Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | szewczak andrzej | Białystok | Polska | Bieg Główny - 10 km | Masters Białystok | opłacono on-line |
2 | Bielawski Marek | Białowieża | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
3 | Sokół Przemysław | Białystok | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
4 | KAMIEŃSKI CEZARY | Białystok | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
5 | Czemiel Dariusz | Białystok | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
6 | WISZENKO ELŻBIETA | BIAŁYSTOK | Polska | Bieg Główny - 10 km | BiegamBoLubię Białystok | opłacono on-line |
7 | Rudnicka Jadwiga | Białystok | Polska | Bieg Główny - 10 km | Pędziwiatr Białystok | opłacono on-line |
8 | Miniuk Paweł | Białystok | Polska | Bieg Główny - 10 km | Palę Wrotki | opłacono on-line |
9 | Dankiewicz Henryk | Białystok | Polska | Bieg Główny - 10 km | Biegamy dla Zdrowia | opłacono on-line |
10 | Kochański Krystian | Białystok | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
11 | Koziejko Stanisław | Białystok | Niger | Bieg Główny - 10 km | Biegam dla Justysi | opłacono on-line |
12 | Borkowski Krzysztof | BIAŁYSTOK | Polska | Bieg Główny - 10 km | Vege Runners | opłacono on-line |
13 | JANCEWICZ DIANA | BIAŁYSTOK | Polska | Bieg Główny - 10 km | Vege Runners | opłacono on-line |
14 | LEOŃCZUK Andrzej | BIAŁYSTOK | Polska | Bieg Główny - 10 km | Podlasie Białystok | opłacono on-line |
15 | LEOŃCZUK Justyna | BIAŁYSTOK | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
16 | SYDOR TOMASZ | BIAŁYSTOK | Polska | Bieg Główny - 10 km | Podlasie Białystok | opłacono on-line |
17 | Sawicz Magdalena | Białystok | Polska | Bieg Młodzieżowy - 1 500 m | szkoła podstawowa nr 37 Białystok | |
18 | Siemieniuk Dorota | Białystok | Polska | Bieg Główny - 10 km | Pędziwiatr Białystok | opłacono on-line |
19 | TEREBUN SZYMON | Bielsk Podlaski | Polska | Bieg Młodzieżowy - 1 500 m | ||
20 | Koziołkiewicz Krzysztof | Bielsk Podlaski | Polska | Bieg Główny - 10 km | SZYBKI ŻÓŁWIK (kiedyś; teraz..... trochę wolniejszy:)) | opłacono on-line |
21 | Kasjaniuk Julita | Bielsk Podlaski | Polska | Bieg Główny - 10 km | ZS "Strzelec" OSW JS 1035 | opłacono on-line |
22 | Frankowska Urszula | Bielsk Podlaski | Polska | Bieg Główny - 10 km | Tim Małego | opłacono on-line |
23 | Czykwin Jerzy | Bielsk Podlaski | Polska | Bieg Główny - 10 km | The Best Family Jogging Club | opłacono on-line |
24 | CZYKWIN Julian | BIELSK PODLASKI | Polska | Bieg Młodzieżowy - 1 500 m | The Best Family Jogging Club | |
25 | CZYKWIN Mikołaj | BIELSK PODLASKI | Polska | Bieg Młodzieżowy - 1 500 m | The Best Family Jogging Club | |
26 | Wiesiełowski Jarosław | Bielsk Podlaski | Polska | Bieg Główny - 10 km | PRONAR | opłacono on-line |
27 | Troc Marek | Bielsk Podlaski | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
28 | Simoniuk Jerzy | Bielsk Podlaski | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
29 | Wowtoniuk Mariusz | Bielsk Podlaski | Polska | Bieg Główny - 10 km | Tim Małego | opłacono on-line |
30 | Syska Krystian | Brańsk | Polska | Bieg Główny - 10 km | Drużyna Szpiku | opłacono on-line |
31 | Bochenko Daniel | Brzozowa | Polska | Bieg Główny - 10 km | Pedziwiatr Białystok /Morsy Białystok | opłacono on-line |
32 | Tarasiuk Adam | Czeremcha | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
33 | Markiewicz Grzegorz | Czeremcha | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
34 | Łotowska Katarzyna | Dzikie | Polska | Bieg Główny - 10 km | Palę Wrotki | opłacono on-line |
35 | Wasilewska Urszula | Grabówka | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
36 | Artemiuk Eugeniusz | Hajnowka | Polska | Bieg Główny - 10 km | Hajnówka Biega | opłacono on-line |
37 | Koryga Jowita | Hajnówka | Polska | Bieg Główny - 10 km | Hajnówka biega | opłacono on-line |
38 | Wilkaniec Krzysztof | HaJnówka | Polska | Bieg Główny - 10 km | Hajnówka Biega | opłacono on-line |
39 | Androsiuk Tomasz | Hajnówka | Polska | Bieg Główny - 10 km | Hajnówka Biega | opłacono on-line |
40 | Karczewski Jan | Hajnówka | Polska | Bieg Główny - 10 km | Hajnówka Biega | opłacono on-line |
41 | Kupa Bartosz | Hajnówka | Polska | Bieg Główny - 10 km | Klub Biegaczy JYSK | opłacono on-line |
42 | Tomaszuk Jagoda | Hajnówka | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
43 | Artemiuk Eugenia | Hajnówka | Polska | Bieg Główny - 10 km | Hajnówka Biega | opłacono on-line |
44 | Tellos Justyna | Hajnówka | Polska | Bieg Główny - 10 km | Hajnówka biega | opłacono on-line |
45 | Bedkowski Stefan | Hajnówka | Polska | Bieg Główny - 10 km | Hajnówka Biega | opłacono on-line |
46 | Bedkowski Kacper | Hajnówka | Polska | Bieg Młodzieżowy - 1 500 m | ||
47 | Androsiuk Aleksandra | Hajnówka | Polska | Bieg Młodzieżowy - 1 500 m | Hajnówka Biega | |
48 | Giermaniuk Anna | Hajnówka | Polska | Bieg Główny - 10 km | Hajnówka Biega | opłacono on-line |
49 | Mackiewicz Ireneusz | Hajnówka | Polska | Bieg Główny - 10 km | Hajnówka Biega | opłacono on-line |
50 | Frączek Luiza | Hajnówka | Polska | Bieg Główny - 10 km | Hajnówka biega | opłacono on-line |
51 | Sołoguba Jan | Hajnówka | Polska | Bieg Główny - 10 km | Hajnówka Biega | opłacono on-line |
52 | Sołoguba Paulina | Hajnówka | Polska | Bieg Główny - 10 km | Hajnówka Biega | opłacono on-line |
53 | Chirko Stefan | Hajnówka | Polska | Bieg Główny - 10 km | Hajnówka biega | opłacono on-line |
54 | KARANOS Tadeusz | Hajnówka | Polska | Bieg Główny - 10 km | RKB Hajnówka | opłacono on-line |
55 | Burnecki Artur | Hajnówka | Polska | Bieg Główny - 10 km | Hajnówka Biega | opłacono on-line |
56 | Bondaruk Adam | Hajnówka | Polska | Bieg Główny - 10 km | HAJNÓWKA BIEGA | opłacono on-line |
57 | Kaczoch Jaś | Hajnówka | Polska | Bieg Młodzieżowy - 1 500 m | Szkoła nr 2 | |
58 | Kaczoch Adaś | Hajnówka | Polska | Bieg Młodzieżowy - 1 500 m | Szkoła nr 2 | |
59 | Białożyt Konrad | Kleszczele | Polska | Bieg Młodzieżowy - 1 500 m | ULKS Orzeł Kleszczele | |
60 | Chmielewski Szymon | Kleszczele | Polska | Bieg Młodzieżowy - 1 500 m | ULKS Orzeł Kleszczele | |
61 | Strelczuk Janusz | Lewki | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
62 | Iwaniuk Włodzimierz | Lipiny 129 | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
63 | Małek Artur | Lublin | Polska | Bieg Główny - 10 km | Eat Pasta | opłacono on-line |
64 | Michaluk Damian | Łosice | Polska | Bieg Główny - 10 km | SHA-LE-NI | opłacono on-line |
65 | Drozdowska Anna | Łosice | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
66 | Pleskowicz Andrzej | Narew | Polska | Bieg Główny - 10 km | Narew | opłacono on-line |
67 | Pleskowicz Łukasz | Narew | Polska | Bieg Główny - 10 km | Narew | opłacono on-line |
68 | Radzicki Patryk | Nurzec Stacja | Polska | Bieg Główny - 10 km | Mielnicki Klub Biegacza | opłacono on-line |
69 | Chodowiec Emil | Nurzec-Stacja | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
70 | Gryciuk Walenty | Nurzec-Stacja | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
71 | Chwojko Paulina | Pasieki | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
72 | Szubzda Piotr | Ponikła gm. Dobrzyniewo Duże | Polska | Bieg Główny - 10 km | Moto Agro Team | opłacono on-line |
73 | Tarasiuk Monika | Rzepniki | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
74 | Tarasiuk Filip | Rzepniki | Polska | Bieg Młodzieżowy - 1 500 m | ||
75 | Karpowicz Marek | Siemiatycze | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
76 | Kowalczuk Magdalena | Siemiatycze | Polska | Bieg Główny - 10 km | MKS Juvenia Białystok | opłacono on-line |
77 | Drozdowski Marcin | Siemiatycze | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
78 | Szumarska Justyna | Siemiatycze | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
79 | Brodacki Wieslaw | Tychy | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
80 | Snarski Bogdan | WARSZAWA | Polska | Bieg Główny - 10 km | Albatrosy | opłacono on-line |
81 | Szczotkiewicz Mateusz | Warszawa | Polska | Bieg Młodzieżowy - 1 500 m | ||
82 | Lewczuk Wiktoria | Warszawa | Polska | Bieg Młodzieżowy - 1 500 m | ||
83 | Kamiński Wiesław | Warszawa | Polska | Bieg Główny - 10 km | Nasielsk Baszta Team | opłacono on-line |
84 | Gładzka Wiktoria | Warszawa | Polska | Bieg Młodzieżowy - 1 500 m | ||
85 | Kwiatek Wojciech | Warszawa | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
86 | Terebun Gabriela | Widowo | Polska | Bieg Młodzieżowy - 1 500 m |
Wyświetleń: 7940