3. Bieg Królewski
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Siemieniuk Dorota Białystok Bieg Główny - 10 km Pędziwiatr Białystok opłacono on-line
2 Majecki Robert SANDOMIERZ Bieg Główny - 10 km JW Sandomierz
3 Sawicz Magdalena Białystok Bieg Młodzieżowy - 1 500 m szkoła podstawowa nr 37 Białystok
4 Kwiatek Wojciech Warszawa Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
5 Gładzka Wiktoria Warszawa Bieg Młodzieżowy - 1 500 m
6 Pleskowicz Łukasz Narew Bieg Główny - 10 km Narew opłacono on-line
7 Korniluk Bogdan Biała Podlaska Bieg Główny - 10 km Klub Biegacza Biała Biega
8 Markiewicz Grzegorz Czeremcha Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
9 Brodacki Wieslaw Tychy Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
10 Kamiński Wiesław Warszawa Bieg Główny - 10 km Nasielsk Baszta Team opłacono on-line
11 Iwaniuk Włodzimierz Lipiny 129 Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
12 SYDOR TOMASZ BIAŁYSTOK Bieg Główny - 10 km Podlasie Białystok opłacono on-line
13 LEOŃCZUK Justyna BIAŁYSTOK Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
14 Samsel Beatka Orło Bieg Główny - 10 km TEAM Małkinia
15 Rosiński Arkadiusz Orło Bieg Główny - 10 km
16 Tarasiuk Filip Rzepniki Bieg Młodzieżowy - 1 500 m
17 Nowakowski Czeslaw Warszawa Bieg Główny - 10 km Klub Biegacza GOCH
18 Wowtoniuk Mariusz Bielsk Podlaski Bieg Główny - 10 km Tim Małego opłacono on-line
19 Simoniuk Jerzy Bielsk Podlaski Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
20 Troc Marek Bielsk Podlaski Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
21 Pleskowicz Andrzej Narew Bieg Główny - 10 km Narew opłacono on-line
22 LEOŃCZUK Andrzej BIAŁYSTOK Bieg Główny - 10 km Podlasie Białystok opłacono on-line
23 Lewczuk Wiktoria Warszawa Bieg Młodzieżowy - 1 500 m
24 Bobryk Zenon Łosice Bieg Główny - 10 km
25 Szubzda Piotr Ponikła gm. Dobrzyniewo Duże Bieg Główny - 10 km Moto Agro Team opłacono on-line
26 Kaczoch Adaś Hajnówka Bieg Młodzieżowy - 1 500 m Szkoła nr 2
27 Kaczoch Jaś Hajnówka Bieg Młodzieżowy - 1 500 m Szkoła nr 2
28 Chmielewski Szymon Kleszczele Bieg Młodzieżowy - 1 500 m ULKS Orzeł Kleszczele
29 JANCEWICZ DIANA BIAŁYSTOK Bieg Główny - 10 km Vege Runners opłacono on-line
30 Borkowski Krzysztof BIAŁYSTOK Bieg Główny - 10 km Vege Runners opłacono on-line
31 Drozdowska Anna Łosice Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
32 Kot Tolek Hajnówka Bieg Główny - 10 km
33 Szumarska Justyna Siemiatycze Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
34 Chwojko Paulina Pasieki Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
35 Supiński Adam Protasy Bieg Główny - 10 km Pędziwiatr Białystok
36 Bondaruk Adam Hajnówka Bieg Główny - 10 km HAJNÓWKA BIEGA opłacono on-line
37 Drozdowski Marcin Siemiatycze Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
38 szewczak andrzej Białystok Bieg Główny - 10 km Masters Białystok opłacono on-line
39 Stasiewicz Leon Hajnówka Bieg Główny - 10 km
40 Stasiewicz Wiera Hajnówka Bieg Główny - 10 km
41 Młodzianowski Walenty Kleszczele Bieg Główny - 10 km Wolny biegacz
42 Koziejko Stanisław Białystok Bieg Główny - 10 km Biegam dla Justysi opłacono on-line
43 Kochański Krystian Białystok Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
44 Bochenko Daniel Brzozowa Bieg Główny - 10 km Pedziwiatr Białystok /Morsy Białystok opłacono on-line
45 Wiesiełowski Jarosław Bielsk Podlaski Bieg Główny - 10 km PRONAR opłacono on-line
46 Kuleszo Karol Suwałki Bieg Główny - 10 km POGRANICZE POLSKO-LITEWSKIE
47 Gryciuk Walenty Nurzec-Stacja Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
48 Tarasiuk Adam Czeremcha Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
49 Dankiewicz Henryk Białystok Bieg Główny - 10 km Biegamy dla Zdrowia opłacono on-line
50 Kowalczuk Magdalena Siemiatycze Bieg Główny - 10 km MKS Juvenia Białystok opłacono on-line
51 Tarasiuk Monika Rzepniki Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
52 Burnecki Artur Hajnówka Bieg Główny - 10 km Hajnówka Biega opłacono on-line
53 Leszczyński Roman Ostrołęka Bieg Główny - 10 km so-biebie-gam
54 Miniuk Paweł Białystok Bieg Główny - 10 km Palę Wrotki opłacono on-line
55 Andrzejuk Bogusław Białystok Bieg Główny - 10 km Pędziwiatr Białystok
56 czopek jaroslaw EŁK Bieg Główny - 10 km Maratonka
57 Karwan Zbigniew Lublin Bieg Główny - 10 km BBL
58 CZYKWIN Mikołaj BIELSK PODLASKI Bieg Młodzieżowy - 1 500 m The Best Family Jogging Club
59 CZYKWIN Julian BIELSK PODLASKI Bieg Młodzieżowy - 1 500 m The Best Family Jogging Club
60 Czykwin Jerzy Bielsk Podlaski Bieg Główny - 10 km The Best Family Jogging Club opłacono on-line
61 KARANOS Tadeusz Hajnówka Bieg Główny - 10 km RKB Hajnówka opłacono on-line
62 Bielawski Marek Białowieża Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
63 Chirko Stefan Hajnówka Bieg Główny - 10 km Hajnówka biega opłacono on-line
64 Szczotkiewicz Mateusz Warszawa Bieg Młodzieżowy - 1 500 m
65 Sawa Oskar Hajnówka Bieg Główny - 10 km
66 Chodowiec Emil Nurzec-Stacja Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
67 Radzicki Patryk Nurzec Stacja Bieg Główny - 10 km Mielnicki Klub Biegacza opłacono on-line
68 Norwa Sylwester Patków Bieg Główny - 10 km JET SET
69 Łuksza Michał Hajnówka Bieg Główny - 10 km Hajnówka biega
70 Rudnicka Jadwiga Białystok Bieg Główny - 10 km Pędziwiatr Białystok opłacono on-line
71 Sołoguba Paulina Hajnówka Bieg Główny - 10 km Hajnówka Biega opłacono on-line
72 Sołoguba Jan Hajnówka Bieg Główny - 10 km Hajnówka Biega opłacono on-line
73 Frankowska Urszula Bielsk Podlaski Bieg Główny - 10 km Tim Małego opłacono on-line
74 Wasilewska Urszula Grabówka Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
75 Łotowska Katarzyna Dzikie Bieg Główny - 10 km Palę Wrotki opłacono on-line
76 WISZENKO ELŻBIETA BIAŁYSTOK Bieg Główny - 10 km BiegamBoLubię Białystok opłacono on-line
77 Czemiel Dariusz Białystok Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
78 Strelczuk Janusz Lewki Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
79 Frączek Luiza Hajnówka Bieg Główny - 10 km Hajnówka biega opłacono on-line
80 Mackiewicz Ireneusz Hajnówka Bieg Główny - 10 km Hajnówka Biega opłacono on-line
81 Giermaniuk Anna Hajnówka Bieg Główny - 10 km Hajnówka Biega opłacono on-line
82 Androsiuk Aleksandra Hajnówka Bieg Młodzieżowy - 1 500 m Hajnówka Biega
83 Androsiuk Barbara Hajnówka Bieg Główny - 10 km Hajnówka Biega
84 Karpowicz Marek Siemiatycze Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
85 Bedkowski Kacper Hajnówka Bieg Młodzieżowy - 1 500 m
86 Bedkowski Stefan Hajnówka Bieg Główny - 10 km Hajnówka Biega opłacono on-line
87 Drużba Grzegorz Hajnówka Bieg Główny - 10 km Pędziwiatr Białystok
88 Michaluk Damian Łosice Bieg Główny - 10 km SHA-LE-NI opłacono on-line
89 Kasjaniuk Julita Bielsk Podlaski Bieg Główny - 10 km ZS "Strzelec" OSW JS 1035 opłacono on-line
90 Golonko Sylwia Hajnówka Bieg Główny - 10 km Hajnówka biega
91 Szerszunowicz Katarzyna hajnowka Bieg Główny - 10 km Hajnówka biega
92 Tellos Justyna Hajnówka Bieg Główny - 10 km Hajnówka biega opłacono on-line
93 Karczewski Adrian Karczewski Kleszczele Bieg Główny - 10 km CB163
94 Artemiuk Eugeniusz Hajnowka Bieg Główny - 10 km Hajnówka Biega opłacono on-line
95 Artemiuk Eugenia Hajnówka Bieg Główny - 10 km Hajnówka Biega opłacono on-line
96 Grygoruk Tomasz Dubicze Osoczne Bieg Główny - 10 km Hajnówka Biega
97 Tomaszuk Jagoda Hajnówka Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
98 BIENIAS Adrian Kleszczele Bieg Główny - 10 km
99 Kupa Bartosz Hajnówka Bieg Główny - 10 km Klub Biegaczy JYSK opłacono on-line
100 Karczewski Jan Hajnówka Bieg Główny - 10 km Hajnówka Biega opłacono on-line


Wyświetleń: 3898

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ