Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | KATEGORIA | Do zapłaty | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Biegam Bo Lubię Ząbki Team | |||||||||
1 | Walczak Oliwier | Ząbki | Biegi dzieci (D1 - urodz. 2016-2012) | Biegam Bo Lubię Ząbki Team | limit osiągnięty | ||||
2 | Tofel Antonina | Ząbki | Biegi dzieci (D1 - urodz. 2016-2012) | Biegam Bo Lubię Ząbki Team | limit osiągnięty | ||||
3 | Smycz Szymon | Ząbki | Biegi dzieci (D1 - urodz. 2016-2012) | Biegam Bo Lubię Ząbki Team | limit osiągnięty | ||||
Dziecięcy raj | |||||||||
4 | Siadkowska Izabela | Marki | Biegi dzieci (D1 - urodz. 2016-2012) | Dziecięcy raj | limit osiągnięty | ||||
Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka | |||||||||
5 | Dołęgowska Nikola | Kobyłka | Biegi dzieci (D1 - urodz. 2016-2012) | Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka | limit osiągnięty | ||||
Orły Klembów | |||||||||
6 | Wojda Szymon | Klembów | Biegi dzieci (D1 - urodz. 2016-2012) | Orły Klembów | limit osiągnięty | ||||
7 | Wojda Maja | Klembów | Biegi dzieci (D1 - urodz. 2016-2012) | Orły Klembów | limit osiągnięty | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
8 | Siadkowski Bartosz | Marki | Biegi dzieci (D1 - urodz. 2016-2012) | limit osiągnięty | |||||
9 | Pacek Marcinek | Warszawa | Biegi dzieci (D1 - urodz. 2016-2012) | limit osiągnięty | |||||
10 | Piszczek Marcelina | Fiukały | Biegi dzieci (D1 - urodz. 2016-2012) | limit osiągnięty | |||||
11 | Maćkowski Adrian | Zagościniec | Biegi dzieci (D1 - urodz. 2016-2012) | limit osiągnięty | |||||
12 | Świętoń Bartek | Strachów | Biegi dzieci (D1 - urodz. 2016-2012) | limit osiągnięty | |||||
13 | Ksion Filip | Fiukały | Biegi dzieci (D1 - urodz. 2016-2012) | limit osiągnięty | |||||
14 | Orliński Dariusz | Legionowo | Biegi dzieci (D1 - urodz. 2016-2012) | limit osiągnięty | |||||
15 | Jusiński Jaś | Warszawa | Biegi dzieci (D1 - urodz. 2016-2012) | limit osiągnięty | |||||
16 | Jusińska Hania | Warszawa | Biegi dzieci (D1 - urodz. 2016-2012) | limit osiągnięty | |||||
17 | Balcerowska Natalia | Ząbki | Biegi dzieci (D1 - urodz. 2016-2012) | limit osiągnięty | |||||
18 | JAŁTUSZEWSKI KRZYSZTOF | ZĄBKI | Biegi dzieci (D1 - urodz. 2016-2012) | limit osiągnięty | |||||
19 | Popiół Szymon | Marki | Biegi dzieci (D1 - urodz. 2016-2012) | limit osiągnięty | |||||
20 | Ozimek Dorota | Jasienica | Biegi dzieci (D1 - urodz. 2016-2012) | limit osiągnięty | |||||
21 | Ozimek Urszula | Jasienica | Biegi dzieci (D1 - urodz. 2016-2012) | limit osiągnięty | |||||
22 | Borczon Maciej | Marki | Biegi dzieci (D1 - urodz. 2016-2012) | limit osiągnięty | |||||
23 | Bielski Bruno | Warszawa | Biegi dzieci (D1 - urodz. 2016-2012) | limit osiągnięty | |||||
24 | Król Aleksander | Chrzęsne | Biegi dzieci (D1 - urodz. 2016-2012) | limit osiągnięty | |||||
25 | Król Marcel | Chrzęsne | Biegi dzieci (D1 - urodz. 2016-2012) | limit osiągnięty | |||||
26 | Jaworska Emilia | Warszawa | Biegi dzieci (D1 - urodz. 2016-2012) | limit osiągnięty | |||||
27 | Szymczak Martyna | Ząbki | Biegi dzieci (D1 - urodz. 2016-2012) | limit osiągnięty | |||||
28 | Szymczak Amelia | Ząbki | Biegi dzieci (D1 - urodz. 2016-2012) | limit osiągnięty | |||||
29 | Kamiński Krzysztof | WOŁOMIN | Biegi dzieci (D1 - urodz. 2016-2012) | limit osiągnięty | |||||
30 | Czerwiński Szymon | Tłuszcz | Biegi dzieci (D1 - urodz. 2016-2012) | limit osiągnięty |
Wyświetleń: 15391