Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub KATEGORIA Do zapłaty
101 Łuczyk Julia Warszawa Biegi dzieci (D2 - urodz. 2011-2009)
102 Łuczyk Janusz Warszawa Bieg Główny Bóbr Tłuszcz M2 opłacono on-line
103 Szymaniak Kamil Pełch Bieg Główny Team Run Pełch M1 opłacono on-line
104 Sułkowska Maria Okrzeja Bieg Główny Warszawski Uniwersytet Medyczny K1 opłacono on-line
105 Getka Kamil Jarzębia Łąka Bieg Główny Uniwersytet Warszawski M1 opłacono on-line
106 Zduńczyk Sławomir Mińsk Mazowiecki Bieg Główny MKB Dreptak M2 opłacono on-line
107 Gątarz Janusz Warszawa Bieg Główny JJ M2 limit osiągnięty
108 Dzięcioł Artur Ząbki Bieg Główny KB Klembów Biega M1 opłacono on-line
109 Brzezina Józef Maciej SOCHACZEW Marsz Nordic Walking opłacono on-line
110 Brzezina Ewa SOCHACZEW Marsz Nordic Walking opłacono on-line
111 Budniak Tomasz Władysławowo Bieg Główny KB TKKF Promyk Ciechanów M2 opłacono on-line
112 Wojcik Zbyszek TŁUSZCZ Bieg Główny BÓBR TŁUSZCZ M2 opłacono on-line
113 Oleksiak Marek Chrzęsne Bieg Główny M2 opłacono on-line
114 Kochanowski Jerzy Ostrów Mazowiecka Bieg Główny Ostrów Biega M2 opłacono on-line
115 Mierzejewska Małgorzata Ostrołęka Bieg Główny K2 opłacono on-line
116 Kamionowski Mariusz-Jacek Ostrołęka Bieg Główny Morsy Ostołęka M3 opłacono on-line
117 Orliński Dariusz Legionowo Biegi dzieci (D1 - urodz. 2016-2012) limit osiągnięty
118 Orlińska Magdalena Legionowo Biegi dzieci (D2 - urodz. 2011-2009)
119 Orlińska Julia Legionowo Biegi dzieci (D3 - urodz. 2008-2006)
120 Orliński Tomasz Legionowo Bieg Główny M2 opłacono on-line
121 Dąbrowski Michał Tłuszcz Bieg Główny M1 limit osiągnięty
122 GRABOWSKA MAŁGORZATA WARSZAWA Marsz Nordic Walking REMBERTÓW TEAM opłacono on-line
123 Grabowski Piotr Warszawa Bieg Główny Rembertów Team M3 opłacono on-line
124 Rudo Jakub Łochów Bieg Główny PGB SPORTOWA PACZKA M1 opłacono on-line
125 Jaczewski Paweł Marki Bieg Główny MARKOWI BIEGACZE M1 opłacono on-line
126 ARTYSZUK Mirosław Warszawa Bieg Główny M3 opłacono on-line
127 Chrapek Janusz Warszawa Bieg Główny Bonvm Klub Sportowy M2 opłacono on-line
128 Składanek Zuzanna Sadowne Bieg Główny Ostrów Biega K1 opłacono on-line
129 Leszczyński Roman Ostrołęka Bieg Główny so-biebie-gam M4 opłacono on-line
130 Dzieniszewska Alina Małkinia Marsz Nordic Walking opłacono on-line
131 Staniszewski Damian Tłuszcz Bieg Główny BÓBR TŁUSZCZ M1 opłacono on-line
132 Lipińska Katarzyna Marki Bieg Główny MARKOWI BIEGACZE K1 limit osiągnięty
133 Lipiński Robert Marki Bieg Główny MARKOWI BIEGACZE M2 limit osiągnięty
134 Ostolska Magdalena Warszawa Marsz Nordic Walking opłacono on-line
135 Tomaszewska Mariola Warszawa Marsz Nordic Walking Face Nordic Walking Team opłacono on-line
136 KAŁUZIŃSKI DOMINIK WOŁOMIN Bieg Główny M1 opłacono on-line
137 Moszkowicz Eugeniusz Warszawa Bieg Główny Kondycja M4 opłacono
138 Powierża Marta Łochów Bieg Główny K2 opłacono on-line
139 KAZIMIERZ GRUNDAS TŁUSZCZ Bieg Główny M3 opłacono on-line
140 ROSA ELŻBIETA TŁUSZCZ Bieg Główny BÓBR TŁUSZCZ K3 opłacono on-line
141 Smycz Szymon Ząbki Biegi dzieci (D1 - urodz. 2016-2012) Biegam Bo Lubię Ząbki Team limit osiągnięty
142 Zebzda-Smycz Marzena Ząbki Bieg Główny Biegam Bo Lubię Ząbki Team K1 opłacono on-line
143 Gotowiec Darek Tłuszcz Bieg Główny Bóbr Tłuszcz M2 opłacono on-line
144 Jezierska Karina Warszawa Bieg Główny K2 limit osiągnięty
145 Lipiński Adam Tłuszcz Bieg Główny BÓBR TŁUSZCZ M2 opłacono on-line
146 Jusiński Krystian Warszawa Bieg Główny M1 opłacono on-line
147 Jusiński Jaś Warszawa Biegi dzieci (D1 - urodz. 2016-2012) limit osiągnięty
148 Jusińska Hania Warszawa Biegi dzieci (D1 - urodz. 2016-2012) limit osiągnięty
149 Staniak Dorota Stare Grabie, Wołomin Marsz Nordic Walking Kijanki opłacono on-line
150 Kowalski Łukasz Radzymin Bieg Główny M1 opłacono on-line
151 Pietrzykowska Katarzyna Wolomin Bieg Główny Zabiegany Wołomin K1 opłacono on-line
152 Balcerowska Natalia Ząbki Biegi dzieci (D1 - urodz. 2016-2012) limit osiągnięty
153 Kowalczyk Bogdan Warszawa Bieg Główny ZOMBKI Team M3 opłacono on-line
154 Szczepaniak Agnieszka Wołomin Marsz Nordic Walking opłacono on-line
155 Kornicki Robert Pruszków Marsz Nordic Walking
156 Kornicka Aneta Pruszków Marsz Nordic Walking
157 Wasiak Rafał Legionowo Bieg Główny M1 opłacono on-line
158 Korsak Michał Ostrołęka Biegi dzieci (D4 - urodz. 2005-2003) UKS ,,Clan''
159 Korsak Zuzanna Ostrołęka Biegi dzieci (D3 - urodz. 2008-2006) UKS ,,Clan''
160 Korsak Grzegorz Ostrołęka Bieg Główny UKS ,,Clan'' M2 limit osiągnięty
161 Gumkowski Andrzej Ostrołęka Bieg Główny Biegam Bo Lubię/Morsy Ostrołęka M3 opłacono on-line
162 JAŁTUSZEWSKI KRZYSZTOF ZĄBKI Biegi dzieci (D1 - urodz. 2016-2012) limit osiągnięty
163 BALCERZAK-JAŁTUSZEWSKA KATARZYNA ZĄBKI Bieg Główny ZOMBKI Team K2 opłacono on-line
164 SOSIŃSKI Jerzy Halinów Bieg Główny ZABIEGANI PO USZY M4 opłacono
165 Brogowicz Stępniewska Agnieszka Grójec Bieg Główny K2 opłacono on-line
166 Popiół Szymon Marki Biegi dzieci (D1 - urodz. 2016-2012) limit osiągnięty
167 MAZUREK JAKUB TŁUSZCZ Bieg Główny BÓBR TŁUSZCZ M1 opłacono on-line
168 MAZUREK DAWID TŁUSZCZ Bieg Główny BÓBR TŁUSZCZ M1 opłacono on-line
169 MAZUREK RYSZARD TŁUSZCZ Bieg Główny BÓBR TŁUSZCZ M2 opłacono on-line
170 Wilczyńska Małgorzata Warszawa Marsz Nordic Walking
171 WALORYSZAK Barbara RADZYMIN Marsz Nordic Walking Morsy Radzymin opłacono on-line
172 WALORYSZAK Andrzej RADZYMIN Marsz Nordic Walking Morsy Radzymin opłacono on-line
173 Ozimek Dorota Jasienica Biegi dzieci (D1 - urodz. 2016-2012) limit osiągnięty
174 Ozimek Urszula Jasienica Biegi dzieci (D1 - urodz. 2016-2012) limit osiągnięty
175 Siadkowska Izabela Marki Biegi dzieci (D1 - urodz. 2016-2012) Dziecięcy raj limit osiągnięty
176 Bielski Andrzej Warszawa Bieg Główny M1 opłacono on-line
177 Cybulski Maksymilian Wołomin Biegi dzieci (D2 - urodz. 2011-2009)
178 Borczon Maciej Marki Biegi dzieci (D1 - urodz. 2016-2012) limit osiągnięty
179 Dołęgowski Jakub Kobyłka Biegi dzieci (D3 - urodz. 2008-2006) Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka
180 Dołęgowska Nikola Kobyłka Biegi dzieci (D1 - urodz. 2016-2012) Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka limit osiągnięty
181 Bielski Bruno Warszawa Biegi dzieci (D1 - urodz. 2016-2012) limit osiągnięty
182 Jaszczuk Jagoda Warszawa Bieg Główny K1 opłacono on-line
183 Paluch Dorota Warszawa Bieg Główny adidas Runners Warsaw K1 opłacono on-line
184 Wojda Szymon Klembów Biegi dzieci (D1 - urodz. 2016-2012) Orły Klembów limit osiągnięty
185 Wojda Maja Klembów Biegi dzieci (D1 - urodz. 2016-2012) Orły Klembów limit osiągnięty
186 Bębebek Łukasz Ciepielow Bieg Główny M1 opłacono on-line
187 Kaczorowski Janek Warszawa Biegi dzieci (D3 - urodz. 2008-2006) AZS AWF Warszawa
188 Król Aleksander Chrzęsne Biegi dzieci (D1 - urodz. 2016-2012) limit osiągnięty
189 Król Marcel Chrzęsne Biegi dzieci (D1 - urodz. 2016-2012) limit osiągnięty
190 Rukat Magda Rostki Wielkie Biegi dzieci (D4 - urodz. 2005-2003)
191 Rukat Piotr Rostki Wielkie Biegi dzieci (D4 - urodz. 2005-2003)
192 Rukat Paulina Rostki Wielkie Biegi dzieci (D3 - urodz. 2008-2006)
193 Rukat Bartek Rostki Wielkie Biegi dzieci (D2 - urodz. 2011-2009)
194 Wanielista Hubert Marki Bieg Główny M1 opłacono on-line
195 Czachor Damian Warszawa Bieg Główny M1 limit osiągnięty
196 Bębenek Karolina Warszawa Bieg Główny K1 limit osiągnięty
197 Matyszczak Monika Warszawa Marsz Nordic Walking KENKO
198 Matyszczak Krzysztof Warszawa Marsz Nordic Walking KENKO
199 Bębenek Kamil Warszawa Bieg Główny M1 opłacono on-line
200 Czerczak Agata Warszawa Bieg Główny K3 opłacono on-line


Wyświetleń: 8429

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ