3. Bieg Królewski
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 szewczak andrzej Białystok Bieg Główny - 10 km Masters Białystok opłacono dotpay
2 Korniluk Bogdan Biała Podlaska Bieg Główny - 10 km Klub Biegacza Biała Biega
3 Bielawski Marek Białowieża Bieg Główny - 10 km opłacono dotpay
4 Miniuk Paweł Białystok Bieg Główny - 10 km Palę Wrotki opłacono dotpay
5 Czemiel Dariusz Białystok Bieg Główny - 10 km opłacono dotpay
6 KAMIEŃSKI CEZARY Białystok Bieg Główny - 10 km opłacono dotpay
7 Rudnicka Jadwiga Białystok Bieg Główny - 10 km Pędziwiatr Białystok opłacono dotpay
8 Siemieniuk Dorota Białystok Bieg Główny - 10 km Pędziwiatr Białystok opłacono dotpay
9 WISZENKO ELŻBIETA BIAŁYSTOK Bieg Główny - 10 km BiegamBoLubię Białystok opłacono dotpay
10 LEOŃCZUK Justyna BIAŁYSTOK Bieg Główny - 10 km opłacono dotpay
11 SYDOR TOMASZ BIAŁYSTOK Bieg Główny - 10 km Podlasie Białystok opłacono dotpay
12 Sokół Przemysław Białystok Bieg Główny - 10 km opłacono dotpay
13 Andrzejuk Bogusław Białystok Bieg Główny - 10 km Pędziwiatr Białystok
14 Koziejko Stanisław Białystok Bieg Główny - 10 km Biegam dla Justysi opłacono dotpay
15 Skowera Krzysztof Białystok Bieg Główny - 10 km Pędziwiatr Białystok
16 Kochański Krystian Białystok Bieg Główny - 10 km opłacono dotpay
17 Borkowski Krzysztof BIAŁYSTOK Bieg Główny - 10 km Vege Runners opłacono dotpay
18 JANCEWICZ DIANA BIAŁYSTOK Bieg Główny - 10 km Vege Runners opłacono dotpay
19 Turczyński Paweł Białystok Bieg Główny - 10 km
20 Dankiewicz Henryk Białystok Bieg Główny - 10 km Biegamy dla Zdrowia opłacono dotpay
21 LEOŃCZUK Andrzej BIAŁYSTOK Bieg Główny - 10 km Podlasie Białystok opłacono dotpay
22 Sawicz Magdalena Białystok Bieg Młodzieżowy - 1 500 m szkoła podstawowa nr 37 Białystok
23 Czykwin Jerzy Bielsk Podlaski Bieg Główny - 10 km The Best Family Jogging Club opłacono dotpay
24 CZYKWIN Julian BIELSK PODLASKI Bieg Młodzieżowy - 1 500 m The Best Family Jogging Club
25 CZYKWIN Mikołaj BIELSK PODLASKI Bieg Młodzieżowy - 1 500 m The Best Family Jogging Club
26 Wiesiełowski Jarosław Bielsk Podlaski Bieg Główny - 10 km PRONAR opłacono dotpay
27 Koziołkiewicz Krzysztof Bielsk Podlaski Bieg Główny - 10 km SZYBKI ŻÓŁWIK (kiedyś; teraz..... trochę wolniejszy:)) opłacono dotpay
28 Frankowska Urszula Bielsk Podlaski Bieg Główny - 10 km Tim Małego opłacono dotpay
29 Troc Marek Bielsk Podlaski Bieg Główny - 10 km opłacono dotpay
30 TEREBUN SZYMON Bielsk Podlaski Bieg Młodzieżowy - 1 500 m
31 Simoniuk Jerzy Bielsk Podlaski Bieg Główny - 10 km opłacono dotpay
32 TEREBUN EDWARD BIELSK PODLASKI Bieg Główny - 10 km
33 Wowtoniuk Mariusz Bielsk Podlaski Bieg Główny - 10 km Tim Małego opłacono dotpay
34 Lenczewski Krzysztof Bielsk Podlaski Bieg Główny - 10 km
35 Kasjaniuk Julita Bielsk Podlaski Bieg Główny - 10 km ZS "Strzelec" OSW JS 1035 opłacono dotpay
36 Syska Krystian Brańsk Bieg Główny - 10 km Drużyna Szpiku opłacono dotpay
37 Bochenko Daniel Brzozowa Bieg Główny - 10 km Pedziwiatr Białystok /Morsy Białystok opłacono dotpay
38 Markiewicz Grzegorz Czeremcha Bieg Główny - 10 km opłacono dotpay
39 Tarasiuk Adam Czeremcha Bieg Główny - 10 km opłacono dotpay
40 Grygoruk Tomasz Dubicze Osoczne Bieg Główny - 10 km Hajnówka Biega
41 Łotowska Katarzyna Dzikie Bieg Główny - 10 km Palę Wrotki opłacono dotpay
42 czopek jaroslaw EŁK Bieg Główny - 10 km Maratonka
43 Wasilewska Urszula Grabówka Bieg Główny - 10 km opłacono dotpay
44 Artemiuk Eugeniusz Hajnowka Bieg Główny - 10 km Hajnówka Biega opłacono dotpay
45 Szerszunowicz Katarzyna hajnowka Bieg Główny - 10 km Hajnówka biega
46 Stasiewicz Wiera Hajnówka Bieg Główny - 10 km
47 Androsiuk Barbara Hajnówka Bieg Główny - 10 km Hajnówka Biega
48 Stasiewicz Leon Hajnówka Bieg Główny - 10 km
49 Androsiuk Aleksandra Hajnówka Bieg Młodzieżowy - 1 500 m Hajnówka Biega
50 Kot Tolek Hajnówka Bieg Główny - 10 km
51 Drużba Grzegorz Hajnówka Bieg Główny - 10 km Pędziwiatr Białystok
52 Androsiuk Tomasz Hajnówka Bieg Główny - 10 km Hajnówka Biega opłacono dotpay
53 Karczewski Jan Hajnówka Bieg Główny - 10 km Hajnówka Biega opłacono dotpay
54 Burnecki Artur Hajnówka Bieg Główny - 10 km Hajnówka Biega opłacono dotpay
55 Giermaniuk Anna Hajnówka Bieg Główny - 10 km Hajnówka Biega opłacono dotpay
56 Artemiuk Eugenia Hajnówka Bieg Główny - 10 km Hajnówka Biega opłacono dotpay
57 Mackiewicz Ireneusz Hajnówka Bieg Główny - 10 km Hajnówka Biega opłacono dotpay
58 Sawa Oskar Hajnówka Bieg Główny - 10 km
59 Kaczoch Jaś Hajnówka Bieg Młodzieżowy - 1 500 m Szkoła nr 2
60 Kaczoch Adaś Hajnówka Bieg Młodzieżowy - 1 500 m Szkoła nr 2
61 Tellos Justyna Hajnówka Bieg Główny - 10 km Hajnówka biega opłacono dotpay
62 Frączek Luiza Hajnówka Bieg Główny - 10 km Hajnówka biega opłacono dotpay
63 Sołoguba Jan Hajnówka Bieg Główny - 10 km Hajnówka Biega opłacono dotpay
64 Sołoguba Paulina Hajnówka Bieg Główny - 10 km Hajnówka Biega opłacono dotpay
65 Chirko Stefan Hajnówka Bieg Główny - 10 km Hajnówka biega opłacono dotpay
66 Golonko Sylwia Hajnówka Bieg Główny - 10 km Hajnówka biega
67 Tomaszuk Jagoda Hajnówka Bieg Główny - 10 km opłacono dotpay
68 Bedkowski Stefan Hajnówka Bieg Główny - 10 km Hajnówka Biega opłacono dotpay
69 Bedkowski Kacper Hajnówka Bieg Młodzieżowy - 1 500 m
70 Koryga Jowita Hajnówka Bieg Główny - 10 km Hajnówka biega opłacono dotpay
71 Wilkaniec Krzysztof HaJnówka Bieg Główny - 10 km Hajnówka Biega opłacono dotpay
72 KARANOS Tadeusz Hajnówka Bieg Główny - 10 km RKB Hajnówka opłacono dotpay
73 Łuksza Michał Hajnówka Bieg Główny - 10 km Hajnówka biega
74 Kupa Bartosz Hajnówka Bieg Główny - 10 km Klub Biegaczy JYSK opłacono dotpay
75 Bondaruk Adam Hajnówka Bieg Główny - 10 km HAJNÓWKA BIEGA opłacono dotpay
76 Młodzianowski Walenty Kleszczele Bieg Główny - 10 km Wolny biegacz
77 Piaskowska Dorota Kleszczele Bieg Główny - 10 km
78 BIENIAS Adrian Kleszczele Bieg Główny - 10 km
79 Białożyt Konrad Kleszczele Bieg Młodzieżowy - 1 500 m ULKS Orzeł Kleszczele
80 Karczewski Adrian Karczewski Kleszczele Bieg Główny - 10 km CB163
81 Chmielewski Szymon Kleszczele Bieg Młodzieżowy - 1 500 m ULKS Orzeł Kleszczele
82 Strelczuk Janusz Lewki Bieg Główny - 10 km opłacono dotpay
83 Iwaniuk Włodzimierz Lipiny 129 Bieg Główny - 10 km opłacono dotpay
84 Karwan Zbigniew Lublin Bieg Główny - 10 km BBL
85 Małek Artur Lublin Bieg Główny - 10 km Eat Pasta opłacono dotpay
86 Michaluk Damian Łosice Bieg Główny - 10 km SHA-LE-NI opłacono dotpay
87 Bobryk Zenon Łosice Bieg Główny - 10 km
88 Drozdowska Anna Łosice Bieg Główny - 10 km opłacono dotpay
89 Pleskowicz Andrzej Narew Bieg Główny - 10 km Narew opłacono dotpay
90 Pleskowicz Łukasz Narew Bieg Główny - 10 km Narew opłacono dotpay
91 Radzicki Patryk Nurzec Stacja Bieg Główny - 10 km Mielnicki Klub Biegacza opłacono dotpay
92 Gryciuk Walenty Nurzec-Stacja Bieg Główny - 10 km opłacono dotpay
93 Chodowiec Emil Nurzec-Stacja Bieg Główny - 10 km opłacono dotpay
94 Rosiński Arkadiusz Orło Bieg Główny - 10 km
95 Samsel Beatka Orło Bieg Główny - 10 km TEAM Małkinia
96 Leszczyński Roman Ostrołęka Bieg Główny - 10 km so-biebie-gam
97 Chwojko Paulina Pasieki Bieg Główny - 10 km opłacono dotpay
98 Norwa Sylwester Patków Bieg Główny - 10 km JET SET
99 Szubzda Piotr Ponikła gm. Dobrzyniewo Duże Bieg Główny - 10 km Moto Agro Team opłacono dotpay
100 Supiński Adam Protasy Bieg Główny - 10 km Pędziwiatr Białystok


Wyświetleń: 3334

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ