Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub KATEGORIA Do zapłaty
1 Mniszko Urszula Marki Bieg Główny Markowi Biegacze K2 opłacono on-line
2 Tymiński Sylwester Wołomin Bieg Główny Zabiegany Wołomin M1 opłacono on-line
3 Dymel Andrzej Warszawa Bieg Główny MARKOWI BIEGACZE M4 opłacono on-line
4 Kucucha Krzysztof Radzymin Bieg Główny Radzymin Run Team M2 opłacono on-line
5 Kucucha Agata Radzymin Bieg Główny Radzymin Run Team K2 opłacono on-line
6 Bębenek Paulina Warszawa Bieg Główny K1 opłacono on-line
7 Guzek Monika Warszawa Bieg Główny K2 opłacono on-line
8 Opęchowski Sebastian Tłuszcz Bieg Główny M2 opłacono on-line
9 ROSZKOWSKI TOMASZ Warszawa Bieg Główny Ja0306 Biega. Ku Realizacji Celów M1 opłacono on-line
10 Michalik Katarzyna Wólka Kozłowska Bieg Główny BÓBR TŁUSZCZ K1 opłacono on-line
11 Szymczak Jacek Ząbki Bieg Główny Zombki Team M2 opłacono on-line
12 Szymczak Karolina Ząbki Bieg Główny K1 opłacono on-line
13 Radzio Paweł Tłuszcz Bieg Główny Zombki Team M1 opłacono on-line
14 Balcerowski Rafał Ząbki Bieg Główny ZOMBKI Team M2 opłacono on-line
15 Zielińska Dorota Warszawa Bieg Główny K1 opłacono on-line
16 Łebek Arkadiusz Kobyłka Bieg Główny ZOMBKI Team M2 opłacono on-line
17 ANIOŁ MICHAŁ WARSZAWA Bieg Główny M1 opłacono on-line
18 Jaworska Joanna Warszawa Bieg Główny K2 opłacono on-line
19 Karasiewicz Katarzyna Kuligów Bieg Główny K2 opłacono on-line
20 Czerczak Andrzej Warszawa Bieg Główny M3 opłacono on-line
21 Czerczak Agata Warszawa Bieg Główny K3 opłacono on-line
22 Bębenek Kamil Warszawa Bieg Główny M1 opłacono on-line
23 Bębenek Karolina Warszawa Bieg Główny K1 limit osiągnięty
24 Czachor Damian Warszawa Bieg Główny M1 limit osiągnięty
25 Wanielista Hubert Marki Bieg Główny M1 opłacono on-line
26 Bębebek Łukasz Ciepielow Bieg Główny M1 opłacono on-line
27 Paluch Dorota Warszawa Bieg Główny adidas Runners Warsaw K1 opłacono on-line
28 Jaszczuk Jagoda Warszawa Bieg Główny K1 opłacono on-line
29 Bielski Andrzej Warszawa Bieg Główny M1 opłacono on-line
30 MAZUREK RYSZARD TŁUSZCZ Bieg Główny BÓBR TŁUSZCZ M2 opłacono on-line
31 MAZUREK DAWID TŁUSZCZ Bieg Główny BÓBR TŁUSZCZ M1 opłacono on-line
32 MAZUREK JAKUB TŁUSZCZ Bieg Główny BÓBR TŁUSZCZ M1 opłacono on-line
33 Brogowicz Stępniewska Agnieszka Grójec Bieg Główny K2 opłacono on-line
34 SOSIŃSKI Jerzy Halinów Bieg Główny ZABIEGANI PO USZY M4 opłacono
35 BALCERZAK-JAŁTUSZEWSKA KATARZYNA ZĄBKI Bieg Główny ZOMBKI Team K2 opłacono on-line
36 Gumkowski Andrzej Ostrołęka Bieg Główny Biegam Bo Lubię/Morsy Ostrołęka M3 opłacono on-line
37 Korsak Grzegorz Ostrołęka Bieg Główny UKS ,,Clan'' M2 limit osiągnięty
38 Wasiak Rafał Legionowo Bieg Główny M1 opłacono on-line
39 Kowalczyk Bogdan Warszawa Bieg Główny ZOMBKI Team M3 opłacono on-line
40 Pietrzykowska Katarzyna Wolomin Bieg Główny Zabiegany Wołomin K1 opłacono on-line
41 Kowalski Łukasz Radzymin Bieg Główny M1 opłacono on-line
42 Jusiński Krystian Warszawa Bieg Główny M1 opłacono on-line
43 Lipiński Adam Tłuszcz Bieg Główny BÓBR TŁUSZCZ M2 opłacono on-line
44 Jezierska Karina Warszawa Bieg Główny K2 limit osiągnięty
45 Gotowiec Darek Tłuszcz Bieg Główny Bóbr Tłuszcz M2 opłacono on-line
46 Zebzda-Smycz Marzena Ząbki Bieg Główny Biegam Bo Lubię Ząbki Team K1 opłacono on-line
47 ROSA ELŻBIETA TŁUSZCZ Bieg Główny BÓBR TŁUSZCZ K3 opłacono on-line
48 KAZIMIERZ GRUNDAS TŁUSZCZ Bieg Główny M3 opłacono on-line
49 Powierża Marta Łochów Bieg Główny K2 opłacono on-line
50 Moszkowicz Eugeniusz Warszawa Bieg Główny Kondycja M4 opłacono
51 KAŁUZIŃSKI DOMINIK WOŁOMIN Bieg Główny M1 opłacono on-line
52 Lipiński Robert Marki Bieg Główny MARKOWI BIEGACZE M2 limit osiągnięty
53 Lipińska Katarzyna Marki Bieg Główny MARKOWI BIEGACZE K1 limit osiągnięty
54 Staniszewski Damian Tłuszcz Bieg Główny BÓBR TŁUSZCZ M1 opłacono on-line
55 Leszczyński Roman Ostrołęka Bieg Główny so-biebie-gam M4 opłacono on-line
56 Składanek Zuzanna Sadowne Bieg Główny Ostrów Biega K1 opłacono on-line
57 Chrapek Janusz Warszawa Bieg Główny Bonvm Klub Sportowy M2 opłacono on-line
58 ARTYSZUK Mirosław Warszawa Bieg Główny M3 opłacono on-line
59 Jaczewski Paweł Marki Bieg Główny MARKOWI BIEGACZE M1 opłacono on-line
60 Rudo Jakub Łochów Bieg Główny PGB SPORTOWA PACZKA M1 opłacono on-line
61 Grabowski Piotr Warszawa Bieg Główny Rembertów Team M3 opłacono on-line
62 Dąbrowski Michał Tłuszcz Bieg Główny M1 limit osiągnięty
63 Orliński Tomasz Legionowo Bieg Główny M2 opłacono on-line
64 Kamionowski Mariusz-Jacek Ostrołęka Bieg Główny Morsy Ostołęka M3 opłacono on-line
65 Mierzejewska Małgorzata Ostrołęka Bieg Główny K2 opłacono on-line
66 Kochanowski Jerzy Ostrów Mazowiecka Bieg Główny Ostrów Biega M2 opłacono on-line
67 Oleksiak Marek Chrzęsne Bieg Główny M2 opłacono on-line
68 Wojcik Zbyszek TŁUSZCZ Bieg Główny BÓBR TŁUSZCZ M2 opłacono on-line
69 Budniak Tomasz Władysławowo Bieg Główny KB TKKF Promyk Ciechanów M2 opłacono on-line
70 Dzięcioł Artur Ząbki Bieg Główny KB Klembów Biega M1 opłacono on-line
71 Gątarz Janusz Warszawa Bieg Główny JJ M2 limit osiągnięty
72 Zduńczyk Sławomir Mińsk Mazowiecki Bieg Główny MKB Dreptak M2 opłacono on-line
73 Getka Kamil Jarzębia Łąka Bieg Główny Uniwersytet Warszawski M1 opłacono on-line
74 Sułkowska Maria Okrzeja Bieg Główny Warszawski Uniwersytet Medyczny K1 opłacono on-line
75 Szymaniak Kamil Pełch Bieg Główny Team Run Pełch M1 opłacono on-line
76 Łuczyk Janusz Warszawa Bieg Główny Bóbr Tłuszcz M2 opłacono on-line
77 Czerniawski Romuald Kobyłka Bieg Główny Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka M3 opłacono on-line
78 Dołęgowska Ewa Kobyłka Bieg Główny Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka K1 opłacono on-line
79 Pomiński Romuald Wołomin Bieg Główny Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka M2 opłacono on-line
80 Duchnowski Robert WOŁOMIN Bieg Główny Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka M2 opłacono on-line
81 Walczak Daniel Ząbki Bieg Główny Biegam Bo Lubię Ząbki Team M2 opłacono on-line
82 Grzelczyk Piotr Ząbki Bieg Główny Biegam Bo Lubię Ząbki Team M2 limit osiągnięty
83 SZCZOTKA Arkadiusz Wola Rasztowska Bieg Główny M2 opłacono on-line
84 Skorupa Kamil Kornelin Bieg Główny UKS FILIPIDES TERESIN M1 opłacono on-line
85 Gąsiorek Marek Franciszków Bieg Główny M1 limit osiągnięty
86 Gawryś Monika Wolomin Bieg Główny Kobra K1 limit osiągnięty
87 Szeląg Tomasz Mińsk Mazowiecki Bieg Główny MKB Dreptak M2 opłacono on-line
88 Pacek Monika Warszawa Bieg Główny K2 limit osiągnięty
89 Czajkowski Robert Ostrówek Bieg Główny Kuźnia Triathlonu M2 limit osiągnięty
90 Puścian Mariusz Tłuszcz Bieg Główny M2 opłacono on-line
91 Smoliński Rafał Przasnysz Bieg Główny Przasnysz M1 opłacono on-line
92 Saks Krystian Jasienica Bieg Główny M1 opłacono on-line
93 Radzki Marcin Tłuszcz Bieg Główny M2 opłacono on-line
94 Andrejew Agnieszka Ząbki Bieg Główny BÓBR TŁUSZCZ K2 opłacono on-line
95 Otto Zdzisława Warszawa Bieg Główny K3 opłacono on-line
96 Lach Marta Warszawa Bieg Główny Slow Jogging Warszawa K2 opłacono on-line
97 Kępczyński Janusz Ożarów Mazowiecki Bieg Główny M4 opłacono on-line
98 Andrzejewski Tadeusz Warszawa Bieg Główny M4 opłacono
99 Skrzeczkowski Wojciech Księżyki Bieg Główny Na Przełaj M2 opłacono on-line
100 Gałkowski Marcin Wołomin Bieg Główny Zabiegany Wołomin M2 opłacono on-line


Wyświetleń: 9406

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ