek Marek Marki Bieg Główny MARKOWI BIEGACZE M2 opłacono dotpay
23 Przybysz Marek Tłuszcz Bieg Główny BÓBR TŁUSZCZ M2 opłacono dotpay
24 Rutkowski Józef Tłuszcz Marsz Nordic Walking opłacono
25 Stryjek Jadwiga Tłuszcz Marsz Nordic Walking opłacono dotpay
26 Kurek Jarosław Duczki Bieg Główny AZS WAT Warszawa M1 opłacono dotpay
27 Deluga Magdalena Wyszków Bieg Główny KB Wyszków limit osiągnięty
28 Mielczarek Paweł Marki Bieg Główny MARKOWI BIEGACZE M2 opłacono dotpay
29 Dobrzanski Maciej Marki Bieg Główny Markowi Biegacze M3 opłacono dotpay
30 Bebenek Czeslaw Knurowiec Bieg Główny M4 opłacono dotpay
31 Chrapek Piotr Warszawa Biegi dzieci (D3 - urodz. 2008-2006) Sp 298 Warszawa
32 Chrapek Krzysztof Warszawa Biegi dzieci (D2 - urodz. 2011-2009) Sp 298 Warszawa
33 Karczewski Wiktor Marki Bieg Główny MARKOWI BIEGACZE M2 opłacono dotpay
34 Chojnowski Arkadiusz Wołomin Bieg Główny Zabiegany Wołomin M1 opłacono dotpay
35 Rakowski Paweł Łysobyki Biegi dzieci (D2 - urodz. 2011-2009)
36 Szczurowski Filip Tłuszcz Biegi dzieci (D2 - urodz. 2011-2009)
37 Myśliwiec Mariusz Emilianów Bieg Główny M1 opłacono dotpay
38 Bąk Jarek Stare Lipiny Bieg Główny Zabiegany Wołomin M2 opłacono dotpay
39 Michalik Mariusz TŁUSZCZ Bieg Główny BÓBR TŁUSZCZ M2 opłacono
40 Kozak Krzysztof Blachownia Bieg Główny M2 opłacono dotpay
41 Grzeszczyk Malwina Legionowo Bieg Główny K1 opłacono dotpay
42 Kwiecień Jacek Marki Bieg Główny Markowi Biegacze M3 opłacono dotpay
43 Kwiecień Szymon Marki Biegi dzieci (D2 - urodz. 2011-2009) Markowi Biegacze K1
44 Kwiecień Marek Marki Bieg Główny Markowi Biegacze M1 limit osiągnięty
45 Kur Igor Tłuszcz Biegi dzieci (D2 - urodz. 2011-2009)
46 Bajorek Jacek Wyszków Bieg Główny M2 opłacono dotpay
47 Leśniakiewicz Dawid WARSZAWA Bieg Główny M1 opłacono dotpay
48 Siadkowski Bartosz Marki Biegi dzieci (D1 - urodz. 2016-2012) limit osiągnięty
49 Madejczyk Mateusz Kobyłka Biegi dzieci (D4 - urodz. 2005-2003) Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka
50 Ślesiński Tomasz Tłuszcz Bieg Główny M1 limit osiągnięty
51 Marszałek Jerzy Warszawa Bieg Główny M3 opłacono dotpay
52 Krysik Kamil Lipinki Bieg Główny Zabiegany Wołomin M1 opłacono dotpay
53 Czechowski Jerzy warszawa Bieg Główny mza - warszawa M4 opłacono dotpay
54 Wartałowicz Grzegorz Klaudyn Bieg Główny M1 opłacono dotpay
55 BUDNIAK ALEKSANDRA WŁADYSŁAWOWO Marsz Nordic Walking opłacono dotpay
56 Boruciak Adrian Wołomin Bieg Główny Zabiegany Wołomin M1 opłacono dotpay
57 Zyśk Przemysław Tłuszcz Bieg Główny M1 opłacono dotpay
58 Paź Jacek Tłuszcz Bieg Główny Bóbr Tłuszcz M2 opłacono dotpay
59 Gałkowski Marcin Wołomin Bieg Główny Zabiegany Wołomin M2 opłacono dotpay
60 Skrzeczkowski Wojciech Księżyki Bieg Główny Na Przełaj M2 opłacono dotpay
61 Andrzejewski Tadeusz Warszawa Bieg Główny M4 opłacono
62 Kępczyński Janusz Ożarów Mazowiecki Bieg Główny M4 opłacono dotpay
63 Lach Marta Warszawa Bieg Główny Slow Jogging Warszawa K2 opłacono dotpay
64 Otto Zdzisława Warszawa Bieg Główny K3 opłacono dotpay
65 Andrejew Agnieszka Ząbki Bieg Główny BÓBR TŁUSZCZ K2 opłacono dotpay
66 Stach Mikołaj Radzymin Biegi dzieci (D2 - urodz. 2011-2009)
67 Radzki Marcin Tłuszcz Bieg Główny M2 opłacono dotpay
68 Ostrowska Renata Tłuszcz Marsz Nordic Walking opłacono dotpay
69 Ostrowski Sylwester Tłuszcz Marsz Nordic Walking opłacono dotpay
70 Saks Krystian Jasienica Bieg Główny M1 opłacono dotpay
71 Smoliński Rafał Przasnysz Bieg Główny Przasnysz M1 opłacono dotpay
72 Puścian Mariusz Tłuszcz Bieg Główny M2 opłacono dotpay
73 Czajkowski Robert Ostrówek Bieg Główny Kuźnia Triathlonu M2 limit osiągnięty
74 Pacek Marcinek Warszawa Biegi dzieci (D1 - urodz. 2016-2012) limit osiągnięty
75 Pacek Zuzia Warszawa Biegi dzieci (D2 - urodz. 2011-2009)
76 Pacek Monika Warszawa Bieg Główny K2 limit osiągnięty
77 Łebek Karolina Kobyłka Biegi dzieci (D4 - urodz. 2005-2003) ZOMBKI Team
78 Łebek Alicja Kobyłka Biegi dzieci (D2 - urodz. 2011-2009) ZOMBKI Team
79 Szeląg Tomasz Mińsk Mazowiecki Bieg Główny MKB Dreptak M2 opłacono dotpay
80 Piszczek Marcelina Fiukały Biegi dzieci (D1 - urodz. 2016-2012) limit osiągnięty
81 Maćkowski Adrian Zagościniec Biegi dzieci (D1 - urodz. 2016-2012) limit osiągnięty
82 Maćkowski Radosław Zagościniec Biegi dzieci (D2 - urodz. 2011-2009)
83 Gawryś Monika Wolomin Bieg Główny Kobra K1 limit osiągnięty
84 Gąsiorek Marek Franciszków Bieg Główny M1 limit osiągnięty
85 Skorupa Kamil Kornelin Bieg Główny UKS FILIPIDES TERESIN M1 opłacono dotpay
86 Świętoń Bartek Strachów Biegi dzieci (D1 - urodz. 2016-2012) limit osiągnięty
87 Świętoń Marysia Strachów Biegi dzieci (D2 - urodz. 2011-2009)
88 SZCZOTKA Arkadiusz Wola Rasztowska Bieg Główny M2 opłacono dotpay
89 Grzelczyk Piotr Ząbki Bieg Główny Biegam Bo Lubię Ząbki Team M2 limit osiągnięty
90 Ksion Filip Fiukały Biegi dzieci (D1 - urodz. 2016-2012) limit osiągnięty
91 Ksion Oskar Fiukały Biegi dzieci (D2 - urodz. 2011-2009)
92 Walczak Oliwier Ząbki Biegi dzieci (D1 - urodz. 2016-2012) Biegam Bo Lubię Ząbki Team limit osiągnięty
93 Walczak Daniel Ząbki Bieg Główny Biegam Bo Lubię Ząbki Team M2 opłacono dotpay
94 Duchnowski Robert WOŁOMIN Bieg Główny Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka M2 opłacono dotpay
95 Pomiński Gabriel Wołomin Biegi dzieci (D2 - urodz. 2011-2009) Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka
96 Pomiński Romuald Wołomin Bieg Główny Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka M2 opłacono dotpay
97 Dołęgowska Ewa Kobyłka Bieg Główny Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka K1 opłacono dotpay
98 Czerniawski Romuald Kobyłka Bieg Główny Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka M3 opłacono dotpay
99 Tofel Antonina Ząbki Biegi dzieci (D1 - urodz. 2016-2012) Biegam Bo Lubię Ząbki Team limit osiągnięty
100 Łuczyk Szymon Warszawa Biegi dzieci (D2 - urodz. 2011-2009)


Wyświetleń: 6107

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ