3. Bieg Królewski
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Siemieniuk Dorota Białystok Bieg Główny - 10 km Pędziwiatr Białystok opłacono dotpay
2 Sawicz Magdalena Białystok Bieg Młodzieżowy - 1 500 m szkoła podstawowa nr 37 Białystok
3 Kwiatek Wojciech Warszawa Bieg Główny - 10 km opłacono dotpay
4 Gładzka Wiktoria Warszawa Bieg Młodzieżowy - 1 500 m
5 Pleskowicz Łukasz Narew Bieg Główny - 10 km Narew opłacono dotpay
6 Markiewicz Grzegorz Czeremcha Bieg Główny - 10 km opłacono dotpay
7 Brodacki Wieslaw Tychy Bieg Główny - 10 km opłacono dotpay
8 Kamiński Wiesław Warszawa Bieg Główny - 10 km Nasielsk Baszta Team opłacono dotpay
9 Iwaniuk Włodzimierz Lipiny 129 Bieg Główny - 10 km opłacono dotpay
10 SYDOR TOMASZ BIAŁYSTOK Bieg Główny - 10 km Podlasie Białystok opłacono dotpay
11 LEOŃCZUK Justyna BIAŁYSTOK Bieg Główny - 10 km opłacono dotpay
12 Tarasiuk Filip Rzepniki Bieg Młodzieżowy - 1 500 m
13 Wowtoniuk Mariusz Bielsk Podlaski Bieg Główny - 10 km Tim Małego opłacono dotpay
14 Simoniuk Jerzy Bielsk Podlaski Bieg Główny - 10 km opłacono dotpay
15 Troc Marek Bielsk Podlaski Bieg Główny - 10 km opłacono dotpay
16 Pleskowicz Andrzej Narew Bieg Główny - 10 km Narew opłacono dotpay
17 LEOŃCZUK Andrzej BIAŁYSTOK Bieg Główny - 10 km Podlasie Białystok opłacono dotpay
18 Lewczuk Wiktoria Warszawa Bieg Młodzieżowy - 1 500 m
19 Szubzda Piotr Ponikła gm. Dobrzyniewo Duże Bieg Główny - 10 km Moto Agro Team opłacono dotpay
20 Kaczoch Adaś Hajnówka Bieg Młodzieżowy - 1 500 m Szkoła nr 2
21 Kaczoch Jaś Hajnówka Bieg Młodzieżowy - 1 500 m Szkoła nr 2
22 Chmielewski Szymon Kleszczele Bieg Młodzieżowy - 1 500 m ULKS Orzeł Kleszczele
23 JANCEWICZ DIANA BIAŁYSTOK Bieg Główny - 10 km Vege Runners opłacono dotpay
24 Borkowski Krzysztof BIAŁYSTOK Bieg Główny - 10 km Vege Runners opłacono dotpay
25 Drozdowska Anna Łosice Bieg Główny - 10 km opłacono dotpay
26 Szumarska Justyna Siemiatycze Bieg Główny - 10 km opłacono dotpay
27 Chwojko Paulina Pasieki Bieg Główny - 10 km opłacono dotpay
28 Bondaruk Adam Hajnówka Bieg Główny - 10 km HAJNÓWKA BIEGA opłacono dotpay
29 Drozdowski Marcin Siemiatycze Bieg Główny - 10 km opłacono dotpay
30 szewczak andrzej Białystok Bieg Główny - 10 km Masters Białystok opłacono dotpay
31 Koziejko Stanisław Białystok Bieg Główny - 10 km Biegam dla Justysi opłacono dotpay
32 Kochański Krystian Białystok Bieg Główny - 10 km opłacono dotpay
33 Bochenko Daniel Brzozowa Bieg Główny - 10 km Pedziwiatr Białystok /Morsy Białystok opłacono dotpay
34 Wiesiełowski Jarosław Bielsk Podlaski Bieg Główny - 10 km PRONAR opłacono dotpay
35 Gryciuk Walenty Nurzec-Stacja Bieg Główny - 10 km opłacono dotpay
36 Tarasiuk Adam Czeremcha Bieg Główny - 10 km opłacono dotpay
37 Dankiewicz Henryk Białystok Bieg Główny - 10 km Biegamy dla Zdrowia opłacono dotpay
38 Kowalczuk Magdalena Siemiatycze Bieg Główny - 10 km MKS Juvenia Białystok opłacono dotpay
39 Tarasiuk Monika Rzepniki Bieg Główny - 10 km opłacono dotpay
40 Burnecki Artur Hajnówka Bieg Główny - 10 km Hajnówka Biega opłacono dotpay
41 Miniuk Paweł Białystok Bieg Główny - 10 km Palę Wrotki opłacono dotpay
42 CZYKWIN Mikołaj BIELSK PODLASKI Bieg Młodzieżowy - 1 500 m The Best Family Jogging Club
43 CZYKWIN Julian BIELSK PODLASKI Bieg Młodzieżowy - 1 500 m The Best Family Jogging Club
44 Czykwin Jerzy Bielsk Podlaski Bieg Główny - 10 km The Best Family Jogging Club opłacono dotpay
45 KARANOS Tadeusz Hajnówka Bieg Główny - 10 km RKB Hajnówka opłacono dotpay
46 Bielawski Marek Białowieża Bieg Główny - 10 km opłacono dotpay
47 Chirko Stefan Hajnówka Bieg Główny - 10 km Hajnówka biega opłacono dotpay
48 Szczotkiewicz Mateusz Warszawa Bieg Młodzieżowy - 1 500 m
49 Chodowiec Emil Nurzec-Stacja Bieg Główny - 10 km opłacono dotpay
50 Radzicki Patryk Nurzec Stacja Bieg Główny - 10 km Mielnicki Klub Biegacza opłacono dotpay
51 Rudnicka Jadwiga Białystok Bieg Główny - 10 km Pędziwiatr Białystok opłacono dotpay
52 Sołoguba Paulina Hajnówka Bieg Główny - 10 km Hajnówka Biega opłacono dotpay
53 Sołoguba Jan Hajnówka Bieg Główny - 10 km Hajnówka Biega opłacono dotpay
54 Frankowska Urszula Bielsk Podlaski Bieg Główny - 10 km Tim Małego opłacono dotpay
55 Wasilewska Urszula Grabówka Bieg Główny - 10 km opłacono dotpay
56 Łotowska Katarzyna Dzikie Bieg Główny - 10 km Palę Wrotki opłacono dotpay
57 WISZENKO ELŻBIETA BIAŁYSTOK Bieg Główny - 10 km BiegamBoLubię Białystok opłacono dotpay
58 Czemiel Dariusz Białystok Bieg Główny - 10 km opłacono dotpay
59 Strelczuk Janusz Lewki Bieg Główny - 10 km opłacono dotpay
60 Frączek Luiza Hajnówka Bieg Główny - 10 km Hajnówka biega opłacono dotpay
61 Mackiewicz Ireneusz Hajnówka Bieg Główny - 10 km Hajnówka Biega opłacono dotpay
62 Giermaniuk Anna Hajnówka Bieg Główny - 10 km Hajnówka Biega opłacono dotpay
63 Androsiuk Aleksandra Hajnówka Bieg Młodzieżowy - 1 500 m Hajnówka Biega
64 Karpowicz Marek Siemiatycze Bieg Główny - 10 km opłacono dotpay
65 Bedkowski Kacper Hajnówka Bieg Młodzieżowy - 1 500 m
66 Bedkowski Stefan Hajnówka Bieg Główny - 10 km Hajnówka Biega opłacono dotpay
67 Michaluk Damian Łosice Bieg Główny - 10 km SHA-LE-NI opłacono dotpay
68 Kasjaniuk Julita Bielsk Podlaski Bieg Główny - 10 km ZS "Strzelec" OSW JS 1035 opłacono dotpay
69 Tellos Justyna Hajnówka Bieg Główny - 10 km Hajnówka biega opłacono dotpay
70 Artemiuk Eugeniusz Hajnowka Bieg Główny - 10 km Hajnówka Biega opłacono dotpay
71 Artemiuk Eugenia Hajnówka Bieg Główny - 10 km Hajnówka Biega opłacono dotpay
72 Tomaszuk Jagoda Hajnówka Bieg Główny - 10 km opłacono dotpay
73 Kupa Bartosz Hajnówka Bieg Główny - 10 km Klub Biegaczy JYSK opłacono dotpay
74 Karczewski Jan Hajnówka Bieg Główny - 10 km Hajnówka Biega opłacono dotpay
75 Snarski Bogdan WARSZAWA Bieg Główny - 10 km Albatrosy opłacono dotpay
76 Syska Krystian Brańsk Bieg Główny - 10 km Drużyna Szpiku opłacono dotpay
77 Małek Artur Lublin Bieg Główny - 10 km Eat Pasta opłacono dotpay
78 KAMIEŃSKI CEZARY Białystok Bieg Główny - 10 km opłacono dotpay
79 Androsiuk Tomasz Hajnówka Bieg Główny - 10 km Hajnówka Biega opłacono dotpay
80 Wilkaniec Krzysztof HaJnówka Bieg Główny - 10 km Hajnówka Biega opłacono dotpay
81 Sokół Przemysław Białystok Bieg Główny - 10 km opłacono dotpay
82 Koziołkiewicz Krzysztof Bielsk Podlaski Bieg Główny - 10 km SZYBKI ŻÓŁWIK (kiedyś; teraz..... trochę wolniejszy:)) opłacono dotpay
83 TEREBUN SZYMON Bielsk Podlaski Bieg Młodzieżowy - 1 500 m
84 Koryga Jowita Hajnówka Bieg Główny - 10 km Hajnówka biega opłacono dotpay
85 Terebun Gabriela Widowo Bieg Młodzieżowy - 1 500 m
86 Białożyt Konrad Kleszczele Bieg Młodzieżowy - 1 500 m ULKS Orzeł Kleszczele


Wyświetleń: 3618

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ