Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Iłendo Piotr | Białystok | Polska | Długi Swim Run: pływanie (1 500 m) + bieganie (5 km) | iSwim Białystok | |
2 | Dzieszuta Wojciech | Białystok | Polska | Pływanie - 1 500 m | juvenia | |
3 | Sielezniew Marcin | Białystok | Polska | Krótki Swim Run: pływanie (750 m) + biegane (5 km) | Uniwersytet w Białymstoku | |
4 | Pulwin Paweł | Białystok | Polska | Pływanie - 1 500 m | . | |
5 | PANASIUK PAULINA | BIAŁYSTOK | Polska | Pływanie - 750 m | Nadaktywni | |
6 | Mróz Michał | Białystok | Polska | Pływanie - 1 500 m | 3T Białystok | |
7 | Butkiewicz Władysław | Białystok | Polska | Pływanie - 1 500 m | ISwim | |
8 | BARANOWSKI ADAM | BIAŁYSTOK | Polska | Krótki Swim Run: pływanie (750 m) + biegane (5 km) | ||
9 | Rojecki Mateusz | Białystok | Polska | Długi Swim Run: pływanie (1 500 m) + bieganie (5 km) | Fall Into Swimrun | |
10 | Dzieszuta Kacper | Białystok | Polska | Pływanie - 1 500 m | JUWENIA | |
11 | Przybyłowski Daniel | Białystok | Polska | Krótki Swim Run: pływanie (750 m) + biegane (5 km) | ||
12 | Roleder Julia Roleder | Białystok | Polska | Pływanie - 1 500 m | ||
13 | Popławski Grzegorz | Tołcze | Polska | Długi Swim Run: pływanie (1 500 m) + bieganie (5 km) | Nadaktywni | |
14 | Domitrz Mariusz | Białystok | Polska | Długi Swim Run: pływanie (1 500 m) + bieganie (5 km) | Nadaktywni | |
15 | Bąbczyński Kamil | Białystok | Polska | Krótki Swim Run: pływanie (750 m) + biegane (5 km) | Białostockie Pulpety | |
16 | Miron Hubert | Białystok | Polska | Krótki Swim Run: pływanie (750 m) + biegane (5 km) | Białostockie Pulpety | |
17 | kit marek | Białystok | Polska | Krótki Swim Run: pływanie (750 m) + biegane (5 km) | ||
18 | Jonik Magdalena | Białystok | Polska | Pływanie - 1 500 m | ||
19 | Piątek Weronika | Białystok | Polska | Pływanie - 750 m | ||
20 | Dakowicz Marek | Białystok | Polska | Pływanie - 750 m | Drużyna Polskiego Radia Białystok | |
21 | Radziwonowski Bartosz | Białystok | Polska | Krótki Swim Run: pływanie (750 m) + biegane (5 km) | ||
22 | Kozłowski Mariusz | Białystok | Polska | Krótki Swim Run: pływanie (750 m) + biegane (5 km) | ||
23 | Kochański Krystian | Białystok | Polska | Krótki Swim Run: pływanie (750 m) + biegane (5 km) | Human Białystok | |
24 | Kohlman Marcin | Grajewo | Polska | Krótki Swim Run: pływanie (750 m) + biegane (5 km) | ||
25 | Leończuk Justyna | Białystok | Polska | Krótki Swim Run: pływanie (750 m) + biegane (5 km) | Nadaktywni Białystok | |
26 | Milczunas Marcin | Białystok | Polska | Krótki Swim Run: pływanie (750 m) + biegane (5 km) | 3T Białystok | |
27 | Kowalczuk Dariusz | Białystok | Polska | Długi Swim Run: pływanie (1 500 m) + bieganie (5 km) | ||
28 | Kraśniewski Karol Kraśniewski | Łątczyn | Polska | Krótki Swim Run: pływanie (750 m) + biegane (5 km) | ||
29 | Muszyński Marek | Białystok | Polska | Pływanie - 1 500 m | ||
30 | Milewski Hubert | Zaścianki | Polska | Pływanie - 1 500 m | ||
31 | Szaciłowski Przemysław | Białystok | Polska | Krótki Swim Run: pływanie (750 m) + biegane (5 km) | ||
32 | czeremcha marcin | Bialystok | Polska | Pływanie - 1 500 m | 3T Białystok | |
33 | Rogowicki Wojciech Rogowicki | Białystok | Polska | Pływanie - 750 m | ||
34 | Daszkilewicz Rafał | Białystok | Polska | Długi Swim Run: pływanie (1 500 m) + bieganie (5 km) | iSwim Białystok | |
35 | Wasilewska Urszula | Grabówka | Polska | Krótki Swim Run: pływanie (750 m) + biegane (5 km) | ||
36 | Kotowicz Anna | Białystok | Polska | Pływanie - 1 500 m | 3T Białystok | |
37 | Stefanowska Agnieszka | Białystok | Polska | Pływanie - 1 500 m | Iswim | |
38 | Jurczewski Mariusz | Białystok | Polska | Długi Swim Run: pływanie (1 500 m) + bieganie (5 km) | Nadaktywni Białystok | |
39 | Łupiński Grzegorz | Białystok | Polska | Długi Swim Run: pływanie (1 500 m) + bieganie (5 km) | ||
40 | Kowalczuk Marcin | Białystok | Polska | Długi Swim Run: pływanie (1 500 m) + bieganie (5 km) | ||
41 | Suchocki Adam | Białystok | Polska | Długi Swim Run: pływanie (1 500 m) + bieganie (5 km) | ||
42 | Pendowski Kamil | Białysyok | Polska | Długi Swim Run: pływanie (1 500 m) + bieganie (5 km) | Nadaktywni | |
43 | Bogdanowicz Bartosz | Białystok | Polska | Długi Swim Run: pływanie (1 500 m) + bieganie (5 km) | iSwim Białystok | |
44 | Kierzkowski Adam | Białystok | Polska | Długi Swim Run: pływanie (1 500 m) + bieganie (5 km) | iSwim Białystok | |
45 | Piotrowski Rafał | Choroszcz | Polska | Pływanie - 1 500 m | Nadaktywni / Spartanie Dzieciom | |
46 | Kempa Tomasz | Białystok | Polska | Krótki Swim Run: pływanie (750 m) + biegane (5 km) | iSwim Białystok | |
47 | Albowicz Agata | Białystok | Polska | Krótki Swim Run: pływanie (750 m) + biegane (5 km) | ISwim | |
48 | Twarowski Andrzej | Bialystok | Polska | Pływanie - 1 500 m | BSP Masters Białystok | |
49 | Kuczyński Rajmund | Białystok | Polska | Długi Swim Run: pływanie (1 500 m) + bieganie (5 km) | ||
50 | Miniuk Paweł | Białystok | Polska | Krótki Swim Run: pływanie (750 m) + biegane (5 km) | Palę Wrotki | |
51 | Miękus Sebastian | Białystok | Polska | Krótki Swim Run: pływanie (750 m) + biegane (5 km) | GABIADI | |
52 | Białokozowicz Artur | Supraśl | Polska | Krótki Swim Run: pływanie (750 m) + biegane (5 km) | ||
53 | Bacharz Radomir | Białystok | Polska | Pływanie - 1 500 m | iSwim Białystok | |
54 | GINDOROWICZ ANNA | Wasilków | Polska | Krótki Swim Run: pływanie (750 m) + biegane (5 km) | Nadaktywni | |
55 | MARKOWSKA EWA | BIAŁYSTOK | Polska | Długi Swim Run: pływanie (1 500 m) + bieganie (5 km) | iSwim Białystok | |
56 | Narewska Sylwia | Białystok | Polska | Krótki Swim Run: pływanie (750 m) + biegane (5 km) | Nadaktywni | |
57 | Lewczuk Łukasz | Białystok | Polska | Długi Swim Run: pływanie (1 500 m) + bieganie (5 km) | Nadaktywni Białystok | |
58 | Omieliańczyk Ryszard | Nowodworce | Polska | Długi Swim Run: pływanie (1 500 m) + bieganie (5 km) | Nadaktywni | |
59 | Kamińska Marta | Białystok | Polska | Krótki Swim Run: pływanie (750 m) + biegane (5 km) | Nadaktywni | |
60 | Godlewski Marek | Białystok | Polska | Długi Swim Run: pływanie (1 500 m) + bieganie (5 km) | ||
61 | Zawistowska Alicja | Białystok | Polska | Krótki Swim Run: pływanie (750 m) + biegane (5 km) | Nadaktywni | |
62 | Omieliańczyk Kacper | Nowodworce | Polska | Długi Swim Run: pływanie (1 500 m) + bieganie (5 km) | Nadaktywni | |
63 | CHĘTNIK ARTUR | Białystok | Polska | Długi Swim Run: pływanie (1 500 m) + bieganie (5 km) | iSwim Białystok | |
64 | Kołodko Juliusz | Białystok | Polska | Długi Swim Run: pływanie (1 500 m) + bieganie (5 km) | Nadaktywni | |
65 | Markowski Bartosz | Osowicze | Polska | Pływanie - 1 500 m | iSwim Białystok | |
66 | Wielakin Darek | Białystok | Polska | Długi Swim Run: pływanie (1 500 m) + bieganie (5 km) | Nadaktywni Białystok | |
67 | Stypułkowski Michał | Białystok | Polska | Długi Swim Run: pływanie (1 500 m) + bieganie (5 km) | Nadaktywni Białystok | |
68 | Rudnik Sławomir | Białystok | Polska | Długi Swim Run: pływanie (1 500 m) + bieganie (5 km) | Nadaktywni / Podlasie 4x4 | |
69 | Skowera Krzysztof | Białystok | Polska | Pływanie - 1 500 m | Pędziwiatr Białystok |
Wyświetleń: 7622